Dr juan couto

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Αλλάξτε ορολογία παιδιά. Το τρίγωνο είναι σαφώς προσδιορισμένο γεωμετρικό σχήμα. Όλες τριγωνικές είνα (και τα 2 βίντεο)ι. Η διαφορά έγκειται στις μοίρες της γωνίας μπροστά, όσο πιο αμβλεία είναι η γωνία τόσο λιγότερο μπαμ κάνει και φαίνεται καλύτερο (και λιγότερο μυτερό). Αν θέλετε μπορείτε να τις λέτε «δρακουλίσιες», είναι πιο δόκιμο.
 

nine

Active Member
Ισως σημασια εχει πως στο τσουλουφι ειχε καποιες τριχες


Σιγουρα και αυτο:

Norwood III-IV Diffuse alopecia

Details of the FUE Hair Restoration: Male – 36 year old

Pre-Op Treatment:
Finasteride 1 mg/day 4 years before the procedure

Post-Op Treatment:
Finasteride 1 mg/day
, Minoxidil and Vitamins

Hair loss progression – Stable
 

vlafo

Well-Known Member
Αυτό λέμε Cvial το κάνουν σχεδόν όλοι με οξεία γωνία απότομη και κόψιμο.
Οι μοίρες που δίνουν είναι πολλές με αποτέλεσμα προδιδεί,αν ήταν αμβλεία γωνία δεν θα το συζητάγαμε.
Ο πρώτος είναι καλός γιατί έχει δώσει λίγες μοίρες κόψιμο.
 

aeratos28

Just aeratos

aeratos28

Just aeratos
Αυτή η δεξιά μεριά στον Αρσενίου ,είναι μαχαίρι στην καρδιά..κάπως έτσι πάει να γίνει και η δική μου και δεν μπορώ να την βλέπω καθόλου....
 

oreo

Well-Known Member
Αυτή η δεξιά μεριά στον Αρσενίου ,είναι μαχαίρι στην καρδιά..κάπως έτσι πάει να γίνει και η δική μου και δεν μπορώ να την βλέπω καθόλου....
Και γιατί δεν παίρνεις την απόφαση κ να γίνεις άλλος άνθρωπος?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Έκατσα διάβασα,ωρίμασα ,έπηξε το μυαλό μου και τσακ,ορίστε ,βγήκα φτυχιουχος μεταμοσχευσιολογος με χαρτί...που έλεγε και ο Ζήκος.!!χαχαχαχα
Φίλε θεωρώ πως αυτή η ηλικία που είμαι τώρα είναι σωστή για να γίνει μια επέμβαση ..για αυτό και δεν την είχα κάνει.ε πιστεύω ήρθε η σειρά μου και εμένα.σιγα σιγά.
Και γιατί δεν παίρνεις την απόφαση κ να γίνεις άλλος άνθρωπος?
 

oreo

Well-Known Member
Έκατσα διάβασα,ωρίμασα ,έπηξε το μυαλό μου και τσακ,ορίστε ,βγήκα φτυχιουχος μεταμοσχευσιολογος με χαρτί...που έλεγε και ο Ζήκος.!!χαχαχαχα
Φίλε θεωρώ πως αυτή η ηλικία που είμαι τώρα είναι σωστή για να γίνει μια επέμβαση ..για αυτό και δεν την είχα κάνει.ε πιστεύω ήρθε η σειρά μου και εμένα.σιγα σιγά.
Εσωτερικού ή εξωτερικού η αποκατάσταση?
 

aeratos28

Just aeratos
Φαντάζεσαι να πήγαινα Αναστασάκη??
Θα μου έλεγε δεν θα κάνουμε τοπική αναισθησία αλλά μέθη,να μην καταλάβεις τπτ..μόλις θα με έπαιρνε ο ύπνος θα με έκανε μαύρο στο ξύλο,θα μου έκανε την επεμβαση και μόλις ξύπναγα και θα ήμουν μπαούλο θα μου έλεγε δεν είναι κάτι ,πρηξιματακι και μελανιές που σε ένα μήνα το αργότερο θα φύγουν ταυτόχρονα που θα ανοίξουν και τα μάτια σου.χαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχα
Ε δεν παίζεσαι !!! :p :p :p :p
 

oreo

Well-Known Member
Φαντάζεσαι να πήγαινα Αναστασάκη??
Θα μου έλεγε δεν θα κάνουμε τοπική αναισθησία αλλά μέθη,να μην καταλάβεις τπτ..μόλις θα με έπαιρνε ο ύπνος θα με έκανε μαύρο στο ξύλο,θα μου έκανε την επεμβαση και μόλις ξύπναγα και θα ήμουν μπαούλο θα μου έλεγε δεν είναι κάτι ,πρηξιματακι και μελανιές που σε ένα μήνα το αργότερο θα φύγουν ταυτόχρονα που θα ανοίξουν και τα μάτια σου.χαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχα
Έκλαψα πραγματικά αχχαχαχαχαχαχαχαχ, θα ξύπναγες με κέρατα τράγου στους κροτάφους αντι για τρίχες
 
Μπλουζα