dr.iasonargyriou - introduction to greek forum

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Ρε μαγκες θελω μια αποψη και απο εσας,ο κυριος Αργυριου θα μου στείλει ως το βράδυ συνταγή για κάψουλες Μινοξιδιλης ( εγω το ζητησα προφανως ) ωστε να τις παραγγείλω και να αρχίσω να τις λαμβάνω από το στόμα όπως κανω και με το χάπι φινας και τις βιταμίνες αλλά έχω έντονη ανησυχία για το χάπι Μινοξιδιλης. Φοβάμαι μη κάνει κάνα airball αλά τρίποντα Will Cherry και αντί να μου βγάλει καμιά τρίχα στο κεφάλι μου τις βγάλει μαζεμένες σε πλάτη και χέρια που έχω ΉΔΗ αρκετές λόγω αυξημένης τεστο εκ φύσεως και αντί για πενάτα κουρέματα τρέχω για καστινγκ στο επόμενο Planet of the Apes. Εσείς τι πιστεύετε ; Αξίζει ένα shot ; Η να συνεχίσω με υγρη μινοξ, προπεσια και βιταμίνες pilfood? Καθε άποψη θεμιτή !
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

jersey

Well-Known Member
Δεν το γνωρίζω αυτό και δεν το έχω σκεφτεί ποτέ.
Η λογική αυτό λέει πάντως. Μα πως δηλαδή φαντάζεσαι να έχει έρθει κάποιος ασθενής να τον εξετάσει στο γραφείο ή να κάνει κάποια επέμβαση και παρολα αυτα να γράφει στο φόρουμ την ιδια στιγμή; Είναι πρακτικά αδύνατο.
 

mike1988

Active Member
Όταν κάποιος γιατρός ασχολείται και παρακολουθεί συνεχώς το φόρουμ σημαίνει ότι δεν έχει ιδιαίτερη δουλεία ή επεμβάσεις να κάνει οπότε βρίσκει και αρκετό χρόνο να ασχολείται με το φόρουμ.
Κάτσε γιατί με την λογική αυτή θα μπαίνει ο καθένας όποτε ψάχνει πελατεία και μετά θα λέμε ΜΠΡΑΒΟ είδες που έχει πολύ δουλεία και δεν μπαίνει. Δεν πάει έτσι. Μόνο ο Αύγουστος είναι δικαιολογία.
 

jersey

Well-Known Member
Κάτσε γιατί με την λογική αυτή θα μπαίνει ο καθένας όποτε ψάχνει πελατεία και μετά θα λέμε ΜΠΡΑΒΟ είδες που έχει πολύ δουλεία και δεν μπαίνει. Δεν πάει έτσι. Μόνο ο Αύγουστος είναι δικαιολογία.
Θέλω να πω αλλες κλινικές μπορεί να μην έχουν ανάγκη από νέους πελάτες οπότε να μη μπαίνουν και στην διαδικασία να βρουν νέους πελάτες από το φόρουμ. Απλά είναι αδύνατον και να εξυπηρετείς πελάτες ή να κάνεις χειρουργεία και την ίδια στιμγή να γράφεις στο φόρουμ.
 

vlafo

Well-Known Member
θα κάνω όταν είμαι στο 12 μηνό. Επίσης, επειδή θέλω να μαι ακριβοδίκαιος θα κάνω και 2η μμ στον Αναστασάκη πάλι και θέλω πρώτα να έχω κλείσει τις όποιες 'υποχρεώσεις' μου για να μην υπάρχουν σκιές!! Δυστυχώς οι φωτογραφίες οι πριν θα ναι από την κλινική και κάποιες δικές μου αλλά μη κατατοπιστικές καθώς ντρεπόμουν να σκύβω το κεφάλι. Από την 1η μέρα μέχρι και το 12μηνο θα ναι όλες δικές μου.
Eύχομαι να πήγε η πρώτη σου μμ όπως είχες φανταστεί στο μυαλό σου,αλλά εικάζω πως είσαι μεγάλο nw για να μπαίνεις και για 2μμ.
Να βάλεις όπως εσύ νομίζεις,κάθε μήνα θέλει και της τοποθέτησης,αν τις έχεις όλες αυτές να τις παραθέσεις φαντάζομαι δεν υπάρχει πρόβλημα.
 

giannis88test

Active Member
Αν θες πες μας την εμπειρία σου τι μετρήσεις έκανε και κόστος
Έχοντας ως δεδομένο ότι δεν είμαι για μετ, έγινε πλήρη ανάλυση του πως προκαλείτε η α.α για να πάμε στην συνέχεια στις διαθέσιμες θεραπείες. Αυτό το κομμάτι για πολύ κόσμο που μπαίνει ας πούμε στο φόρουμ και βομβαρδίζεται από πληροφορία νομίζω ότι είναι πάρα πολύ χρήσιμο, εγώ θεωρώ ότι επιβεβαίωσα τα συμπεράσματα στα οποία είχα καταλήξει.
Κάναμε και μετρήσεις στη δότρια, πυκνότητα αριστερά δεξιά πίσω και στην συνέχεια είδαμε περιστατικά που έχει αναλάβει.
Κόστος 50 ευρώ, διάρκεια πάνω από ώρα, το νορμάλ είναι η ώρα νομίζω. Στα πολύ θετικά είναι το attitude αλλά και ότι ταιριάζει η φιλοσοφία του με αυτά που φαίνεται να ζητάει το κοινό εδώ (ανθρώπινες τιμές, καλά αποτελέσματα όχι αυστηρά συνδεδεμένα με αριθμό graft του τύπου ήθελε άλλα 300 αλλά τι να κάνουμε δεν τα πλήρωσε οπότε ας είναι σαν μαλάκας να ξεφτιλιστώ και εγώ και αυτός). Φυσικά όλα αυτά δεν λένε ότι είναι καλός χειρούργος, αλλά σίγουρα λένε ότι αξίζει να τον παρακολουθήσουμε και για μένα μετράει πολύ ότι είμαστε και συνομήλικοι...
 

Gianney

Well-Known Member
Έχοντας ως δεδομένο ότι δεν είμαι για μετ, έγινε πλήρη ανάλυση του πως προκαλείτε η α.α για να πάμε στην συνέχεια στις διαθέσιμες θεραπείες. Αυτό το κομμάτι για πολύ κόσμο που μπαίνει ας πούμε στο φόρουμ και βομβαρδίζεται από πληροφορία νομίζω ότι είναι πάρα πολύ χρήσιμο, εγώ θεωρώ ότι επιβεβαίωσα τα συμπεράσματα στα οποία είχα καταλήξει.
Κάναμε και μετρήσεις στη δότρια, πυκνότητα αριστερά δεξιά πίσω και στην συνέχεια είδαμε περιστατικά που έχει αναλάβει.
Κόστος 50 ευρώ, διάρκεια πάνω από ώρα, το νορμάλ είναι η ώρα νομίζω. Στα πολύ θετικά είναι το attitude αλλά και ότι ταιριάζει η φιλοσοφία του με αυτά που φαίνεται να ζητάει το κοινό εδώ (ανθρώπινες τιμές, καλά αποτελέσματα όχι αυστηρά συνδεδεμένα με αριθμό graft του τύπου ήθελε άλλα 300 αλλά τι να κάνουμε δεν τα πλήρωσε οπότε ας είναι σαν μαλάκας να ξεφτιλιστώ και εγώ και αυτός). Φυσικά όλα αυτά δεν λένε ότι είναι καλός χειρούργος, αλλά σίγουρα λένε ότι αξίζει να τον παρακολουθήσουμε και για μένα μετράει πολύ ότι είμαστε και συνομήλικοι...
Ωραίος ο γιατρός.Σου έδωσε ο γιατρός γραπτές αναλύσεις δηλ;Επίσης σίγουρα θα σου πρότεινε oral μινοξιδιλη καθώς ξέρω ότι την δουλεύει πολύ
 

giannis88test

Active Member
Ωραίος ο γιατρός.Σου έδωσε ο γιατρός γραπτές αναλύσεις δηλ;Επίσης σίγουρα θα σου πρότεινε oral μινοξιδιλη καθώς ξέρω ότι την δουλεύει πολύ
ναι πρότεινε την όραλ θα την δοκιμάσω όταν τελειώσει ο κάρεντ αφρός αν και πιστεύω θα έχω το αρκουδιάρης εφέκτ. γραπτές αναλύσεις δεν πήρα, ούτε ζήτησα είναι η αλήθεια αφού γενικά το μετ θέμα το αφήσαμε αρκετά, θεωρώ πως όποιος είναι για μετ θα είναι αλλιώς.
 

Gianney

Well-Known Member
ναι πρότεινε την όραλ θα την δοκιμάσω όταν τελειώσει ο κάρεντ αφρός αν και πιστεύω θα έχω το αρκουδιάρης εφέκτ. γραπτές αναλύσεις δεν πήρα, ούτε ζήτησα είναι η αλήθεια αφού γενικά το μετ θέμα το αφήσαμε αρκετά, θεωρώ πως όποιος είναι για μετ θα είναι αλλιώς.
Το αρκουδιάρης effect πάει και έρχεται,το σημαντικότερο από ότι κατάλαβα είναι λόγω του ότι πρόκειται για φάρμακο που ρίχνει την πίεση και εκεί σε συνδυασμό με έναν που είναι υποτασικος και έχει θέμα ήδη,μην παιχτεί καμία φάση
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

gerassis

Well-Known Member
ναι πρότεινε την όραλ θα την δοκιμάσω όταν τελειώσει ο κάρεντ αφρός αν και πιστεύω θα έχω το αρκουδιάρης εφέκτ. γραπτές αναλύσεις δεν πήρα, ούτε ζήτησα είναι η αλήθεια αφού γενικά το μετ θέμα το αφήσαμε αρκετά, θεωρώ πως όποιος είναι για μετ θα είναι αλλιώς.

Εχω την εντύπωση οτι η λήψη Μινοξιδιλης απο το στόμα ειναι επικίνδυνη
 
Μπλουζα