Double A. Ίσως, από τις καλύτερες ιδιοκατασκευές.

lab_rat

Member
Απ: Double A. Ίσως, από τις καλύτερες ιδιοκατασκευές.

Ρε παιδια.. Σε ολους μυριζει καπως το DA ή είναι περιεργη η αλοη μου? ::)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

roukoun

Member
Απ: Double A. Ίσως, από τις καλύτερες ιδιοκατασκευές.

αντι για gel αλοης μπορω να αδειαζω σε ενα σφυνοποτηρο το περιεχομενο απο ενα χαπακι αβονταρτ να πεταο λιγο νερο να ανακατευω κ μετα να το βαζω στο κεφαλι μ?θα εχει αποτελεσμα αυτο?κ μετα απο ποσες ωρες να βαζω ριγκειν?
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Double A. Ίσως, από τις καλύτερες ιδιοκατασκευές.

roukoun είπε:
αντι για gel αλοης μπορω να αδειαζω σε ενα σφυνοποτηρο το περιεχομενο απο ενα χαπακι αβονταρτ να πεταο λιγο νερο να ανακατευω κ μετα να το βαζω στο κεφαλι μ?θα εχει αποτελεσμα αυτο?κ μετα απο ποσες ωρες να βαζω ριγκειν?
μπορεις,αυτο εκανα και εγω.
δεν εχει σημασια μετα απο ποση ωρα θα βαλεις regaine
 

roukoun

Member
Απ: Double A. Ίσως, από τις καλύτερες ιδιοκατασκευές.

kapamarou είπε:
oχι,η σκετη μινοξιδιλη δεν ειχε να μου δωσει κατι
απο την ντουτα+νερο τοπικα ειδες τπτ?αποτελεσματα?παρενεργειες?
εμενα το shedding απο αιρολ+μινοξ εχει τελειωσει κ τωρα περιμενω!απλα ηθελα να βαλω κ ενα dht blocker που να δινει και λιγο regrowth
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Double A. Ίσως, από τις καλύτερες ιδιοκατασκευές.

απο την ντουτα+νερο τοπικα ειδες τπτ?αποτελεσματα?παρενεργειες?
παρενεργειες αλλα αυτο δεν σημαινει κατι,εχω ευαισθησια στα φαρμακα
εμενα το shedding απο αιρολ+μινοξ εχει τελειωσει κ τωρα περιμενω!απλα ηθελα να βαλω κ ενα dht blocker που να δινει και λιγο regrowth
η airol ειναι dht blocker επισης,ισαξιο της τοπικης ντουτας
 

kakashi

Member
Απ: Double A. Ίσως, από τις καλύτερες ιδιοκατασκευές.

roukoun ποσο καιρο κρατησε το σεντινγκ απο μινοξ και ερολ?κ για ποσες τριχες μιλαμε?
 

roukoun

Member
Απ: Double A. Ίσως, από τις καλύτερες ιδιοκατασκευές.

kakashi είπε:
roukoun ποσο καιρο κρατησε το σεντινγκ απο μινοξ και ερολ?κ για ποσες τριχες μιλαμε?
1,5 βδομαδα μου κρατησε αλλα ηταν ψιλοεντονη...τωρα δεν εχω ιδιαιτερη τριχοπτωση ευτυχως οποτε σκεφτομαι να βαλω απο δευτερα και ενα χαπι ντουτας δυαλλυμενο σε νερο μια φορα την μερα για κατι παραπανω...απλως δεν ξερω αν ο συγκεκριμενος συνδυασμος αξιζει η να περιμενω να βρω λεφτα να για να παρω το τζελ αλοης...
 

leo

Member
Απ: Double A. Ίσως, από τις καλύτερες ιδιοκατασκευές.

Γνωμη minox. airol το βραδυ λουσιμο το πρωι κ μετα dutasteride + αλοη ειναι καλος ο συνδυασμός ? η την duta πρεπει να την βαζουμε μερα παρα μερα ? στο revivogen μπορουμε να ριξουμε μεσα avodart k ποσα καψακια ? το χει δοκιμάσει κανεις ?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

roukoun

Member
Απ: Double A. Ίσως, από τις καλύτερες ιδιοκατασκευές.

το αvodart ποσο κοστιζει και δινονται χωρισ συνταγη?
θα αρχισω την εξης θεραπεια
airol+regaine(1ml)το βραδυ και καθε δευτρτη μερα το πρωι double a(ενα καψακι σε αλοη βερα)
συμφωνητε?
η προτεινετε τπτ αλλο?
 

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
Απ: Double A. Ίσως, από τις καλύτερες ιδιοκατασκευές.

αιρολ +μινοξιδιλη συμφωνα με αρκετο κοσμο κανει δουλεια.......οχι ομως σε ολους.Σιγουρα αξιζει μια δοκιμη.Για τα υπολοιπα δεν εχω αποψη ειδικα για την ντουταστεριδη.
 

cool11

Well-Known Member
Τελικα ρε παιδια, μετα απο σχεδον 4 χρονια απο την εναρξη αυτο του θεματος, που εχουμε καταληξει? Κανει δουλεια ή οχι?
Για πειτε οσοι δοκιμασατε, τι αποτελεσματα ειδατε.
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
cool11 είπε:
Τελικα ρε παιδια, μετα απο σχεδον 4 χρονια απο την εναρξη αυτο του θεματος, που εχουμε καταληξει? Κανει δουλεια ή οχι?
Για πειτε οσοι δοκιμασατε, τι αποτελεσματα ειδατε.

Απ όσο θυμάμε που το είχα διαβάσει παλιότερα κάνει δουλειά αλλά έχει και παρενέργειες γιατί αποροφάτε.
 

lab_rat

Member
Fenimore είπε:
cool11 είπε:
Τελικα ρε παιδια, μετα απο σχεδον 4 χρονια απο την εναρξη αυτο του θεματος, που εχουμε καταληξει? Κανει δουλεια ή οχι?
Για πειτε οσοι δοκιμασατε, τι αποτελεσματα ειδατε.

Απ όσο θυμάμε που το είχα διαβάσει παλιότερα κάνει δουλειά αλλά έχει και παρενέργειες γιατί αποροφάτε.

Το επιβεβαιωνω καθως το χα δοκιμασει! Επισης σε καποιους τους εκανε υπερβολικα παρατεταμενο shed και το σταματουσαν γιατι επεφταν κλιμακα nw.
 

Soralteno

Alternative treatment member
Μέλος του προσωπικού
φαίνεται οτι η δουλειά που κάνει δεν είναι απο τοπική χρήση, αλλα απο την απορρόφηση μέσω του δέρματος και είσοδο στην κυκλοφορία αρα απο συστεμική μικρή χρήση.
 
Μπλουζα