Dimitris50423, fue, 2300 grafts, 28/5/2015

gkast

Active Member
ρε μαγκες ξεκωλατε λιγο με την καχυποψια σας και τις κατακρισεις σας.ο ανθρωπος ειχε βαλει κατατοπιστικοτατες φοτο απο την αρχη του νηματος και οπως σας ειπε καντε ζοομ αν γουσταρετε να δειτε καλυτερα .τι αλλο να κανει να τα κουρεψει κοντα για να τον πιστεψετε ελεος..δεν φτανει που ενημερωνει ο ανθρωπος συνεχεια με καινουργιες φοτο στο σαιτ γιατι αποτι εχω καταλαβει εδω μεσα αρκετοι μετα την μμ εξαφανιζονται .μην του πρηζουμε και τα...... λοιπον ισα ισα ο ανθρωπος βοηθαει εδω μεσα
Μπράβο μπιλαρε όντως έτσι είναι αυτοί που κάνουν μεταμόσχευση δείχνουν τα Αποτελέσμα τους και μετά φυσιολογικά εξαφανίζονται ....στις δουλειές τους στις υποχρεώσεις τους .....αυτοί που μένουν είναι οι αργόσχολοι και οι πλασιέ ....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Tasmania

Active Member
Για να μην κουραζουμε-ξενερωνουμε ουτε το φιλο Δημητρη ουτε το νημα του εγω κατεληξα στα εξης συμπερασματα :

1) Το αποτελεσμα του Μητσου ειναι παρα πολυ καλο και ειδικα επειδη ειναι απο ελληνικη κλινικη αξιζει διπλα μπραβο απο ολους, και οπως λεχθηκε μακαρι ολα τα παιδια που εκαναν στο Β. να εχουν εξισου καλο αποτελεσμα..αυτο επιθυμουμε διακαως ολοι γιατι εδωσαν χρηματα & ελπιδα σε μια περιοδο δυσκολη για ολους.
2) Ειχε γινει μεγαλος ντορος την προηγουμενη εβδομαδα, καποια σχολια ισως να δυσαρεστησαν το Δημητρη και το καταλαβαινω απολυτα, ανθρωπος ειναι και πολυ καλο παιδι φαινεται..ζητηθηκαν φωτο κοντινες 10-20cm σε εξωτερικες συνθηκες και στο σαλονι ή καπου στο σπιτι με επαρκη φωτισμο γιατι στο μπανιο λογω της κοντινης αποστασης μεταξυ κεφαλης-ταβανι εκανε σκιες ...
3) Η τελευταια ανανεωση απο το Μητσο για μενα ειναι καλυτερη απο τις προηγουμενες, καθως με την χτενα μας εδειξε τα junction points της μ/μ (θα τις προτιμουσα στο σαλονι που εχει πιο καλο φωτισμο), σε εξωτερικες συνθηκες με την κοντινη που οκ δεν ηταν 10-20cm, ειχε καποια αποσταση η φωτογραφικη, αλλα μπορει καποιος να δει στη hairline την πυκνοτητα (την παραθετω πιο κατω με ζουμ και λιγο περισσοτερο φωτισμο)...
4) Οποτε μπορεσει και αν θελει ο Μητσος μπορουμε να παμε για καφε και με τα αλλα παιδια ειτε για φαγητο οπως πηγαμε σημερα με σαλονικιο και Johnny να φωτογραφηθουμε ολοι μαζι παρεα, να κανουμε την πλακα μας...τουλαχιστον αν ημουν Δημητρης θα το επιδιωκα κιολας για να "κλεισω στοματα".
 

Συνημμένα

  • 20160320_174312.jpg
    20160320_174312.jpg
    211.7 KB · Προβολές: 326

pithikas

Well-Known Member
Κατά τα άλλα , απο τα κορυφαία αποτελέσματα του Forum για κάποιους...

Να προσθέσω ότι (υπό αυτές τις γωνίες , αποστάσεις , συνθήκες) ίσως και του κόσμου !!!

:p
Eχεις κουρασει, φιλε. Τσιμπα ενα ριπορτ απο μενα αν και δεν το χω κανει σε κανεναν απ'οσο θυμαμαι εδω μεσα.
 

Stripar

Established Member
Eχεις κουρασει, φιλε. Τσιμπα ενα ριπορτ απο μενα αν και δεν το χω κανει σε κανεναν απ'οσο θυμαμαι εδω μεσα.

Ότι γράφετε δέν γράφεται για να το διαβάζεις απαραίτητα εσύ , αλλά όποιος ενδιαφέρεται ή θέλει να ανοίξει τα μάτια του.

Μήν διαβάζεις άν έχεις κουραστεί ή επέλεξε να με κάνεις "Ignore"

Όσο για το report , δέν θα κλείσω μάτι όλο το βράδυ...

:D
 

poseidonas77

Well-Known Member
Eχεις κουρασει, φιλε. Τσιμπα ενα ριπορτ απο μενα αν και δεν το χω κανει σε κανεναν απ'οσο θυμαμαι εδω μεσα.
φιλε αμα δε δεις φως απο την αναφορα στειλε μηνυμα στον ακη...δε γινεται αλλιως
εγω τον εχω ενημερωσει αλλα οπως βλεπεις δε γινεται διαφορετικα...
προφανως ειναι ¨"προστατευομενο μελος" και δεν τον ακουμπαει κανεις...
ακομα και ignore να τον κανεις θα μπαινει σαν επισκεπτης θα βλεπει τι γραφεις και οποτε θελει θα σε προκαλει...
 

pithikas

Well-Known Member
φιλε αμα δε δεις φως απο την αναφορα στειλε μηνυμα στον ακη...δε γινεται αλλιως
εγω τον εχω ενημερωσει αλλα οπως βλεπεις δε γινεται διαφορετικα...
προφανως ειναι ¨"προστατευομενο μελος" και δεν τον ακουμπαει κανεις...
ακομα και ignore να τον κανεις θα μπαινει σαν επισκεπτης θα βλεπει τι γραφεις και οποτε θελει θα σε προκαλει...
Δεν ειναι η δουλεια μου να πλασαρω Κυπριους, Τουρκους η Ελληνες και δε προκειται να τον κανω ignore ουτε να ειρωνευτω, γιατι δεν εχω λογο να εκνευριστω.
Απλα, αν θελει ο φιλος, ας μου δειξει 3,4 καλυτερα αποτελεσματα στο φορουμ, εστω και με μακρινες φωτο υπο πειραγμενες γωνιες κλπ να δω αν υπαρχει κατι καλυτερο, γιατι ειλικρινα δεν παρακολουθω ιδιαιτερα τα θεματα των μεταμοσχευσεων.
Παντως πρεπει να τελειωνει αυτη η ιστορια με τους πωλητες και δεν αναφερομαι στον φιλο. Μπορει να ασχολειται επειδη οντως θελει να μας βοηθησει και γραφει ανελλιπως εδω. Μπορει να το θεωρει καθηκον, οκ δεκτο απλα χαλαει πολλα θεματα δημιουργωντας αντιπαραθεσεις και κουραζει.
 

Stripar

Established Member
Προς αυτόν που Ιντριγκάρει:

Όταν κάποιος κάνει Ιgnore κάποιον σταματάει να διαβάζει αυτόν που κάνει Ignore ,
τί σχέση έχει ο παραλήπτης και οι συνομωσίες περί επισκέπτη που αναφέρεις στο ξεκάρφωτο και χωρίς να σε εμπλέκει κανείς στην συζήτηση.

Περί του Report που έκανε , άς μας στοιχειοθετήσει τον λόγο που το έκανε , γιατί δέν προκύπτει κανένας ( δέν πρόσβαλα κανένα , ούτε προκάλεσα )
απλά ανάφερα τα ίδια πράγματα που ανέφεραν και άλλα μέλη για τον τρόπο που παρουσιάζεται η μτχ του συγκεκριμένου μέλους.

Προστατευμένο μέλος ΔΕΝ είμαι , απλά προστατεύω μέλη απο τη παραπληροφόρηση και την αμάθεια πολλών εδώ μέσα , γι αυτό και έπεσα η ρουφιανιά σου στο κενό!!!

Αλλά τί λέω:

Σου στοίχισε τόσο πολύ το μπανάρισμά σου , και σου έχει μείνει άκτη τόσο σε εσένα όσο και στο φίλο σου (δεν εννοώ τον pithika) στην πρώτη ευκαιρία να τρολάρεις για να κάνεις συμμαχίες και χωρίς να προσφέρεις τίποτα στο forum , απλά να κάνεις τον χαβά σου.

Άλλα και άλλα...όπως πάντα
 

poseidonas77

Well-Known Member
για να δουμε αυριο ποσο ισονομια επικρατει στο φορουμ...
εφαγες μια αναφορα περι ρουφιανιας...
για να δουμε...
 

Stripar

Established Member
Απλα, αν θελει ο φιλος, ας μου δειξει 3,4 καλυτερα αποτελεσματα στο φορουμ, εστω και με μακρινες φωτο υπο πειραγμενες γωνιες κλπ να δω αν υπαρχει κατι καλυτερο, γιατι ειλικρινα δεν παρακολουθω ιδιαιτερα τα θεματα των μεταμοσχευσεων.
Παντως πρεπει να τελειωνει αυτη η ιστορια με τους πωλητες και δεν αναφερομαι στον φιλο. Μπορει να ασχολειται επειδη οντως θελει να μας βοηθησει και γραφει ανελλιπως εδω. Μπορει να το θεωρει καθηκον, οκ δεκτο απλα χαλαει πολλα θεματα δημιουργωντας αντιπαραθεσεις και κουραζει.
Καθήκον δέν έχω pithika , καθήκον έχουν oi moderators , αλλά η ουσία είναι αυτή που είναι "bold"

Επειδή όπως λές δέν παρακολουθείς πολύ τις μτχ , καλό είναι να μήν βγάζεις εύκολα συμπεράσματα.
Η αντιπαράθεση είναι αυτή που προσφέρει "προστασία" στα νέα μέλη απο πλασιέδες και πονηρές τοποθετήσεις απο διάφορους πλασιέδες....

Το εύκολο είναι να κάνεις το καλό παιδί και να χαιδεύεις αυτιά , το δύσκολο είναι να λές την αλήθεια...
 

pithikas

Well-Known Member
Καθήκον δέν έχω pithika , καθήκον έχουν oi moderators , αλλά η ουσία είναι αυτή που είναι "bold"

Επειδή όπως λές δέν παρακολουθείς πολύ τις μτχ , καλό είναι να μήν βγάζεις εύκολα συμπεράσματα.
Η αντιπαράθεση είναι αυτή που προσφέρει "προστασία" στα νέα μέλη απο πλασιέδες και πονηρές τοποθετήσεις απο διάφορους πλασιέδες....

Το εύκολο είναι να κάνεις το καλό παιδί και να χαιδεύεις αυτιά , το δύσκολο είναι να λές την αλήθεια...
Αν οντως δεν ειναι η δουλεια σου και αναλωνεις τοσο χρονο εδω μεσα κι εσυ και οι υπολοιποι που γραφετε διαρκως χωρις να θελω να σε προσβαλλω κι εσενα και τους αλλους , υποβοσκουν ψυχογενεις παραγοντες για την κατασταση.
Δε βλεπω λογικη ουτε σε εναν ανθρωπο που του ζητανε συνεχως φωτογραφιες αναξιοπρεπως να το δεχεται, αλλα και παλι δε καταλαβαινω και τους υπολοιπους να παθιαζονται και να μπαχαλευουν ολα τα θεματα προμοταροντας πολυ εξυπνα Τουρκους και Κυπριους. Προσωπικα, δε με ενδιαφερει η γνωμη σου και κανενος εδω μεσα. Ανοιξε τα ματια αλλων.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Stripar

Established Member
Η ρουφιανιά ΔΕΝ είναι βρισιά!
Και περιγράφει ακριβώς αυτό που εσύ απλόχερα ομολογείς:

φιλε αμα δε δεις φως απο την αναφορα στειλε μηνυμα στον ακη...δε γινεται αλλιως
εγω τον εχω ενημερωσει αλλα οπως βλεπεις δε γινεται διαφορετικα...
προφανως ειναι ¨"προστατευομενο μελος" και δεν τον ακουμπαει κανεις...
ακομα και ignore να τον κανεις θα μπαινει σαν επισκεπτης θα βλεπει τι γραφεις και οποτε θελει θα σε προκαλει...

Εσύ όμως έχεις γίνει κάνεις REPORT
γιατί έκανες Like στο άτοπο και άστοχο σχόλιο του Pithika (δέν ασχολείται με τις μτχ όπως δήλωσε και δέν ξέρει πιός είναι ο ρόλος του κάθενα)
και τον Ιντριγκάρεις, τον παραπληροφορείς και τον χρησιμοποιείς για να σου κάνει όλη την "βρώμικη"¨δουλειά σου , που στο παρελθόν αγνοήθηκε....
Επειδή έχεις "νταλκά" μαζί μου γιατί τις προάλες με έβριζες και σε μπανάρανε για μιά βδομάδα!

Ενώ με την όλη στάση που περιγράφω παραπάνω....ΠΡΟΚΑΛΕΊΣ ΕΣΥ ΠΡΩΤΟΣ ΕΠΙΘΕΣΗ!....ΟΧΙ ΕΓΩ!

Για να δούμε άν υπάρχει ισονομία όπως λές...Ποίος ξεκίνησε και πάλι πρώτος να προκαλεί τον άλλο?
 

pithikas

Well-Known Member
Η ρουφιανιά ΔΕΝ είναι βρισιά!
Και περιγράφει ακριβώς αυτό που εσύ απλόχερα ομολογείς:



Εσύ όμως έχεις γίνει κάνεις REPORT
γιατί έκανες Like στο άτοπο και άστοχο σχόλιο του Pithika (δέν ασχολείται με τις μτχ όπως δήλωσε και δέν ξέρει πιός είναι ο ρόλος του κάθενα)
και τον Ιντριγκάρεις, τον παραπληροφορείς και τον χρησιμοποιείς για να σου κάνει όλη την "βρώμικη"¨δουλειά σου , που στο παρελθόν αγνοήθηκε....
Επειδή έχεις "νταλκά" μαζί μου γιατί τις προάλες με έβριζες και σε μπανάρανε για μιά βδομάδα!

Ενώ με την όλη στάση που περιγράφω παραπάνω....ΠΡΟΚΑΛΕΊΣ ΕΣΥ ΠΡΩΤΟΣ ΕΠΙΘΕΣΗ!....ΟΧΙ ΕΓΩ!

Για να δούμε άν υπάρχει ισονομία όπως λές...Ποίος ξεκίνησε και πάλι πρώτος να προκαλεί τον άλλο?
Tι του λες?? Εγω σε εκανα report, πριν γραψει ,επειδη ειρωνευτηκες καθαρα προηγουμενο ποστ μου περι κορυφαιου αποτελεσματος.
 

Stripar

Established Member
Αν οντως δεν ειναι η δουλεια σου και αναλωνεις τοσο χρονο εδω μεσα κι εσυ και οι υπολοιποι που γραφετε διαρκως χωρις να θελω να σε προσβαλλω κι εσενα και τους αλλους , υποβοσκουν ψυχογενεις παραγοντες για την κατασταση.

Δέν είναι η δουλειά μου και δέν με προσβάλεις!.

Προσωπικα, δε με ενδιαφερει η γνωμη σου και κανενος εδω μεσα. .
Είσαι σε ένα forum που υπάρχουν κυρίως δημόσιες μαρτυρίες , απόψεις και γνώμες , τί κάνεις εδώ άν ΔΕΝ σε ενδιαφέρει η γνώμη κανενός?

Ανοιξε τα ματια αλλων.
Είπα πολύ πρίν:
Ότι γράφετε δέν γράφεται για να το διαβάζεις απαραίτητα εσύ , αλλά όποιος ενδιαφέρεται ή θέλει να ανοίξει τα μάτια του.
Μήν επαναλαμβάνομαι...
Tι του λες?? Εγω σε εκανα report, πριν γραψει ,επειδη ειρωνευτηκες καθαρα προηγουμενο ποστ μου περι κορυφαιου αποτελεσματος.
Pithika δέν έχω κάτι με εσένα , όπως λές και εσύ ΔΕΝ ασχολείσαι με το χώρο των μτχ , και το report σου το πέρασα στο ντούκου, γιατί πολύ απλά είναι αβάσιμο!
Δέν μπορείς να κάνεις report κάτι και κάποιον , χωρίς να γνωρίζεις τιε λεπτομέρειες αυτής της μτχ , πόσο μάλλον όταν εσύ κάνεις statement : ότι είναι ένα απο τα κορυφαία αποτελέσματα του forum , όταν παράλληλα δειλώνεις ότι δέν ασχολεισαι με τις μτχ.

Αντίστοιχα θα μπορούσα να σου κάνω και εγώ report:για αβάσιμο , φευδή statement
Όταν αρκετοί που ασχολούνται σε σοβαρό επίπεδο έχουμε πεί ότι είναι ανεπαρκές σαν αποτέλεσμα , φυσικότητα κ.τ.λ
Ομως δέν πηγαίνει πουθενά έτσι όπως καταλαβαίνεις , γι αυτό και δέν ασχολείθηκα ΚΑΝ με το δικό σου report.

Ποιό πολύ έδειξες εσύ ότι μάνισες , επειδή δέν συμφωνώ με την αποψή σου περί καλού αποτελέσματος , παρά εγώ που με έκανες και report.

Απο την άλλη έκανα Report τον άλλο , γιατί σε έκανε Like και σε χρησιμποιεί για να κάνει την "δουλειά" του και βέβαια να προκαλέσει μία ακόμα διαμάχη μαζί όπως και στο παρελθόν!
 
Τελευταία επεξεργασία:

pithikas

Well-Known Member
Δέν είναι η δουλειά μου και δέν με προσβάλεις!.


Είσαι σε ένα forum που υπάρχουν κυρίως δημόσιες μαρτυρίες , απόψεις και γνώμες , τί κάνεις εδώ άν ΔΕΝ σε ενδιαφέρει η γνώμη κανενός?


Είπα πολύ πρίν:

Μήν επαναλαμβάνομαι...

Pithika δέν έχω κάτι με εσένα , όπως λές και εσύ ΔΕΝ ασχολείσαι με το χώρο των μτχ , και το report σου το πέρασα στο ντούκου, γιατί πολύ απλά είναι αβάσιμο!
Δέν μπορείς να κάνεις report κάτι και κάποιον , χωρίς να γνωρίζεις λεπτομέρειες.

Απο την άλλη έκανα Report τον άλλο , γιατί σε έκανε Like και σε χρησιμποιεί για να κάνει την "δουλειά" του και βέβαια να προκαλέσει μία ακόμα διαμάχη μαζί όπως και στο παρελθόν!
Στο θεμα των μεταμοσχευσεων συστηνω ανεπιφυλακτα να μη λαμβανεται κανεις σοβαρα αφου υπαρχουν πολλα ατομα που διαφημιζουν γιατρους και δε βγαινει ακρη για αυτο και δεν λαμβανω κανεναν σοβαρα υποψιν περα απο αυτο που βλεπουν τα ματια μου.
Report επειδη καποιος κανει λαικ μου φαινεται οπως λες κι εσυ αβασιμο...
Συνεχιζεις την επιθεση γραφοντας πως με εκμεταλλευονται,:) ενω εσυ προσπαθεις να χρησιμοποιησεις την αντιπαραθεση για να μπαναρουν αλλο μελος επειδη απλα συμφωνησε μαζι μου. Στο ξαναγραφω πως ειρωνευτηκες προηγουμενο μου ποστ περι κορυφαιου αποτελεσματος. Καλο βραδυ. Κακως που ασχοληθηκα.
Υ.Γ. Το οτι δεν ειναι η δουλεια μου οι μεταμοσχευσεις δε μου αφαιρει την αισθηση της ορασης...
 
Τελευταία επεξεργασία:

Stripar

Established Member
Στο θεμα των μεταμοσχευσεων συστηνω ανεπιφυλακτα να μη λαμβανεται κανεις σοβαρα αφου υπαρχουν πολλα ατομα που διαφημιζουν γιατρους και δε βγαινει ακρη για αυτο και δεν λαμβανω κανεναν σοβαρα υποψιν περα απο αυτο που βλεπουν τα ματια μου.
Report επειδη καποιος κανει λαικ μου φαινεται οπως λες κι εσυ αβασιμο...
Συνεχιζεις την επιθεση γραφοντας πως με εκμεταλλευονται,:) ενω εσυ προσπαθεις να χρησιμοποιησεις την αντιπαραθεση για να μπαναρουν αλλο μελος επειδη απλα συμφωνησε μαζι μου. Στο ξαναγραφω πως ειρωνευτηκες προηγουμενο μου ποστ περι κορυφαιου αποτελεσματος. Καλο βραδυ. Κακως που ασχοληθηκα.
Είναι αστείο να γράφεις ότι "συνεχίζω την επίθεση γράφοντας πως σε εκμεταλλεύονται"
Απλά αστειο να θεωρείς ότι είναι επίθεση!
Η διαμάχη σου μαζί μου είναι επειδή έχω αντίθετη γνώμη με την δική σου , ότι δέν είναι κορυφαίο αποτέλεσμα.
H ειρωνία κουμπώνει στο ότι πώς μπορείς να λές ότι είναι ένα απο τα κορυφαία αποτελέσματα στο forum ,
όταν δεν ασχολείσαι με τις μτχ.

Και ενώ απο την μία λές ότι δέν σε ενδιαφέρουν οι γνώμες των άλλων
απο την άλλη κάνεις Report κάποιον που έχει αντίθετη γνώμη με εσένα και βέβαια αρκετά πιό ψαγμένο !
Εμάς τότε γιατί να μας ενδιαφέρει η δική σου γνώμη πόσο μάλλον όταν δέν ασχολείσαι με το αντικείμενο?

Δηλ.όποιος στο μέλλον έχει διαφορετική γνώμη με εσένα θα τον κάνεις report ?

Την αντιπαράθεση δέν την χρησιμοποιώ εγώ ,
Την εκμεταλεύεται ό άλλος , την δική σου προς εμένα και αντίθετα , για δικό του ώφελος και για αυτό και συμφώνησε και μαζί σου !!!

Όπως λέει και ο λαός Ο ΕΧΘΡΟΣ ΤΟΥ ΕΧΘΡΟΥ ΜΟΥ ΕΊΝΑΙ ΦΊΛΟΣ ΜΟΥ !!!.
To report δέν το έκανα για το Like αλλά KAI για το Like , και έχει μπαναριστεί και άτομο και για like , γιατί ήταν προτροπή για καυγά στην τότε περίπτωση.

Πράγματα που δέν μπορείς να καταλάβεις όταν δέν ξέρεις τον ρόλο πολλών εδω μέσα ,
την στάση που κρατάνε σε συγκεκριμένα μέλη , και την κουτοπονηριά τους , γιατί όπως λές ΔΕΝ ασχολείσαι...

Και αφού δέν δαπανείς τον χρόνο που χρειάζεται για να μάθεις όλα τα παραπάνω , γιατί ασχολείσαι?

Καλό βράδυ

Υ.Γ: Άλλο η αίσθηση της όρασης , και άλλο η γνώση του αντικειμένου και των παγιδών που κρύνονται σε μια παρουσίαση μτχ,
Και εμένα δέν είναι η δουλεία μου , αλλά έχω ασχολειθεί δεδομένου της ράφλας μου.
 
Τελευταία επεξεργασία:

pithikas

Well-Known Member
Δηλαδη, οποιος θελει να κανει μεταμοσχευση πρεπει να παιρνει την γνωμη τη δικη σου και των αλλων ''ψαγμενων''; Εχω διαβασει διθυραμβικες κριτικες απο και καλα ψαγμενους εδω μεσα σε μεταμοσχευσεις τυπου βρικολακα. Εχω δει αποτελεσματα μεταμοσχευσης-φιναστεριδης-μινοξιδιλης, οπου ξεχνιονταν να αναφερθει η θεραπεια.
Επισης, το να δαπανησω χρονο για να διαβαζω τις αντιπαραθεσεις μελων, δε μου φαινεται και ιδιαιτερα εποικοδομητικο. Και δεν ειπα οτι πρεπει να ενδιαφερει η γνωμη μου τα υπολοιπα μελη οπως κανεις εσυ δηλωνοντας αυθεντια.Αυτο που με εκνευριζει ειναι πως κατευθυνονται ατομα να κανουν μεταμοσχευση σε συγκεκριμενες κλινικες και πως χαλας πολλα θεματα οπως κανεις αυτη τη στιγμη κι εγω τσιμπαω και δε κοιμαμαι ενω δουλευω το πρωι.
Ματια εχουν ολα τα μελη του φορουμ και δε χρειαζεται να βγαλεις καποια πανεπιστημιακη σχολη για να κρινεις ενα αποτελεσμα μεταμοσχευσης.
Του Δημητρη ειναι καλο αποτελεσμα, σιγουρα το κολακευουν οι φωτογραφιες, αλλα πρεπει να υπαρχει προσφορο εδαφος για να συμβει αυτο. Και στο εγραψα και πιο πανω αν θες μπορεις να μου αναφερεις καποια καλυτερα αποτελεσματα στο φορουμ.
 

Stripar

Established Member
Το μόνο τελευταίοπου θα σου πώ ,
γιατί απο ένα σημείο και μετά δέν έχει νόημα η συζήτηση όταν λέμε τα ίδια και τα ίδια...

και πως χαλας πολλα θεματα οπως κανεις αυτη τη στιγμη

Δέν με ενδιαφέρει η άποψή σου, και δέν είναι απαραίτητο ότι εγώ χαλάω τα θέματα , μπορεί αυτή την στιγμή ΕΣΥ να χαλάς το συγκεκριμενο θέμα.
Μήν ξεχνάμε ότι η κυριώς παρατήρηση σε αυτό το νήμα , είναι ο τρόπος , που βγαίνονυν οι συγκεκριμένες φωτογραφίες ,
κάτι που έχω αναλύσει και συγκεκριμενοποιήση και εγώ και άλλα μέλη.

Αντί να πάρεις λίγο χρόνο , να σκεφτείς γιατί κάποιοι αναφέρουν τα ίδια με εμένα , δαπανάς περισσότερο χρόνο επειδή κάποιοι δέν συμφωνούν με εσένα.
Δέν πρόκειται να μπώ στην διαδικασία να σου αναφέρω παραδείγματα άλλων μτχ , άν και υπάρχουν πολλά , δεδομένου ότι (α) δέν σε ενδιαφέρει η άποψή μου , όπως είπες
(β) θα καταλάβεις απο μόνος σου σε μερικά χρόνια , τί κάνει την διαφορά σε μιά μτχ όταν και άν ασχοληθείς με τον τομέα της μτχ

Τέλος
Αυτο που με εκνευριζει ειναι πως κατευθυνονται ατομα να κανουν μεταμοσχευση σε συγκεκριμενες κλινικες
Από ότι φαίνεται εκνευρίζεσαι πολύ...
Τις ίδιες παρατηρήσεις έκανες και στον ZOTRIX και του την έλεγες , όταν έλεγε ότι το αποτέλεσμα του παιδιού εδώ δέν είναι φυσικό , και όταν μιλούσε για τσιράκια του Β.

Προς τί τόσο εκνευρισμός , και τόση αντιπαλότητα απο ένα άτομο που κατά τα άλλα δέν ασχολείται με μτχ?
Γιατί εσύ δείχνεις τόσο εμμονή με την συγκκριμένη κλινκή και εκνευρίζεσαι τόσο πολύ όταν μέλη "κατευθύνονται" όπως λές ΕΚΤΟΣ της συγκεκριμένης κλινκής?
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Να το ξεκαθαρίσω για μια ακόμα φορά γιατί φαίνεται ότι τα απλά πράγματα δεν κατανοούνται εύκολα. Έχω ποστάρει τις Αρχές Λειτουργίας του τομέα όταν έγινα mod και όλα τα μπαναρίσματα διέπονται από αυτές. Δεν με ενδιαφέρει το προσωπικό στυλ γραφής του καθενός γιατί αν με ενδιάφερε και μπάναρα με αυτή την λογική σε αυτήν την "αρένα", δεν θα έβγαινε άκρη. Όλα τα μπαναρίσματα που έχουν δωθεί μέχρι τώρα είχαν σαν αφορμή, προσωπικούς - μειωτικούς χαρακτηρισμούς άσχετους με την συζήτηση (τύπου κλαρινογαμπρός, πάρε τον πο*λο, τα κουβαδάκια σου και σε άλλη παραλία, κλπ). Τίποτα άλλο.

Τώρα όσον αφορά τα σημερινά report:
@pithikas . Η περιπτωσή σου δεν εμπίπτει σε αυτά που ανέφερα παραπάνω. Η απάντηση ήταν επί του θέματος και δεν χρησιμοποιήθηκαν μειωτικοί χαρακτηρισμοί. Εξέφρασες μια άποψη που θεωρήθηκε υπερβολική (δεν εξετάζω αν είναι ή όχι) από τον Stripar και απάντησε με έναν δεικτικό τρόπο (και μάλιστα με αναφορά σε "κάποιους") ο οποίος όμως δεν είναι προσβλητικός. Με την ίδια λογική και η δική σου άποψη πέρι "απίθανων τύπων" και "ψυχογενών παραγόντων" θα μπορούσε να θεώρηθει προσβλητική αλλά όπως είδες ούτε καν παρατήρηση πήρες γιατί προφανώς δεν απομονώνονται εκφράσεις αλλά εξετάζεται όλη η απάντηση μέσα στο πλαίσιο της συζήτησης. Να το πω άλλη μια φορά. Σκληρή γλώσσα επί του θέματος επιτρέπεται, βρισιές εκτός θέματος δεν επιτρέπονται.
@poseidon. Ακριβως τα ίδια και για σένα. Το να σου απαντάει κάποιος επί του θέματος με άποψη, έστω και σκληρή, όπως ακριβώς κατηγορείς και εμένα για "προστατευτική" συμπεριφορά, πάλι δεν επιφέρει μπανάρισμα. Προσπαθείς να προκαταλάβεις την κρίση μου για να μπανάρω τον Stripar με πολλά υπονοούμενα και βάζοντας και τον Άκη στο παιχνίδι. Θα το ξαναπώ μονότονα. Αν ο Stripar απαντούσε όπως έκανες εσύ στο πρόσφατο παρελθόν θα μπαναριζόταν άμεσα. Τελεία και παύλα. Όλα τα άλλα είναι εκ του πονηρού.
 
Μπλουζα