Dimitris stratis, fue, μπίρου, 3700τρίχες, 1/6/2017

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Ibarumah

Active Member
οποτε και εγω με 15-20 τριχοθ ανα τετραγωνικο εκ που εκανα θα εχω τετοια πυκνωτητα;
αν ναι θα ειμαι τρισευτυχισμενος...
δε ξερω για εσας αλλα εγω βλεποντας τη παρακατω φωτο ζηλευω
d2-jpg.19717
 
Κατανοώ απόλυτα τι λέτε σχετικά με το κατέβασμα της hairline. Όμως μου έχει καρφωθεί στο μυαλό. Να κλείσω τους κροτάφους και να βάλω μερικά ακόμη μπροστά. Συμφωνω παντως στο μέλλον μπορεί να χρειαστώ κι άλλα graft αν προχωρήσει η τριχόπτωση. Όμως δεν αγχώνομαι γιατί μέχρι στιγμής έχω αξιοποιήσει μόνο 1.600 grafts και η δότρια είναι σε πάρα πολύ καλή κατάσταση. Αν δείτε τη φωτογραφία από πίσω είναι σα να μην έχει βγει ούτε ένα graft.

Η πυκνότητα μπροστά είναι μεγαλύτερη από 15-20 αλλά για μένα θέλει μια βελτίωση. Για το φυσικό αποτέλεσμα έχει παίξει ρόλο και ο σχεδιασμός αλλά και ο σωστός τρόπος με τον οποίο έγινε η κατανομή στα grafts. Η γιατρoς αποδείχθηκε αστέρι και αν ξανακάνω μεταμόσχευση την ίδια θα ζητήσω πάλι.

Φάρμακα δεν έχω πάρει καθόλου. Μόνο τα δυο PRP που όπως είπα ήταν δώρο της DHI. Στην αρχή έβαζα REGAIN αλλά το ξέχναγα ώσπου βαρέθηκα και σταμάτησα. Παρόλα αυτά η φύτρωση ήταν πολύ καλή και θεωρώ πως για τα graft που έβαλα πέτυχα καλό αποτέλεσμα.

Ανειλικρινείς φωτογραφίες λέει ο άλλος λες και υπάρχει δόλος. Καμιά δεκαριά σύνολο ανέβασα φίλε, όλες πεντακάθαρες στο φως όπως κυκλοφορώ καθημερινά. Ούτε πρόσωπο και ταυτότητα έκρυψα. Με ονοματεπώνυμο γράφω. Όποιος δεν καλύπτεται, μπορεί να με δει και από κοντά. Τι άλλο δλδ?!!!

Για τον dim d που ρωτάει και όλους τους Καλαματιανούς, το μαγαζί που δουλεύω είναι το Da Francesco. Όποτε θέλετε ελάτε, θα χαρώ να σας δω και να τα πούμε και από κοντά και να δείτε και το αποτέλεσμα.

Καλή συνέχεια σε όλους, δυστυχώς ο χρόνος είναι περιορισμένος.
 

tasos33

Well-Known Member
Εχθρος του καλου ειναι το καλυτερο, οποτε αν εσυ αισθανεσαι οτι πρπεει να το κανεις ,να το κανεις.



Κατανοώ απόλυτα τι λέτε σχετικά με το κατέβασμα της hairline. Όμως μου έχει καρφωθεί στο μυαλό. Να κλείσω τους κροτάφους και να βάλω μερικά ακόμη μπροστά. Συμφωνω παντως στο μέλλον μπορεί να χρειαστώ κι άλλα graft αν προχωρήσει η τριχόπτωση. Όμως δεν αγχώνομαι γιατί μέχρι στιγμής έχω αξιοποιήσει μόνο 1.600 grafts και η δότρια είναι σε πάρα πολύ καλή κατάσταση. Αν δείτε τη φωτογραφία από πίσω είναι σα να μην έχει βγει ούτε ένα graft.

Η πυκνότητα μπροστά είναι μεγαλύτερη από 15-20 αλλά για μένα θέλει μια βελτίωση. Για το φυσικό αποτέλεσμα έχει παίξει ρόλο και ο σχεδιασμός αλλά και ο σωστός τρόπος με τον οποίο έγινε η κατανομή στα grafts. Η γιατρoς αποδείχθηκε αστέρι και αν ξανακάνω μεταμόσχευση την ίδια θα ζητήσω πάλι.

Φάρμακα δεν έχω πάρει καθόλου. Μόνο τα δυο PRP που όπως είπα ήταν δώρο της DHI. Στην αρχή έβαζα REGAIN αλλά το ξέχναγα ώσπου βαρέθηκα και σταμάτησα. Παρόλα αυτά η φύτρωση ήταν πολύ καλή και θεωρώ πως για τα graft που έβαλα πέτυχα καλό αποτέλεσμα.

Ανειλικρινείς φωτογραφίες λέει ο άλλος λες και υπάρχει δόλος. Καμιά δεκαριά σύνολο ανέβασα φίλε, όλες πεντακάθαρες στο φως όπως κυκλοφορώ καθημερινά. Ούτε πρόσωπο και ταυτότητα έκρυψα. Με ονοματεπώνυμο γράφω. Όποιος δεν καλύπτεται, μπορεί να με δει και από κοντά. Τι άλλο δλδ?!!!

Για τον dim d που ρωτάει και όλους τους Καλαματιανούς, το μαγαζί που δουλεύω είναι το Da Francesco. Όποτε θέλετε ελάτε, θα χαρώ να σας δω και να τα πούμε και από κοντά και να δείτε και το αποτέλεσμα.

Καλή συνέχεια σε όλους, δυστυχώς ο χρόνος είναι περιορισμένος.
 

makis25

Well-Known Member
μετα την αποχωρηση του Λευτερη , η Μπιρου ισως ειναι και το μεγαλο ονομα της dhi τωρα . Ειναι και dhi global medical director βλεπω στο γουγλ( μηπως η μπιρου εκπαιδευει νεους γιατρους τωρα; ) . Dimitri strati αν κανεις στο μελλον δευτερη ή τριτη μεταμοσχευση , κανονισε να κανεις με την ιδια γιατρο , μην αλλαζεις γιατρους ε. Επισης μπορεις να επαναλαβεις και τις prp και παραπανω απο 2 μαλιστα . Στη θεση σου θα το επιδίωκα . Ποσταρα προσφατα σε αλλο νημα πληροφοριες για το prp . Επισης ειδα πως μελη της dhi θεσσαλονικης ηταν προσφατα σε συνεδριο και ειδα φωτογραφια που ηταν σε παρουσιαση για το prp . Υπαρχει κινητικοτητα.
 

vlafo

Well-Known Member
Η Μπίρου έκανε και του Αλέξανδρου και φαίνεται αυτή να είναι πλέον το Νο1.Και σύμφωνα με ότι έλεγε ο Αλέξανδρος,αν την αφήσουνε μπορεί να κάνει και εξαγωγή 2.000g τη μέρα.Είναι πολύ γρήγορη.Δεν το βλέπω όμως.
 

makis25

Well-Known Member
αν θελουν να μεινουν στην αγορα διπλα στο βεκρη και στα στριπ του αναστασακη νομιζω τα 2κ graft τη μερα με 3κ ευρω θα γινουν κατι συνηθισμενο το 2019 για τη Dhi .
 
Μπλουζα