DGP, FUE, 3655g, 17/2/2021

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Dpg
Νομίζω πρέπει να είσαι απόλυτα ευχαριστημένος,αψεγάδιαστη φυσικότητα,πυκνότητα πολύ καλή και το σύνολο οπτικά μετά από μμ όπως πρέπει να δείχνει.
Να το χαίρεσαι.
Κράτα την κάβα για αργότερα.
 

DGP

Member
Εξαιρετικό πάνω, αλλά μόνο εγώ βλέπω αδύναμα τα πλαινά?
Τα πλαινα μου εδω και μερικα χρονια αυτη ειναι η εικονα τους,να φανταστεις με φινα ειναι λιγο καλυτερα!Ειναι αδυναμια σε συνδυασμο με χρωμα και φορα τριχας που δινει αυτη την εικονα,βεβαια σε λιγο πιο μακρυ δεν φαινεται
 

bobby

Well-Known Member
Τα πλαινα μου εδω και μερικα χρονια αυτη ειναι η εικονα τους,να φανταστεις με φινα ειναι λιγο καλυτερα!Ειναι αδυναμια σε συνδυασμο με χρωμα και φορα τριχας που δινει αυτη την εικονα,βεβαια σε λιγο πιο μακρυ δεν φαινεται
Τότε να τα κόβεις πιο κοντά στο πλάι κάτι σαν την φώτο mid taper fade γιατί έτσι φαίνεται λες και έχεις retro. Το πάνω πάντως είναι μπόμπα!
 

Συνημμένα

  • mid-taper-fade.jpg
    mid-taper-fade.jpg
    34.2 KB · Προβολές: 242

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

andy.k

Active member
Πολύ ωραίο το αποτέλεσμα. Πυκνό και φυσικοτατο. Σου εύχομαι να παραμείνει αυτή η εικόνα για πολλά χρονια. Η αγωγή σίγουρα θα σε βοηθήσει, αρκεί να μη την κόψεις φυσικά... Τώρα πάντως δε χρειάζεσαι κάτι παραπάνω. Φύλα τη δοτρια για αργότερα αν παρ ελπίδα απαιτηθεί να επέμβεις ξανα.
 
  • Like
Reactions: DGP
Μπλουζα