Crescina 700 για εκτεταμενη αραιωση

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Άκης

Administrator
Απ: Crescina 700 για εκτεταμενη αραιωση

Το λέω αυτό γιατί το να λες ότι το regaine δεν σου έκανε δουλειά και το nizoral επίσης και να αναφέρεις συνεχώς το crestina, λέω μήπως είσαι πουθενά εκεί μπλεγμένος με καμία εταιρεία.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Ntia

New Member
Απ: Crescina 700 για εκτεταμενη αραιωση

Παιδιά αν διαβάσετε τα post μου θα θυμηθείτε τι έχω ψάλει για το crescina!!! Μπορεί να έχουμε διαφορά στο φύλο αλλά πάσχω κι εγώ από ανδρογενετικού τύπου ακωπεκία. Θεωρώ ότι το συγκεκριμένο προιόν είναι κλοπή. Σε καμία περίπτωση δεν συγκρίνεται με το regaine.
 

dim74

Member
Απ: Crescina 700 για εκτεταμενη αραιωση

ειμαι 34 και βαζω regaine απο τα 19 μου,οταν δεν υπηρχε καν το 5% αλλα μονο το 2%.αργοτερα βγηκε...και τοσα χρονια οπως πλενω δοντια βαζω regaine...ξερω πολλους που το βαζουν αλλα οποτε το θυμηθουν!ετσι δεν γινεται τιποτα...σε μενα εχει βοηθησει αρκετα χωρις καμια απολυτως παρενεργεια...απο τις αρχες αυγουστου περνω το 1/5 του proscar,μεχρι στιγμης καμια παρενεργεια οπως και καμια αλαγη στα μαλλια μου.συνεχιζω κανονικα τις δυο θεραπειες...(σαμπουαν epicrin,pantogrin,daohair,priorin και τελευταια fungoral).
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Crescina 700 για εκτεταμενη αραιωση

ναι σωστα αν κανεις μακροχρονια χρηση πολυβιναμινων τοτε καλο ειναι παιρνεις 2 με 3 φορες την εβδομαδα
αλλα αν παρει για κανα 2μηνο η και 3 μηνο δεν υπαρχει τοσο μεγαλο προβλημα
απλα τα λενε και αυτοι προληπτικα (και καλα κανουν)
 

Άκης

Administrator
Απ: Crescina 700 για εκτεταμενη αραιωση

dim74 είπε:
ειμαι 34 και βαζω regaine απο τα 19 μου,οταν δεν υπηρχε καν το 5% αλλα μονο το 2%.αργοτερα βγηκε...και τοσα χρονια οπως πλενω δοντια βαζω regaine...ξερω πολλους που το βαζουν αλλα οποτε το θυμηθουν!ετσι δεν γινεται τιποτα...σε μενα εχει βοηθησει αρκετα χωρις καμια απολυτως παρενεργεια...απο τις αρχες αυγουστου περνω το 1/5 του proscar,μεχρι στιγμης καμια παρενεργεια οπως και καμια αλαγη στα μαλλια μου.συνεχιζω κανονικα τις δυο θεραπειες...(σαμπουαν epicrin,pantogrin,daohair,priorin και τελευταια fungoral).

Αν και είναι πολύ νωρίς, θα δεις κάποια στιγμή διαφορά (3-4 μήνες). Τριχόπτωση έντονη δεν νομίζω να δεις εσύ, λόγω regaine.
Για τα σαμπουάν, κράτα ένα απο αυτά που αναφέρεις, πρόσθεσε το Schwarzkopf ACTIV M Shampoo for men και το fungoral και είσαι καλυμένος.
 

john_e

New Member
Απ: Crescina 700 για εκτεταμενη αραιωση

Εννοώ ότι όταν πάει κάποιος να προβάλει κάτι που πωλείται στην ελλάδα και δεν φαίνεται να έχει αποτελέσματα αναρωτιέσαι αυτό που αναρωτιόμαστε όλοι μας όταν διαβάζουμε κάτι σε site του εξωτερικού , εάν δηλαδή υπάρχει πως να το πώ, πρόθεση. Αυτό είναι το σωστό , thanks.
 

Άκης

Administrator
Απ: Crescina 700 για εκτεταμενη αραιωση

Α, εγώ νόμιζα αναφερόσουν σε αυτό το post μου. Ε, εκεί πάει συνήθως το μυαλό μας. Γι'αυτό και σε μερικά κύρια post λέω να μην αναφέρουμε Έλληνα γιατρό η κλινική χωρίς πριν-μετά photos γιατί γίνεται ευκολα αντιληπτό το τί παίζεται.
 

courieristas

New Member
Απ: Crescina 700 για εκτεταμενη αραιωση

Παιδιά ειχα χρησιμοποιήσει κι εγω αυτές τις αμπούλες(crescina 300) πριν απο 2 χρόνια. Όποτε λουζόμουν έφευγε απ τα μαλλιά, έπεφτε στο προσωπό. Έκαιγε, κοκκίνιζε κι έμενε ετσι για μισή ωρα. Αρκετά ακριβό.Το σταματησα εννοείται!!!
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Crescina 700 για εκτεταμενη αραιωση

courieristas είπε:
Παιδιά ειχα χρησιμοποιήσει κι εγω αυτές τις αμπούλες(crescina 300) πριν απο 2 χρόνια. Όποτε λουζόμουν έφευγε απ τα μαλλιά, έπεφτε στο προσωπό. Έκαιγε, κοκκίνιζε κι έμενε ετσι για μισή ωρα. Αρκετά ακριβό.Το σταματησα εννοείται!!!
όλοι κλαίμε αυτά τα λεφτά τελικά...γ@@ώ την crescina :mad:
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Άκης

Administrator
Απ: Crescina 700 για εκτεταμενη αραιωση

Όντως. Τελικά κάτι τέτοια διαβάζω και θα του κολλήσω την στάμπα [Snake Oil] και αυτό.
Πάντως παιδιά, καλό είναι να μην τα ξανακοιτάτε αυτά τα προϊόντα.
Εκτός ότι είναι ακριβά, δεν έχουμε και πολλές πληροφορίες από τα έξω foras όπου είναι αρκετοι και θα μας έλεγαν περισσότερα αν δουλεύουν ή όχι.
Κολλημένοι με το θέμα big 3 ή παρόμοια εναλλακτικά.
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Crescina 700 για εκτεταμενη αραιωση

άσε που το διαφημίζει ο ξεδοντιάρης ο Ronaldo (το ''φαινόμενο,,!) και δεν τον πάω μία... :mad:
 

Άκης

Administrator
Απ: Crescina 700 για εκτεταμενη αραιωση

Αυτό το συγκεκριμένο με το ronaldo, ξέρουμε τι λέει; Μήπως περιέχει κάτι καλό;
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Crescina 700 για εκτεταμενη αραιωση

σύμπλεγμα αμινοξέων,κυστεϊνης και λυσίνης με αγγειοδιασταλτική δράση είναι...δηλαδή φλέγομαι και περιμένω!!!!
το crescina 700 απευθύνεται λέει σε norwood 3 και άνω...
δεν το συζητώ-ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΤΗ!!!
 

courieristas

New Member
Απ: Crescina 700 για εκτεταμενη αραιωση

Είχε ποτε πρόβλημα τριχόπτωσης ο Ρονάλντο?οεο. :D Μια ζωή κουρεμένος με την ''ψιλή'' ήταν. Και μόνο που σε κάνει ερυθρόδερμο αυτο το προιόν, φτάνει.
 

Άκης

Administrator
Απ: Crescina 700 για εκτεταμενη αραιωση

Δηλαδή κλασικό ενισχυτικό μαλλιών έ; Και απευθύνεται και σε NW3 και πάνω, όπως η ντουταστερίδη που είναι και υπερβολικά δυνατή και χάπι...
Και σε κάνει και "ερυθρόδερμο", οπότε στην άκρη και αυτό...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα