Comb, dr hasson, fut, 5400 graft, 31/3/2009

comb

Member
Απ: Comb, μεταμόσχευση με Dr Hasson, 5400 grafts, φωτογραφίες στους

Μερικές ακόμη και 2 της ουλής, η πρώτη είναι στο χειρότερο σημείο(πλαι αριστερά), ενώ η άλλη είναι στο πίσω μέρος όπου θέλει πολύ προσπάθεια για να βρεθεί.

Επίσης θα ήθελα να πω οτι κουρευτηκα προσφατα σε καινούργιο κομμωτήριο και δεν είπα τίποτα για τη μεταμόσχευση στον κομμωτή σε αντιθεση με τις άλλες φορές που το έλεγα από την αρχή. Ο τύπος δεν κατάλαβε απολύτως τίποτα. Μου είπε οτι αρχίζω να αραιώνω λιγάκι πίσω. Που να ήξερε! ;)
 

Συνημμένα

  • SDC10300-W800.jpg
    SDC10300-W800.jpg
    24.5 KB · Προβολές: 312
  • SDC10301-W800.jpg
    SDC10301-W800.jpg
    27.3 KB · Προβολές: 363
  • SDC10310-W800.jpg
    SDC10310-W800.jpg
    39.7 KB · Προβολές: 297

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

heyya

New Member
Απ: Comb, μεταμόσχευση με Dr Hasson, 5400 grafts, φωτογραφίες στους

Respect :bravo:

Comb παίζει να δούμε και φωτος πανοραμικά με δυνατό φωτισμό ώστε να διακρίνουμε κατά πόσο φαίνονται γεφυράκια; (λογικό με τον αριθμό των grafts, you know)
 

aleksandros

New Member
Απ: Comb, μεταμόσχευση με Dr Hasson, 5400 grafts, φωτογραφίες στους

comb εννοει αν φαινονται κενα.
Το αποτελεσμα ειναι πολυ καλο, κανει πολυ καλα που βαζεις φωτο και τις βλεπουμε για να πιστουμε επιτελους για το ποιο κανουν δουλεια και ποιοι οχι
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Comb, μεταμόσχευση με Dr Hasson, 5400 grafts, φωτογραφίες στους

comb είπε:
. Μου είπε οτι αρχίζω να αραιώνω λιγάκι πίσω. Που να ήξερε! ;)

χαχαχα......εγω θα του εκανα πλακα.....θα εκανα οτι εμεινα εκπλητκος......και θα του ελεγα....αληθεια λες??πλακα μου κανεις??που που???μη με αγχωνεις τωρα και τετοια.....χαχαχα.....

Οσο για τα γεφυρακια και στο φως να παει εχω την εντυπωση οτι δε θα φανει κατι......
γιατι το μαλλι εχει μακρυνει και ειναι και σπαστο.....οποτε δυσκολα.....
δε ξερω βεβαια μηπως βοηθησει αν τα βρεξει λιγο......

comb εχεις δοκιμασει αλλα χτενισματα???? μη μου πεις οχι......
ειμαι σιγουρος οτι εχεις κατσει στον καθρεφτη και αλλαζες χτενισματα να δεις πως εισαι.... :)
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Comb, μεταμόσχευση με Dr Hasson, 5400 grafts, φωτογραφίες στους

ναι και εγω θα ηθελα να δω καποιες φωτο με εντονο φωτισμο και οταν ειναι ελαφρως βρεγμενα.......

παντως οσο για τον κομμωτη αυτα ειναι....να σου λεει οτι εχεις αραιωση και εσυ να εισαι χαλαρος και να ξερεις οτι αυτες οι τριχες δεν θα κουνηθουν απο εκει.......
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Comb, μεταμόσχευση με Dr Hasson, 5400 grafts, φωτογραφίες στους

τιποτα φιλε...με γεια τα μαλλια...να τα χαιρεσαι απο εδω και στο εξης!!! :D :D
 

NGL

Member
Απ: Comb, μεταμόσχευση με Dr Hasson, 5400 grafts, φωτογραφίες στους

μου φαινεται εσεις που ζητατε φωτο για να δειτε αν υπαρχουν κενα ,δεν εχετε καταλαβει γιατι αποτελεσμα μιλαμε....
μπραβο comb ,καταπληκτικο φιλε.οπως περιμεναμε τωρα γινεται απλα το κατι παραπανω...
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Comb, μεταμόσχευση με Dr Hasson, 5400 grafts, φωτογραφίες στους

οχι φιλε εγω προσωπικα εχω καταλαβει....απλα θελω να δω και σε αλλες ''δυσκολες'' περιστασεις πως φαινεται...καθως ενταξει με 5400 grafts δε γινεται να πετυχεις το τελειο σε τετοια εκταση....

ισα ισα δηλαδη που βλεπουμε ποσο καλο ειναι το αποτελεσμα που ψαχνουμε να βρουμε καποια ατελεια.... :D
 

heyya

New Member
Απ: Comb, μεταμόσχευση με Dr Hasson, 5400 grafts, φωτογραφίες στους

NGL είπε:
μου φαινεται εσεις που ζητατε φωτο για να δειτε αν υπαρχουν κενα ,δεν εχετε καταλαβει γιατι αποτελεσμα μιλαμε....

ε;;
NGL με όλο το συμπάθιο, ο ίδιος ανέφερε ότι ο κουρέας του είπε ότι αραιώνει άρα θα ήθελα να δω τι παίζει με έντονο φωτισμό. κάτι ψιλοκενάκια θα φαίνονται, δε βρίσκω που το κακό, δες πως ήταν, δες και τα grafts που μπήκαν πολύ λογικό... αλλά προπάντων δες πως είναι.τα σπάει.. σε καμία περίπτωση δεν μειώνω το αποτέλεσμα ;)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

NGL

Member
Απ: Comb, μεταμόσχευση με Dr Hasson, 5400 grafts, φωτογραφίες στους

heyya είπε:
ε;;
NGL με όλο το συμπάθιο, ο ίδιος ανέφερε ότι ο κουρέας του είπε ότι αραιώνει άρα θα ήθελα να δω τι παίζει με έντονο φωτισμό. κάτι ψιλοκενάκια θα φαίνονται, δε βρίσκω που το κακό, δες πως ήταν, δες και τα grafts που μπήκαν πολύ λογικό... αλλά προπάντων δες πως είναι.τα σπάει.. σε καμία περίπτωση δεν μειώνω το αποτέλεσμα ;)
εχει μια μικρη αραιωση στο crown γι αυτο και του το ανεφερε ο κουρεας.αν δειτε ομως απ την αρχη την σειρα των φωτο δειχνει για ατομο που δεν πασχει απο τριχοπτωση γιατι οι υπαρχουσες τριχες ειναι πολυ υγιεις..
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Comb, μεταμόσχευση με Dr Hasson, 5400 grafts, φωτογραφίες στους

μα ναι φιλε ngl το καταλαβαμε και αυτο λεμε....το crown φαινεται οτι εχει υποστει μια μικρη αραιωση...που να ηξεραν ομως οτι δεν θα συνεχιστει.....
 

comb

Member
Απ: Comb, μεταμόσχευση με Dr Hasson, 5400 grafts, φωτογραφίες στους

Έτσι είναι παιδιά, έχω μια αραίωση στο crown που είναι σχετικά εμφανής ανάλογα και με το χτένισμα. Το υπόλοιπο κεφάλι δείχνει σχετικά full χωρίς να είναι πράγματι δηλαδή σε "δύσκολες συνθηκες" θα φανεί μια αραίωση , ωστόσο σε γενικές γραμμές θεωρώ πως ο μέσος άνθρωπος που θα με δει στο δρόμο δεν πρόκειται να σκεφτεί τίποτα για τα μαλλιά μου.

Θα βάλω και άλλες φωτος στις επόμενες μέρες.
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Comb, μεταμόσχευση με Dr Hasson, 5400 grafts, φωτογραφίες στους

κοιτα οποιοσδηποτε και να σε δει δεν θα παρατηρησει καμια μα κμια αραιωση στο κεφαλι σου....(εκτοσ απο το crown)...απλα οταν ειναι βρεγμενα(π.χ μετα απο μια βουτια στη θαλασσα) μπορει να φανει οτι εχουν αραιωσει ισα ισα....
 

giannis1991

Well-Known Member

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Comb, μεταμόσχευση με Dr Hasson, 5400 grafts, φωτογραφίες στους

επισης φιλε comb αυτη την περιοδο τι αγωγη χρησιμοποιεις?
 

NGL

Member
Απ: Comb, μεταμόσχευση με Dr Hasson, 5400 grafts, φωτογραφίες στους

giannis13 είπε:
μα ναι φιλε ngl το καταλαβαμε και αυτο λεμε....το crown φαινεται οτι εχει υποστει μια μικρη αραιωση...που να ηξεραν ομως οτι δεν θα συνεχιστει.....

καλα μην τρελλαινεσαι... :mad:
 

comb

Member
Απ: Comb, μεταμόσχευση με Dr Hasson, 5400 grafts, φωτογραφίες στους

Ετσι νομίζω και εγώ Γιάννη. Όσο για την αγωγή, σταθερά 1/5 προσκάρ καθημερινά και kirkland minoxidil κάθε βράδυ και δε σκοπεύω να κάνω κάτι άλλο στο άμεσο μέλλον.
 
Μπλουζα