Chlorine dioxide

hairDerp

Καραφλοκόρακας
Φιλε Κωστα, αν γινετε γραψε την εμπειρια σου και στο ξενο forum μπας και το δοκιμασουν σε καποιο μικρο σημειο του κεφαλιου τους περισσοτεροι γιατι πολλοι εχουν φοβηθει (δικαιολογημενα) με πολλα που εχουν διαβασει ως τωρα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

hairDerp

Καραφλοκόρακας
Διαβασα τι σου ειπαν και ναι εχεις δικιο να εισαι εκνευρισμενος αλλα το καλυτερο για ολους μας ειναι να το δοκιμασουν οσο περισσοτεροι γινετε. Τελος παντων το κλεινω εδω, εσυ αποφασιζεις.

Μια ερωτηση μονο, εχεις σμηγματοροικη δερματιτιδα ?
 

poseidonas77

Well-Known Member
ενταξει..αν πυκνωσει η περιοχη στη φωτογραφια του κωστα μας βλεπω να ανοιγουμε σαμπανιες....
:headbanging:
 

GOMI

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Μπράβο ρε συ kosta και το μικροσκόπιο βοηθάει πολύ στο να έχουμε μια καλύτερη εικόνα. Για άλλη μια φορά επιβεβαιώνεται μέχρι τώρα ο Κινέζος. Προφανώς και δεν δημιουργεί θύλακες μέσα σε τέτοιο διάστημα, αλλά αποσυμφορίζει ότι τον εμπόδιζε να αναπτυχθεί.

Μακάρι να μας τρελάνεις όλους...
 

mimis giova

Active Member
αντε ρε κινεζο κ θα γινεις εκατομυριουχος αν ισχυουν τα οσα λες..καλη επιτυχια στοθς δοκιμαζοντες!!
 

arhs

Member
παιδια μηπως μπορει καποιος να μου στείλει και εμενα να δοκιμασω ειμαι 19 . Και ειμαι νω1 πορος 2 θα το δοκιμασω μπροστα και οτι γινει !!!! Εχω κατι μαυρες τριχες αλλα δεν λενε να μεγαλώσουν με τπτ ( στο μετωπο μπροστα ) !
 

edyuser1

Active Member
Να σαι καλα κωστα εγω βλεπω θετικα σημαδια παντως στο κεφαλι σου και σου ευχομαι ακομα καλυτερα να πανε τα πραγματα μονο μην ξεχνας να μας ενημερωνεις με φοτο συνεχεια και παλυ μπραβο.


Οι πιο ειδικοι τι λενε(καπα και σια :)) για αυτο το προιον εχετε καποια γνωμη?
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
edyuser1 είπε:
Οι πιο ειδικοι τι λενε(καπα και σια :)) για αυτο το προιον εχετε καποια γνωμη?

λεω οτι θα δουλεψει.
η σιγουρια του κινεζου τα λεει ολα.
αν δεν ηταν σιγουρος δεν θα εστελνε δωρεαν δειγματα.
με αυτον τον τροπο θελει να κανει γνωστο το προιον του
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Sandy

Active Member
Μακάρι να δουλέψει το εύχομαι αληθινά !!
Κ εγώ ακολουθώ μια θεραπεια απο τους κινέζους για άλλο θέμα τωρα την άρχισα βασίζομαι πάνω τους
πιστεύω ότι ειναι πολύ μπροστά !!!
 

poseidonas77

Well-Known Member
αφου ο gomi και ο kapa φαινονται αισιοδοξοι...ισως παει καλα η θεραπεια..
προσχομεν δηλαδη...και καμια φανουροπιτα στον βουδα δεν θα ηταν κακη ιδεα
 

Mengoni

Member
Κώστα αν οι τρίχες συνεχίσουν να βγαίνουν και να μεγαλώνουν στον ίδιο ρυθμό σε 1 μήνα θα υπάρξει και ικανοποιητική πύκνωση πιστεύω! Αν και απ΄ότι πρόσεξα το συγκεκριμένο σημείο έχει ενεργούς θύλακες αλλά με το προϊόν του κινέζου αρχίζουν και ξεπετάγονται και οι τρίχες.

Eπίσης αν παρατηρήσεις οι τρίχες που εμφανίζονται στις φωτογραφίες του κινέζου είναι ακριβώς ίδιες με τις δικές σου!!!

Μακάρι να δουλέψει πραγματικά και χωρίς παρενέργειες!
 

Serifis

Active Member
Έχει αναφερθεί ο Κινέζος σε τίποτα παρενέργειες(λίγο δύσκολο να το κάνει για το προιόν του);
 

GOMI

Moderator
Μέλος του προσωπικού
edyuser1 είπε:
gomi βαζεις και εσυ?

Δεν μου έχει έρθει ακόμα, αλλά δεν θα το ξεκινήσω προς το παρόν για το μόνο λόγο ότι δεν έχω την πολυτέλεια να μου φύγουν όλα τα μαλλιά λόγω κοινωνικών υποχρεώσεων. Αν πάει καλά με τον kosta, ίσως το επιχειρήσω στην πορεία...
 

GOMI

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Kosta, δηλαδή τα 2 πρώτα σκέλη της πατέντας που αναφέρει επιβεβαιώθηκαν. Μένει το 3ο και σημαντικότερο...
 
Μπλουζα