CG 210

Reve

Active Member
gianniskritikos2 είπε:
στις 45 μερες σταματαει λεει την τριχοπτωση ρεγκ βλεπεις μετα δεν ειναι το τοπ στις 45 μερες στισ 45 αρχιζει να διχνει καποια αποτελεσματα στο θεμα τριχοπτωσης και αργοτερα μετα το 2 μηνο φανταζομαι αρχιζει το ρεγκ

Φίλε Γιάννη δεν είναι έτσι όπως τα λες. Φιλικά πάντα. Σε επικοινωνία που είχα και εγώ προσωπικά και άλλα μέλη με την εταιρεία στην Ελλάδα η απάντηση ήταν ίδια. Όσο αφορά στην μείωση της τριχόπτωση δίνει το μάξιμουμ μέχρι τις πρώτες 44 μέρες. Δεν ξεκινάει την μείωση μετά τις 44 μέρες. Ουσιαστικά όσο είναι να στην μειώσει θα στην μειώσει μέχρι τότε. Στο site τους στο "τι να περιμένετε" (ή κάπως έτσι) έχει ένα χρονοδιάγραμμα το οποίο δείχνει ότι η μειώση της τριχόπτωσης επιτυγχάνεται σε 44 μέρες. Όσο αφορά την επανέκφυση τα αποτελέσματα παίζουν από 3 έως 9 μήνες για να βγάλεις ασφαλή συμπεράσματα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

gianniskritikos2

Active Member
reve κατι παραπανω ξερεις λοιπον.. εκανα λαθως τοτε αλλα οπως ειπες δεν δινει το μαξ τις θεραπειας στις 44 μερες απλα εκει διχνει ποσο μειωνει την τριχοπτωση και μετα λογικα θα ακολουθει αυτον τον ρυθμο. Ευχαριστω παντως απο μερους μου για την ενημερωση γιατι τα ξερα λαθως απο οτι φενεται.
 

Reve

Active Member
gianniskritikos2 είπε:
reve κατι παραπανω ξερεις λοιπον.. εκανα λαθως τοτε αλλα οπως ειπες δεν δινει το μαξ τις θεραπειας στις 44 μερες απλα εκει διχνει ποσο μειωνει την τριχοπτωση και μετα λογικα θα ακολουθει αυτον τον ρυθμο. Ευχαριστω παντως απο μερους μου για την ενημερωση γιατι τα ξερα λαθως απο οτι φενεται.

Δεν ξέρω αν είναι ειρωνικό αυτό που λες ή όχι πάντως δεν ήθελα να στο παίξω δάσκαλος απλά είπα αυτό που ήξερα. Αν επικοινώνησεις μαζί τους θα σου πούνε τα ίδια. Πάντως όσο αφορά το ρεγκ σίγουρα θέλει ένα 6μηνο με 8μηνο κατά την γνώμη μου. Εδώ η μινοξιδίλη που είναι η καλύτερη (στο θέμα επανέκφυση) θέλει 3μηνο. Φαντάσου αυτό που είναι και φυτικό.
 

gianniskritikos2

Active Member
οχι δεν ειναι ειρωνικο απλα απο οτι φενεται οντως τα ξερεις καλυτερα αφου ρωτησες.. οποτε ειμουν λαθως αυτο ειπα χωρις ειρωνια
 
Reve είπε:
gianniskritikos2 είπε:
στις 45 μερες σταματαει λεει την τριχοπτωση ρεγκ βλεπεις μετα δεν ειναι το τοπ στις 45 μερες στισ 45 αρχιζει να διχνει καποια αποτελεσματα στο θεμα τριχοπτωσης και αργοτερα μετα το 2 μηνο φανταζομαι αρχιζει το ρεγκ

Φίλε Γιάννη δεν είναι έτσι όπως τα λες. Φιλικά πάντα. Σε επικοινωνία που είχα και εγώ προσωπικά και άλλα μέλη με την εταιρεία στην Ελλάδα η απάντηση ήταν ίδια. Όσο αφορά στην μείωση της τριχόπτωση δίνει το μάξιμουμ μέχρι τις πρώτες 44 μέρες. Δεν ξεκινάει την μείωση μετά τις 44 μέρες. Ουσιαστικά όσο είναι να στην μειώσει θα στην μειώσει μέχρι τότε. Στο site τους στο "τι να περιμένετε" (ή κάπως έτσι) έχει ένα χρονοδιάγραμμα το οποίο δείχνει ότι η μειώση της τριχόπτωσης επιτυγχάνεται σε 44 μέρες. Όσο αφορά την επανέκφυση τα αποτελέσματα παίζουν από 3 έως 9 μήνες για να βγάλεις ασφαλή συμπεράσματα.
reve πως παει με το cg?σου κανε τιποτα?
 

Reve

Active Member
reve πως παει με το cg?σου κανε τιποτα?
[/quote]

Είμαι στις 25 μέρες..Δεν ξέρω να πω ακριβώς γιατί έλειπα ταξίδι και για κάποιες μέρες δεν έβαζα μίνοξ ή έβαζα μία φορά και η τριχόπτωση αυξήθηκε. Πριν το ταξίδι στις 20 κάτι μέρες που τα έβαζα κανονικά και τα 2 νομίζω πως μείωσε την τριχόπτωση σε κάποιο βαθμό. Δεν ξέρω. Θα του δώσω κάνα μήνα ακόμα.. Εσύ πως πας?
 
Reve είπε:
reve πως παει με το cg?σου κανε τιποτα?

Είμαι στις 25 μέρες..Δεν ξέρω να πω ακριβώς γιατί έλειπα ταξίδι και για κάποιες μέρες δεν έβαζα μίνοξ ή έβαζα μία φορά και η τριχόπτωση αυξήθηκε. Πριν το ταξίδι στις 20 κάτι μέρες που τα έβαζα κανονικά και τα 2 νομίζω πως μείωσε την τριχόπτωση σε κάποιο βαθμό. Δεν ξέρω. Θα του δώσω κάνα μήνα ακόμα.. Εσύ πως πας?
[/quote]

31 μερες δεν εκανε κατι ακομα.τουλαχιστον αυτο βλεπω στο νιπτηρα οταν κανω βουρτσισμα...αλλα το συνεχιζω 3 μηνο σιγουρα
 

jimys

Member
μια εβδομαδα χρησης και ηδη βλεπω οτι το πρωτο που δινει ειναι ογκο στη τριχα μαλλον αυξανοντας τη διαμετρο,.. ! αισθητη στο χρωμα που εχουν τα τριχαλακια στους κροταφους και δεν ειναι η ιδεα μου..

δεν εχουν βγει τριχες προφανως αλλα οι υπαρχουσες χοντρυναν!
 

Mengoni

Member
Kαλησπέρα σε όλους!

Επειδή οι περισσότεροι απ' ότι διάβασα στα σχόλια λέτε θετικά πράγματα.. Θα ήθελα να ρωτήσω εσάς που το χρησιμοποιείτε θα το προτείνατε σαν συμπληρωματική θεραπεία με minox ;;;

ΥΓ: Έχει παρατηρήσει κανένας τίποτα περίεργα sides από τη χρήση της λοσιόν?
 

weznem

Well-Known Member
το εχω πει ξανα,μου εχει μειωσει την τριχοπτωση σε τετοιο βαθμο που νιωθω οτι δεν εχω α/α,θα δειξει ειναι νωρις ακομα.. εκανα μπανιο και ειδα 10 τριχες μονο να φευγουν..
 

Helpless

New Member
παιδια μηπως νιωθει κανεις ενα καψιμο στο κεφαλι το πρωτο 20λεπτο που βαζει τη λοσιον? Το παθαινω οταν βαζω συνηθως μεγαλη ποσοτητα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

mpimpos

Member
weznem είπε:
το εχω πει ξανα,μου εχει μειωσει την τριχοπτωση σε τετοιο βαθμο που νιωθω οτι δεν εχω α/α,θα δειξει ειναι νωρις ακομα.. εκανα μπανιο και ειδα 10 τριχες μονο να φευγουν..
καποιος σε forum εξωτερικου,ειχε πει οτι η λοτιον αυτη ειναι revolutionary,εχει πισω της ερευνες κ το βασικοτερο βιοψιες.Σε μενα εχει κανει το πρωτο σκελος που λεει,μειωση τριχοπτωσης σε απιστευτο επιπεδο,2-3 τριχες το πολυ.Αν κανει κ το 2ο μετα τους 3 μηνες(επανεκφυση) τοτε
η θα κλαινε ολοι που εχουν βγαλει τα φιδελαια που κυκλοφορουν η θα στρωσουν τον κ@λο τους να βγαλουν κατι κ αυτοι να το κοντραρουν.
 

hairlosscursed

Well-Known Member
Δεν ειναι καψιμο αλλα φρεσκαδα απο τα συστατικα που περιεχει.ειναι κατι παρομοιο με σαμπουαν revivongen.
 

jimys

Member
τωρα πια που ειμαστε μεσα Νοεμβρη καποιοι εχουν κλεισει τριμηνο και παραπανω .. ειδατε τα αποτελεσματα που υποσχεται μετα το τριμηνο;; εγω ειμαι στις δεκα μερες οποτε προς το παρον δεν μπορω να πω τπτ με σιγουρια..
 

dk1984

Member
jhmmys είπε:
τωρα πια που ειμαστε μεσα Νοεμβρη καποιοι εχουν κλεισει τριμηνο και παραπανω .. ειδατε τα αποτελεσματα που υποσχεται μετα το τριμηνο;; εγω ειμαι στις δεκα μερες οποτε προς το παρον δεν μπορω να πω τπτ με σιγουρια..

το ξεκινησα σταματησε σε πολυ συντομο χρονικο διαστημα σχεδον αποτομα την εποχιακη το μειωσα σε 1φορα τη μερα η τριχοπτωση επεστρεψε πολυ πιο εντονα το ξανα αυξησα σε 2φορες τη μερα και υστερα απο 15 μερες επανηλθα στα κανονικα με σχεδον καθολου τριχοπτωση...
 

cave_man

New Member
dk1984 είπε:
jhmmys είπε:
τωρα πια που ειμαστε μεσα Νοεμβρη καποιοι εχουν κλεισει τριμηνο και παραπανω .. ειδατε τα αποτελεσματα που υποσχεται μετα το τριμηνο;; εγω ειμαι στις δεκα μερες οποτε προς το παρον δεν μπορω να πω τπτ με σιγουρια..

το ξεκινησα σταματησε σε πολυ συντομο χρονικο διαστημα σχεδον αποτομα την εποχιακη το μειωσα σε 1φορα τη μερα η τριχοπτωση επεστρεψε πολυ πιο εντονα το ξανα αυξησα σε 2φορες τη μερα και υστερα απο 15 μερες επανηλθα στα κανονικα με σχεδον καθολου τριχοπτωση...
Σε συνδυασμό με μινοξ;



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Μπλουζα