CG 210

kapa

Μέλος του προσωπικού
συμφωνα με τα λεγομενα σας πετυχε και κανει οτι υποσχεται.
αν καποιος καταφερε να μειωσει την τριχοπτωση του απο 100 σε 20 την ημερα,τοτε σε βαθος 3μηνου μιλαμε για αρκετες χιλιαδες τριχες επιπλεον
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

thimios72

Member
Τελικα Καπα οτι αξιζει το δειχνει απο τον πρωτο μηνα, αυτα περι βαθος χρονου 3μηνο 4-5μηνο ειναι για σκευασματα που ειναι μουφες. Το θεμα ειναι εαν θα συνεχισει να ειναι δραστικο μετα απο πολ.ους μηνες η οχι!
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
thimios72 είπε:
Τελικα Καπα οτι αξιζει το δειχνει απο τον πρωτο μηνα, αυτα περι βαθος χρονου 3μηνο 4-5μηνο ειναι για σκευασματα που ειναι μουφες. Το θεμα ειναι εαν θα συνεχισει να ειναι δραστικο μετα απο πολ.ους μηνες η οχι!

εννοειτε thimio.
οι θεραπειες τις πρωτες εβδομαδες δειχνουν πρως τα που θα πανε.
σε εμενα με ολα γινεται αυτο.
εγω λεω θα ειναι δραστικο και μετα.
μιλαμε για εμπορικο σκευασμα που εχει περασει πολλα τεστ μεχρι να βγει στην αγορα
 
Μπορείτε να μου πείτε ένα τοπικό για μικρό έστω ρεγκ εκτός της μηνοξιδίλης; Επίσης ένα site για αγορά του cg210.
 

kostas

Member
kall2 είπε:
δεν μου απαντησε κανεις,τελικα το βαζουμε σ ολη την νοργουντ περιοχη??
Στις οδηγίες λέει κατά λέξει:
Πρέπει να εφαρμόζεται σε όλο το τριχωτό της κεφαλής και όχι μονό στο σημείο που υπάρχει αραίωση τριχών.
 

laplace

Member
laplace είπε:
kostas είπε:
tonymontana7 είπε:
Και στα πλαϊνά που δεν υπάρχει πρόβλημα;
Αφού λέει σε όλο το τριχωτό της κεφαλής τότε και στα πλαϊνά.

ειχα ρωτησει παλαιοτερα και ενα μελος μ ειπε μονο πανω !Εγω παντως μονο πανω το βαζω

OXI RE
ποια πλαινα...μονο πανω σε νοργουντ 6 το βαζουμε εκτος κι αν εχετε λεφτα για πεταμα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kаl

New Member
εε ναι γτ τα πλαινα οτι κ να τ κανεις δεν πεφτουν εκτος αν πας για νοργουντ 7 π εκει το καλυτερο φαρμακο ειναι το ξυραφι
 

Reve

Active Member
Ρε παιδιά και εγώ το χρησιμοποιώ 10 μέρες αλλά η τριχόπτωση αυξήθηκε.. ελπίζω να είναι shedding... :-(
 

guru_gr

Member
Βρήκα χρόνο αυτό το 3ημερο και διάβασα ολόκληρο το Θέμα.
Μόλις είχα αρχίσει ΜΙΝΟΞ 1 εβδομάδα τώρα, αλλά θα αλλάζω σε CG 210.
Το μόνο κακό είναι ότι θα επηρεάσει την λιπαρότητα μου προς το κακό από ότι κατάλαβα, οπότε θα λούζομαι μετά από μια/μιάμιση ώρα εφαρμογής και ίσως το παλέψω.
Θέλω να πιστεύω ότι θα είναι καλύτερο από το Vichy Dercos-Aminexil Energy το όποιο σταμάτησε μαχαίρι την τριχόπτωση για κάνα μηνά-δυο, όμως μετά επανήλθε τρανή!!


Οπωσδήποτε θα λάβω μέρος στο πρόγραμμα πριν και μετά
Participate in our Before / After Picture Program
http://eu.cg210.com/before-after-picture-program-pxl-15.html
 

Tommy h

Member
Σήμερα παρέλαβα το cg210 απο pharmacyok , διάβασα οτι κάποιοι αναφέρουν πως ειναι λιπαρό εγω δεν είδα κάτι τέτοιο περίμενα κάτι σαν το revivogen το οποίο ειναι αρκετά λιπαρό και αφήνει ενα καφέ χρωμα , αντίθετα αυτο ειναι άχρωμο με ελαφριά μυρωδιά και μετα απο λιγο στεγνώνει ,ειναι ακριβώς έτσι η κάτι παίζει.
 

gianniskritikos2

Active Member
guru δεν καταλαβαινω γιατι να σου επηρεασει την λιμπιντο? επισεις να εισαι σιγουρος οτι θα σενταρεις... εχεις βαλει μινοξ μια εβδομαδα απο την 2ρη αρχιζει το σεντινκ εχεις βαλει σε διαδικασια τις τριχες να πεσουν για αν βγουνε νεες.. και να κοψεις την μινοξ τωρα θα σενταρεις...(λογικα).. επισεις θα σου πρωτεινα να μην κοψεις την μινοξ βαζε πρωι το ενα βραδι το αλλο.Μοιαζουν ιδανικος συνδιασμος αυτα τα 2
 

guru_gr

Member
gianniskritikos2
Δεν εγραψα εγω για "Λιμπιντο" . Μοιαζουν αλλα δεν ειναι σιγουρο οτι ειναι, εκτος απο αυτο το κοβω γιατι
Α) χειροτερεψε η λιπαροτητα.
Β) παρενεργειες.

Δυστιχως δεν διαβασα πριν 20 μερες ολο αυτο που διαβασα τωρα ,δεν θα αρχιζα ποτε Μινοξ...ατυχια και εχω αγορασει ηδη 3 μπουκαλια!

Tommy h
Δεν περιμενεις καμια δεκαρια μερες και μετα να μας πεις αν ειναι εχει σαν συμπτωμα την λιπαροτητα, αν καταλαβα καλα ακομα δεν εχει βαλει στο κεφαλι σου.
 

Tommy h

Member
Δεν κατάλαβες εγω δεν είπα οτι εχει σύμπτωμα την λιπαροτητα απλά οτι η υφή του ειναι μη λιπαρη (Θετικό), δεν ειναι δηλαδή σαν το revivogen ,και μου φάνηκε περίεργο γιατι κάποιος φίλος εδώ αναφέρει οτι όταν το βάζει το κεφάλι του ειναι λιπαρό .
 

gianniskritikos2

Active Member
guru σορρυ αδελφε διαφασα αλλα νταλον δεν νομιζω να επιρεαζει την φυσικη λιπαροτιτα σου και δεν νομιζω να λαδωνει πολυ απο οσο βλεπω απο τα ατομα που αναφερουν εδω
 
Μπλουζα