CG 210

kwpous

Member
κατι τελευταιο που θα ηθελα να ροτισω γιατι σκοπευω να το αρχισω απο βδομαδα ειναι..αν μετα που θα το σταματησω χανεται το αποτελεσμα {αν υπαρχει}...και ποσο κοστιζει..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

weznem

Well-Known Member
kwpous είπε:
κατι τελευταιο που θα ηθελα να ροτισω γιατι σκοπευω να το αρχισω απο βδομαδα ειναι..αν μετα που θα το σταματησω χανεται το αποτελεσμα {αν υπαρχει}...και ποσο κοστιζει..

ειναι δεδομενο οτι χανεται το αποτελεσμα, δεν εχουμε μονιμη λυση του προβληματος α/α μονο φαρμακα επιβραδύνσεως του φαινόμενου.. νομιζω οτι ειχε καπου στο 80ευρω..
 

dim74

Member
http://www.pharmacyonclick.gr/kallintika-proionta/mallia-shampoo/trixoptosi/new-spray-mallion-best-price-prosfora-new-malla-mens-women-prosfo



επειδη δεν το βγαζει απευθειας στο CG 210 δειτε στην σελιδα 4,το εχει 35 ευρω.τοσο πρεπει να εχει και στα φαρμακεια.
 

Bouklas

Well-Known Member
35 ευρώ ακριβό μου κάνει για κάτι καινούργιο που δεν ξέρουμε αν δουλεύει καλά καλά.
Και επί της ευκαιρίας γιατί μου είναι και τεραστια απορία. Είδα τις τιμές από το site σε διαφορα προϊόντα όπως σαμπουάν και κάψουλες βιταμινών, πραγματικά στο 90% δεν πέφτει τίποτα κάτω από 10 ευρώ! Έχουν κάνει το 15ευρώ ξεπετά σε όλα τα φαρμακευτικά sites!
Πας iherb.com και παθαίνεις σοκ με τις διαφορες των τιμών. Και έξοδα αποστολής που σου έρχετε από Αμερική 3 ευρώ!!!
 

dim74

Member
δειτε ποσο εχει το VICHY DERCOS NEOGENIC επισης στην σελιδα 4,το εχουν στα 71,20 ευρω!

επισης για οσους ενδιαφερονται δειτε κ ιαυτο...

http://ci.cloudbiz.eu/Neogenic/
 

Bouklas

Well-Known Member
dim74 είπε:
δειτε ποσο εχει το VICHY DERCOS NEOGENIC επισης στην σελιδα 4,το εχουν στα 71,20 ευρω!

επισης για οσους ενδιαφερονται δειτε κ ιαυτο...

http://ci.cloudbiz.eu/Neogenic/

Σε παρακαλω πολύ μην γκρινιάζεις. Ητανε στα 89 ευρώ πρώτα :D
 

jpet

New Member
Παιδιά, για να το διακινεί η sanofi στην υπόλοιπη Ευρώπη και μάλιστα στην πολύ γνωστή σειρά της oenobiol κάτι πολύ σοβαρό πρέπει να συμβαίνει.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

xk

Active Member
ελα μη το παιδευουμε,οποιος εχει μαρουλι να το παρει κα ινα μας πει αν δουλευει.εγω τα φαγα στις π....νες :7m:
 

alexlink

New Member
όπως είχα γράψει όταν μπήκα στο forum, περίπου ένα χρόνο πίσω, άρχισα να παρουσιάζω αραίωση. δοκίμασα διάφορα σαμπουάν και συμπληρώματα διατροφής, βιταμίνες χωρίς όμως να δω κάποια αποτελέσματα. όταν πήγα στο ιατρείο αλωπεκίας της δερματολογικής κλινικής στο Αττικό, μου συνέστησαν το CG210. Από τότε βάζω το συγκεκριμένο και βλέπω τα αποτελέσματα που σας είπα.
εξάλλου σε λίγες ημέρες έχω πάλι ραντεβού στο Αττικό, οπότε θα μπορώ να περιγράψω με περισσότερη ακρίβεια αυτό που εγώ αντιλαμβάνομαι.
 

gianniskritikos2

Active Member
σε ευχαριστω πολυ απλα δεν ηταν πολι σιγκεκριμενο αυτο το ποστ στην αρχη με αποτελεσμα να μην ειμαστε σιγουροι αν χρισιμοποιειες μονο αυτο.
 

Atermon

Member
Τα συστατικά του:

Aqua/Water
Alcohol
Allium Cepa (Onion) Bulb Extract
Betaine
Glycerin
Citrus Medica Limonum (Lemon) Fruit Extract
Parfum/Fragrance
Sodium Chloride
Theobroma Cacao (Cocoa) Extract
Paullinia Cupana Extract
Maltodextrin
Silica


Δε βλέπω κάτι το συγκλονιστικό μέσα σε αυτά που θα το κάνει να διαφέρει από τα άλλα φάρμακα. Εσείς τι λέτε
 

jpet

New Member
[attachment=5381]αυτό εννοούσα, και απ’όσο γνωρίζω η sanofi είναι μία από τις μεγαλύτερες εταιρείες. Άρα θα πρόκειται για κάτι σημαντικό.
 

Συνημμένα

  • Sanofi_to_launch_Legacy_s_CG210.pdf
    860.7 KB · Προβολές: 23
Μπλουζα