CG 210

dim74

Member
κυριο συστατικο γραφει ειναι το CelliumGC.Βρηκα πως ο ελεγαν και AMANA http://pharmacy-business.ca/2012/11/13/amana-cellium-gc-hair-treatment/
ενω μετα αλλαξε ονομα http://www.altopharma.com/#!__cg210-shop

http://www.altopharma.com/#!ingredients-and-properties
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dim74

Member
Εγω θα το δοκιμαζα παντως,αν δεν ειχα να κανω την δευτερη μεταμοσχευση μου τον αλλον μηνα.
Αλλα οποιος το κανει να ειναι ετοιμος να το βαζει δυο φορες την μερα επι τουλαχιστον 3 μηνες πριν πει κατι...
 

kwpous

Member
εγω ρε παιδια σκεφτομαι να το αρχισω απο βδομαδα κιολας αλλα φοβαμαι για τυχον παρενεργειες οπως πτωση λιμπιντο..
 

ANAR

Well-Known Member
Εχτες το παρήγγειλα απο on line φαρμακειο και σημερα το πρωι ηρθε.
Το ξεκινάω απ το βραδυ.
 

gianniskritikos2

Active Member
anar μπορεις να μας πεις 2 λογια για το τι χρισιμοποιεις τωρα αρα και μαζι με το cg και σε τι κατασταση ειναι τα μαλλια σου για να εχουμε μια ποιο ολοκληρωμενη εικονα.. και αν ξεκινησες και κατι αλλο προσφατα γιατι μπορει να δουλεψε το αλλο και οχι το cg
 

ANAR

Well-Known Member
gianniskritikos2 είπε:
anar μπορεις να μας πεις 2 λογια για το τι χρισιμοποιεις τωρα αρα και μαζι με το cg και σε τι κατασταση ειναι τα μαλλια σου για να εχουμε μια ποιο ολοκληρωμενη εικονα.. και αν ξεκινησες και κατι αλλο προσφατα γιατι μπορει να δουλεψε το αλλο και οχι το cg

Τωρα βαζω μονο μινοξ...θα την κόψω και θα βαζω μονο CG 210 πρωι βραδυ.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

gianniskritikos2

Active Member
ποσο καιρο βαζεις μινοξ? μην την κοψεις... διοτι δεν θα εχουμε ξεκαθαρο αποτελεσμα... και εσυ ο ιδιος... συνεχισε οπως εισαι και δες αν εχει διαφορα.. αν κοψεις και δεις διατιριση που ποιο πολι αυτο πρεπει να κανει σαν μλοκερ αφερει φλεγμονες κτλ.... αν εσυ κοψεις την μινοξ αρχιζει το σεντινκ για να βγουνε οι τριχες ξανα οπως θα ηταν χωρις την μινοξ.... δεν θα καταλαβεις αν δουλεψε η οχι... καλητερα να συνεχισεις ετσι και να δεις αν δουλευει με το τι θα διξει καθαρα με την ενοια οτι θα ειναι απλα σαν να το προσθετης και αλλα να αντικαταστας το ενα με το αλλο.
 

gianniskritikos2

Active Member
τοτε μην την κοψεις για 3 μηνες να δοθμε αν δουλευει αν παρεις τα πανο σου μετα κοφτη να δεις αν σου κανει τιποτα και μονο του...
 

edyuser1

Active Member
στο φαρμακειο το βρισκουμε αυτο λεω να ξεκινησω και εγω για να σταματησω για λιγο την μινοξ γιατι δεν μου κανει τιπποτα απολυτως.εχω την αισθηση οτι κατι δεν κανω καλα με την μινοξ οπως οτι βαζω συνεχεια και την εχω συνηθησει αλλα τελος παντων απο τιμη τι παιζει στα 35 ετσι?
 

gianniskritikos2

Active Member
http://www.cg210.com/gr/how-it-works.php βλεπω το βιντεακη επιστιμονικης μελετης τωρα αν ειναι αληθινα δεν ξερω... αλλα φανταζομαι σε εμενα που ειμαι αρχικα σταδια αα θα μπορουσε να μου κρατησει μαζι με μινοξ για αρκετο καιρο τα μαλλια σκεφτομαι να το ξεκινησω καποιος εμπειρος να με διαφοτισει? αλλα μην περιμενετε να δειτε αν δουλευει απο μενα γιατι ειμαι στους 2 μηνες και κατι με μινοξ μεχρι το 6 μηνο μπορει να δινει μποοστ οποτε δεν η οποιαδηποτε επανεκφυση δεν θα οφηλεται στο cg απλα θελω να το αρχισω για τις φλεγμονες και για τον καλυτερο κυκλο αναπτυξης των μαλλιων... σαν μπλοκερ ενα πραγμα δεν το φανταζομαι για ρεγκ... το θελω για να καταπολεμα τη ζημια και η μινοξ να δινει ποιο εφκολα επανεκφυση αρα και εφκολοτερη διατηρηση των υπαρχοντων ...


ειναι νωρις για μενα αλλα οσο ποιο γρηγορα το ποιασω το προβλημα τοσο καλυτερα ετσι δεν παει? η μινοξ απο οτι εχω καταλαυει βοηθαει δεν χανει σε δυναμη απλα η τριχες πεθαινουν απο την αα συνεχια με μινοξ η τριχα θα ζησει 2 χρονια ασπουμε χωρις την μινοξ ομως θα ζουσε 4 μηνες... ετσι λοιπον με τον καιρο η δυτ την χτυπαει ασχετα τον αν βαζω μινοξ και σιγα σιγα ο χρονος ζωυς της με χριση μινοξ θα πεσει στον χρονο... και αμα δεν εβαζα μινοξ θα ειχε πεσει στους 2 μηνες ασπουμε αμα κοψω την μινοξ η ζωη της θα παει παλι στους 2 μηνες οπως θα ηταν και πριν την μινοξ και αμα την σθνεχισω σιγα σιγα θα φτασει στο 4μηνο δηλαδει πριν κανω χριση μινοξ και αργοτερα......... καπως ετσι το φανταζομαι το πλανο με την μινοξ... αρα για να τα κρατησω παραπανω καλο θα ηταν να δημιουργησω ενα κλιμα που να μπλοκαρει τον θανατο τους ετσι ωστε η μινοχ να λειτουργει που λειτουργει συνεχια με σκοπο την διατηρησει της τριχοφυιας που εχω..


απο οτι θυμαμαι εχει γλυκερινη και οχι προπυλαινογλυκολη αρα δεν το φοβαμαι.
 

krhtikos21

Member
παιδιά στο φαρμακείο πως το ζητάμεε? άμα το πάρω και το βάζω μόνο στο κραουν αλλά χυθεί λίγο πάνω στα μεταμοσχευμένα κατα λάθος πχ παίζει να έχω θέμα?

επίσης το βάζω και μέρα και βράδυ?

πιστεύετε σε συνδυασμό με μινοξ να δώσει κτ παραπάνω από μόνο τ?
 

gianniskritikos2

Active Member
εγω αν το αρχισω θα το βαζω βραδι και πρωι μινοξ ελπιζω να μην εχει λαδιλα εχει τπτ που να αλληλεπιδρα με μινοξ? επιδει θα το βαζω μετα απο λουσιμο και το πρωι θα εχει στεγνωσει στο κεφαλι αλλα λογικα θα εχει αφισει λιγο πανω στο δερμα και μολις ψεκασω μινοξ μην αλληλεπιδρασει με τπτ απο οτι εχει..


κριτικε αυτο με οσα λεει βοηθαει στο τα μαλλια να ρυθμισουν παλι τον κυκλο ζωης τους αρα να σαν να ζουνε σε κανωνικες συνθηκες σαν να μην εχουμε αα δηλαδει αλλα δεν την εξαφανιζει παλι σιγουρα θα υπαρχει κατηφορα αλλα ποιο αργη αρα η μινοξ θα μπορει να λειτουργισει καλυτρερα... με την λογικη να το σκεφτεις αυτο βγαινει


πιστευω οτι αυτο το πρωιον αυτο που κανει ειναι διατηριση των υπαρχοντων και οσα ειναι ακομα σε καλη κατασταση να παχινουν και να γινουν σαν υγιες τριχες... βοηθαει τα οσα υπαρχουν να δυναμωσουν και οσα ειναι αδυναμα καποια να παρουν τα πανω τους δεν ξερω κατα ποσο θα δυναμωσουν αυτο εχω καταλαυει οτι κανει... αρα σαν μπλοκερ
 

krhtikos21

Member
ανεπιθύμητες παρενέργειες δεν αναφέρει τπτ έτσι?

κάνεις άλλος το δοκιμάζει εδώ? ή πρόκειτα?
τα φαρμακεία το έχουνε κανονικά έτσι?
 

gianniskritikos2

Active Member
ανεπυθυμιτες λεει δεν εχει καμια ενας απο δω μεσα λεει οτι ειδε αυπνιες και κατι αλλο νομιζω να υδρονει στον υπνο του κατι τετοιο... αλλα εγω δεν μασαω αν μου βγαλει μου βγαλε φυσικο προιον ειναι αν βγαλει το κοβο... δεν λεει για κανα σεντινκ που να ειναι ρισκο ουτε ειναι μινοξ ... απλα το βαζεισ οσο το βαζεις κανει οτι κανει μειωνει φλεγμονες και οταν το κοψεις το τριχωτο θα γινει οπως πριν και θα ξανα αρχισει η κατηφορα αρα δεν κολαω στις παρενεργειες... λαδιλα μην εχει και να μην αλληλεπιδρα με μινοξ
 
Μπλουζα