Cetirizine pgd2 blocker

kapa

Μέλος του προσωπικού
weznem είπε:
η λοοσιον η ετοιμη οταν αδιαστει στο μπουκαλι μινοξιδιλις με το αποστηρωμενο νερο διατηρειται σε θερμοκρασια δωματιου η θελει ψυγειο?

απο οτι την βλεπω δεν χρειαζεται ψυγειο.
αν ειχε χαλασει θα ειχα φαγουρα τωρα.
η μυρωδια της ειναι επισης η ιδια
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
να αναφερω αποτελεσματα παρενεργειες σε εμενα.
κανω μια εφαρμογη την ημερα 0,25% 2ml
χανω 20 τριχες την ημερα.
απο παρενεργειες βγαζω σπυρακια στους λοβους των αφτιων πολυ συχνα, εβγαλα 4 η 5 τον τελευταιο μηνα.
δεν νομιζω να ειναι τυχαιο πρωτη φορα στην ζωη μου συμβαινει
 

dk1984

Member
καλη χρονια Καπα ηθελα να σε ρωτησω αν ειδες διακυμανσεις στη τριχοπτωση δηλαδη τις πρωτες μερες κοπηκε μπαμ η τριχοπτωση και μετα αρχισε σιγα σιγα να χανεις περισσοτερες.Αν θυμαμαι καλα ειχες πει οτι τις πρωτες μερες εφαρμογης εχανες μια δυο τριχες στο λουσιμο.
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
dk1984 είπε:
καλη χρονια Καπα ηθελα να σε ρωτησω αν ειδες διακυμανσεις στη τριχοπτωση δηλαδη τις πρωτες μερες κοπηκε μπαμ η τριχοπτωση και μετα αρχισε σιγα σιγα να χανεις περισσοτερες.Αν θυμαμαι καλα ειχες πει οτι τις πρωτες μερες εφαρμογης εχανες μια δυο τριχες στο λουσιμο.

καλη χρονια.
βλεπω διακυμανσεις εχω περισσοτερη τριχοπτωση απο την αρχη αλλα λιγοτερη απο το να μην το χρησιμοποιουσα
 

weznem

Well-Known Member

καλη χρονια.
βλεπω διακυμανσεις εχω περισσοτερη τριχοπτωση απο την αρχη αλλα λιγοτερη απο το να μην το χρησιμοποιουσα
[/quote]

καπα γιατι πιστευεις υπαρχουν διακυμανσεις?χανει σε δυναμη σε τοσο συντομο χρονικο διαστημα,τι λες :chinscratch
για τα σπυρακια στους λοβους,ειναι εντονα ευδιακριτα?πως φευγουν,τα σπας η μονα τους? θα το συνεχισεις η εχεις κατι αλλο στο μυαλο σου?:7m:
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
weznem είπε:
καπα γιατι πιστευεις υπαρχουν διακυμανσεις?χανει σε δυναμη σε τοσο συντομο χρονικο διαστημα,τι λες :chinscratch
για τα σπυρακια στους λοβους,ειναι εντονα ευδιακριτα?πως φευγουν,τα σπας η μονα τους? θα το συνεχισεις η εχεις κατι αλλο στο μυαλο σου?:7m:

Πιστεύω ότι χάνει σιγά σιγά.:huh:
Ειναι κανόνας σε όλα τα τοπικά.
Θα το συνεχίσω,δεν υπάρχει και κάτι καλύτερο,τα τοπικα αντιανδρογονα έχουν λιγότερα αποτελέσματα και χειρότερες παρενέργειες,θα το δεις και στην πορεία καλύτερο απο τοπική σπιρονολακτονη,βέβαια οποίος θέλει μπορεί να κάνει και δυο και τρεις εφαρμογές την ημέρα αν αρχίσει να χάνει
Τα σπυρακια τα σπαω.
 

giannis1991

Well-Known Member
kapa είπε:
weznem είπε:
καπα γιατι πιστευεις υπαρχουν διακυμανσεις?χανει σε δυναμη σε τοσο συντομο χρονικο διαστημα,τι λες :chinscratch
για τα σπυρακια στους λοβους,ειναι εντονα ευδιακριτα?πως φευγουν,τα σπας η μονα τους? θα το συνεχισεις η εχεις κατι αλλο στο μυαλο σου?:7m:

Πιστεύω ότι χάνει σιγά σιγά.:huh:
Ειναι κανόνας σε όλα τα τοπικά.
Θα το συνεχίσω,δεν υπάρχει και κάτι καλύτερο,τα τοπικα αντιανδρογονα έχουν λιγότερα αποτελέσματα και χειρότερες παρενέργειες,θα το δεις και στην πορεία καλύτερο απο τοπική σπιρονολακτονη,βέβαια οποίος θέλει μπορεί να κάνει και δυο και τρεις εφαρμογές την ημέρα αν αρχίσει να χάνει
Τα σπυρακια τα σπαω.

γτ χανει ρε συ καπα...ποσο καιρο το χρησιμοποιεις???
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
giannis1991 είπε:
γτ χανει ρε συ καπα...ποσο καιρο το χρησιμοποιεις???

Λίγους μήνες αλλά δεν έχει σημασία.
Σημασία έχει τι θα δούνε και οι υπόλοιποι χρηστες που το χρησιμοποιούν.
Σε εμένα γενικά ασπρισμα στα πλάγια και καραφλα έχουν οργιασει τον τελευταίο χρόνο
 

omiros

New Member
Πιστεύω πως πρέπει χρησιμοποιείται τουλάχιστον 6-12 μήνες για να βγει αποτέλεσμα. Όλες η σοβαρές έρευνες διαρκούν 26-52 εβδομάδες.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

somari

Active Member
1 μηνα και κατι... επανεκφυση οχι, αλλα απο εκει που ο νιπτηρας γεμιζε με τριχες στο λουσιμο (εκανα το κλασικο κολπο να τον ταπωνω και μετα να αφηνω το νερο να φευγει αργα ωστε οι τριχες που πεφταν να μενουν στο νηπτιρα να τις δω) τωρα εχει μειωθει ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ στο 1/5 ... Βεβαια βλεπω διακυμανσεις που και που, και θελω να ελπιζω ομως οτι φταει οτι μπορει καποια μερα να μην το αλλειψω καλα (και οχι οτι χανει δυναμη, για αυτο λεω κατσε να δουμε σε βαθος χρονου τι θα γινει)

Αν μη τι αλλο δηλαδη, να καθυστερησουμε τους κυκλους αποπτωσης , και αρα του καραφλιασματος...
 

geofish

New Member
somari είπε:
1 μηνα και κατι... επανεκφυση οχι, αλλα απο εκει που ο νιπτηρας γεμιζε με τριχες στο λουσιμο (εκανα το κλασικο κολπο να τον ταπωνω και μετα να αφηνω το νερο να φευγει αργα ωστε οι τριχες που πεφταν να μενουν στο νηπτιρα να τις δω) τωρα εχει μειωθει ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ στο 1/5 ... Βεβαια βλεπω διακυμανσεις που και που, και θελω να ελπιζω ομως οτι φταει οτι μπορει καποια μερα να μην το αλλειψω καλα (και οχι οτι χανει δυναμη, για αυτο λεω κατσε να δουμε σε βαθος χρονου τι θα γινει)

Αν μη τι αλλο δηλαδη, να καθυστερησουμε τους κυκλους αποπτωσης , και αρα του καραφλιασματος...


χαχαχα, όλοι τελικά οι καράφλες τα ίδια κόλπα κάνουμε.
Εγώ κάποτε είχα φτάσει σε σημείο να κρατώ και ημερολόγιο ημερήσιας τριχόπτωσης.
 

somari

Active Member
rocknrolla είπε:
Μου κάθεται κάπως το "διακυμανσεις". Μακάρι να δούμε όλοι αποτελέσματα από αυτή την ουσία αλλά είμαι αρκετά επιφυλακτικός. Δεν έχω ακόμα βεβαιωθεί αν πρόκειται όντως για κάτι που λειτουργεί ή αν πρόκειται απλώς για ομαδική παραίσθηση placebo.

οχι, πλασίμπο είναι αν κάτι πιστεύεις πως συμβαίνει, όχι όταν τα αποτελέσματα είναι ορατά και μετρήσιμα (οι τρίχες μετρημένες, όχι "μου φαίνεται πως χάνω λιγότερες" ή οτι νιώθω κατι κλπ)
 

cool11

Well-Known Member
Δηλαδη, το εν λογω προιον που συζηταμε εδω και ο τροπος εφαρμογης του, συνοψιζεται στο:
ριχνω 10 σταγονες ζιρτεκ στο κεφαλι?

Ξεχασα κατι?
 

crossfire

Well-Known Member
cool11 είπε:
Δηλαδη, το εν λογω προιον που συζηταμε εδω και ο τροπος εφαρμογης του, συνοψιζεται στο:
ριχνω 10 σταγονες ζιρτεκ στο κεφαλι?

Ξεχασα κατι?

πρεπει να σου εχουν απαντησει ολα τα παιδια πανω απο 20 φορες...γιατι δυσκολευεις τη ζωη σου cool11?

ετσι ακριβως....ριξιμο και μασαζ
 
Μπλουζα