Brendan will go to Turkey !

Stratos

Well-Known Member
δεν ειναι πρόβλημα τα 4600 για τον Yaman, δεν θα γινει σίγουρα πάλι 18 χρονών αλλά θα αλλάξει κατά πολύ η εικόνα του.
και έχω κλεισει Υαμαν για τέλος Απρίλη, που να πηγαίνω τώρα έτσι όπως ειναι τα πράγματα..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Τώρα που το ξανασκέφτομαι είναι λίγα τα g.
Με 90% φύτρωση θα έχει μόνο 4200g πάνω κάτω.Λίγα.
2500g α ζώνη,1000g β ζώνη και τα υπόλοιπα crown.
Δύσκολη εξίσωση αλλά νομίζω είναι η πιο σωστή προσέγγιση.
 

Georgie

Well-Known Member
Εσένα είχα Στρατό στο μυαλό μου .
Μακάρι να παρει αποτέλεσμα όπως το δικό σου φίλε
Θα ειναι over the moon !
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Ειχα κατα νου και μια αλλη προσεγγιση αλλα μαλλον δεν θα θες να την ακουσεις.....:p
Y.γ.Αξιος ο φιλος με αυτην την κινηση.Αναφερομαι στις δωρεες που κανει,αν ειχαμε περισσοτερους ανθρωπους σαν αυτον,η κοινωνια μας θα ηταν διαφορετικη.
Οτι και αν αποφασισει να κανει ευχομαι το καλυτερο δυνατο!
 

Stratos

Well-Known Member
Ειχα κατα νου και μια αλλη προσεγγιση αλλα μαλλον δεν θα θες να την ακουσεις.....:p
Y.γ.Αξιος ο φιλος με αυτην την κινηση.Αναφερομαι στις δωρεες που κανει,αν ειχαμε περισσοτερους ανθρωπους σαν αυτον,η κοινωνια μας θα ηταν διαφορετικη.
Οτι και αν αποφασισει να κανει ευχομαι το καλυτερο δυνατο!
πες φίλε ότι θέλεις, δεν υπάρχει πρόβλημα, είμαι ανοικτός σε όλα..
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Οχι φιλαρακι μου αναφερομουν στον @Georgie ,ξερει εκεινος..Παρεπιπτοντως δεν εχει τυχει να συνομιλησω ποτε μαζι σου,το αποτελεσμα σου ειναι πολυ καλο,αλλαξε η εμφανιση σου υπερβολικα..Ευχομαι να εχει και ο φιλος brendan παρομοιο αποτελεσμα
 

Stratos

Well-Known Member
Οχι φιλαρακι μου αναφερομουν στον @Georgie ,ξερει εκεινος..Παρεπιπτοντως δεν εχει τυχει να συνομιλησω ποτε μαζι σου,το αποτελεσμα σου ειναι πολυ καλο,αλλαξε η εμφανιση σου υπερβολικα..Ευχομαι να εχει και ο φιλος brendan παρομοιο αποτελεσμα
οκ, sorry , δεν κατάλαβα, καλή επιτυχία στον Ιρλανδό..
 

Georgie

Well-Known Member
Ειχα κατα νου και μια αλλη προσεγγιση αλλα μαλλον δεν θα θες να την ακουσεις.....:p
Y.γ.Αξιος ο φιλος με αυτην την κινηση.Αναφερομαι στις δωρεες που κανει,αν ειχαμε περισσοτερους ανθρωπους σαν αυτον,η κοινωνια μας θα ηταν διαφορετικη.
Οτι και αν αποφασισει να κανει ευχομαι το καλυτερο δυνατο!
Θα μου έλεγες strip ρε τρελέ :)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Georgie

Well-Known Member
Συ ειπας....χαχαχα
Αν η μόνη μέθοδος ηταν η strip το μονο σίγουρο θα ηταν να γερνουσε καράφλος
Φαντάσου με εχει ρωτήσει και 10 φορές αν η ένεση αναισθησίας ποναει !!!
Οδοντίατρο με ηρεμιστικά πηγαίνει ( σηκωτος πάντα)
Οταν είχα ερθει πιο παλιά Ελλαδα για να βάλω εμφυτευματα με έπαιρνε καθε μερα τηλεφωνο να δει αν ζω !
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Εγώ δεν κτλ αυτή την λογική που παρατάμε το Κράουν ...ποτέ δεν την κτλ και ποτέ δεν θα συμφωνούσα...υποχρεωτικά πρέπει να μπουν σε όλες τις ζώνες μόσχευματα έστω κ κλιμακωτά από μπροστά προς τα πίσω ...πάντως η αίσθηση μου είναι ότι δύσκολα δεν θα κάνει και δεύτερη ....μπορεί να έχει πολύ μικρό κρανίο αλλά για να πετύχει αυτό που έχει στο μυαλό του θέλουν 6000 μόσχευματα....εγώ στην θέση του δεν θα ζοριζα τόσο πολύ την δοτρια και θα έκανα 2 μμ από 3500 στον ίδιο γιατρό υποχρεωτικά αφού έκανε την επιλογή του...
 

Georgie

Well-Known Member
Εγώ δεν κτλ αυτή την λογική που παρατάμε το Κράουν ...ποτέ δεν την κτλ και ποτέ δεν θα συμφωνούσα...υποχρεωτικά πρέπει να μπουν σε όλες τις ζώνες μόσχευματα έστω κ κλιμακωτά από μπροστά προς τα πίσω ...πάντως η αίσθηση μου είναι ότι δύσκολα δεν θα κάνει και δεύτερη ....μπορεί να έχει πολύ μικρό κρανίο αλλά για να πετύχει αυτό που έχει στο μυαλό του θέλουν 6000 μόσχευματα....εγώ στην θέση του δεν θα ζοριζα τόσο πολύ την δοτρια και θα έκανα 2 μμ από 3500 στον ίδιο γιατρό υποχρεωτικά αφού έκανε την επιλογή του...
Πιστεύεις οτι εχει 7000 g διαθέσιμα ?
Εγω νομίζω οτι λίγοι Άνθρωποι εχουν τόσα .
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Αν η μόνη μέθοδος ηταν η strip το μονο σίγουρο θα ηταν να γερνουσε καράφλος
Φαντάσου με εχει ρωτήσει και 10 φορές αν η ένεση αναισθησίας ποναει !!!
Οδοντίατρο με ηρεμιστικά πηγαίνει ( σηκωτος πάντα)
Οταν είχα ερθει πιο παλιά Ελλαδα για να βάλω εμφυτευματα με έπαιρνε καθε μερα τηλεφωνο να δει αν ζω !
χαχαχα καταλαβαινω...ευτυχως που υπαρχει η fue επομενως... :)
Παντως μεσα σε ολα αυτα διαφαινεται και η ανησυχια του για σενα,καλος φιλος,το κραταμε και αυτο...
Τα χαιρετισματα μας στον Βrendan,αντε και με κανενα πονο !!!
 

tol

Well-Known Member
tol σε εμβαδο ποσο σου φαινεται το κεφαλι του ετσι με το ματι . Εγω λεω απο μπροστα μεχρι τερμα πισω αν καλυψει ολη την περιοχη γυρω στα 180-200cm2 μεγιστο .
Φιλε maki,...με το ματι βλεπω ενα σχετικα μικρο κεφαλι...περιπου 150 cm2.

Λαμβανοντας υποψη οτι εχει περιπου 500 μαμισια grafts (το τσουλουφι ειναι ακομη καλο)...5000 grafts/150 cm2 = πανω απο 30 grafts/cm2.

Με βαθμιαια πυκνωση, θα μπορουσε να εχει στην Α ζωνη πανω απο 35 grafts και στις πισω ζωνες κατω απο 30.

Νομιζω οτι με αυτους τους υπολογισμους θα ειναι ενα σχετικα καλο αποτελεσμα.
 

tol

Well-Known Member
Φίλε tol
Δεν είναι ακόμα 50αρης.
Μην μας καταστρέφεις την ψυχολογία.
Παραφραζοντας το γνωστο..."οι σαρανταρες ισοδυναμουν με δυο εικοσαρες"...

Ο πενηνταρης, φιλε Vlafo, ισοδυναμει με δυο 25αρηδες. Τουλαχιστον προσωπικα νιωθω σε πολυ καλυτερη κατασταση απο τα 25 μου χρονια.

Επομενως, δες το θετικα οτι πλησιαζεις στα πρωτα "-ηντα"...και ειδικα, αν αποφασισεις να κάνεις την πολυποθητη μεταμοσχευση, θα βιωσεις μια δευτερη νεοτητα...σου το ευχομαι ολοψυχα.
 

Georgie

Well-Known Member
Παραφραζοντας το γνωστο..."οι σαρανταρες ισοδυναμουν με δυο εικοσαρες"...

Ο πενηνταρης, φιλε Vlafo, ισοδυναμει με δυο 25αρηδες. Τουλαχιστον προσωπικα νιωθω σε πολυ καλυτερη κατασταση απο τα 25 μου χρονια.

Επομενως, δες το θετικα οτι πλησιαζεις στα πρωτα "-ηντα"...και ειδικα, αν αποφασισεις να κάνεις την πολυποθητη μεταμοσχευση, θα βιωσεις μια δευτερη νεοτητα...σου το ευχομαι ολοψυχα.
Πες τα ρε Tol .
Τα καλυτερα καμάκια τωρα γίνονται
Μη κοιτάς που μας έβαλε φρένο ο κορονοιος !
Τη παλεύουμε με τα σούπερ μαρκετ όμως
:p
 

vlafo

Well-Known Member
Παραφραζοντας το γνωστο..."οι σαρανταρες ισοδυναμουν με δυο εικοσαρες"...

Ο πενηνταρης, φιλε Vlafo, ισοδυναμει με δυο 25αρηδες. Τουλαχιστον προσωπικα νιωθω σε πολυ καλυτερη κατασταση απο τα 25 μου χρονια.

Επομενως, δες το θετικα οτι πλησιαζεις στα πρωτα "-ηντα"...και ειδικα, αν αποφασισεις να κάνεις την πολυποθητη μεταμοσχευση, θα βιωσεις μια δευτερη νεοτητα...σου το ευχομαι ολοψυχα.
Φίλε tol
Δεν θα μπορούσα να συμφωνήσω πιο πολύ σε όλα,απλά προσπαθώ να το διαχειριστώ και να μην το σκέφτομαι και να επικεντρώνομαι όπως λές μόνο στα θετικά,γιατί σαν ονειροπόλος που ειμαι,ανατρέχω συχνά στο παρελθόν.

Αυτό με τη μμ μου δίνει μεγάλο κουράγιο και δύναμη και περιέργεια μπορώ να σου πω.Θα ξαναρχίσω πάλι τον παλιμπαιδισμό χειρότερα αυτη τη φορά ..
Ευχαριστώ για τις ευχές σου και η γνώμη σου μετράει σημαντικά για μένα.
 
Μπλουζα