Beef, FUE, 1400g, 5/9/2023

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

LoverBoy

Well-Known Member
Θεούλης αδερφέ!Πολύ όμορφο και φυσικό αποτέλεσμα!Μοιάζει σαν να είναι τα μαμά μαλλιά σου!Μέχρι το 9μηνο θα δίνει!Να το χαίρεσαι
 

Marios1982

Well-Known Member
Πολύ καλή δουλειά !! Βοηθάει βέβαια το γεγονός πως ήσουν μικρό nw σε συνδυασμό με καλή ποιότητα τρίχας και καλή donor area.
 

witcher

Well-Known Member
Ήδη είναι Πολύ καλό και φυσικό το αποτέλεσμα σου στους 6 μηνες και αναμένεται να δεις και άλλη βελτιώση. Να το χαίρεσαι.
 

Antonis80

Member
Μπράβο φίλε. Νομίζω πήγες πολύ καλά και είχες υψηλή φυτρωση χωρίς να χρειάζεσαι κάποιο touch up..
 

beef

Member
Ευχαριστώ πολύ παιδιά!! Κι εγώ πιστεύω ότι έχει πάει πολύ καλά και έχει φτιαχτεί και το hairline τέρμα φυσικό!
Αφού και ο ίδιος αναρωτιέμαι κατά καιρούς "καλά τι πλήρωσα έτσι δεν ήταν πάντα?" Και μετά βλέπω τον δεύτερο μήνα και λέω α ναι
 

LoverBoy

Well-Known Member
Ευχαριστώ πολύ παιδιά!! Κι εγώ πιστεύω ότι έχει πάει πολύ καλά και έχει φτιαχτεί και το hairline τέρμα φυσικό!
Αφού και ο ίδιος αναρωτιέμαι κατά καιρούς "καλά τι πλήρωσα έτσι δεν ήταν πάντα?" Και μετά βλέπω τον δεύτερο μήνα και λέω α ναι
Έτσι ακριβώς συμβαίνει!Ξεχνάμε πως είμασταν και μόνο απο τις φώτο το θυμόμαστε!Τούμπανο έγινες!
 

montecristo

Well-Known Member
Βλέποντας το πριν-μετά, πιστεύω ειναι πολυ καλό το αποτέλεσμα σου...έκλεισαν οι κρόταφοι σου και βελτιώθηκε ολη η πυκνότητα της hairline σου και δειχνει πολυ φυσικη και με καλή πυκνότητα. Να το χαιρεσαι φιλε!

image.jpg
 
Μπλουζα