Antiagers βελιμβασακης fue 3k g + 3k g

oreo

Well-Known Member
Όχι δεν είναι το δυνατό μου σημείο τα μαθηματικά , ομολογώ. Εδώ κοπλιμάν έκανε στο Cvial, οτι τα έγραψε τέλεια, αλλά μιας και είναι σε διαδικασία ανάρρωσης, δεν εξέλαβε το χιούμορ. Έλειπε βέβαια και η φατσούλα με την γλώσσα έξω.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member
Οreo αγόρι μου ρώτα συγκεκριμένα τι δεν καταλαβαίνεις?
Θα στο εξηγήσουμε μετά χαράς.
Κάτι με τους λόγους πρέπει να σου διαφεύγει.
Ο Cvial είναι σε διαδικασία ανάρρωσης.
Όχι καλά είμαι , με τον σχεδιασμό ασχολούμαι τώρα ;)
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Όχι δεν είναι το δυνατό μου σημείο τα μαθηματικά , ομολογώ. Εδώ κοπλιμάν έκανε στο Cvial, οτι τα έγραψε τέλεια, αλλά μιας και είναι σε διαδικασία ανάρρωσης, δεν εξέλαβε το χιούμορ. Έλειπε βέβαια και η φατσούλα με την γλώσσα έξω.

Εμ όταν γράφεις τσιτάτα πρέπει να τα βλέπεις όλα στην λεπτομέρεια αλλιώς γυρνάει boomerang :)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member
Εμ όταν γράφεις τσιτάτα πρέπει να τα βλέπεις όλα στην λεπτομέρεια αλλιώς γυρνάει boomerang :)
Ε μα ρε φίλε με τέτοια ανάλυση ποιος θα πίστευε αυτό που έγραψα. Είχες λεβέντικο back up όμως απο Ιούλιο, πως με πρόδωσε αυτός έτσι για λιγότερα απο τριάκοντα αργύρια, ακόμα να το πιστέψω :p
 

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Ε μα ρε φίλε με τέτοια ανάλυση ποιος θα πίστευε αυτό που έγραψα. Είχες λεβέντικο back up όμως απο Ιούλιο, πως με πρόδωσε αυτός έτσι για λιγότερα απο τριάκοντα αργύρια, ακόμα να το πιστέψω :p
Ησύχασε σ' αγαπάω!!!
 

panosss23

Active Member
Update 3 μισή μήνες
 

Συνημμένα

  • IMG_20211115_184617.jpg
    IMG_20211115_184617.jpg
    3 MB · Προβολές: 232
  • IMG_20211115_184526.jpg
    IMG_20211115_184526.jpg
    2 MB · Προβολές: 219
  • IMG_20211115_184446.jpg
    IMG_20211115_184446.jpg
    2.3 MB · Προβολές: 233

jersey

Well-Known Member
Και να φανταστείς ότι ήδη μου αρέσει αυτό που βλέπω.Μακάρι να βγούνε και άλλα... Μετράω μέρες μήνες για την επόμενη
Οτι θα βγούνε και αλλα ειναι το μονο σίγουρο φιλε, αφου εισαι ακομα στην αρχη. Έχεις πολυ δρομο ακομα..
 

panosss23

Active Member
είμαι στους 4 μήνες και 15 μέρες. Αυτό που βλέπω τώρα πάνω κάτω θα είναι το αποτέλεσμα απλά σε μακρύτερο μαλλί; γιατί όσο περνάει ο καιρός μεγαλώνουν.. Η θα δω και άλλες τρίχες περισσότερες από τι βλέπω τώρα;
 
Μπλουζα