Andreas1978 , FUE , 3452g , 02-03/8/2021

aeratos28

Just aeratos
Καταρχήν δεν σε ειρωνεύτηκα ..χιούμορ έκανα και νομίζω ότι ήταν εμφανές..τώρα τι είδους φλεξαρισμα κάνεις δεν σε πιάνω..ειδικά και το μαζί σου που είπες .σε τι φλεξαρα εγώ και με ακολουθείς κιόλας..αλλά το να φλεξαρεις το iphone...τι να πω...ρε τι τραβάμε εδώ μέσα..τεσπά ,κάνε ότι θες.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Andreas1978

Active Member
Καταρχήν δεν σε ειρωνεύτηκα ..χιούμορ έκανα και νομίζω ότι ήταν εμφανές..τώρα τι είδους φλεξαρισμα κάνεις δεν σε πιάνω..ειδικά και το μαζί σου που είπες .σε τι φλεξαρα εγώ και με ακολουθείς κιόλας..αλλά το να φλεξαρεις το iphone...τι να πω...ρε τι τραβάμε εδώ μέσα..τεσπά ,κάνε ότι θες.
Για μένα ήταν ξεκάθαρο το υπονοούμενο πως αποφεύγω να ανεβάσω φωτό.
 

montecristo

Well-Known Member
Καλά ρε παιδιά έτσι και αλλιώς υπάρχουν φωτογραφίες του μέλους στο άλλο νήμα. Μπορεί ο καθένας να δει το αποτέλεσμα, οπότε δεν τρέχει κάτι να τις ανεβάσει με την ησυχία του.
Είναι το μέλος που ειχε BUPA, και είχε κάνει 3 consultations πριν την επέμβαση με Αναστασάκη, Τυρκαλά, Γκούρα, από τους οποίους κανείς δεν του τη διέγνωσε και του πρότειναν επέμβαση και οι 3 χωρίς φίνα. Οπότε οι πιθανότητες για καλή φύτρωση ήταν 50-50 όπου και να πήγαινε εκ των 3 κλινικών. Τελικά κατέληξε Τυρκαλά για τους δικούς του λόγους, όχι οτι αν πήγαινε στους άλλους θα ειχε καλύτερο αποτέλεσμα λόγω της BUPA.
 

Andreas1978

Active Member
Αντρεα καλησπερα.
Ο γιατρος σου ειχε προτεινει τη φινα ως σημαντικη παραμετρο για καλη εκβαση της μετ;
Όχι τίποτα κανένα σκεύασμα. Από άλλα νήματα που έχω διαβάσει εδώ , νομίζω ότι γενικά δεν προτείνει και είναι αρνητικός.
 

bobby

Well-Known Member
Φίλε και εγώ βρήκα λίγο χρόνο γιατί έκανα με το Learjet μου μια στάση για ανεφοδιασμό (δυστυχώς δεν έχω αυτό που κάνει υπερατλαντικά…..) και μπορώ να σου πω μια και έχω και εγώ το ίδιο τηλέφωνο ότι μια εύκολη λύση είναι να επιλέξεις τις φωτο και να τις στειλεις με email στον εαυτό σου.

Πρόβλημα στην αντιγραφή από iPhone έχουν τα βίντεο και όχι οι φωτο, αν επιλέξεις μόνο φωτο δεν θα έχεις πρόβλημα… αλλιως πας settings, photos, και στο τέλος του tab που λέει Transfer to Mac or PC επιλέγεις το keep originals.
 

Andreas1978

Active Member
Φίλε και εγώ βρήκα λίγο χρόνο γιατί έκανα με το Learjet μου μια στάση για ανεφοδιασμό (δυστυχώς δεν έχω αυτό που κάνει υπερατλαντικά…..) και μπορώ να σου πω μια και έχω και εγώ το ίδιο τηλέφωνο ότι μια εύκολη λύση είναι να επιλέξεις τις φωτο και να τις στειλεις με email στον εαυτό σου.

Πρόβλημα στην αντιγραφή από iPhone έχουν τα βίντεο και όχι οι φωτο, αν επιλέξεις μόνο φωτο δεν θα έχεις πρόβλημα… αλλιως πας settings, photos, και στο τέλος του tab που λέει Transfer to Mac or PC επιλέγεις το keep originals.
Δως μου δυο milliseconds γιατι βρίσκομαι στον ρωσικό δορυφορικό σταθμό ανεφοδιασμού ... .
Δεν βλέπω να λέμε κάτι διαφορετικό αλλά εγώ τα αρχειάκια μου ως τελειομανής τα θέλω όλα τακτοποιημένα στα folder με namefolder τα dates. Δεν θέλω μόνο jpg και png άλλα όλα και τα mov.
 

bobby

Well-Known Member
Σε καταλαβαίνω, αλλά αφού είσαι τελειομανής φτιάξε και την παρουσίαση ανάλογα. Για εμάς τουλάχιστον που δεν έχουμε δει το άλλο νήμα. Φιλικά και μόνο με διάθεση πλάκας!
 

aeratos28

Just aeratos
Είχες κάνει τα χαρτιά σου για το επίδομα bobby? Το fuell pass.
Φίλε και εγώ βρήκα λίγο χρόνο γιατί έκανα με το Learjet μου μια στάση για ανεφοδιασμό (δυστυχώς δεν έχω αυτό που κάνει υπερατλαντικά…..) και μπορώ να σου πω μια και έχω και εγώ το ίδιο τηλέφωνο ότι μια εύκολη λύση είναι να επιλέξεις τις φωτο και να τις στειλεις με email στον εαυτό σου.

Πρόβλημα στην αντιγραφή από iPhone έχουν τα βίντεο και όχι οι φωτο, αν επιλέξεις μόνο φωτο δεν θα έχεις πρόβλημα… αλλιως πας settings, photos, και στο τέλος του tab που λέει Transfer to Mac or PC επιλέγεις το keep originals.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Andreas1978

Active Member
Σε καταλαβαίνω, αλλά αφού είσαι τελειομανής φτιάξε και την παρουσίαση ανάλογα. Για εμάς τουλάχιστον που δεν έχουμε δει το άλλο νήμα. Φιλικά και μόνο με διάθεση πλάκας!
Ωραίος bobby , θα ετοιμάσω αύριο το next folder που είναι το 202110 και θα έχω μέχρι και Οκτωβρίου φωτό .
 

aeratos28

Just aeratos
Επειδή είπες ότι έκανες στάση για ανεφοδιασμό..λέω κάτσε μήπως βάλει κάτι παραπάνω τώρα που κάνει άπλωμα το κράτος.χαχαχα
Δεν έχω ούτε αυτοκινητο ούτε Learjet…….. άρα πως; Επίσης δεν έχω κάνει ακόμα φορολογική δήλωση… θα κάνω σήμερα…..:p:p:p:p:p
 

Chris34

Active Member
Δεν θα ήταν πιο σωστό να ξεκινήσει η τοποθέτηση από τις μπροστινές ζώνες έτσι ώστε τη δεύτερη μέρα σε περίπτωση που έβγαιναν μονοτριχα από τη δοτρια να μπορέσει να πυκνώσει λίγο μπροστά;

Τα μονοτριχα που βλέπω στο χαρτί ότι βγήκαν την πρώτη ημέρα έχει κάποια αξία που μπήκαν στο crown; Αν είχε ξεκινήσει η τοποθέτηση από μπροστά μονοτριχα πρώτης και δεύτερης ημέρας θα μπορούσαν να χτίσουν και να πυκνώσουν τη hairline για ένα πιο φυσικό αποτέλεσμα.

Απλά μια σκέψη μου λέω. Έχει νόημα να γινόταν έτσι η δεν επηρεάζει το αποτέλεσμα συνολικά;
 

alex7

Well-Known Member
Δεν θα ήταν πιο σωστό να ξεκινήσει η τοποθέτηση από τις μπροστινές ζώνες έτσι ώστε τη δεύτερη μέρα σε περίπτωση που έβγαιναν μονοτριχα από τη δοτρια να μπορέσει να πυκνώσει λίγο μπροστά;

Τα μονοτριχα που βλέπω στο χαρτί ότι βγήκαν την πρώτη ημέρα έχει κάποια αξία που μπήκαν στο crown; Αν είχε ξεκινήσει η τοποθέτηση από μπροστά μονοτριχα πρώτης και δεύτερης ημέρας θα μπορούσαν να χτίσουν και να πυκνώσουν τη hairline για ένα πιο φυσικό αποτέλεσμα.

Απλά μια σκέψη μου λέω. Έχει νόημα να γινόταν έτσι η δεν επηρεάζει το αποτέλεσμα συνολικά;
Όταν βγάζει δεν διακρίνει μονοτριχα από πολυτριχα
 

Aldo

Well-Known Member
Βαράει ανοιχτά δηλαδή κ ότι βγει … άρα δεν αλλάζει punch (για πολυτριχα κτλ ) one size fits all, μάλιστα.

Να πει ότι ξέρεις μου βγήκανε 100 /200 transacted το κατλαβαινω, αλλά να λέμε βαράει κ ότι βγάλει είναι καινούριο τούτο . Επίσης, αυτό που μόλις είπες αναιρεί το ότι κυνηγάει υψηλούς λόγους (που μας έχει αποδείξει ότι το κάνει διότι οι λόγοι είναι αρκετά ψηλά…) … …
Μήπως να αφήνουμε και κατι να πέσει κάτω λεω εγώ ;;;
 

alex7

Well-Known Member
Βαράει ανοιχτά δηλαδή κ ότι βγει … άρα δεν αλλάζει punch (για πολυτριχα κτλ ) one size fits all, μάλιστα.

Να πει ότι ξέρεις μου βγήκανε 100 /200 transacted το κατλαβαινω, αλλά να λέμε βαράει κ ότι βγάλει είναι καινούριο τούτο . Επίσης, αυτό που μόλις είπες αναιρεί το ότι κυνηγάει υψηλούς λόγους (που μας έχει αποδείξει ότι το κάνει διότι οι λόγοι είναι αρκετά ψηλά…) … …
Μήπως να αφήνουμε και κατι να πέσει κάτω λεω εγώ ;;;
Για να κανείς εξαγωγή με υψηλούς λόγους ,θέλει extractor γάτα .Λίγοι και εκ των κορυφαίων μπορούν να κάνουν τέτοια εξαγωγή .(αποκλειστικά πολυτριχα).
 

alex7

Well-Known Member
Βαράει ανοιχτά δηλαδή κ ότι βγει … άρα δεν αλλάζει punch (για πολυτριχα κτλ ) one size fits all, μάλιστα.

Να πει ότι ξέρεις μου βγήκανε 100 /200 transacted το κατλαβαινω, αλλά να λέμε βαράει κ ότι βγάλει είναι καινούριο τούτο . Επίσης, αυτό που μόλις είπες αναιρεί το ότι κυνηγάει υψηλούς λόγους (που μας έχει αποδείξει ότι το κάνει διότι οι λόγοι είναι αρκετά ψηλά…) … …
Μήπως να αφήνουμε και κατι να πέσει κάτω λεω εγώ ;;;
Λάθος έχεις επίσης στην εκτίμηση σου ότι κυνηγάει υψηλούς λόγους («μας έχει απόδειξει»).Σε εμένα είχε κάνει εξαγωγή με λόγο 2.00 από την αριστερή πλευρά και 2.2 από τη δεξιά .Συνολικά 2.2 .Στον Lorenzo η εξαγωγή ήταν στο 2.44 .Το αν κάποιοι είχαν μεγάλο λόγο εξαγωγής οφειλόταν στον καλό μαμισιο λόγο που είχαν
 

alex7

Well-Known Member
Λάθος έχεις επίσης στην εκτίμηση σου ότι κυνηγάει υψηλούς λόγους («μας έχει απόδειξει»).Σε εμένα είχε κάνει εξαγωγή με λόγο 2.00 από την αριστερή πλευρά και 2.2 από τη δεξιά .Συνολικά 2.2 .Στον Lorenzo η εξαγωγή ήταν στο 2.44 .Το αν κάποιοι είχαν μεγάλο λόγο εξαγωγής οφειλόταν στον καλό μαμισιο λόγο που είχαν
Διορθώνω .Δεξιά 2.1.
 
Μπλουζα