Andreas1978 , FUE , 3452g , 02-03/8/2021

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

police

New Member
αυτο τωρα λεγεται μεταμοσχευση???? τελικα δεν το εχει ο γιατροσ,, ευτυχωσ που ειδα αυτα τα αθλια περιστατικα στο forum και σωθηκα! ειχα κλεισει ραντεβου για Ιουνιο να ακνω μεταμοσχευση στον πολυ διαφιμιζομενο γιατρο αλλα το ακυρωσα εχτεσ! τελικα δεν το εχει καμια ελληνικη κλινικη!
 

Georgie

Well-Known Member
αυτο τωρα λεγεται μεταμοσχευση???? τελικα δεν το εχει ο γιατροσ,, ευτυχωσ που ειδα αυτα τα αθλια περιστατικα στο forum και σωθηκα! ειχα κλεισει ραντεβου για Ιουνιο να ακνω μεταμοσχευση στον πολυ διαφιμιζομενο γιατρο αλλα το ακυρωσα εχτεσ! τελικα δεν το εχει καμια ελληνικη κλινικη!
Εδω ακόμα και στα σύμφωνα κάνουμε λάθη , φαντάσου στα.μαλλια ! Τι να λέμε
Κάνε το σταυρό σου
Σωθηκες!
 

obi one

Active Member
αυτο τωρα λεγεται μεταμοσχευση???? τελικα δεν το εχει ο γιατροσ,, ευτυχωσ που ειδα αυτα τα αθλια περιστατικα στο forum και σωθηκα! ειχα κλεισει ραντεβου για Ιουνιο να ακνω μεταμοσχευση στον πολυ διαφιμιζομενο γιατρο αλλα το ακυρωσα εχτεσ! τελικα δεν το εχει καμια ελληνικη κλινικη!
Νομίζω ότι κάνεις λάθος φίλε να απαξιωνεις τους Έλληνες γιατρούς. Θεωρώ ότι υπάρχουν τίμιες προτασεις από ντοπιες κλινικές. Απλά θέλει ψάξιμο κ φυσικά ρεαλιστικες προσδοκίες..
 

gerakas8

New Member
Φιλε vlafo, συγγνωμη...γιατι αναλωνεστε στους λογους εξαγωγης;

Προσωπικα δεν αναφερθηκα σε κανεναν λογο grafts.

Δεν κατεκρινα πουθενα τον κ. Τυρκαλα για το γεγονος οτι βγαζει ή δε βγαζει μεγαλο λογο.

Εγω αναφερθηκα στην ορθη παρατηρηση του φιλου Aldo στο παρακατω σχολιο του φιλου alex...



Ειναι αυτη σωστη τακτικη ενος σοβαρου γιατρου;

Δεν τον ενδιαφερει τι graft εξαγει. Παραμαζωμα ολα και "οποιο παρει ο χαρος";


Μου θυμιζει κατι αναλογο που ειχε γραψει στο παρελθον ο ετερος αγαπημενος του κ. Τυρκαλα, ο Γιωργος...οτι ο γιατρος μπαινει μεσα στα μαμα "σαν οδοστρωτηρας"...οτι δεν τα λαμβανει υποψη του, γιατι βρισκονται σε φθινουσα κατασταση...οτι δεν τα υπολογιζει.

Και τοτε, "ειχα πεταξει σπυρακια", οταν το διαβασα.

Και τωρα, οταν διαβαζω τετοια σχολια, αναρωτιεμαι...υπαρχει σοβαροτητα, υπαρχει επαγγελματικη υπευθυνοτητα και πλανο ή ολα γινονται στην τυχη, στον αυτοματο πιλοτο;



Εκτος και αν υπονοεις αυτο που εγραψα εγω παραπανω...

Οτι ο γνωστος "ιπποτης της στρογγυλης τραπεζης", ο alex, που βρισκεται σε αμεση επαφη με τον γιατρο και μεταφερει συχνα-πυκνα στο forum τα λεγόμενά του, δεν αντιλαμβανεται τη νεοελληνικη γλωσσα.

Κατηγορει τους αλλους για ανικανοτητα αντιληψης, αλλά τελικα ο ιδιος δεν κατανοει τις αποψεις του γιατρου και τις μεταφερει εσφαλμενα στο forum.
Αυτο με το να αγνοησει ενας γιατρος τα υπαρχοντα που πεταξες σπυρακια γιατι θεωρειται κακο; αν μιλαμε για παρα πολυ λεπτες τριχες οι οποιες δεδομενα συντομα θα πεσουν να κανει τι; να τις "προστατεψει" και μεταγενεστερα οταν πεσουν να δημιουργησουν τρυπα αναμεσα στα μεταμοσχευμενα; Αναφερω σκεψη μου μετα απο συζητηση και με γιατρους σε διαφορα cons.
 

obi one

Active Member
Αυτο με το να αγνοησει ενας γιατρος τα υπαρχοντα που πεταξες σπυρακια γιατι θεωρειται κακο; αν μιλαμε για παρα πολυ λεπτες τριχες οι οποιες δεδομενα συντομα θα πεσουν να κανει τι; να τις "προστατεψει" και μεταγενεστερα οταν πεσουν να δημιουργησουν τρυπα αναμεσα στα μεταμοσχευμενα; Αναφερω σκεψη μου μετα απο συζητηση και με γιατρους σε διαφορα cons.
Προσωπικά όταν έκανα την πρώτη επίσκεψη στον γιατρό μου κ με nor σχεδόν 7, μου ανέφερε ο γιατρός ότι τις " ελάχιστες τρίχες που έχεις στο κεφάλι σου δεν τις λαμβάνω υπ όψιν μου γιατί ακόμα και αν δεν πέσουν δεν προσφέρουν επαρκή κάλυψη περιοχης.."
 
Μπλουζα