Anastasakis Hair Clinic,#monotovideometraei, video 13, στάδιο 4, FUE, 2500 τριχοθυλάκια | 9 μήνες μετά

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
DSC07334.JPG

DSC07335.JPG

DSC07341.JPG

32.png

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ! Ζητάτε ΠΑΝΤΑ να βλέπετε VIDEO με πριν και μετά αποτελέσματα, καθώς μέσω αυτών μπορείτε πραγματικά να αξιολογήσετε την επιδεξιότητα και την τέχνη του χειρουργού μεταμόσχευσης μαλλιών που θα εμπιστευθείτε!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ManCyprus87

Well-Known Member
Ωραίο φυσικό αποτέλεσμα.
Τι πυκνότητα περίπου χτυπήσατε στη χερλαιν; 40-45grafts/cm2 ?
Παίρνει φίνα ο ασθενής;
Τι ηλικία έχει και ποιο είναι το μελλοντικό πλάνο;
 
Τελευταία επεξεργασία:

LoverBoy

Well-Known Member
Σημασία έχει πως θα το έβλεπε αν διάβαζε το μήνυμα σου αυτός που είναι στο βίντεο, και πόσο αστείο θα του φαινόταν....
Δεν ήξερα ότι η χρυσή καδένα για κάποιον είναι σχόλιο χλευασμού!Κάθε άλλο!Μη κάνεις τώρα αυτό το οποίο με κατηγόρησες πριν και δημιουργείς εντυπώσεις!Ένα χιουμοριστικό σχόλιο ήταν και αν το είδε ο κύριος θα καταλάβε και τον λόγο που το έγραψα!Δεν έχω σκοπό να .........ω αυτό το νήμα το κάνεις όμως εσύ γιατί δίνεις συνέχεια!
 

gregkont13

Verified MM member
Σημασία έχει πως θα το έβλεπε αν διάβαζε το μήνυμα σου αυτός που είναι στο βίντεο, και πόσο αστείο θα του φαινόταν....
το σχόλιο του @LoverBoy προέρχεται από άλλο σχόλιο του γιατρού που έλεγε πως η φάτσα των μελών του φόρουμ που φοράνε καδένες, δείχνει το ποιόν τους. Και πανω σε αυτό έκανε χιούμορ. Δεν έχει να κάνει με αυτόν που είναι στο βίντεο. Για μας δεν υπάρχει πρόβλημα με την καδένα. Ο δοκτώρας σχολιάζε εκείνους που φοράνε. Τέσπα. Κακώς ανοίγω κουβέντα γιατί δεν θα βγάλει κάπου.
 

LoverBoy

Well-Known Member
το σχόλιο του @LoverBoy προέρχεται από άλλο σχόλιο του γιατρού που έλεγε πως η φάτσα των μελών του φόρουμ που φοράνε καδένες, δείχνει το ποιόν τους. Και πανω σε αυτό έκανε χιούμορ. Δεν έχει να κάνει με αυτόν που είναι στο βίντεο. Για μας δεν υπάρχει πρόβλημα με την καδένα. Ο δοκτώρας σχολιάζε εκείνους που φοράνε. Τέσπα. Κακώς ανοίγω κουβέντα γιατί δεν θα βγάλει κάπου.
Αυτό ακριβώς αδερφέ εκεί βασίστηκα και το είπα σαν αστείο αλλά όλα οκ!δεν ήθελα να θίξω κανένα!Να σαι καλά που το διευκρίνισες!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

FreeThinker

Well-Known Member
Σημασία έχει πως θα το έβλεπε αν διάβαζε το μήνυμα σου αυτός που είναι στο βίντεο, και πόσο αστείο θα του φαινόταν....
Θα έξυνε λίγο το κεφάλι του να καταλάβει με το τσαπόνυχο του
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
@FreeThinker
@LoverBoy
@gregkont13
Καταλαβαινω πως για τα γουστα σας εχω υπερβει τα δικαιωματα μου.
Πραγματι ΔΕΝ ειναι ευγενικό να κρινω ανθρωπους απο το την μονιμη εκφραση προσωπο, το ντυσιμο, την κακογουστια στα νυχια και στα αξεσουαρ.
Ειναι κατι που ΔΕΝ κανουν οι άλλοι ανθρωποι, ΟΥΤΕ ΕΣΕΙΣ ΦΥΣΙΚΑ, ασυνειδητα, ακομα και αν ειναι ΑΔΙΚΟ.
Δεν το κανει ΚΑΝ το Hollywood με το λεγομενο typecasting
Οι παρακατω ηθοποιοι ΣΙΓΟΥΡΑ θα μποσουσαν να παιξουν τον James Bond, Superman, τον Κρατικο λειτουργο/Εισαγγελεα ή τον ΚΟμμωτη, σωστα???

sopranos-3-2000-f2d42fe1213f46069a014658051d5cc6.jpg

THEN-NOW-SOPRANOS-Vincent-Pastore-3485684dbdeb43f48f4a975bce755b0c.jpg
16844885388361.jpg


Επισης, ο Ελληνας φιλος μας εδω, ανετα θα τον εκανες για Χρηματιστη, Αρχιτεκτονα, Υπαλληλο Ναυτιλιακης και σε ΚΑΜΙΑ περιπτωση δεν θα εβγαζες συμπερασματα απο την εμφανιση, το τυσιμο και την μανιερα, σωστα???


maxresdefault.jpg



Ελατε, παμε να πεισουμε οτι ο Ηλιος ανατελει απο τη Δυση.
Ειστε 3, θα γινετε ευκολα5-10 σε λιγο, ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΟΙ μαζι μπορει να πεισετε ο ενας τον αλλον οτι ΔΕΝ συμβαινει αυτο! :)


ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΗ:
Προφανως μπορει να ειαι ΑΔΙΚΗ και ΑΚΥΡΗ αυτη η συμπεριφορα.
Επίσης, μπορει να ειναι ΑΓΕΝΕΣ αυτο που εγραψα.
Συμφωνω, αλλα απο την στγμη που ΔΕΝ μιλαω προσωπικα για εσενα ή ονομαστικα, ΕΙΝΑΙ στα δικαωματα μου να βγαζω καποαι συμπερασματα απο την εμφανιση + συμπεριφορα.
ΑΛΛΑ, για να με κραψει ο οποιοσδηποτε, θελω να επιβεβαιωσει οτι ΔΕΝ Το κανει ο ιδιος, ΔΕΝ εχει δει οτι οταν το κανει ΠΕΦΤΕΙ ΜΕΣΑ πολλες φορες (για αυτο και παραμενει εξεληκτικα ως ενστικτωδης ανθρωπινη συμπεριφορα που απλα δεν πρεπει να παραγινεται = ρατσισμος)
Αλλιως ειναι ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ
 

FreeThinker

Well-Known Member
@Anastasakis Hair Clinic Χιούμορ κάνουμε γιατρέ. Εγώ προσωπικά δεν σ' έχω κράξει για τις καδένες και τα τσαπόνυχα που είπες και συνέχεια στη ζωή μου κράζω κόσμο για την εμφάνιση του (βλέπε χοντρό διατροφολόγο). Χίλιες φορές να γράφεις τέτοια σχόλια παρά για δικηγόρους και πτυχία ιατρικής, αλήθεια.
 

LoverBoy

Well-Known Member
Αν δείτε έναν εισαγγελέα εφετών μάλιστα που έχουμε οικογενειακό γνωστό με παντόφλα και κάλτσα και το παντελόνι στράπλες δεν θα το πιστεύετε γιατρέ!Όμως αυτό δεν αναιρεί την μόρφωση και τις δυνατότητες του στην γνώση!
Αλλά πείτε μου γιατί επιμένετε?Μήπως ο Αινστάιν έδειχνε τοπ μυαλό?Και όμως ήταν!Αν δείτε την Γλύκατζη-Αρβελέρ στην Λαική θα πείτε να μια ιστορικός-Πρύτανης?Και όμως είναι!Αν βλέπατε τον Θεοδωράκη στο λεωφορείο θα λέγατε να μια σπουδαία προσωπικότητα?Και όμως ήταν!
Μη προσπαθείτε να μας πείσετε γιατρέ!Η εμφάνιση δεν παίζει ΚΑΝΕΝΑ ρόλο μέχρι την στιγμή που θα ανοίξει το στόμα του ο άλλος!Εκεί κρίνεται ο άνθρωπος....Όχι στο "κουβούκλιο"
 

gregkont13

Verified MM member
@FreeThinker
@LoverBoy
@gregkont13
Καταλαβαινω πως για τα γουστα σας εχω υπερβει τα δικαιωματα μου.
Πραγματι ΔΕΝ ειναι ευγενικό να κρινω ανθρωπους απο το την μονιμη εκφραση προσωπο, το ντυσιμο, την κακογουστια στα νυχια και στα αξεσουαρ.
Ειναι κατι που ΔΕΝ κανουν οι άλλοι ανθρωποι, ΟΥΤΕ ΕΣΕΙΣ ΦΥΣΙΚΑ, ασυνειδητα, ακομα και αν ειναι ΑΔΙΚΟ.
Δεν το κανει ΚΑΝ το Hollywood με το λεγομενο typecasting
Οι παρακατω ηθοποιοι ΣΙΓΟΥΡΑ θα μποσουσαν να παιξουν τον James Bond, Superman, τον Κρατικο λειτουργο/Εισαγγελεα ή τον ΚΟμμωτη, σωστα???

Προβολή συνημμένου 62600
Προβολή συνημμένου 62599Προβολή συνημμένου 62601

Επισης, ο Ελληνας φιλος μας εδω, ανετα θα τον εκανες για Χρηματιστη, Αρχιτεκτονα, Υπαλληλο Ναυτιλιακης και σε ΚΑΜΙΑ περιπτωση δεν θα εβγαζες συμπερασματα απο την εμφανιση, το τυσιμο και την μανιερα, σωστα???


Προβολή συνημμένου 62602


Ελατε, παμε να πεισουμε οτι ο Ηλιος ανατελει απο τη Δυση.
Ειστε 3, θα γινετε ευκολα5-10 σε λιγο, ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΟΙ μαζι μπορει να πεισετε ο ενας τον αλλον οτι ΔΕΝ συμβαινει αυτο! :)


ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΗ:
Προφανως μπορει να ειαι ΑΔΙΚΗ και ΑΚΥΡΗ αυτη η συμπεριφορα.
Επίσης, μπορει να ειναι ΑΓΕΝΕΣ αυτο που εγραψα.
Συμφωνω, αλλα απο την στγμη που ΔΕΝ μιλαω προσωπικα για εσενα ή ονομαστικα, ΕΙΝΑΙ στα δικαωματα μου να βγαζω καποαι συμπερασματα απο την εμφανιση + συμπεριφορα.
ΑΛΛΑ, για να με κραψει ο οποιοσδηποτε, θελω να επιβεβαιωσει οτι ΔΕΝ Το κανει ο ιδιος, ΔΕΝ εχει δει οτι οταν το κανει ΠΕΦΤΕΙ ΜΕΣΑ πολλες φορες (για αυτο και παραμενει εξεληκτικα ως ενστικτωδης ανθρωπινη συμπεριφορα που απλα δεν πρεπει να παραγινεται = ρατσισμος)
Αλλιως ειναι ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ
Δόκτωρ πάω για μπάλλα και μετά για ποτάκι. Άραξε και εσύ σάββατιατικα. Αφού δεν συμφωνούμε... τι το πιέζεις...
 
Μπλουζα