Anastasakis Hair Clinic,#monotovideometraei, video 12, στάδιο 4 προς 5, FUE, 3000 τριχοθυλάκια | 9 μήνες μετά

LoverBoy

Well-Known Member
Όλοι έχουν τις επιτυχίες τους και τις αποτυχίες τους!Το θέμα είναι να το αποδέχονται και να γίνονται καλύτεροι απο το πάθημα!Έχουμε δει και Καλά και μέτρια αποτελέσματα απο όλους όπου μετά το ρίχνουν στην δότρια στην τρίχα στον λόγο και πάει λέγοντας!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Gianney

Well-Known Member
Εμενα μου λειπουν και οι βεκρικοι να σφαζομαστε τυρκαλαιοι,βεκρικοι, ανεξαρτητοι αλλοι που με εριχναν μπινελικη. με Δημητρη50423 βγηκαμε για καφε αλλα εδω μεσα σφαζομασταν. akismulti,tsek ολοι καλοι ρε γμτ.
Χαχαχχαχα αξέχαστες στιγμές αυτό το φόρουμ όντως
 

aeratos28

Just aeratos
Δεν απαντάς όμως στις κατηγορίες των πελατών σου, ότι τους είπες επειδή δεν πήγαν καλά,να σταματήσει ο ένας (Aldo),την παρουσίαση του...και ο άλλος πελάτης (Jacksmith) oτι του είπες πως αν κάνει παρουσίαση στο φόρουμ θα αλλάξουν οι σχέσεις μεταξύ σας..μόνα ζυγά ,μονόζυγα το πας..εδώ φόρουμ είναι,δεν ειναι για διαφημιση..τα στραβά των γιατρών συζητάμε εμείς ..όπως έκαναν και αυτοί που έβαλες στο βίντεο στο youtube..αλήθεια,αυτοί μπορούν να κρίνουν δουλειές και προσεγγίσεις ,και εμείς όχι?? Γιατί? Επειδή δεν συμφέρει ?
Ποιος αλλος σας ποσταρει εδω μεσα εκτος απο μενα?
Σας ποσταρω 3 τη βδομαδα
 

bobby

Well-Known Member
Πρέπει να καταλάβετε ότι όσο συνεχίζετε να ασχολείστε τόσο περισσότερο θα σας την μπαίνει για να γίνεται τζέρτζελο…… και μην μου πείτε ότι με αυτά χαλάει την εικόνα του…..bad advertisement is still advertisement…..η μόνη λύση είναι η πλήρης αγνόηση…..
 

aeratos28

Just aeratos
Το αν χαλάει η όχι την εικόνα του,προσωπικά αδιάφορο μου είναι ..όπως μου είναι και ο ίδιος...απλά γελάω που κάνει το παγώνι στις κατηγορίες των πελατών του ,που προσπαθεί να θυματοποιηθει ενώ βρίζει τους πάντες ,που αναιρεί εντελώς ότι λέει για τα μέλη του φόρουμ..που τόσο καιρό μας έλεγε μη ιατρούς και ότι δεν μπορούμε να έχουμε γνώμη καν,ενώ έφτιαξε βίντεο με μη ιατρούς στο youtube οι οποίοι είχαν άποψη για τον Λορέντζο για το φόρουμ κτλ..εκεί όλα καλά,αυτοί μπορούν να έχουν γνώμη ,να κρίνουν προσεγγίσεις και τρόπους δουλειάς άλλων γιατρων,επειδή βεβαίως μιλάνε θετικά για τον Αναστασάκη και δεν κρίνουν αυτόν ...κατάλαβες??χαχαχα..και το άλλο το τραγικό,δέχεται τον Τζοε ,έναν μη ιατρό να εξετάζει κεφάλια όπως ο ίδιος είπε ,και του συμπεριφέρεται σαν γιατρό κανονικό ο τασακης.χαχαχα.επικρατει χάος λέμε..
Να μας την μπαίνει δεν μπορεί με αυτά που κάνει ..αυτός νομίζει ότι μας την μπαίνει με τις παραποιήσεις που κάνει στα γεγονότα,αλλά άστον εκεί να γράφει..έχουν πλάκα τα επιστημονικα σενάρια που φτιάχνει,και η εφευρετικότητα που έχει στο να κάνει την πάπια,το παγώνι,τον Κινέζο,στις δημόσιες κατηγορίες που έκαναν τότε οι πελάτες του..έχει γούστο ρε παιδί μου..:D:D:D
Πρέπει να καταλάβετε ότι όσο συνεχίζετε να ασχολείστε τόσο περισσότερο θα σας την μπαίνει για να γίνεται τζέρτζελο…… και μην μου πείτε ότι με αυτά χαλάει την εικόνα του…..bad advertisement is still advertisement…..η μόνη λύση είναι η πλήρης αγνόηση…..
 

bobby

Well-Known Member
Κατάλαβα βρε air Jordan αλλά σου λέω ότι αυτό δεν οδηγεί πουθενά….εδώ δεν είναι περίπτωση fight fire with fire είναι περίπτωση κόψε το οξυγόνο (αγνόησε δηλαδή) από την φωτιά…. το υλικό που υπάρχει στο φορουμ είναι υπεραρκετά για να βγάλει κάνεις συμπέρασμα για όλους μας…….ανώνυμους και επώνυμους…. :p :p :p :p
 

aeratos28

Just aeratos
Ναι αλλά εγώ διασκεδάζω όμως με τις υπεράνθρωπες προσπάθειες που κάνει,να κάνει τη νύχτα μερα,και πώς αγνοεί επιδεικτικά τους πελάτες του,πως προσπαθεί να απαξιώσει φόρουμ,Λορέντζο κτλ ,και να τα κάνει ρδελομπου με τις αντιφάσεις που πέφτει...έχει γούστο :D :D:D
Κατάλαβα βρε air Jordan αλλά σου λέω ότι αυτό δεν οδηγεί πουθενά….εδώ δεν είναι περίπτωση fight fire with fire είναι περίπτωση κόψε το οξυγόνο (αγνόησε δηλαδή) από την φωτιά…. το υλικό που υπάρχει στο φορουμ είναι υπεραρκετά για να βγάλει κάνεις συμπέρασμα για όλους μας…….ανώνυμους και επώνυμους…. :p :p :p :p
 

bobby

Well-Known Member
Ναι αλλά εγώ διασκεδάζω όμως με τις υπεράνθρωπες προσπάθειες που κάνει,να κάνει τη νύχτα μερα,και πώς αγνοεί επιδεικτικά τους πελάτες του,πως προσπαθεί να απαξιώσει φόρουμ,Λορέντζο κτλ ,και να τα κάνει ρδελομπου με τις αντιφάσεις που πέφτει...έχει γούστο :D :D:D
Για αυτό σου είπα καταλαβαίνω……
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Αν ημουν μεσα στην Κλινικη Κ. Αναστασακη θα προσπαθουσα να κανω περισσοτερα και οσο μου επιτρεποταν αυτα τους τα λεω.
Εσεις σιγουρα το μαρκετινγκ το διαδυκτιακο το εχετε απογειώσει με τα βιντεο...οκ μπορω να μην συμφωνώ με καποια πραματα σιγουρα και εγω. Αλλα ειμαστε απο τις τίμιες κλινικες.
Ισχυει απολυτα και το εγραψα!
Θα προτεινα να κανετε βιντεο πριν-μετα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.


Πολλοι ειναι εκτος Κυπρου και ειναι πιο δυσκολο να γινει. Καποιους Κυπριους τους βγαζουν πριν-μετα αλλα δεν δινουν τοσο βαση στο μαρκετινκ. Θα ηθελα και εγω περισσοτερα.
 

Al.Prestel

New Member
Δηλαδή όσα χρόνια χειρουργείς ever έχεις μόνο 2 αποτυχημένα περιστατικά;

Ναι, όλοι έχουμε πρόβλημα προσωπικό στη ζωή μας. ίσως, και συ μια έλλειψη αποδοχής από κάποιον.

8 Amazon reviews.... Επειδή έχω και Paper και βιβλία στο Amazon, δεν θα σχολιάσω καν.

Μην μου απάντησεις καν... Ένας καραγκιόζης με καδένα, τσαπόνυχο και προσωπικά προβληματα είμαι :)
Καλημέρα στην ομάδα.
Τυχαία διάβασα το μήνυμα και επειδή είμαι νέος στο φόρουμ θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει προγενέστερη αναφορά σε αποτυχημένα περιστατικά της κλινικής AHC; Ευχαριστώ εκ των προτέρων. Προσπαθώ ακόμη να εγκλιματιστώ στο περιβάλλον.
 

Al.Prestel

New Member
Καλημέρα στην ομάδα.
Τυχαία διάβασα το μήνυμα και επειδή είμαι νέος στο φόρουμ θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει προγενέστερη αναφορά σε αποτυχημένα περιστατικά της κλινικής AHC; Ευχαριστώ εκ των προτέρων. Προσπαθώ ακόμη να εγκλιματιστώ στο περιβάλλον.
Τελικά κατάφερα να διαβάσω παλαιότερες αναρτήσεις νημάτων και κατατοπίστηκα σε ικανοποιητικό βαθμό επί του θέματος. Καταλαβαίνω ότι το ζήτημα είχε εξαντληθεί στο παρελθόν γι’ αυτό δεν απάντησε κάποιο μέλος.
 
Μπλουζα