Anastasakis Hair Clinic 2515 grafts 3/5/2023

ch7.panos

Active Member
Μπορεί να με αγνοείται αλλά εγώ ανεβάζω. Μέρα 72η, μετά από κούρεμα. Κλείνει το ξέφωτο με 42 μέρες φιναστερίδη και 72 μέρες μινοξιδίλη. Καλά πάει και το πάνω. Ξύρισμα γύρω με 0 και 1, πάνω ψαλίδι.


 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Δεν σε αγνοεί κανένας ρε τρελέ..αλλά είναι πολύ νωρίς ..ακόμα πέφτουν μαλλιά.τι να σου πουν.? Χαχα κάνε υπομονή έχει δρόμο ακόμα μπολικο
 

LoverBoy

Well-Known Member
Μπορεί να με αγνοείται αλλά εγώ ανεβάζω. Μέρα 72η, μετά από κούρεμα. Κλείνει το ξέφωτο με 42 μέρες φιναστερίδη και 72 μέρες μινοξιδίλη. Καλά πάει και το πάνω. Ξύρισμα γύρω με 0 και 1, πάνω ψαλίδι.


Φιλαράκι ωραία αλλαγή έκανες και πολύ ωραίο περιποιημένο μούσι!
 
Τελευταία επεξεργασία:

JimKan1

Well-Known Member
ολα φυσιολογικα μεχρι τωρα, πολυ καλες φωτο βαζεις μπραβο ελπιζω να συνεχισεις ετσι, αλλαξε και τον τιτλο της παρουσιασης σου να αναφερονται grafts, ημερομηνια και κλινικη.
 

LoverBoy

Well-Known Member
Μπορεί να με αγνοείται αλλά εγώ ανεβάζω. Μέρα 72η, μετά από κούρεμα. Κλείνει το ξέφωτο με 42 μέρες φιναστερίδη και 72 μέρες μινοξιδίλη. Καλά πάει και το πάνω. Ξύρισμα γύρω με 0 και 1, πάνω ψαλίδι.


Φιλαράκι μου όταν λες 72 μέρες μετά απο την ΜΜ και 72 Μέρες μινο τι εννοείς?Απο την πρώτη μέρα έβαζες Αφρό?ή Χάπι?
Φίνα επίσης ξεκίνησες αργότερα βλέπω!Σε τι μορφή και αυτή?Τοπική?
 

ch7.panos

Active Member
Φιλαράκι μου όταν λες 72 μέρες μετά απο την ΜΜ και 72 Μέρες μινο τι εννοείς?Απο την πρώτη μέρα έβαζες Αφρό?ή Χάπι?
Φίνα επίσης ξεκίνησες αργότερα βλέπω!Σε τι μορφή και αυτή?Τοπική?
Χάπι 25 μέρες, τοπική μετά. Φίνα κανονικά χάπι 1 mg στο περίπου. Προσπαθώ να κόβω Proscar στα 5 ή στα 4 αν δεν μου βγαίνει τη δεδομένη μέρα.
 

LoverBoy

Well-Known Member
Χάπι 25 μέρες, τοπική μετά. Φίνα κανονικά χάπι 1 mg στο περίπου. Προσπαθώ να κόβω Proscar στα 5 ή στα 4 αν δεν μου βγαίνει τη δεδομένη μέρα.
Ωραίος!Πάντως θα γίνεις τούμπανο......Αν και σου πάει το κούρεμα με την ψιλή!μινοξιδίλη αφρό?Εγώ αφρό βάζω αν και λίγο τσιμπημένος!
 

ch7.panos

Active Member
Ωραίος!Πάντως θα γίνεις τούμπανο......Αν και σου πάει το κούρεμα με την ψιλή!μινοξιδίλη αφρό?Εγώ αφρό βάζω αν και λίγο τσιμπημένος!
Έτσι πιστεύω κι εγώ όπως το βλέπω πως πηγαίνει και λόγο 3,14… Μινοξιδίλη ξεκίνησα αφρό αλλά μου έσπασε τα αρχιδια που έλιωνε στο δευτερόλεπτο τώρα το καλοκαίρι. Επίσης μου έκανε φουλ ξηροδερμία και έβγαζα κομμάτια. Έχω πάει σε υγρό, στο Alopexy που έχω βρει σε ένα φαρμακείο το έχει προσφορά στα 18€ και δεν με επηρεάζει καθόλου πουθενά. Από φίνα είχα μόνο νερουλό σπέρμα στην πρωτη βδομάδα…καμιά φορά και τώρα 1 στο τόσο αλλά πολύ σπάνια.
 

Gianney

Well-Known Member
Έτσι πιστεύω κι εγώ όπως το βλέπω πως πηγαίνει και λόγο 3,14… Μινοξιδίλη ξεκίνησα αφρό αλλά μου έσπασε τα αρχιδια που έλιωνε στο δευτερόλεπτο τώρα το καλοκαίρι. Επίσης μου έκανε φουλ ξηροδερμία και έβγαζα κομμάτια. Έχω πάει σε υγρό, στο Alopexy που έχω βρει σε ένα φαρμακείο το έχει προσφορά στα 18€ και δεν με επηρεάζει καθόλου πουθενά. Από φίνα είχα μόνο νερουλό σπέρμα στην πρωτη βδομάδα…καμιά φορά και τώρα 1 στο τόσο αλλά πολύ σπάνια.
Φίνα σου είχε προτείνει ο Αναστασακης;
 

LoverBoy

Well-Known Member
Έτσι πιστεύω κι εγώ όπως το βλέπω πως πηγαίνει και λόγο 3,14… Μινοξιδίλη ξεκίνησα αφρό αλλά μου έσπασε τα αρχιδια που έλιωνε στο δευτερόλεπτο τώρα το καλοκαίρι. Επίσης μου έκανε φουλ ξηροδερμία και έβγαζα κομμάτια. Έχω πάει σε υγρό, στο Alopexy που έχω βρει σε ένα φαρμακείο το έχει προσφορά στα 18€ και δεν με επηρεάζει καθόλου πουθενά. Από φίνα είχα μόνο νερουλό σπέρμα στην πρωτη βδομάδα…καμιά φορά και τώρα 1 στο τόσο αλλά πολύ σπάνια.
Συμφωνώ για αφρό αλλά τον βάζω ψυγείο τώρα το καλοκαίρι φιλαράκι μου!Παλιά και εγώ το είχα πάθει αυτό με την ξηροδερμία αλλά μετά μείωσα την δόση και όλα οκ!Θα κοιτάξω την Μίνο που λες αν είναι να την βρώ!Botafex είχα ξεκινήσει αλλά μου έκανε λιπαρό τριχωτό!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

LoverBoy

Well-Known Member
Φίνα παίρνεις την μέγιστη δόση φιλαράκι μου?1mg ημερησίως?Σου είπε τίποτα για βιταμίνες?
 

LoverBoy

Well-Known Member
Ναι σου το είπα και πριν. Μόνο βιταμίνη D μου είπε. Έβαλα και εγώ cystiphane. Που λογικά κάτι κάνει.
Σίγουρα τώρα που είναι αρχή όλα βοηθάνε......Και εγώ παίρνω βιταμίνες άντε να δούμε με το καλό τα αποτελέσματα!
 

ch7.panos

Active Member
Είχα κέφια και πήρα φωτό.83η μέρα. 83 μέρες μινοξιδίλη, 53 φιναστερίδη. Σα να κλείνει κάτι πίσω. Οι φωτό χωρίζονται ανα 8άδες και είναι 1) μαλλί βρεγμένο ασκούπιστο όπως βγήκα από μπάνιο, 2) μαλλι βρεγμένο ασκούπιστο χτενισμένα προς τα πίσω, 3) μαλλι στεγνωμένο με πιστολάκι πλήρως.
So far so good.

 
Μπλουζα