Anargiros88_dhi thessalonikis_2966 grafts_5-6/8/2017

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

makis25

Well-Known Member
ρε συ αναργυρε , κανεις που κανεις χιλιομετρα να πας στη dhi , μηπως να κανεις μια συνεννόηση με τον cvial , να σε δει και ο λορεντζο , να παρεις μια δευτερη γνωμη το Δεκέμβριο
 

anargiros88

Well-Known Member
ρε συ αναργυρε , κανεις που κανεις χιλιομετρα να πας στη dhi , μηπως να κανεις μια συνεννόηση με τον cvial , να σε δει και ο λορεντζο , να παρεις μια δευτερη γνωμη το Δεκέμβριο

Πραγματικά έχω πάει πολλές φορές ! Δεν θα μπορέσω να πάω γιατί Σ/Κ εργαζομαι . Οπότε κρίμα είναι να κλείσω εγώ μια θέση και να την χάσει κάποιος που θα μπορέσει να πάει .
 

makis25

Well-Known Member
παντως μη ξεκινας και σταματας θεραπειες. Τωρα που ξεκινησες μινοξ , συνεχισε και βλεπεις πως εισαι σε ενα χρονο . Χρειαζονται χρονο τα φαρμακα . Πιστευω θα σε βοηθησει .
 

dimitris50423

Well-Known Member
Στην αρχη σου ειπαν για εποχιακη τριχοπτωση. Μετα οτι δεν ειναι.
Εχουν πεσει αρκετες τριχες απο οτι φαίνεται. Πηγαινε ξανα να σε παρακολουθουν.
Προσωπικα δεν πιστευω η φινα να σε βοηθουσε.
Τη μινοξιδιλη συνεχισε τη μηπως ξυπνησει τους θυλακες.
 

anargiros88

Well-Known Member
Στην αρχη σου ειπαν για εποχιακη τριχοπτωση. Μετα οτι δεν ειναι.
Εχουν πεσει αρκετες τριχες απο οτι φαίνεται. Πηγαινε ξανα να σε παρακολουθουν.
Προσωπικα δεν πιστευω η φινα να σε βοηθουσε.
Τη μινοξιδιλη συνεχισε τη μηπως ξυπνησει τους θυλακες.

Το θέμα είναι να βρούμε που οφείλεται αυτή η κατάσταση .
 

felaini

Active Member
Φιλε αναργυρε μονο φινα η ντουντα(για μεγαλα nw)..ριγκειν τσαμπα κοπος κατα την αποψη μου...αλλα κ παλι δυσκολα να επανελθεις..υπομονη κ μη μασας θετικη σκεψη!
 

leas

Well-Known Member
Φίλε Αναργυρε μπορείς να ανεβάσεις μια φωτογραφία από την δοτρια σήμερα;; Μετά θα μπορουμε να ανατρέξουμε στις πρώτες σελίδες του νήματος να δούνε από ποια σημεία έγινε η εξαγωγή, αν ήταν δηλαδή safe.
Επίσης από ποια ηλικία το νοργουντ σου έχει μείνει ως έχει σήμερα; Γιατί είναι αρκετά οριοθερημενο δλδ εκεί που έχεις χάσει έχουν χαθεί σχεδόν όλα τα μαλλιά και οι υπόλοιπες ζώνες φαίνονται κομπλέ..
 

anargiros88

Well-Known Member
Φίλε Αναργυρε μπορείς να ανεβάσεις μια φωτογραφία από την δοτρια σήμερα;; Μετά θα μπορουμε να ανατρέξουμε στις πρώτες σελίδες του νήματος να δούνε από ποια σημεία έγινε η εξαγωγή, αν ήταν δηλαδή safe.
Επίσης από ποια ηλικία το νοργουντ σου έχει μείνει ως έχει σήμερα; Γιατί είναι αρκετά οριοθερημενο δλδ εκεί που έχεις χάσει έχουν χαθεί σχεδόν όλα τα μαλλιά και οι υπόλοιπες ζώνες φαίνονται κομπλέ..

Αυτό ήθελα να κάνω αλλά δεν έχω κάποιον να με φωτογραφίσει σε εξωτερικό χώρο και μόνος μου δεν μπορώ να βγάλω σωστές φώτο στην δότρια περιοχή .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

anargiros88

Well-Known Member
Από ποια ηλικία είσαι σε αυτήν την φάση ;

Αν δεν ξεκινούσα big3 τον Σεμπτεμβρη του 2013 θα ήμουν από τα 25 . Το 2015 που σταμάτησα φινα και απλά έβαζα μινοξ όποτε θυμώνουν σταδιακά έχανα και μέχρι την μ.μ δεν νομίζω να είχε μείνει και τπτ .
 

karampalikis

Active Member
Αν δεν ξεκινούσα big3 τον Σεμπτεμβρη του 2013 θα ήμουν από τα 25 . Το 2015 που σταμάτησα φινα και απλά έβαζα μινοξ όποτε θυμώνουν σταδιακά έχανα και μέχρι την μ.μ δεν νομίζω να είχε μείνει και τπτ .
Για τι σταμάτησες το big3?
 

anargiros88

Well-Known Member
Για τι σταμάτησες το big3?

Γιατί μετά τον 1 χρόνο που το αποτέλεσμα ήταν πολύ καλό άρχισε σταδιακά να χάνει και ενώ η χερλαιν είχε τουμπανιασει άρχισε να αραιώνει και δεν επανήλθε από τότε . Γενικά με το big3 για ένα χρόνο πήγα πολύ καλά μετά όμως άρχισε να χάνει πολύ σε απόδοση και αποφάσισα να το σταματήσω.
 

leas

Well-Known Member
Στην δοτρια όσο έκανες χρήση φίνα δεν είχες παρατηρήσει ίσως μεγαλύτερη πυκνωτητα.. Την φίνα την έκοψες λόγω sides η απλά βαρέθηκες..
 

anargiros88

Well-Known Member
Στην δοτρια όσο έκανες χρήση φίνα δεν είχες παρατηρήσει ίσως μεγαλύτερη πυκνωτητα.. Την φίνα την έκοψες λόγω sides η απλά βαρέθηκες..

Τη δότρια ούτε που την έδινα σημασία ! Την βαρέθηκα leas αφού το πρώτο μπαμ που έκανε είχε φύγει ξενέρωσα .
 

leas

Well-Known Member
Παιδιά εγώ δεν μπορώ να καταλάβω γιατί να συμβεί κάτι τέτοιο όπως και στην περίπτωση του Μπίλι τραμπ..
Συμμερίζομαι αυτό που λέει ο Μάκης και γενικά για την φίνα αλλά εφόσον δεν έχεις ντουπα ας πούμε και πάρεις από safe area για να χάσεις τα μαλλιά αυτά θα πρέπει να φαίνεται και η δοτρια μετά σε κακή κατάσταση. Για παράδειγμα και ο Γιώργος 3 είχε επιθετική τριχόπτωση αλλά τα μμ μαλλιά είναι πάνω ακόμα..
 
Μπλουζα