Anar,fue,2752 grafts,5-6/12/2016 (2η μεταμοεχευση)

vag25

Well-Known Member
Ενω η πυκνωση ειναι παραπανω απο ικανοποιητικη για το μεγεθος του προβληματος, η τοποθετηση ειναι μετρια. Θα συμφωνησω με τον pithika.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

pithikas

Well-Known Member
Ενω η πυκνωση ειναι παραπανω απο ικανοποιητικη για το μεγεθος του προβληματος, η τοποθετηση ειναι μετρια. Θα συμφωνησω με τον pithika.
Σπάνια οι μεταμοσχεύσεις ειδικά σε εξ ολοκλήρου φτιαχτές χερλάιν δείχνουν νορμάλ.
Για μένα αυτό είναι νόμος απλά στο συγκεκριμένο κάνει μπαμ.
 

tasos33

Well-Known Member
μεγαλη διαφορα, αν μπορεις βαλε μερικες δικες σου,κοντευεις χρονο, οι φωτο της hdc ειναι στους 6,5 μηνες.
Αναμενουμε αδερφε, εσυ πως το βλεπεις? εισαι ικανοποιημενος εως τωρα?
 

ANAR

Well-Known Member
μεγαλη διαφορα, αν μπορεις βαλε μερικες δικες σου,κοντευεις χρονο, οι φωτο της hdc ειναι στους 6,5 μηνες.
Αναμενουμε αδερφε, εσυ πως το βλεπεις? εισαι ικανοποιημενος εως τωρα?

Τάσο είμαι πολυ ευχαριστημένος με το αποτέλεσμα...τεράστια διαφορά το πριν με το μετά .....έχω άλλη ψυχολογία και ψάχνω ημερομηνίες για την 3η μεταμοσχευση.
Με την πρώτη ευκαιρία θα ανεβάσω φωτο αν και δεν βλέπω μεγάλη διαφορά απ τις τελευταίες φωτο που ανεβασα.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Μπραβο Anar. Η επιμονη σου σε δικαιωσε. Μονο που ξυπνας και βλεπεις τον εαυτο σου στον καθρεφτη θα εισαι χαρουμενος. Μονο οποιος εχει κανει τετοια αλλαγη καταλαβαινει το συναισθημα.
Να το χαρεις και φυσικα τωρα εισαι minimum 10 χρονια κατω σε σχεση με πριν.
 

ANAR

Well-Known Member
Μπραβο Anar. Η επιμονη σου σε δικαιωσε. Μονο που ξυπνας και βλεπεις τον εαυτο σου στον καθρεφτη θα εισαι χαρουμενος. Μονο οποιος εχει κανει τετοια αλλαγη καταλαβαινει το συναισθημα.
Να το χαρεις και φυσικα τωρα εισαι minimum 10 χρονια κατω σε σχεση με πριν.

Ευχαριστώ Δημήτρη έτσι όπως τα λες είναι ....εσυ το γνωρίζεις το συναίσθημα της αλλαγής όποτε καταλαβαίνεις πως νιώθω φιλε.
 

giannis1991

Well-Known Member
ANAR οτι και να κανεις φιλε,ο @Panos1982 πηγε ερντο και με 5000 μοσχευματα και θα σε φαει στην στροφη!!!!
περα απο την πλακα νομιζω το αποτελεσμα σου κρινεται πολυ καλο και εχεις γινει φιλε τουμπανο!!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Flosk

Well-Known Member
Ενταξει τα λογια ειναι περιττα πιστευω.. πως ηταν αρχικα και πως ειναι τωρα καμια σχεση..
 

ANAR

Well-Known Member
Φωτογραφίες μέσα στο αμάξι με βρεγμένο μαλλί και τζελ.
Στους 11 μήνες από την δεύτερη μεταμοσχευση.
B8CB1BBB-8A6B-4A84-8AEB-9B8F4CBB9ACF.jpeg 7EBA933B-C7F4-4528-902F-EDD2E0DAA15D.jpeg
 

Flosk

Well-Known Member
Στο βρεγμενο μαλλι φαινεται οτι στο forelock επρεπε να εχουν μπει περισσοτερα μοσχευματα. Ρε γμτ εχω την αισθηση οτι στην HDC δεν δουλευεται το forelock οσο η hairline..
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Μεγαλη αλλαγη,καλα εσυ εχεις πιο πολυ μαλλι και απο μενα πλεον ρε.
Οντως flosk και εγω στο forelock εχω θεματακι που πρεπει να γινει.
 

ANAR

Well-Known Member
Στο βρεγμενο μαλλι φαινεται οτι στο forelock επρεπε να εχουν μπει περισσοτερα μοσχευματα. Ρε γμτ εχω την αισθηση οτι στην HDC δεν δουλευεται το forelock οσο η hairline..

Σκέψου όμως ότι ο Μαρας είχε να διαχειριστεί μια δότρια περιοχή γνωρίζοντας εξαρχής ότι χρειάζονται 3 μεταμοσχεύσεις....τα μοσχεύματα δεν είναι απεριόριστα.... 6αρης ήμουν και με πολλά μονοτριχα όποτε ήταν δύσκολο το όλο εγχείρημα...το αποτέλεσμα με ικανοποιεί 100% όσοι ξέρουν το πριν με το μετά παθαίνουν πλάκα.....άντε να κάνω και την 3η στο κροουν και να τελειώνω.
 
Μπλουζα