AlexXXX, FUE, 3900g, 16/4/2020

vlafo

Well-Known Member
Εγώ αν ήμουν στην θέση του και σκεφτόμουν να κάνω αυτό δεν θα ξάπλωνα μόνο για τα 700-800 αλλά θα έβαζα και άλλα τόσα στην β ζώνη που δεν την άγγιξε....αν είναι να μπεις στην διαδικασια αυτή το κάνεις να αξίζει το κόπο ...
Θα συμφωνήσω,άλλωστε τι είναι πλέον 1500g?
Έξι ωρίτσες μόνο και τέλος.
Μετά το χάος και την πίεση 4000g μετά όλα φαίνονται αστεία.
Βέβαια για να είμαι ειλικρινής,εύκολα λέμε στον άλλον πήγαινε,αλλά μπορεί να μην είναι εύκολο.
Αυτό θα στο πω και εγώ για τον εαυτό μου όταν τελειώσω αν βρω κάτι,που σίγουρα θα βρω
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Θα συμφωνήσω,άλλωστε τι είναι πλέον 1500g?
Έξι ωρίτσες μόνο και τέλος.
Μετά το χάος και την πίεση 4000g μετά όλα φαίνονται αστεία.
Βέβαια για να είμαι ειλικρινής,εύκολα λέμε στον άλλον πήγαινε,αλλά μπορεί να μην είναι εύκολο.
Αυτό θα στο πω και εγώ για τον εαυτό μου όταν τελειώσω αν βρω κάτι,που σίγουρα θα βρω
Το καλό με τον Άλεξ είναι ότι έχει κάβα άλλα τόσα οπότε αν θέλει το κάνει αυτό το κάτι παραπάνω και είναι πάλι ασφαλής ....απλά εγώ το θεωρώ και λίγο απληστία....κ υποτίθεται ακόμα δεν έχει ολοκληρωθεί η δουλειά....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Ξανακοίταξα πάλι τις φώτο τοποθέτησης του Αlex,και η πυκνότητα μπροστά είναι εκεί στα 30-32g ανά τετραγωνικό.
Η όλη τοποθέτηση, είναι αραιή γιατί έτσι έπρεπε για να του φτάσουν τα g,και ο γιατρός κινήθηκε άριστα με τον ψηλό λόγο που έβγαλε.
Αν αυτή η εικόνα του Alex είναι 30g ,η δική μου είναι 60g και αυτό φωνάζω και λέω από την αρχή.
Έχω δει πολλά κεφάλια με 2000-3000g και μπορώ να καταλαβω άνετα τη διαφορά.
Ίδωμεν.
 

manly_Man

Well-Known Member
Μπράβο στον alexxx...ωραίο αποτέλεσμα με πληρη φύτρωση και καλυψη θα έλεγα....φαίνεται και σε καλη κατάσταση η δοτρια μετα απο 3900g.

Αναμένουμε να δούμε και του Billy το αποτέλεσμα να είναι εξίσου πετυχημένο οπως αυτο.
 

koumparos

Well-Known Member
Το αποτέλεσμα είναι πάρα πολύ καλό.Τετοιες πυκνότητες θέλω να βλέπω από Ελλάδα με τέτοιες τιμές.Ουτε touch up ούτε τίποτα.Ας κρατήσει μοσχεύματα για το μέλλον.
 

v_anast

Member
Ποσταρω φωτός του Άλεξ που μου έστειλε και έβγαλε τις προηγούμενες μέρες γιατί δεν έχει την όρεξη και την διάθεση να ασχοληθεί και πολύ με το φόρουμ για καθαρά προσωπικούς λόγους...φυσικά όπως βλέπετε δεν έχει κανένα λόγο να μην είναι ευτυχισμένος με το αποτέλεσμα αλλά δυστυχώς στην ζωή υπάρχουν και άλλα πράγματα που μπορεί να σε ρίξουν ψυχολογικά....
Με την ευκαιρία αυτή να πω ότι το ίδιο περίπου ισχύει και για τον Μπίλι όπου το παιδί θα ποσταρει στο νήμα του κανονικά στο άμεσο μέλλον απλά κόπηκε η χαρά του για οικογενειακούς δυσάρεστους λόγους .....αυτά ....

Φοβερή αλλαγή! Μπράβο και στο φίλο και στο γιατρό! περαστικά και γρήγορα τα όποια προβλήματα, από εδώ και πέρα η μόνη έγνοια να είναι ποια μάρκα κερί/τζελ θα χρησιμοποιεί!
 

koumparos

Well-Known Member
Προφανώς βλέπω ομοιότητες ΣΧΕΔΙΑΣΤΙΚΑ με δουλειές της dhi.Οτι έλεγα χτες.Ειναι ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΚΟΝΤΡΕΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!
 

Συνημμένα

  • Τελικό αποτέλεσμα.jpg
    Τελικό αποτέλεσμα.jpg
    710.9 KB · Προβολές: 262
  • Screenshot_2021-02-24-23-57-44-542_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-02-24-23-57-44-542_com.android.chrome.jpg
    698.3 KB · Προβολές: 254
  • Screenshot_2021-02-24-23-57-02-541_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-02-24-23-57-02-541_com.android.chrome.jpg
    703.9 KB · Προβολές: 233
Μπλουζα