Alexandros- athens- dhi- 1304 grafts, 17/01/2018

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

alexandros _athens

Active Member
Καλησπέρα και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ σε όλους!
Συμπληρώθηκε λοιπόν και το 11μηνο και είμαι πλέον ένα μήνα πριν την τυπική ολοκλήρωση του αποτελέσματος.
Αυτή είναι η εικόνα μου πλέον και ευτυχώς μπορώ πλέον να πω ότι ανήκω στους πλήρως ικανοποιημένους της υπόθεσης "μεταμόσχευση μαλλιών" χάρη στην DHI και τη γιατρό μου, τους οποίους οφείλω να ευχαριστήσω και δημόσια για την εξαιρετική δουλειά αλλά και για το γεγονός πως ήταν πάντα εκεί, να απαντούν σε οποιαδήποτε απορία είχα όλο αυτό το διάστημα.
Συνεχίζω να παρακολουθώ με ενδιαφέρον πολλά από τα νήματα του φόρουμ και εύχομαι ότι καλύτερο σε όσους έχουν κάνει μεταμόσχευση και βρίσκονται σε διαδικασία φύτρωσης. Να πάνε όλα καλά μάγκες!
Θα επανέλθω στο 12μηνο με περισσότερες φωτό και ίσως... με πιο κοντό μαλλί. Είμαι σε σοβαρές... σκέψεις. Για την ώρα, συνεχίζω να το χαίρομαι με χωρίστρες και πομάδες!
Εύχομαι καλή χρονιά και υγεία σε όλους!
 

Συνημμένα

  • 1.JPG
    1.JPG
    174.9 KB · Προβολές: 850
  • 2.JPG
    2.JPG
    257.2 KB · Προβολές: 832
  • 3.JPG
    3.JPG
    577.6 KB · Προβολές: 834
  • 4.JPG
    4.JPG
    296.5 KB · Προβολές: 847

makis25

Well-Known Member
ενα απ τα καλυτερα της dhi για να μη πω το καλυτερο δημοσιευμενο . Ισως και η καλυτερη hairline που εχουμε δει ever δημοσιευμενη απο dhi . Το προβλημα βεβαια ειναι πως δε γινεται ολοι οσοι πανε dhi να κανουν επεμβασεις με τη κ. Μπιρου . Δε ξερει ο καθε υποψήφιος ποιος γιατρος θα του τυχει και τι αποτελεσματα παραγει ο καθε γιατρος .
 

nikolakis

Well-Known Member
Όμορφο αποτέλεσμα κ ακόμη πιο όμορφο χτένισμα.
Συνεπής ενημέρωση από τον Αλέξανδρο, να το χαίρεσαι το μαλλάκι.
Πομάδα από που αγοράζεις;
 

manosxristos

New Member
Πολύ καλή δουλειά έχει γίνει ... πως γίνεται όμως ενώ έχεις κάνει επέμβαση μόνο μπροστά και να έχεις πυκνώσει και πίσω ,έχεις κάνει κάτι και εκεί ;;;
 

alexandros _athens

Active Member
Πολύ καλή δουλειά έχει γίνει ... πως γίνεται όμως ενώ έχεις κάνει επέμβαση μόνο μπροστά και να έχεις πυκνώσει και πίσω ,έχεις κάνει κάτι και εκεί ;;;

Που το είδες πως έχω πυκνώσει πίσω? Το κούρεμα φταίει, έχουν μακρύνει πολύ, τα χτενίζω όλα προς τα πίσω και φτάνουν μέχρι πίσω ακόμα και τα μπροστά. Για αυτό σου φαίνεται έτσι. Μακάρι να βάζαμε μπροστά και να βγαίναν και πίσω :D
 

koumparos

Well-Known Member
Του mogan και του αλεξανδρου νομιζω ειναι απο τα καλυτερα αποτελεσματα που εχουμε δει απο dhi και απο ελλαδα γενικοτερα.
Ειδικα του αλεξανδρου θυμιζει δουλειες κορυφαιων γιατρων του εξωτερικου.Βεβαιως μπηκε ο σωστος αριθμος μοσχευματων.
Νομιζω και ο mogan με μια πυκνωση θα προσεγγισει το κορυφαιο αποτελεσμα του αλεξανδρου.
 

koumparos

Well-Known Member
Επισης να πω οτι με τον αλεξανδρο ημουν λιγο καχυποπτος στο παρελθον διοτι ο φωτισμος στις φωτο ηταν πονηρουλης.
Με δεδομενο οτι η dhi δεν μας ειχε συνηθισει σε εξαιρετικες δουλειες ημουν εξαιρετικα επιφυλακτικος αλλα ηρθε αυτο το αποτελεσμα (οπως και του mogan) καθως και οι εξαιρετικες φωτο να με βαλουν στη θεση μου.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Flosk

Well-Known Member
Τρομερη ποιοτητα τριχας και καταλληλο μηκος για καλυψη. Μακαρι να ειχαμε ολοι τετοιο μαλλι. Αλεξανδρε ποσα εκατοστα μηκος ειναι το μαλλι σου αληθεια;
 

Flosk

Well-Known Member
ενα απ τα καλυτερα της dhi για να μη πω το καλυτερο δημοσιευμενο . Ισως και η καλυτερη hairline που εχουμε δει ever δημοσιευμενη απο dhi . Το προβλημα βεβαια ειναι πως δε γινεται ολοι οσοι πανε dhi να κανουν επεμβασεις με τη κ. Μπιρου . Δε ξερει ο καθε υποψήφιος ποιος γιατρος θα του τυχει και τι αποτελεσματα παραγει ο καθε γιατρος .
Να θυμησω το αποτελεσμα του _1234_ απο την ιδια γιατρο ομως το 2017 που δεν πηγε καλα.. να μην ξεχναμε
 
Τελευταία επεξεργασία:

makis25

Well-Known Member
Να θυμισω το αποτελεσμα του _1234_ απο την ιδια γιατρο ομως το 2017 που δεν πηγε καλα.. να μην ξεχναμε

αν οι hairline και τα αποτελεσματα που εβγαζε η dhi ηταν συνεχως σα του αλεξανδρου και πανω τοτε θα ηταν πολυ διαφορετικα τα πραγματα στο φορουμ και στις μεταμοσχευσεις στην Ελλαδα . Αν δεν ηταν 1-2 καλα τετοια αποτελεσματα αλλα 40-50 ποσταρισμενα τοτε θα ειχαμε γλυτωσει πολλες συζητησεις πολλοι εδω μεσα και πολλα παιδια θα ειχαν μαλλι ηδη πιο φθηνα.
 

koumparos

Well-Known Member
Χωρίς τέλεια φυτρωση κανένα πάχος τρίχας η μηκος θα μπορουσε να δωσει τέτοια εικόνα νομιζω.Την dhi ουκ λιγες φορές την έχουμε σταυρώσει.Εδω δίνουμε τα εύσημα στην εταιρια για τα 2 αποτελέσματα και επίσης μπράβο στα παιδιά που έχουν κρατήσει χαμηλό προφίλ μακρυά από φανατισμους και δημιουργίας εντυπώσεων.
 
Μπλουζα