Aldo, FUE, 2409g, 05/08/2020

vlafo

Well-Known Member
Τσ τριγωνακια είναι άσχημα δυστυχώς φίλε.
Θέλουν ολοκληρωτικό ξερίζωμα και χτίσιμο από την αρχή.
Η πύκνωση και ένα touch up θεωρώ είναι απαραίτητο όταν εσύ κρίνεις και είσαι έτοιμος ψυχολογικά.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member
το ζητημα ειναι το εξης . Πας το αμαξι συνεργειο να στο φτιαξουν . Στο φτιαχνουν μεν αλλα σου προκαλουν νεα κουσουρια στο αυτοκινητο που πριν δε τα χες . Πας μετα στο ιδιο συνεργειο ναι ή ου .
Κομψότατος έχω να ομολογήσω
 

oreo

Well-Known Member
εν καιρω θα τα πουμε ολα παιδες, εν καιρω..
Το παν είναι "be cool - be loved" . Μπήκες στο χορό, έμαθες τα βήματα, τώρα μπορείς να οδηγήσεις στο ρυθμό.
Αυτό που έπρεπε ήταν 1 και έξω, αφού δεν έγινε, εσύ ξέρεις καλύτερα πως πρέπει να γίνει.
:rolleyes:
 

Gianney

Well-Known Member
το ζητημα ειναι το εξης . Πας το αμαξι συνεργειο να στο φτιαξουν . Στο φτιαχνουν μεν αλλα σου προκαλουν νεα κουσουρια στο αυτοκινητο που πριν δε τα χες . Πας μετα στο ιδιο συνεργειο ναι ή ου .
Πας αλλά ανάλογα τις περιστάσεις
 

Disco

Well-Known Member
το ζητημα ειναι το εξης . Πας το αμαξι συνεργειο να στο φτιαξουν . Στο φτιαχνουν μεν αλλα σου προκαλουν νεα κουσουρια στο αυτοκινητο που πριν δε τα χες . Πας μετα στο ιδιο συνεργειο ναι ή ου .
Μάλλον "ου". Καθώς μετά χάνεται η εμπιστοσύνη, και πλέον σκέφτεσαι άλλα συνεργεία για να είσαι σίγουρος ότι θα γίνουν σωστά αυτή τη φορά.
 

tamaliamoupiso

Well-Known Member
το ζητημα ειναι το εξης . Πας το αμαξι συνεργειο να στο φτιαξουν . Στο φτιαχνουν μεν αλλα σου προκαλουν νεα κουσουρια στο αυτοκινητο που πριν δε τα χες . Πας μετα στο ιδιο συνεργειο ναι ή ου .


Πας στο ίδιο και ζητάς δωρεάν αποκατάσταση.
 

vlafo

Well-Known Member
Aldo
Έχεις βγάλει πάντως πολύ κοντινές τις φώτο και αυτό το αναδεικνύει χειρότερο.
Βάλε μια κανονική σε νορμάλ συνθήκες που θα δείχνει πολύ καλύτερο να δούμε.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Φακό δεν έβαλα αλλά φαίνεται κάπως το σημείο..βασικά μακάρι να έχει κάνει για να πάρει το μέγιστο αποτέλεσμα που πρέπει να έχει.δεν είχε τεράστιο πρόβλημα και μπορεί να έχει ολοκληρωτική επιστροφή σε εποχές πριν την αραίωση.
 

vlafo

Well-Known Member
Η κοκκινίλα πώς εξηγείται κατά τη γνώμη σου Cvial γιατί και εγώ αν δεις φώτο μου έχω.
 

jersey

Well-Known Member
Aldo μήπως έγινε ήδη κάποιο touch up στο δεξί κρόταφο?βλέπω κινητικότητα στο σημείο αυτό.
Κινητικότητα δεν μπορούμε να διακρίνουμε αν υπάρχει αλλα όντως υπάρχει μια ερυθρότητα στον δεξι κρόταφο αν εννοείς αυτό. Είναι φυσιολογικό στον 11ο μήνα να υπάρχει ερυθρότητα; Γιατί και εγω εχω δει ότι συνήθως κρατάει μεχρι τους πρώτους μήνες της φύτρωσης.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Σε εντελώς κενές περιοχές που φυτεύθηκαν κρατάει αρκετά. Δεν είναι πολύ έντονη, αν είχε καλύτερη κάλυψη δεν θα φαινόταν. Δυστυχώς δεν έχει.
 

aeratos28

Just aeratos
Έχουν σκάσει μύτη τριχακια χοντρά.αυτο λέω κινητικότητα..
Κινητικότητα δεν μπορούμε να διακρίνουμε αν υπάρχει αλλα όντως υπάρχει μια ερυθρότητα στον δεξι κρόταφο αν εννοείς αυτό. Είναι φυσιολογικό στον 11ο μήνα να υπάρχει ερυθρότητα; Γιατί και εγω εχω δει ότι συνήθως κρατάει μεχρι τους πρώτους μήνες της φύτρωσης.
 

aeratos28

Just aeratos
Αυτή η καλύτερη κάλυψη που δεν υπάρχει πιστεύεις οφείλεται στη φυτρωση η στο ότι έπρεπε να έχουν μπει εξαρχής τα grafts που λέγαμε?
Σε εντελώς κενές περιοχές που φυτεύθηκαν κρατάει αρκετά. Δεν είναι πολύ έντονη, αν είχε καλύτερη κάλυψη δεν θα φαινόταν. Δυστυχώς δεν έχει.
 

vlafo

Well-Known Member
Είναι συνδυασμός και των δύο aerate αλλά καταλαβαίνεις πως αν δεν πληρούνται καμιά από τις 2 προϋποθέσεις τότε έχεις την απάντηση.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Σε μεγαλύτερο ποσοστό στην φύτρωση. Ο άλλος κρόταφος είναι πολύ καλύτερος.
 
Μπλουζα