Akishellas3, fue, 2500 grafts, 2/3/2016

aeratos28

Just aeratos
συμφωνώ απόλυτα σε αυτό..όταν ακούω δεν παίζει να γίνει shock loss ,έχουμε πολύ καιρό να δούμε shock loss ίσως και χρόνια,μου ανεβάζουν το αίμα στο κεφάλι.!αλλά ρε φιλε πρέπει να ξέρεις και μόνος σου τι παίζει και να μην εμπιστεύεσαι με κλειστά μάτια κανεναν..η κλασσική απάντηση που έδωσαν στο φίλο ακη..δεν παίζει σοκ λος ,έτσι ήσουν και πριν..μόλις τους δείξει τις φωτό όταν μακρυνουν τα μαλλιά,θυμήσου φίλε ακη και αν το δει και ο φίλος p70 ας το θυμάται και αυτός ,αυτό που θα πω τώρα..θα του πουν ήταν να πέσουν και αυτά και δεν ευθυνομαστε εμείς.!κλασσική απάντηση!χαχα θα το δεις ακη αυτό θα σου πουν..και ας έκανες και prp και ότι άλλο θες..δεν βγάζεις ακρη,γι αυτό μην πάτε τόσο εύκολα και βαζετε ανάμεσα σε ήδη υπάρχοντα μαλλιά..είναι μεγάλο ρίσκο και αν γίνει η μ@λ@κια δεν το παραδεχονται από την οποιαδήποτε εταιρία..και να το παραδεχτούν (που δεν παίζει)ο χαμένος είναι ο πελάτης.τα μαλλιά δεν γυρνάνε πίσω,grafts και λεφτά έχουν χαθεί,η ψυχολογία στο πάτωμα που είναι και το σοβαρότερο..το να σου πουν να σε ξαναφτιαξουν,τους εμπιστευεσαι?όχι.!οπότε σκέψη πρώτα και μικρά βήματα κάθε φορά.;)
κάτι τέτοια λένε και άντε να τους πάρεις στα σοβαρά
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Όσον αφορα την κορυφή, απο τις τελευταίες φωτο Δημητρη δεν βγάζεις συμπέρασμα. Η πρώτη εχει καλό φωτισμό/αναλυση αλλα επειδή κανει το μαλλί προς τα μπρος δημιουργείται layering και φαίνονται πολυ πιο πυκνά απο ότι ειναι, αποκαλυπτικές ειναι οι πανοραμικές απο τις πρώτες που έβαλε. Η 2η απο τις τελευταίες εχει σκιές και κακή ανάλυση. Θέλει καλύτερη φώτο.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

tol

Well-Known Member
Aeratos, παρατηρωντας το like που σου εκανε στο παραπανω σχολιο ο hijikos, πρεπει να παραδεχθεις οτι μπορει να ειναι ασχετος και εμπαθης με τις ελληνιες κλινικες, αλλα δεν ειναι μνησικακος. Αν και δεχθηκε εκμερους σου σκληρη κριτικη και απαξιωτικους χαρακτηρισμους (σε γενικες γραμμες, μαλλον, δικαια), δειχνει, τουλαχιστον, ανωτεροτητα χαρακτηρα και σε επιβραβευει με like!!!!
 

aeratos28

Just aeratos
tol οι χαρακτηρισμοί που δέχθηκε ο hijikos από μένα έγιναν γιατί με είπε τσιρακι και με υποτίμησε.δεν είχα πει κάποιον χαρακτηρισμό πριν από αυτό..δέν δέχομαι καμία τέτοια κουβέντα από κανέναν ότι είμαι τσιρακι κανενός..το εχω πει πολλες φορες οτι οποιος θελει συναντηση ειμαι μεσα να γνωριστουμε και με ονοματα και τα παντα να σταματησει ο καθε ασχετος να μιλαει για τσιρακια κτλ..επίσης δεν έχει καμία ιδέα για το τι έχω γράψει για όλες τις κλινικές και εκφέρει γνώμη χωρίς να ξέρει..κατι προσωπικό μαζί του δεν εχω,αλλά τα ισοπεδωτικα τύπου όλοι οι γιατροί εδώ είναι μπακαληδες εγώ δεν το πιστεύω με τίποτα.το βλέπω πολύ λάθος αυτό.σίγουρα κάποιοι γιατροί εκτός ελλαδας είναι 1000 φορές καλύτεροι από εδώ,κάποιοι όμως,όχι όλοι..εννοείται ότι για να πάρεις αποτέλεσμα με την πυκνότητα που δίνουν έξω με το καλημέρα ,εδώ σίγουρα χρειάζεται να κάνεις 2 επεμβάσεις..και μπορει και να μην πετυχει παντα..οπως και εξω παιζει να μην πετυχει..λιγοτερο ποσοστο αποτυχιας μεν,αλλα υπαρχει η πιθανοτητα παντα.τα έχω πει πολλές φορές.μην τα ξαναλεω κατανταω γραφικός.ας δει ο hijikos η ο καθένας που θέλει τι έχω γράψει σε νήματα για να σταματήσει η καραμέλα ότι είμαι τσιρακι
 

akishellas3

Well-Known Member
Μου
Στην 7η σελιδα εχει μια φωτο απο τη δοτρια ο Ακης. Φαινεται να του πηραν τα μοσχευματα απο την ιδια περιοχη που πηραν και σε μενα. Τι λετε; Ακη απο τα πλαινα σου πηραν γκραφτς; δεν φαινεται πολυ καλα στη φωτο στην 7η σελιδα. Παντως τα πλαινα του βλεποντας τις φωτο προ μμ ηταν αραια. Αν σου πηραν απο εκει ισως δεν θα επρεπε. Εγω εχω πιο πυκνα πλαινα και παλι δεν θα θελα σαν πρωτη επεμβαση να παρω απο εκει. Επισης την κορυφη την βλεπω αρκετα καλη για το μηνα που εισαι με την προυποθεση οτι θα συνεχισει η φυτρωση. Οχι να μεινει ετσι. Cvial πως τη βλεπεις;
πηραν απο τα πλαινα απο πανω αριστερα δες αρχικες φωτο εκει ηταν ηδη αραιο .
 

dimitris50423

Well-Known Member
Εχεις καμια καλυτερη φωτο δοτριας μηπως; που να φαινεται η αριστερη μερια; και οποτε μπορεσεις βαλε φωτο δοτριας απο πισω. Απο τις τελευταιες φωτο φαινεται μια χαρα. Εκτος αν ξεγελαει ο φωτισμος.
 

geok

Member
Επειδή έχω κάνει & εγώ στην ίδια κλινική &με την ίδια κοπέλα (Χρυσάνθη )
Αγχώθηκα διαβάζοντας το νήμα του Άκη .
Έχω την εντύπωση ότι όμως δεν έβαζε από την αρχή δηλαδή μετά τις 10 ημέρες μινοξιδίλη.
Γιαυτό πιθανότητα έχει ποιο αργή φύτρωση,άλλωστε 4 μήνες &κάτι ημέρες είναι.
Εύχομαι να πάνε όλα καλά τους επόμενους 2-3 μήνες
 

nostimos

New Member
Με απλά λόγια, καλό είναι να περιμένουμε δύο-τρεις μήνες πριν βγάλουμε συμπεράσματα για τη μεταμόσχευση του φίλου. Καλό ξημέρωμα ;)
 

nostimos

New Member
δεν καταλαβαίνω γιατί μου επιτίθεστε. Είπα απλά να περιμένει το παιδί λίγο καιρό μέχρι να βγάλει οριστικό συμπέρασμα. Καλή συνέχεια ;)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

geok

Member
Ελπιζω τα καλύτερα akis .
Η δοτρια έχει ψιλοστρώσει πιστεύω.
Καλή φύτρωση, οι επόμενοι μήνες να δώσουν καλό αποτέλεσμα .
Είναι καλό που δεν αγχώνεσαι
 

aeratos28

Just aeratos
τι??? δεν αγχωνεται ο akshellas??χαχαχαχα καλό καλό.!το άλλο με τον τοτο το ξέρεις??:D
Ελπιζω τα καλύτερα akis .
Η δοτρια έχει ψιλοστρώσει πιστεύω.
Καλή φύτρωση, οι επόμενοι μήνες να δώσουν καλό αποτέλεσμα .
Είναι καλό που δεν αγχώνεσαι
ο φίλος για εγκεφαλικό το πήγαινε από το άγχος.!
 

akishellas3

Well-Known Member
αγχος για το ενδιαμεσο δεν το κρυβω οχι για εγκεφελικα ειπα περιμενω λιγο καιρο ακομα να δω. Σε λιγο ανεβαζω φωτο .
 

akishellas3

Well-Known Member
εδω μια φωτο θα βρω κ αλλες
 

Συνημμένα

  • received_1045733955475688_1.jpg
    received_1045733955475688_1.jpg
    32.6 KB · Προβολές: 377

akishellas3

Well-Known Member
οι δυο ειναι στην παραλια αλλα χωρις καπελο το εβγαλα επιτηδες να με βγαλει φωτο .
 

Συνημμένα

  • received_1045738718808545_1.jpg
    received_1045738718808545_1.jpg
    23.5 KB · Προβολές: 361
  • received_1045738708808546_1.jpg
    received_1045738708808546_1.jpg
    58.5 KB · Προβολές: 384
  • received_1045736952142055_1.jpg
    received_1045736952142055_1.jpg
    13.1 KB · Προβολές: 366
  • received_1045737115475372_1.jpg
    received_1045737115475372_1.jpg
    13.5 KB · Προβολές: 344

akishellas3

Well-Known Member
και αλλες δυο για τη hairline σε καλη αναλυση.
 

Συνημμένα

  • received_1045742965474787_1.jpg
    received_1045742965474787_1.jpg
    19.9 KB · Προβολές: 381
  • received_1045742735474810_1.jpg
    received_1045742735474810_1.jpg
    21.3 KB · Προβολές: 387

aeratos28

Just aeratos
αυτές οι φωτό δεν κάνουν.δεν ξέρω ρε παιδιά..τι δεν καταλαβαίνετε όταν λέμε βαλτε καλες φωτο?από τη στιγμή που θέλετε και το κάνετε κιόλας..δεν φαίνεται απολύτως τίποτα.καλά για ζουμ ούτε σαν σκέψη καν δε μου πέρασε..ρε ακη λες κιόλας και 2 με καλύτερη ανάλυση.ποια καλύτερη ανάλυση?φίλε πραγματικά μην νομίζεις ότι σου την λέω απλά έχει καταντήσει κουραστικό..όχι με εσένα,γενικά το λέω για τις τοσες πολλές χάλια φωτό που ανεβάζουν οινπερισσοτεροι..πλέον έχει καταντήσει αηδία ειλικρινά.η βαλτε καθαρές φωτό η μην ανεβαζετε ..σορυ akishellas φίλε αλλά νομίζω έχω δικιο
 
Μπλουζα