airol

Απ: airol

καπα χρησιμοποιησεις 0.031 μγ φινα την ημερα?
πως κοβεις το 1/32 του προπεσια
επισης εγω βαζω αιρολ κροταφους και τωρα καλοκαιρι εχω παρατηρησει οτι δυσκολευομαι στο να βλεπω καλα παιζει απο αιρολ?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Απ: airol

kirkland 3%+airol χ1 επιφανεια nw6

επισης εδω λες 3% δεν χρησιμοποιεις την 5% ?????
υπαρχει 3%????
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: airol

καπα χρησιμοποιησεις 0.031 μγ φινα την ημερα?
ναι
πως κοβεις το 1/32 του προπεσια
με πολυ κοφτερο μαχαιρι
ξεκιναω κοβοντας το χαπι στην μεση,μετα το καθε κομματι ξανα στην μεση και συνεχιζω στο καθε κομματι την ιδια διαδηκασια μεχρι να γινει 32.
μπορει να φαινεται και αυτο δυσκολο αλλα πραγματικα με τον καιρο υπαρχει διαφορα στην βελτιωση τεμαχισμου,προχθες εδωσα ρεστα,το τεμαχισα εντελως ισομερως και χωρις να θρυματιστει σχεδον καθολου το χαπι
επισης εγω βαζω αιρολ κροταφους και τωρα καλοκαιρι εχω παρατηρησει οτι δυσκολευομαι στο να βλεπω καλα παιζει απο αιρολ?
σαν παρενεργεια δεν υπαρχει αλλα δεν αποκλειεται να επηραεσε κατι αλλο και να σου κανει αυτο,αραιωσε τις δοσολογιες σε μερα παρα μερα για να διαπιστωσεις αν ειναι απο αυτο
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: airol

ktirio2004 είπε:
kirkland 3%+airol χ1 επιφανεια nw6

επισης εδω λες 3% δεν χρησιμοποιεις την 5% ?????
υπαρχει 3%????
βαζω 1ml kirkland και ενα 1ml νερο σε ενα πλαστικο καπακι τα ανακατευω και εφαρμοζω αυτο στο κεφαλι μου,για την ακριβεια ειναι 2,5%
 
Απ: airol

οκ ευχαριστω με τοσο μικρη ποσοτητα φινα δεν ειναι σα να μην παιρνεις φινα?
αξιζει τον κοπο?
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: airol

ktirio2004 είπε:
οκ ευχαριστω με τοσο μικρη ποσοτητα φινα δεν ειναι σα να μην παιρνεις φινα?
αξιζει τον κοπο?
μεγαλυτερη ποσοτητα σε εμενα μου νερωνει το σπερμα και μου ριχνει την λιμπιντο.
αν αξιζει θα δειξει η πορεια
 

brad7

New Member
Απ: airol

καλησπερα, diffuse thinner με πολύ λιπαρό δέρμα.
πήγα το πρωι και αγόρασα ariol. Αν το χρησιμοποιήσω χωρίς rogain θα δουλέψει;
Μπορεί να συνδυαστεί με s5 cream, tricomin, revivogen?

εχω ξαναδοκιμάσει rogain foam για δύο χρόνια και μου διέλυσε το πρόσωπο, γέμισα ρυτίδες
και σακούλες κάτω από τα μάτια, τα συμπτώματα υποχώρησαν μετά από έξι μήνες.
σιγά σιγά όμως έφυγαν και τα μαλλιά και είχα φτάσει σχεδόν σε όσα είχα στα 16 μου.
Τι λέτε να κάνω; απραίτητα και rogain ξανά;
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: airol

:15m:
diffuse thinner με πολύ λιπαρό δέρμα.
ωραια 8)
πήγα το πρωι και αγόρασα ariol. Αν το χρησιμοποιήσω χωρίς rogain θα δουλέψει;
δεν δουλευει σκετη
Μπορεί να συνδυαστεί με s5 cream, tricomin, revivogen?
με s5 cream μπορει,εχει απο μονη της tretinoin,τα αλλα δυο δεν εχουν δοκιμαστει ακομα

εχω ξαναδοκιμάσει rogain foam για δύο χρόνια και μου διέλυσε το πρόσωπο, γέμισα ρυτίδες
και σακούλες κάτω από τα μάτια, τα συμπτώματα υποχώρησαν μετά από έξι μήνες.
σιγά σιγά όμως έφυγαν και τα μαλλιά και είχα φτάσει σχεδόν σε όσα είχα στα 16 μου.
Τι λέτε να κάνω; απραίτητα και rogain ξανά;
μινοξιδιλη ξανα με τα μισα ml απο αυτα που χρησιμοποιουσες,αν εκανες 2 εφαρμογες την ημερα ξεκινα με 1 τα ιδια ml.
οταν δεις οτι εχει πεσει σε δυναμη η μινοξιδιλη ξεκινας 2 εφαρμογες την ημερα και οταν πεσει σε δυναμη παλι ξεκινας μια εφαρμογη μινοξ airol
 

kos1987

New Member
Απ: airol

γραφω λιγο βιαστικα...
λοιπον βρηκα γιατι τελικα εχει τρελη διαφορα ο συνδυασμος airol + μινοξ σε σχεση με σκετη μινοξ.Ο λογος η συγκεντρωση στα dp cells.Θυμαστε στην ερευνα των κορεατων που λενε οτι η μινοξ ΔΕΝ ενεργοποιει το συστημα b catenin/wnt...μιση αληθεια...η μινοξ σε νορμαλ συγκεντρωσεις δεν το κανει.Σε αυξημενες το κανει με το παραπανω.Αρα προβλεπω regrowth εφαμιλλo του kapa.To θεμα ειναι με τι παρενεργειες...

Το βαζω και στα 2 θεματα για να μην ψαχνομαστε..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: airol

To θεμα ειναι με τι παρενεργειες...
λιγο τριχοφυια παραπανω,λιγο κατακρατηση υγρων παραπανω,αλλα καμια σχεση τα αποτελεσματα με σκετη μινοξιδιλη,εγω εχω ριξει 3 φορες σε δυναμη τον συνδιασμο,απο ml μινοξιδιλης,περιεκτικοτητα μινοξιδιλης και ποσοτητα κρεμας και ακομα σπερνει μαλλι :worshipper
7 χρονια πισω γυρισε ο χρονος στο μαλλι και συνεχιζει :19m:
 

thimios72

Member
Απ: airol

kapamarou είπε:
λιγο τριχοφυια παραπανω,λιγο κατακρατηση υγρων παραπανω,αλλα καμια σχεση τα αποτελεσματα με σκετη μινοξιδιλη,εγω εχω ριξει 3 φορες σε δυναμη τον συνδιασμο,απο ml μινοξιδιλης,περιεκτικοτητα μινοξιδιλης και ποσοτητα κρεμας και ακομα σπερνει μαλλι :worshipper
7 χρονια πισω γυρισε ο χρονος στο μαλλι και συνεχιζει :19m:
δεν μου λεσς καπα, απο την αρχητης με την μινοξιντιλ απο τις πρωτες δηλαδη μερες πρεπει να δεις αποτελεσματα? και ειναι καλυτερα να χηισημοποιητε με την 5αρα η με τη 15αρα που εχει ρετινολη?
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: airol

thimios72 είπε:
δεν μου λεσς καπα, απο την αρχητης με την μινοξιντιλ απο τις πρωτες δηλαδη μερες πρεπει να δεις αποτελεσματα? και ειναι καλυτερα να χηισημοποιητε με την 5αρα η με τη 15αρα που εχει ρετινολη?
η αρχη στον καθενα ειναι σχετικη,εμενα και τις δυο φορες που την ξεκινησα στην 4η με 5η εβδομαδα ξεκινησε ορατη στο ματι επανεκφυση.
εχει ταχυτητα κανονικη μινοξιδιλης που σημαινει οτι μπορει να φανει διαφορα σε 2 εβδομαδες μπορει και 3 μηνες.
και με 5αρα και με 15αρα ειχα αποτελεσματα,δεν υπαρχει θεμα αλληλεπιδρασης
 

thimios72

Member
Απ: airol

kapamarou είπε:
η αρχη στον καθενα ειναι σχετικη,εμενα και τις δυο φορες που την ξεκινησα στην 4η με 5η εβδομαδα ξεκινησε ορατη στο ματι επανεκφυση.
εχει ταχυτητα κανονικη μινοξιδιλης που σημαινει οτι μπορει να φανει διαφορα σε 2 εβδομαδες μπορει και 3 μηνες.
και με 5αρα και με 15αρα ειχα αποτελεσματα,δεν υπαρχει θεμα αλληλεπιδρασης
στην αρχη της αιρολ πρωτη εβδομαδα παρατηρησες αραιωση? στους κροταφους ασπουμε
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: airol

thimios72 είπε:
στην αρχη της αιρολ πρωτη εβδομαδα παρατηρησες αραιωση? στους κροταφους ασπουμε
εγω οχι.
ας πει την γνωμη του καποιος χρηστης αν υπαρχει αραιωση στην αρχη και επανεκφυση μετα :chinscratch
 

thimios72

Member
Απ: airol

kapamarou είπε:
εγω οχι.
ας πει την γνωμη του καποιος χρηστης αν υπαρχει αραιωση στην αρχη και επανεκφυση μετα :chinscratch
το λεω γιατι βασικα απο τα 4 σκκευασματα που χρησημοποιω μινοξ 5και15%, φουυγκοραλ 1+ μηνα και αιρολ 10 μερες ενω την εποχη που προσθεσα τη 15αρα ειδα κατα πολυ μειωμενη τριχοπτωση, στους κροταφους ηταν στασιμα τα πραγματα ισως πολυ μικρη αραιωση, με τη προσθηκη φουγκο και τωρα αιρολ σαν να μεγαλωσε η ααραιωση εκει! το ποιο πιθανο βεβαια ειναι να ειναι δυσκολο να κρατηθει αυτο το συγκκριμενο σημειο των κροταφων! τι λες?
 

kouklos10

Member
Απ: airol

στην αρχη της αιρολ πρωτη εβδομαδα παρατηρησες αραιωση? στους κροταφους ασπουμε

φιλε εγω την ξεκινησα πριν δυο εβδομαδες . την πρωτη εβδομαδα ανα τριτη μερα , δοσολογια περιπου μισο μλ μινοξ 5% και airol sto vertex που θεωρω οτι εχω το μεγαλυτερο προβλημα. την δευτερη εβδομαδα συνεχισα ανα δευτερη ημερα μινοξ-αιρολ . αυτο που παρατηρησα εγω ητανε οτι σιγουρα υπαρχει πολυ μεγαλυτερη αποροφηση της μινοξ το καταλαβα απο το πρηξιμο την επομενη μερα . ιδιαιτερη τριχοπτωση δεν παρατηρησα ισως λιγες τριχες παραπανω την πρωτη εβδομαδα.
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: airol

thimios72 είπε:
το λεω γιατι βασικα απο τα 4 σκκευασματα που χρησημοποιω μινοξ 5και15%, φουυγκοραλ 1+ μηνα και αιρολ 10 μερες ενω την εποχη που προσθεσα τη 15αρα ειδα κατα πολυ μειωμενη τριχοπτωση, στους κροταφους ηταν στασιμα τα πραγματα ισως πολυ μικρη αραιωση, με τη προσθηκη φουγκο και τωρα αιρολ σαν να μεγαλωσε η ααραιωση εκει! το ποιο πιθανο βεβαια ειναι να ειναι δυσκολο να κρατηθει αυτο το συγκκριμενο σημειο των κροταφων! τι λες?
κοψε την fungoral cream στο σημειο και αφησε την μινοξιδιλη με την airol να δειξει τι θα κανει,μπορει να βγαλεις εσυ ο ιδιος λαθος συμπερασματα για τον δικο σου οργανισμο αν ανακατευτουν πολλα και να καταληξεις σε υποδεεστερη θεραπεια :chinscratch
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: airol

εχω βγαλει μικρα τριχακια σε ολη την διαδρομη κροταφων-φρυδιων,εχουν ενωθει δηλαδη,ειναι μαυρα στο χρωμα του μαλλιου και οχι αχρωμα.
λεω ξεκινησω να βαζω και εκει μινοξιδιλη airol σε 5 μηνες θα γελαμε με τις φωτο ::)
http://www.youtube.com/watch?v=Kqy2cX9B50A&feature=share
 
Μπλουζα