airol

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

erevos

Active Member
Στην περιπτωσή μου στην αρχή ήταν σαν να έβαζα νεράκι, μετά από κανά 6 μηνο με ζάλιζε. Είναι περίεργα τα φάρμακα...
 

dimitris500

Member
ναι ε? οκ τοτε ακυρο..... σκευτηκα και γω αυτο λοσιον minox 5% μαζι με αιθερια ελαια καθε πρωι τι αιθερια ελαια βαζεις??? το σκευτικα μπας και μου γινει ανεκτη απο το δερμα!!!
 

panos_6

Active Member
ναι ε? οκ τοτε ακυρο..... σκευτηκα και γω αυτο λοσιον minox 5% μαζι με αιθερια ελαια καθε πρωι τι αιθερια ελαια βαζεις??? το σκευτικα μπας και μου γινει ανεκτη απο το δερμα!!!
Σιγουρα δεδρολιβανο. Εχει και αλλα μεσα αλλα θα σε γελασω. Ρωτα τον φαρμακοποιο. Σιγουρα θα ξερει. Αλλιως βαζε δεδρολιβανο(ψαξε αναλογιες για να ριξεις μεσα στην μινοξ) και παρε και σκετο ελαιο σταφυλελαιο και δαφνελαιο να βαζεις ξεχωριστα.
 

kaiba

Active Member
Καλησπερά ξεθάβω αυτό το θέμα. Μετα απο μια 9 μηνη θεραπεία με μινοξ και φινα το μονο πρόβλημα που μου έχει μείνει είναι οι κροτάφοι να δοκιμαασω roller η αιρολ? Ο δερματολογος μου ειπε να ξεκινησω ρολλερ και συμπληρωματας μαγια μπυρας
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

crossfire

Well-Known Member
παιδια τι λετε προχθες αγορασα airol , μια χαρα διαθεσιμη ειναι

Δυστυχώς το εψαξα σήμερα και είναι αλήθεια.
Έχει σταματήσει η εταιρεία να την βγάζει και οποίος βρει είναι οτι υπολείματα έχουν μείνει στα φαρμακεια.
Το κακό είναι οτι δεν υπάρχει γενοσημη άλλης εταιρείας και ουτε έχουν πει αν θα την αντικαταστήσουν ή αν θα βγει στην αγορά η ουσία με άλλη ονομασια
 

makis25

Well-Known Member
δεν υπαρχει η παραμικρη πιθανοτητα να μην αντικατασταθει , ιδια ουσια αλλο ονομα . Ειναι αδυνατον .
 
Μπλουζα