Advanced hair clinic / βεκρής - αλήθεια ή ψέματα?

Tsek

Well-Known Member
@dimitris50423 & @Tsek
Νομίζω η ξεφτίλα ειναι όλη δικιά σας!.Απορώ γιατι απόκειται που ο στριπαρ έχει βγει από τα ρούχα του.Κανετε , παρατεταμένη και μιλάτε σαν να είστε στο payroll του Βεκρή.Αν δεν είστε Ντροπή σας που δεν καταδικάζετε τέτοιες τιμολογιακές πολιτικές.
Ακόμα και σε ελεύθερη αγορά που ζούμε θα πρέπει βάση των προσφερόμενων υπηρεσιών να κρίνουμε αν το πόσο που ζήτησε ειναι σωστο και δίκαιο.
Σε βλέπω Δημήτρη στο νήμα του Γκούρα είσαι μέσα στην ειρωνία και χλεβασμο!.Αν ο Γκούρας αύριο χρέωνε ένα μέλος 7000 euro για 2000 grafts θα τον έκραζες μέχρι το πρωί.
Εδώ ομως έχεις μια γραμμή υπεράσπισης ανεφ προηγούμενου και μας κάνει να πιστεύουμε ότι καλά σας τα λέει ο στριπαρ , ίσως σας λέει και λίγα!

Επίσης τόσο εσυ όσο και ο Τσακ πρώτοι τον προκαλέσατε λεκτικα

Νομίζω η διαχείριση πρέπει να πάρει θέση κάποια στιγμή με τον ρόλο του Τσεκ κ Δημήτρη στο firum
Άλλος εξυπνος απο δω.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Tsek

Well-Known Member
Άλλα γραφουμε , άλλα καταλαβαινετε. Την πάτησα και εγω στην αρχη που δεν καταλαβα οτι εγινε μεταμόσχευση αλλα εσεις το πατε σε άλλο επιπεδο. Βρες μας ενα ποστ twillight που να λέει οτι η τιμη ειναι καλη.
ΒΡΕΣ ΕΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥ ΠΛΗΡΩΣΩ ΕΓΩ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΈΔΩΣΕ! ΕΝΑ.!!
 

Stripar

Established Member
Τσεκ έχεις πεί και έχεις δηλώσει :

Το έχω πει αυτό και επειδή εργάζομαι σε χώρο όπου οι πελάτες μου γράφουν σε φόρουμ και σας λέω πως απο έτσι είναι απο μέσα η κατάσταση.

Πάρε τον κολλητό σου και δρόμο!!!
Κάθαρση θέλουμε...
 

Tsek

Well-Known Member
ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΞΑΝΑΠΕΙ ΒΛΑΚΕΙΑ ΓΙΑ ΠΛΗΡΩΜΕΝΟΥΣ ΘΑ ΤΟΝ ΒΡΙΣΩ. ΕΓΩ ΠΑΝΤΑ ΓΡΑΦΩ ΑΥΤΌ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ.
 

Tsek

Well-Known Member
Μπορει να ειμαι δημοσιογραφος, μπορεί να εχω συνεργειο αυτοκινητων, μηχανών, μπορεί να δουλευω στην Samsung μπορει μα ασχολουμαι με το ποδόσφαιρο η καποιο αθλημα μπορεί να κανω οτιδηποτε που να υπάρχει σαιτ ή φόρουμ στο διαδυκτιο και το εγραψα επιτηδες πριν λιγες μερες κιολας για να σου δώσω να καταλαβεις άλλο παραδειγμα
 

vag25

Well-Known Member
Αφου μαθαμε για το κοστος μονο 2 ατομα δεν ειπαν κατι ασχημο για την συγκεκριμενη κλινικη οσον αφορα αυτο το γεγονος και προσπαθησαν να την δικαιολογησουν.
Για αυτα τα ατομα ακουγονται διαφορα κατα καιρους.
Ε πως να μην εισαι καχυποπτος.
Μακαρι απλα να το βλεπουν ως ομαδες ποδοσφαιρικες και να μην πληρωνονται σε βαρος συνανθρωπων με το ιδιο προβλημα ...

Εαν ήξερε απο εδω τιμες και παρολα αυτά επελεξε να κλεισει αυτή την τιμή ειναι δικο του θέμα.
Δουλειά αποκλειστικά από τον β*κρη δεν έχουμε δει νομίζω. Οπότε έχει αξία η περίπτωση σου.
Το ότι τα έδωσε ήταν επιλογή του. Το αν είναι πολλά για μένα είναι αλλά ο καθένας κοστολογει τις υπηρεσίες του όσο θέλει.
Έχω πεί πολλές φορές και μάλιστα σε νηματα άλλων κλινικών πως ο καθένας αξιολογεί όσο θέλει τις υπηρεσίες του.
Απο την στιγμή που ο Βεκ έχει επι της ουσίας σταματήσει να κάνει επεμβάσεις και ο φίλος απο δω ήθελε να τον κάνει να φορέσει γάντια δικό του θέμα.
Συμφωνώ και σε όσα εγραψε ο Δημήτρης απο πάνω.
Φαντάζομαι ότι θα ενημερώθηκε ότι αν κάνει με την ομάδα του βεκρη και όχι με τον ίδιο ότι η τιμή θα είναι άλλη. Αν ενημερώθηκε και επέλεξε να κάνει με τον ίδιο είναι επιλογή του. Δεν του τα πήραν με το ζόρι. Από ότι βλέπω η τιμή είναι διπλάσια + από ότι αν κάνεις με την ομάδα του.
Δεν ακουμπησε κανεις τους την κλινικη ουτε με ...χαδι..
 

Tsek

Well-Known Member
Στριπαρ.Πιασε δες μία παρουσίαση απο αυτες που κανει η DHI οταν κανει δωρεαν μεταμοσχεύσεις να δεις τι θα με εβαζε η κλινική να κάνω.
Θα ειχα ανεβασμενες δικες τους φωτογραφιες και πολυ πιθανο να ειχα ανεβασμενο και το ονομα μου.
Εγω ανεβασα μονο δικες μου και με ενα σωρο μουτζουρες στο προσωπο που ηταν και αστείο κιολας
Μπας και ξεμπλοκάρει το κουρκουτι σου στα λεω αυτά
 

twilight

Member
Αφου μαθαμε για το κοστος μονο 2 ατομα δεν ειπαν κατι ασχημο για την συγκεκριμενη κλινικη οσον αφορα αυτο το γεγονος και προσπαθησαν να την δικαιολογησουν.
Για αυτα τα ατομα ακουγονται διαφορα κατα καιρους.
Ε πως να μην εισαι καχυποπτος.
Μακαρι απλα να το βλεπουν ως ομαδες ποδοσφαιρικες...
Σωστός , πως να μην είσαι καχύποπτος με αυτά τα δυο άτομα ,κάνουν κρααααα ότι ειναι κοράκια!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Tsek

Well-Known Member
Αφου μαθαμε για το κοστος μονο 2 ατομα δεν ειπαν κατι ασχημο για την συγκεκριμενη κλινικη οσον αφορα αυτο το γεγονος και προσπαθησαν να την δικαιολογησουν.
Για αυτα τα ατομα ακουγονται διαφορα κατα καιρους.
Ε πως να μην εισαι καχυποπτος.
Μακαρι απλα να το βλεπουν ως ομαδες ποδοσφαιρικες και να μην πληρωνονται σε βαρος συνανθρωπων με το ιδιο προβλημα ...





Δεν ακουμπησε κανεις τους την κλινικη ουτε με ...χαδι..
Vag. Επι λεξη σε εσενα εγραψα οτι τον επιασαν κοτσο.
 

Tsek

Well-Known Member
Ακουω. Να παμε ολο το φόρουμ με τον αντμιμ οπως ειπε ο φελαινι να πουμε οτι ο ερντογαν χρεωνει πιο φτηνά. Περιμενω συμμετοχες.
 

vag25

Well-Known Member
Ειστε αρρωστοι. Πραγματικα

Αν ειχες πει οτι αυτο ειναι απαραδεκτο απο την κλινικη και εσυ αλλα και ο Δημητρης, δεν θα ακολουθουσε καμια απαντηση.
θα ειχατε καποια likes και θα τελειωνε εκει. Θα καναμε νανι τωρα.
 

Tsek

Well-Known Member
Παρεα θα παμε. Οπως συνοδευεις μεχρι Τουρκια θα παμε μαζι να συνοδευσουμε τον φιλο εδω που τον γδυσανε να με δεις και απο κοντα. Τι λες
 
Μπλουζα