Advanced hair clinic / βεκρής - αλήθεια ή ψέματα?

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Δεν λέμε πως δεν έχει γνώσεις. Απλά καταλαβαίνεις πως αν δεν έχει πρόβλημα δεν γινεται να καθεται να ασχολειται με τις κλινικες σε εξωφρενικό βαθμό αν δεν είναι του χώρου η δεν είναι γιατρος ας πούμε αυτό εννοούμε. Θα θέλαμε να μας πει ο ιδιος λοιπόν το nw είναι.

ο stripar kai o dance όπως και πολλοί άλλοι ολόκληρο καλοκαίρι εδώ και μήνες είχαν χαθεί από προσώπου γης στο φόρουμ.
Όλοι εσείς προσπαθήσατε να με εξοντώσετε με απανωτές επιθέσεις.
Κρίνετε αλλά όχι το ευατο σας.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
μηπως θα επρεπε μπαινοντας καποιος νεος για παραδειγμα να ζητησει απο σας βοηθεια η πρωτη ερωτηση να ναι καταρχην τι τσεπη εχει?

Είναι το μόνο που δεν μας ενδιαφέρει. Μαθηματικά "τσέπης" μπορεί να κάνει ο καθένας και δεν χρειάζεται το φόρουμ. Ο λόγος που μας διαβάζει είναι για να πάρει τεχνικές πληροφορίες που δεν ξέρει, να ζυγίσει το υπερ και τα κατά και μετά να πάρει την αποφασή του με βάση αυτό που μπορεί να κάνει. Είναι σαν να πηγαίνεις στον γιατρό για διάγνωση και θεραπεία και με το καλημέρα να σε ρωτάει πόσα δίνεις για να ξέρει τι θα σου πει και μέχρι που θα φτάσει. Τέτοια μεθοδολογία είναι επικίνδυνη και αντιδεοντολογική. Ο γιατρός οφείλει να σου αναλύσει την πλεόν ενδεδειγμένη μέθοδο για να έχεις το καλύτερο αποτέλεσμα και μετά να σου δώσει και εναλλακτικές τονίζοντας τα συν και τα πλην. Το ίδιο και το φόρουμ.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Μηπως με βασει τα γραφομενα των παραπανω, το κινητρο δεν ειναι και τοσο αθωο ???

Ποιά είναι τα συγκλονιστικά γραφόμενα? Το γιατί έχει συνοδεύσει 2 παιδία που κατά την δικιά τους μαρτυρία αυτά του ζήτησαν να τα συνοδεύσει? Εγώ έδωσα μια πολύ λογική απάντηση, γιατί ο Tsek αδυνατούσε να καταλάβει πως ένας NW1 ξέρει τόσο καλά για μμ και τι κίνητρο έχει για να πάει.
 

KOSTAS F

New Member
Kωστα ποσο καιρο διαβαζεις το φορουμ.?
Η αλήθεια είναι ότι δεν το διαβάζω εδώ και πολύ καιρό .
Αλλά έπεσα πάνω σε υπονοούμενα χοντρά .

Αλλά νομίζω ότι το παιδί μπορεί να μας απαντήσει μόνο του .

Δεν βρίσκω το λόγο να απαντάται εσείς για αυτόν !
 

Stripar

Established Member
Η αλήθεια είναι ότι δεν το διαβάζω εδώ και πολύ καιρό .
Αλλά έπεσα πάνω σε υπονοούμενα χοντρά .

Αλλά νομίζω ότι το παιδί μπορεί να μας απαντήσει μόνο του .

Δεν βρίσκω το λόγο να απαντάται εσείς για αυτόν !

Έχω απαντήσει πολλάκις ,
1-2 σελίδες πίσω.

Αν κάποιος του ειναι τόσο δύσκολο να καταλάβει τα γραφόμενα τα δικά μου , τις μαρτυρίες των μελών που ζήτησαν συνοδεία , και τα γραφόμενα όσων ειναι στο forum αρκετά χρόνια και είναι σε θέση να γνωρίζουν το ποιον , την ιστορία και την ανιδιοτελή προσφορά του κάθενα...

Δεν θα μπω στην διαδικασία να τα επιβάλω σε ένα newbie , 10 μόλις ημερών που καλά καλά δεν ξέρει τις ενότητες & υποενότητες του forum και κατα τα αλλά κρίνει ή αμφισβήτεί με ένα απλό φευγαλαίο και random διάβασμα...
 

twilight

Member
O @anargiros88 έγραψε:όσοι κατάλαβαν κατάλαβαν.

Αυτό που κατάλαβα εγώ από την δίκη μου ουδέτερη θέση ειναι ότι τελικά το επίπεδο των κλινικών διαμορφώνεται ανάλογα με το επίπεδο των ασθενών τους και των οπαδών τους!.

Στην προκειμένη περίπτωση βλέπω τις απαντήσεις του @dimitris50423 & @Tsek και τις κρίνω άκρως παιδαριώδεις , ανώρυμες, άσχετες κ αβάσιμες.
Όλη την ώρα γράφουν και γράφουν φασκοντας κ αντιφάσκοντας κ στα μάτια ενός απλού μέλος το θέαμα είναι γελοίο για να μην πω αισχρό.

Το επίπεδο των κλινικών τους το έριξαν , ας ελπίσουμε να μην ρίξουμε και το επίπεδο του forum.

Όσον αφορά τον @Giorgos-3 & @KOSTAS F να τους πω ότι εγώ είμαι μέλος 4 χρόνια περίπου , δεν έχω ενεργό συμμετοχή μιας και την βρίσκω να απολαμβάνω τα γραφόμενα άλλων!.
εγώ δεν έχω τις απαιτούμενες γνώσεις για να μπω στην διαδικασία να γράφω, το θεωρώ δόκιμο αν ειναι να γράψεις κάτι , να ειναι κάτι ουσίας και όχι Να γράψω κάτι απλά για να γράψω κ να γεμίζω σκουπίδια την πλατφόρμα και τα τοπικά.

Συνεπώς ναι μεν το forum τους έχει δώσει το βήμα να γίνουν μέλη και να γράφουν , αλλά πριν το κάνουν ας κάνουν ένα στοιχείωδη δίαβασμα και όταν θεωρούν ότι γνωρίζουν πράγματα , καταστάσεις και μέλη ας μπουν μετά στην διαδικασία να γράψουν.

Αν δεν το κάνουν ,
Κάνουν κατάχρηση της ελευθερίας που τους δίνει το forum , κατάχρηση της φιλοξενίας & βέβαια δρουν και πράττουν σε ανούσιες συζητήσης με κύριο αντίκτυπο να πέφτει το επίπεδο του forum και των πληροφοριών που παρέχει , με ζημειωμένους όλους εμάς!

Συνεπώς ας κάτσουν να διαβάσουν πρώτα , αν δεν θέλουν ας το βουλώσουν , αν πάλι δεν θέλουν ας τους κάνουν αλλοι...
 

dimitris50423

Well-Known Member
Επειδη βλεπω οτι ολοι δεν κρινομαστε με τα ιδια κριτηρια και εχω βαρεθει αυτη τη διαδικασια που δεν βγαζει πουθενα δεν προκειται να ασχοληθω αλλο. οτι ειχα να πω το ειπα.
Σε προσωπικες προσβολες θα απανταω αλλα γενικα δεν εχω καμια διαθεση να συνεχισω να ασχολουμαι οπως εκανα μεχρι τωρα. Ξενερωσα.
καπως ετσι αραιωσαν και πολλοι ακομη. επισης πολλοι δεν γραφουν για τις εμπειριες τους και το φορουμ βγαινει συνολικα χαμενο αν ενδιαφερει καποιον αυτο

Στο φορουμ εγω μπαινω για να χαλαρωσω να μαθω πραγματα και να συζητησω για αυτο που μας απασχολει τους περισσοτερους εδω. Δεν εχω επαφη με καμια κλινικη και ουτε θα γινοταν. Γραμμενους μας εχει ο βεκρης. Δεν προλαβαινει.
Αν ξερει κανεις καποιον που να πληρωνει για καλα λογια να μου το πειτε.
Δεν πηγα και ουτε προκειται να παω με κανενα μελος σε κλινικη οσο και να μου το ζητησει καποιος γιατι εκει μπορει οντως να υπαρξει συνεργασια και ποσοστα.
Και απο εμενα λοιπον οποιος καταλαβε καταλαβε.

καλως γινεται κριτικη απο μελη για την κλινικη και θα επρεπε να γινεται για ολες τις κλινικες και οτι στραβο διαπιστωνεται.
καλη συνεχεια στο νημα.
 

Tsek

Well-Known Member
Twilight οι κατηγοριες που μας προσάπτουν μερικοί είναι για γέλια όπως επίσης και το επίπεδο αντίληψης οσων τις συμμερίζονται!

ΑΠΑΙΤΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ. Πως μπορώ να βγαλω λεφτά απο κάποιον που τον ξέρω μόνο ως twilight χωρίς κανένα αλλο στοχείο του. Ουτε αν θα παει να κανει μμ ξέρω ούτε ονομα τιποτα. Περιμενω.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δεν μου αρέσει να ασχολούμαι με τέτοια, αλλά αφού απαιτείς απάντηση να σου δώσω αρκετά ευφάνταστα σενάρια:

Πρώτο σενάριο: Φθηνότερη τιμή μμ με την συμφωνία να "υπερασπίζεσαι" την κλινική όταν δέχεται κριτική.
Δεύτερο σενάριο: PM στον υποψήφιο για μμ, όπου ανταλλάσετε τηλέφωνα, ονόματα, κλπ, οπότε όταν πάει κλινική ξέρουν
Τρίτο σενάριο: Μηνιάτικο για να γράφεις στο φόρουμ και να "υπερασπίζεσαι" την κλινική.
Τέταρτο σενάριο: Δωρεάν επόμενη μμ ανάλογα με το πόσο "υπερασπίζεσαι" την κλινική
και άλλα πολλά.

Τι θες να μας πεις, ότι δεν υπάρχουν τρόποι? Άπειροι.

Προσωπικά και επειδή είμαι υπερ του τεκμηρίου της αθωότητας, δεν υιοθετώ κανένα από τα προηγούμενα σενάρια. Το κακό όμως που κάνετε με την έλλειψη αντικειμενικότητας που σας διακρίνει, για μένα έχει μεγαλύτερη σημασία.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
Δεν μου αρέσει να ασχολούμαι με τέτοια, αλλά αφού απαιτείς απάντηση να σου δώσω αρκετά ευφάνταστα σενάρια:

Πρώτο σενάριο: Φθηνότερη τιμή μμ με την συμφωνία να "υπερασπίζεσαι" την κλινική όταν δέχεται κριτική.
Δεύτερο σενάριο: PM στον υποψήφιο για μμ, όπου ανταλλάσετε τηλέφωνα, ονόματα, κλπ, οπότε όταν πάει κλινική ξέρουν
Τρίτο σενάριο: Μηνιάτικο για να γράφεις στο φόρουμ και να "υπερασπίζεσαι" την κλινική.
Τέταρτο σενάριο: Δωρεάν επόμενη μμ ανάλογα με το πόσο "υπερασπίζεσαι" την κλινική
και άλλα πολλά.

Τι θες να μας πεις, ότι δεν υπάρχουν τρόποι? Άπειροι.

Προσωπικά και επειδή είμαι υπερ του τεκμηρίου της αθωότητας, δεν υιοθετώ κανένα από τα προηγούμενα σενάρια. Το κακό όμως που κάνετε με την έλλειψη αντικειμενικότητας που σας διακρίνει, για μένα έχει μεγαλύτερη σημασία.

cvial επειδη εσυ κανεις σκληρη κριτικη αλλα σε αντιθεση με αλλους δεν υπερασπιζεσαι ουτε φαινεται να προστατευεις καποια κλινικη θα σου απαντησω και στα τεσσερα και θα σου γραψω και ενα πεμπτο.

Πρωτο σεναριο: Δεν με ενδιαφερει και ουτε προκειται να κανω 2η μεταμοσχευση γιατι νιωθω καλα και δεν εχω πλεον ανασφαλειες. επισης φοβαμαι μη στραβωσει τιποτα και ψαχνω το μαλλι μου.

Δευτερο σεναριο: δεν εχω ανταλλαξει ποτε τηλεφωνα η ονοματεπωνυμα με κανενα μελος ουτε καν το εχω προσπαθησει στο ελαχιστο με το να ρωτησω προσωπικα στοιχεια. οποιος προσπαθει για κατι τετοιο ειναι καπως υποπτο οντως.

Τριτο σεναριο: δεν πιστευω οτι καμια κλινικη θα πληρωνε απλα για να γραφεις καλα λογια. μονο ενος ανθρωπου τα λογια δεν εχουν καμια αξια. σταματαω και να γραφω πολυ ευκολα γιατι ξενερωσα με ολα αυτα.

Τεταρτο σεναριο: Δεν με ενδιαφερει επομενη μμ οπως σου ειπα αλλιως θα ειχα δηλωσει και για το συνεδριο οπου αρχικα σου ειχα πει οτι μπορει να δηλωσω συμμετοχη αλλα μετα το ξανασκεφτηκα και το μετανιωσα.

το πεμπτο σεναριο ειναι να παρει καποιος κοσμο και να τους παραδωσει στα χερια μιας κλινικης που δεν ειχε και καμια σχεση μαζι τους πριν η και να ειχε το ιδιο κανει και να μιλαει με το γιατρο για τα περιστατικα.
το πεμπτο μου φανταζει πιο πιθανο να βρωμαει σε σχεση με τα υπολοιπα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

twilight

Member
Επειδη βλεπω οτι ολοι δεν κρινομαστε με τα ιδια κριτηρια και εχω βαρεθει αυτη τη διαδικασια που δεν βγαζει πουθενα δεν προκειται να ασχοληθω αλλο. οτι ειχα να πω το ειπα.
Σε προσωπικες προσβολες θα απανταω αλλα γενικα δεν εχω καμια διαθεση να συνεχισω να ασχολουμαι οπως εκανα μεχρι τωρα. Ξενερωσα.
καπως ετσι αραιωσαν και πολλοι ακομη. επισης πολλοι δεν γραφουν για τις εμπειριες τους και το φορουμ βγαινει συνολικα χαμενο αν ενδιαφερει καποιον αυτο

Στο φορουμ εγω μπαινω για να χαλαρωσω να μαθω πραγματα και να συζητησω για αυτο που μας απασχολει τους περισσοτερους εδω. Δεν εχω επαφη με καμια κλινικη και ουτε θα γινοταν. Γραμμενους μας εχει ο βεκρης. Δεν προλαβαινει.
Αν ξερει κανεις καποιον που να πληρωνει για καλα λογια να μου το πειτε.
Δεν πηγα και ουτε προκειται να παω με κανενα μελος σε κλινικη οσο και να μου το ζητησει καποιος γιατι εκει μπορει οντως να υπαρξει συνεργασια και ποσοστα.
Και απο εμενα λοιπον οποιος καταλαβε καταλαβε.

καλως γινεται κριτικη απο μελη για την κλινικη και θα επρεπε να γινεται για ολες τις κλινικες και οτι στραβο διαπιστωνεται.
καλη συνεχεια στο νημα.
Αυτό που καταλάβαμε όλοι
είναι ότι ενώ ο @akishellas3 , σε χρεώνει ότι τον παρέσυρες και τον παραμυθιασεσ Για να πάει στου Βεκρή και έπειτα ότι είσαι συνηπευθυνος για το αποτέλεσμα που πηρε,
και ενώ σου έχει κατεβάσει ένα σεντόνι με κατήγορο , εσυ επιλέγεις να του απαντήσεις σε δυο προτάσεις και χωρίς στην ουσία να του απαντάς , γυρίζοντας το συνέχεια από έξω από έξω!

Τώρα επειδή βλέπω χρόνια και γράφεις την ίδια κασέτα ότι τα παιδιά που βλέπουν θα ξενερωσουν και δεν θα γράφουν τις εμπειρίες τους από φόβο ,
Σε πληροφορώ ότι καθαρός ουρανός δεν φοβάται , οποίος θέλει όμορφα και ωραία να γράψει την εμπειρία του χωρίς τις δικές σου υπερβολές και έμμεσες και άμεσες διαφημίσεις , νομίζω ότι το φόρουμ θα τον καλωσορίσει και θα τον αγκαλιάσει!!!

Τώρα προφανεμως σε εξυπηρετεί να τρέφεις τρομο προς αυτή την κατεύθυνση , αλλά δεν νομίζω κάνεις να σε πιστεύει και δεν νομίζω και να συγκινηθεί και κάνεις αν δεν ξαναγράψεις.


Sorry κιολας
 

twilight

Member
Twilight οι κατηγοριες που μας προσάπτουν μερικοί είναι για γέλια όπως επίσης και το επίπεδο αντίληψης οσων τις συμμερίζονται!

ΑΠΑΙΤΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ. Πως μπορώ να βγαλω λεφτά απο κάποιον που τον ξέρω μόνο ως twilight χωρίς κανένα αλλο στοχείο του. Ουτε αν θα παει να κανει μμ ξέρω ούτε ονομα τιποτα. Περιμενω.
Μιας και αναφέρεις το όνομα μου θα σου πω ότι η πλάστιγγα γέρνει εις βάρος σας και από ότι φαίνεται και απόλυτα τεκμηριωμένα και βέβαια με σαφή παρέμβαση θύματος!

Συνεπώς δεν σας προσάπτουν πλέον κατηγορίες , σας έχουν δώσει στεγνά αν δεν το κατάλαβες.

Τώρα όσον αφορά το επαναλαμβανόμενο αίτημα σου , πως κάποιος μπορεί να βγάλει λεφτά, και παρόλο που θα μπορούσαν να σου απαντήσουν πολλοι γιατι το ερώτημα σου ειναι τελείως αφελές και υποβιβάζει την νοημοσύνη μας
Νομίζω ο διαχειριστής σε αποστόμωσε και όσον αφορά την απάντηση του Δημήτρη προς αυτόν , Αν θελουμε τον πιστεύουμε γιατι δεν σημαίνει ότι ότι δηλώσει και κάποιος ισχύει πόσο μάλλον μετά από τέτοιες κατηγορίες όπου και θα πρέπει καλύψει και τα οποία χνώτα του...

Νομιζω
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Σε πιο σημειο ακριβως σχολίασα τεχνικά θέματα η αμφνησβητησα γνώσεις αλλων ; Θυμισε μου σε παρακαλω ...μιλαω για συμπεριφορές μιλαω για κίνητρα ομορφα κ διακριτικά κ επιμένετε κάποιοι να σχολιάζετε στα γραφόμενα μου ασχετα πραγματα ...εχω επιλέξει να μην μιλαω αλλο γιατι παρα τράβηξε το αςτειο αλλα παρακαλω πολυ μην με ερεθιζετε κ στην τελικη μην ασχολείστε μαζι μου ...βρείτε εκει μεταξυ σας και μην ασχολείστε μαζι μου ...δεν με νοιαζει ποιος τα περνει και απο που ...απ την τσέπη μου δεν τα περνει παντως ....καθ μεγαλα παιδια ειναι ολοι εδω μεσα διαβαζουν κ κρίνουν
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δημήτρη, το σχόλιο δεν ήταν για σένα αλλά για τον tsek και πιο πολύ όχι για να φωτογραφήσω κάποιον αλλά επειδή απαιτούσε απάντηση. Δεν χρειάζοταν να απαντήσεις, έτσι και αλλιώς δεν υπάρχει και τρόπος να ελέγξουμε τα λεγομενά σου, αλλά θα επαναλάβω ότι μου είναι αδιάφορο. Με ενδιαφέρει περισσότερο η δημόσια εικόνα του καθενός και το αποτυπωμά του.

Σενάρια υπάρχουν πολλά. Το έγραψα και εγώ. Αυτό που πρόσεθεσες όμως έχει μια ιδιατερότητα. Έχουμε μάρτυρα ο οποίος μπορεί να μας εξηγήσει αν τον προσέγγισε ο Stripar για να τον πάει Τουρκία ή αν αυτός προσέγγισε τον Stripar. Αν ισχύει το πρώτο είναι όντως επιλήψιμο. Αν ισχύει όμως το δεύτερο δεν αντίλαμβανομαι γιατί είναι επιλήψιμο.

Τέλος να απαντήσω στην ερώτηση του Tsek, (δεν κατανοώ γιατί την έσβησε μετά). Δέχομαι πάρα πολλά PM (το inbox μου είναι ανοιχτό) στα οποία προσπαθώ να απαντώ γιατί ο σκοπός μου είναι να προσφέρω στην κοινότητα. Αρκετοί που θέλουν να πάνε στον Lorenzo ή και αλλού στο εξωτερικό μου ζητάνε να τους συνοδεύσω λόγω γλώσσας, λόγω έλλειψης γνώσης για να έχουν την καλύτερη δυνατή πιθανότητα επιτυχίας. Αρκετοί θέλουν να μου κάνουν δώρα, να μου δώσουν χρήματα για τον χρόνο που θα χάσω, κλπ. Φυσικά δεν το κάνω γιατί δεν έχω καθόλου χρόνο αλλά παρόλαυτα είμαι ανοιχτός στην επικοινωνία γιατί αντιλαμβάνομαι την ανάγκη. Βιώνοντας αυτή την κατάσταση θεωρώ απόλυτα φυσιολογικό αυτό που έκανε ο Stripar και αν όντως ο Άγγελος ζήτησε την βοηθειά του για συνοδεία είναι και αξιέπαινος για την πράξη του γιατί το να πας 3-4 μέρες στην Τουρκία "νταντεύοντας" έναν ασθενή είναι δύσκολο και ευθύνη μεγάλη. Τα έζησα με τον konakihotel.
 

dimitris50423

Well-Known Member
δεν χρειαζεται να αποδειξω σε κανεναν τιποτα. αν ο akis θελει να μου χρεωσει την αποτυχια του ας το κανει.
και ο stripar ειχε παει με ατομο στον rahal και εσκασε χοντρη πατατα και ο salonikios πηγε με τον Γιαννη στην hdc και κυκλοφορει με τοπικ.
Η διαφορα ειναι οτι εγω δεν πηρα τον Ακη να τον παω στην κλινικη του βεκρη. αλλα εγω δεχομαι κριτικη. δεν πειραζει.

Φυσικά δεν το κάνω γιατί δεν έχω καθόλου χρόνο αλλά παρόλαυτα είμαι ανοιχτός στην επικοινωνία γιατί αντιλαμβάνομαι την ανάγκη. Βιώνοντας αυτή την κατάσταση θεωρώ απόλυτα φυσιολογικό αυτό που έκανε ο Stripar και αν όντως ο Άγγελος ζήτησε την βοηθειά του για συνοδεία είναι και αξιέπαινος για την πράξη του γιατί το να πας 3-4 μέρες στην Τουρκία "νταντεύοντας" έναν ασθενή είναι δύσκολο και ευθύνη μεγάλη. Τα έζησα με τον konakihotel.

cvial απλα αν ισχυει αυτο θα πρεπει να ισχυει για ολους. καθολου δεν με πειραζει προσωπικα και ουτε ειχα σκοπο να ασχοληθω με αυτο.
τελος παντων το νημα μαλλον πρεπει να αλλαξει τιτλο στο ποιος τα παιρνει.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
@Tsek και φυσικά κολλάει στην συζήτηση ο Μιχάλης γιατί εδώ συζητάμε την κλινική του Β. και τα ανδραγαθήματα του. Σας ενημέρωσα συνολικά και για την εικόνα που λαμβάνω έχοντας δει πολύ κόσμο για το χαμηλό επίπεδο υπηρεσιών στην Ελλάδα (μιας και ειμαι εντελώς σύμφωνος πως Ελλάδα δουλειά σωστή δεν γίνεται) αλλά και για πληροφόρηση που έχω για δουλειές της κλινικής αυτής στο εξωτερικό που την θεωρώ κάκιστη, χειρότερο από D. Προσωπική άποψη, δεν απαιτώ από κανένα να το συμμεριστεί.


Τώρα για τον stripar εκτιμώ πως προσφέρει γνώση στο φόρουμ και δεν προωθεί κανέναν με όφελος για τον ίδιο, έχει ανοίξει δρόμους προς το εξωτερικό, έχει βοηθήσει κόσμο, δημιουργεί και βάσεις για πίεση για καλύτερες τιμές. Η δουλειά του είναι πολύτιμη και παρότι γράφει εν θερμώ, τα γραφόμενα του είναι λογικά και ντομπρα. Το ότι δεν έχει κάνει μμ δεν είναι επιλήψιμο μιας και οι γνώσεις του σαν δυνητικός ασθενής μεταμόσχευσης είναι απείρως μεγαλύτερες από πολλούς εδώ μέσα.


Το να συνοδεύσεις κάποιον σε κάποιον γιατρό αν στο ζητήσει ο ασθενής δεν είναι κακό. Βοήθεια προσφέρεις. Και εμένα προσφάτως με έχει πλησιάσει άνθρωπος που με παρακαλεί να πάω μαζί του Ισπανία για να παραστώ σαν διερμηνέας και γενικά να κινήσω όλη την διαδικασία consultation για να δει τον Λορέντζο και το σκέφτομαι σοβαρά. Θα μάθετε περισσότερα σύντομα.
 

Stripar

Established Member
δεν χρειαζεται να αποδειξω σε κανεναν τιποτα. αν ο akis θελει να μου χρεωσει την αποτυχια του ας το κανει.
και ο stripar ειχε παει με ατομο στον rahal και εσκασε χοντρη πατατα και ο salonikios πηγε με τον Γιαννη στην hdc και κυκλοφορει με τοπικ.
Η διαφορα ειναι οτι εγω δεν πηρα τον Ακη να τον παω στην κλινικη του βεκρη. αλλα εγω δεχομαι κριτικη. δεν πειραζει.

cvial απλα αν ισχυει αυτο θα πρεπει να ισχυει για ολους. καθολου δεν με πειραζει προσωπικα και ουτε ειχα σκοπο να ασχοληθω με αυτο.
τελος παντων το νημα μαλλον πρεπει να αλλαξει τιτλο στο ποιος τα παιρνει.
Ο stripar Δημητράκη ,
Είχε πάει Καναδά για μια μτχ που είδη είχε κλήση το μέλος και ζητούσε ανοικτά στο forum σύνοδο!.

Δεν ειναι το ίδιο αυτό που γράφεις με αυτό που πραγματικά έγινε , τα εχουμε πει και ξαναπεί και συνεχίζεις να διετραυλωνεις την πραγματικότητα αναλόγως πως σε εξυπηρετεί στην συζήτηση και προκειμένου να καλύψεις κατά μια έννοια των «κ*λο» σου.

Όσον αφορά την πατάτα που λες , δεν ξέρω σε ποια λαϊκή την είδες , αλλά δεν είσαι σε θέση να γνωρίζεις πως πήγε η μτχ του μέλους , συνεπώς μην βγάζεις αυθαίρετα συμπεράσματα.

Κοίτα να ασχοληθείς για την ώρα με τις δικές σου πατάτες , αυτές που δημιούργησες και κάλυπτες επι χρόνια με τα σχόλια σου!

Αμάν...
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα