Advanced hair clinic / βεκρής - αλήθεια ή ψέματα?

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Tsek

Well-Known Member
Επίσης για οποιον δεν το διάβασε ο Μιχάλης Γεωργίου βλέπει όλους όσους εχουν προβλήματα απο τις Ελληνικές κλινικές και τους τα διορθώνει.

Είναι πολύ σχετικό με το θέμα που συζητάμε και πιστευω πως με κάποιον τρόπο πρέπει να αναφερθεί στην συζήτηση για οποιον ξαναλέω δεν το διάβασε ή δεν το είδε και έξω στο άλλο θέμα ας το πούμε ξανά για πολλοστή φορά εδώ που κατηγορούμαστε εγω με τον Δημήτρη ότι τραβάμε πελάτες ο κύριος Γεωργίου είναι Ελλάδα για εκτίμήσεις για οποιον δεν το διάβασε το ξαναλέω..
 

Tsek

Well-Known Member
Αφου μας εχουν πει τα θυματα τον τροπο που λειτουργει , προς τι οι διευκρινήσεις?
Ποιός είναι ο τρόπος. ?Στέλνει μηνυμα στην κλινική τα nick name που γράφουν εδώ ? Λέει δηλαδή μια φιλική συμβουλή στο ιντερνέτ και βγάζει λεφτά χωρις να ξέρει το πραγματικό ονομα αυτών που συμβουλευει?

Να μου πείτε ακριβώς πως το κάνει να το κανω και εγώ. Περιμένω!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Tsek

Well-Known Member
Οποιος έχει εναν πιθανο τρόπο με τον οποίο ο Δημητρης θα μπορούσε να βγάζει λεφτά οταν όλοι γραφουμε με ψευδόνημα θα ήθελα να τον ακουσω.
 

KOSTAS F

New Member
Οποιος έχει εναν πιθανο τρόπο με τον οποίο ο Δημητρης θα μπορούσε να βγάζει λεφτά οταν όλοι γραφουμε με ψευδόνημα θα ήθελα να τον ακουσω.
Επειδή δεν μου απάντησε ο stripar, και από ότι κατάλαβα τον ξέρεις καλά , σε ρωτάω και εσένα : έχει κάνει μμ ???
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

koumparos

Well-Known Member
Ρε συ τσεκ ενημερωστε τα νηματα σας να εχουμε ενα σημαντικο επιπεδο συζητησης και αφηστε τις κοντρες και τις σποντες.
 

anargiros88

Well-Known Member
12 σελίδες φτάσαμε . θα το τραβήξουμε πολύ ακόμα ? Stripar από το να κάθεσαι και να γράφεις για την ahc αφιέρωσε το χρόνο που σπαταλάς σε αυτό το νήμα στο να μας ενημερώσεις για την εμπειρία από την μ.μ του Άγγελου στην Τουρκιά . Εδω όποιος κατάλαβε κατάλαβε !
 

Tsek

Well-Known Member
Τι έμαθες και κυρίως από ποιον?

Κώστα γιατι έχει τόσο μεγάλη σημάσια για σένα αν εγώ,
έχω κάνει μτχ ή όχι ?
Πριν λίγο το εγραψε ο Δημήτρης και ναί έχει σημασία αν έχεις κάνει μμ όπως επίσης και να ξέρουμε σε τι φάση nw είσαι. Δεν γίνεται αν είσαι nw1 πχ να έχεις τόσες γνώσεις και να συνοδεύεις αγνώστους. Δεν σε κατηγορώ ότι τα παίρνεις , δεν δίνει κανένας λεφτά έτσι.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Βλέπω ότι αποφεύγεις να απαντήσεις , και δεν βρίσκω το λόγο γιατί το κανείς ???

Που το πας?
Αν ρίξεις διάβασμα θα μάθεις εάν έκανε μεταμόσχευση η όχι άλλα επίσης θα μάθεις ποιος αναβάθμισε το φόρουμ και με γνώσεις.
 

Tsek

Well-Known Member
Που το πας?
Αν ρίξεις διάβασμα θα μάθεις εάν έκανε μεταμόσχευση η όχι άλλα επίσης θα μάθεις ποιος αναβάθμισε το φόρουμ και με γνώσεις.
Δεν λέμε πως δεν έχει γνώσεις. Απλά καταλαβαίνεις πως αν δεν έχει πρόβλημα δεν γινεται να καθεται να ασχολειται με τις κλινικες σε εξωφρενικό βαθμό αν δεν είναι του χώρου η δεν είναι γιατρος ας πούμε αυτό εννοούμε. Θα θέλαμε να μας πει ο ιδιος λοιπόν το nw είναι.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Πριν λίγο το εγραψε ο Δημήτρης και ναί έχει σημασία αν έχεις κάνει μμ όπως επίσης και να ξέρουμε σε τι φάση nw είσαι. Δεν γίνεται αν είσαι nw1 πχ να έχεις τόσες γνώσεις και να συνοδεύεις αγνώστους. Δεν σε κατηγορώ ότι τα παίρνεις , δεν δίνει κανένας λεφτά έτσι.

Γιατί δεν γίνεται? Για όσους διαβάζουν και θυμούνται (ή θέλουν να θυμούνται) ο Stripar έχει αναφέρει ότι πάσχει από διάχυτη αραίωση, παίρνει ντουντα για να την κρατάει υπό έλεγχο, και ψάχνεται χρόνια για πολύ καλούς γιατρούς αφού τέτοιου είδους μμ είναι πολύ δύσκολες λόγω πιθανού σοκλος. Να λοιπόν το κίνητρο του να πάει στον Ραχάλ ή στον Koray για να τους γνωρίσει να του πουν και μια γνώμη.

Μου είναι αδιάφορο ποιος πάει που και τι κίνητρο έχει στην ιδιωτική του ζωή. Αυτό που με ενδιαφέρει πρωτίστως είναι το αποτύπωμά του στο φόρουμ και αν οι απόψεις του είναι σωστές και δεν παρασύρουν άλλους κάτι που γίνεται κατα κόρον από τους B. supporters στην προσπάθεια τους να δικαιολογήσουν ή να υποβιβάσουν σημαντικά σφάλματα της κλινικής.
 
Μπλουζα