3 μήνες θεραπείας με revivogen

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

g-tsak

New Member
Απ: 3 μήνες θεραπείας με revivogen

τελικά τα παράγγειλα απο τον dr lee... θέλω να πιστεύω οτι είναι ακριβώς τα ίδια :)
και όχι χαπια για τα νύχια :)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

azyx

New Member
Απ: 3 μήνες θεραπείας με revivogen

g-tsak είπε:
παράγγειλα να έχω ένα tricomin.... απο το drugstore, αλλα το κακό είναι ότι έχει πολλά μεταφορικά!!
αλλά έτσι όπως μου τα είπατε trintafile και Ακη, θα πάρω να δοκιμάσω και ένα spiro... το βρήκα στο dr Lee και λέω απο εκεί να την προμηθευτώ... ουφ πολλά μαζεύτηκαν!!
Α! σήμερα ξεκίνησα και το PROSCAR!!!!! είδα και έπαθα να το κόψω στα ίσα (που λέει ο λόγος), διάβασα και τα άρθρα στο forum.... κανείς δεν έχει βρει μια πατέντα απο ότι είδα να το κόβει στα ίσα τελικά!!! :)

Ανακατευω 1 Proscar σε 10ml καθαρο οινοπνευμα... βαζω το διαλημα σε συριγγα 10ml και καθε πρωι βαζω απο την συριγγα 1 ml σε σφηνοποτηρο, βαζω και νερο μεσα και το πινω...
ετσι περνω ακριβος 0.5mg finasteride καθε μερα:)
Εσυ αν θελεις 1mg βαζε 2ml απο την συριγγα...
Απ οτι διαβασα το finasteride δεν χανει τις ιδιοτητες του σε οινοπνευμα για μικρο χρονικο διαστημα... μικροτερο απο ενα μηνα... (Επισης το finasteride μαζι με οινοπνευμα υπαρχει και στις ετοιμες λοσιον φιναστεριδης...οποτε δεν παιζει να αλιωνετε σε οινοπνευμα:)
 

azyx

New Member
Απ: 3 μήνες θεραπείας με revivogen

vayero79 είπε:
Ενδείκνυται η κοπή του Propecia 1mg στη μέση; Δίνει αποτελέσματα;
Τα 0.5mg finasteride ριχνουν την DHT σχεδον το ιδιο με το 1mg oπως μπορεις να δεις στην εικονα... αλλα φανταζομαι και τα sides ειναι και αυτα σχεδον τα ιδια με το 1mg :(
 

Συνημμένα

  • socks_11.jpg
    socks_11.jpg
    40.1 KB · Προβολές: 29

sovagg

New Member
Απ: 3 μήνες θεραπείας με revivogen

azyx είπε:
[quote author=g-tsak link=topic=973.msg17436#msg17436 date=1252537085]
παράγγειλα να έχω ένα tricomin.... απο το drugstore, αλλα το κακό είναι ότι έχει πολλά μεταφορικά!!
αλλά έτσι όπως μου τα είπατε trintafile και Ακη, θα πάρω να δοκιμάσω και ένα spiro... το βρήκα στο dr Lee και λέω απο εκεί να την προμηθευτώ... ουφ πολλά μαζεύτηκαν!!
Α! σήμερα ξεκίνησα και το PROSCAR!!!!! είδα και έπαθα να το κόψω στα ίσα (που λέει ο λόγος), διάβασα και τα άρθρα στο forum.... κανείς δεν έχει βρει μια πατέντα απο ότι είδα να το κόβει στα ίσα τελικά!!! :)

Ανακατευω 1 Proscar σε 10ml καθαρο οινοπνευμα... βαζω το διαλημα σε συριγγα 10ml και καθε πρωι βαζω απο την συριγγα 1 ml σε σφηνοποτηρο, βαζω και νερο μεσα και το πινω...
ετσι περνω ακριβος 0.5mg finasteride καθε μερα:)
Εσυ αν θελεις 1mg βαζε 2ml απο την συριγγα...
Απ οτι διαβασα το finasteride δεν χανει τις ιδιοτητες του σε οινοπνευμα για μικρο χρονικο διαστημα... μικροτερο απο ενα μηνα... (Επισης το finasteride μαζι με οινοπνευμα υπαρχει και στις ετοιμες λοσιον φιναστεριδης...οποτε δεν παιζει να αλιωνετε σε οινοπνευμα:)
[/quote]

Αzyx ποσο καιρο το κανεις αυτο??Εχεις δει sides??Αποτελεσματα???
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα