2021 θέλω μεταμόσχευση

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Μηπως ειμαστε μελη σε διαφορετικο forum; Εχετε ανεβασει, εστω και ενα, ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΟ περιστατικο με πυκνοτητα 50+; Μηπως το εχετε κανει σε καποιο αλλο forum; Μπορειτε να μας θυμισετε ποια ειναι τα ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΑ περιστατικα, για να παμε να τα θαυμασουμε;

Και στην DHI καποιοι γιατροι, και στον κ. Βεκρη καποιες "νοσηλευτριες" (οπως τις αποκαλειτε) μπορει να εχουν επιχειρησει να βαλουν 50 grafts. Το θεμα ομως, κυριε εκπρισωπε, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΣΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ, ΑΛΛΑ ΠΟΣΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ (ΦΥΤΡΩΝΟΥΝ).

Οταν, λοιπον, και αν μας παρουσιασετε ολοκληρωμενα ανεξαρτητα περιστατικα, τοτε να κομπορρημονειτε και να βαυκαλιζεστε ως κορυφαιοι.




Βλεπω μια επιλεκτικη ευαισθησια ή μηπως κανω λαθος; Ο φιλος αναφερθηκε και στην DHI, αλλά δεν ειδα να κανετε καμια αναφορα. Ουτε εχω δει ποτέ, οταν γραφουμε απαξιωτικα σχολια για αλλες κλινικες, να δειχνετε ευαισθησια.

ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ Ο ΙΔΙΟΣ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΒΑΛΛΕΙ ΚΑΤΑ ΤΗΣ DHI. Σε πολλα video τους κατηγορει για "χασαπηδες" και καταφερνει πολλα χτυπηματα κατω απο τη μεση. Σε αυτες τις περιπτωσεις εχει, λοιπον, το δικαιωμα να κατηγορει και να μιλα απαξιωτικα, ενω, αν τολμησει κανείς να γραψει κατι αρνητικο για την κλινικη του, γινεται Τουρκος και ζητα τα ρεστα!!!

Τα δικα μου, δικα μου και τα δικα σου, δικα μου. Ωραια νοοτροπια!!!



Και ομως η ιδια η πραγματικοτητα σας διαψευδει!!!

Εξηγηστε μας, σας παρακαλουμε (μη μας το αρνηθειτε) για ποιο λογο απο τους χιλιαδες ικανοποιημενους πελατες του κ. Αναστασακη, μεχρι το περασμενο καλοκαιρι, δεν ειχε εμφανιστει ουτε ενας να γραψει στο forum (οχι να κανει παρουσιαση, αλλά απλα να γραψει) θετικα λογια για τον γιατρο; Που ειχαν κρυφθει ολα αυτα τα χρονια οι αμετρητοι ικανοποιημενοι πελατες; Ενας ανθρωπος του θεου δε βρεθηκε να εκφρασει την ευγνωμοσυνη του στον γιατρο;

Πως καποιοι απο αυτους εμφανιστηκαν σαν τα σαλιγκαρια μετα τη βροχη, αμα τη εμφανισει του γιατρου στο forum; Ειναι παραλογο να τους θεωρησουμε "τσιρακια";

Αυτα τα ολιγα...ετσι, για να μη διαστρεβλωνετε την αληθεια και να καταλαβαινετε οτι απευθυνεστε σε νοημονα οντα και οχι σε αγελη αλογων και χειραγωγουμενων ζωων.

Απλά χάνεις τον χρόνο σου.
Δεν πρόκειται ΠΟΤΕ να απαντηθει οτιδήποτε γράψεις σε νημα μας.
Που φυσικά ΔΕΝ τα γραφεις για εμένα ή τον Αναστασακη, τα γραφεις για το κοινό σου ως ...μονομάχος.

ΕΣΕΝΑ και ΜΟΝΟΝ ΕΣΕΝΑ θα ζητησω (και θα τον πείσω!) να κανεις ένα σε zoom call ενώπιος ενωπίω με τον Dr.Αναστασακη,
ΕΠΩΝΥΜΑ, ΜΕ ΚΑΜΕΡΑ, να θέσεις ΟΛΑ σου τα ερωτηματα, τις διαφωνίες και τις ενστασεις σου για το modus operandi, το modus vivendi
και ότι άλλο έχεις βρει κατα καιρούς στις ad hominem "επιθέσεις" σου.
Όποιο Σάββατο ή Κυριακή θες.
Κάμερα.
Πρόσωπο
Ονομα.
Θα ειμαι και εγώ αν θελήσεις.
Ζήτα και από τον @CVIAL να παραστεί.
Όλα τα υπόλοιπα ειναι παιδιάστικες σαχλαμάρες, ντεμεκ αντιπολίτευση κρυμμενος πίσω από το μονιτορ και για εντυπωσιασμό.

Δείξε μας πόσο ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ νοιάζεσαι για όλα αυτα!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Georgie

Well-Known Member
1000% για αυτή την δήλωση.:)
Δε μπορώ ειλικρινά κάθε φορά με εκπλήσεις.
Που είναι ο Georgie να μαζέψει την κατάσταση και να πάρει και το λεξικό του μαζί?
Εδώ είμαι ! Πάω για pop corn και έρχομαι .
Κάτι ωραίο ειπε παλι ο καθηγητής αλλα ημουν δουλειά και δεν είχα χρονο για να το ψάξω .
Εχω εμπεδώσει το ψοφοδεης όμως !
Το είπα στην αδελφή μου που φοβάται το εμβόλιο, και νόμιζε οτι την έβρισα :)
 
  • Like
Reactions: tol

tol

Well-Known Member
Δεν πρόκειται ΠΟΤΕ να απαντηθει οτιδήποτε γράψεις σε νημα μας.

Οσα δε φθανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια.

Λανθανει της προσοχης σας, κυριε επιλησμονα εκπροσωπε, οτι το παρον νημα ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΚΛΙΝΙΚΗΣ ΣΑΣ.

Ευελπιστουσα, λοιπον, οτι θα απαντουσατε στις απολυτα λογικες παρατηρησεις μου, αλλά οντας ψοφοδεης και εμπλεος φοβου να τα αντιμετωπισετε, "την κανετε με ελαφρα πηδηματακια".

Να ξερετε, ομως, οτι προσωπικα θα ειμαι παντα στις επαλξεις, για να επισημαινω τις αντιφασεις και τα προπαγανδιστικα σχολια σας.

Αν μπορειτε (πολυ αμφιβαλλω), μας εξηγειτε σε ποιο σημειο εκανα λαθος στο προηγουμενο σχολιο μου;

Αμφιβαλλετε οτι ενα αποτελεσμα ΚΡΙΝΕΤΑΙ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΟ ΚΑΙ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ;

Εσεις θελετε να περασετε παραπλανητικα και διπλωματικα την αποψη οτι εχετε αποδειξει την αξια σας. Που; Σε ενα παραλληλο συμπαν; Εδω στο forum δεν εχετε παρουσιασει ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΟ αποτελεσμα με 50+ grafts.

Σας προκαλω...πειτε μας σε ποιο νημα βρισκεται τετοιο περιστατικο, για να σπευσουμε να το θαυμασουμε και να αναφωνησουμε διθυραμβικα σχολια για τον κορυφαιο των κορυφαιων.


Όλα τα υπόλοιπα ειναι παιδιάστικες σαχλαμάρες

Εξακολουθειτε να γραφετε με ιταμο υφος.

Επειδη, λοιπον, τυχαινει να διαθετουμε και γνωσεις παιδοψυχολογιας με μεταπτυχιακο, θα σας ελεγα οτι η δικη σας συμπεριφορα παραπεμπει ξεκαθαρα σε ΠΑΛΙΜΠΑΙΔΙΣΜΟ. Σαν μικρο κακομαθημενο παιδακι που του πηραν το παιχνιδι, διαμαρτυρεστε, κλαψουριζετε καθε φορα που καποιος ασκει κριτικη στα γραφομενα σας. Καλειτε τον δασκαλο να κανει "ντα" τα υπολοιπα παιδια που σας πειραξαν. Κρατατε μουτρακια και το παιζετε δυσκολος. Ολα αυτα ειναι κλασικα σημαδια παλιμπαιδισμου.

Σας προτρεπω, λοιπον, να το ψαξετε. Μια συνεδρία με τον καταλληλο παιδοψυχολογο θα ηταν λυτρωτικη. Θα σας αποδεσμευε απο παιδιαστικα παθη και μικροτητες. Φιλικη, καλοπροαιρετη συμβουλη.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Οσα δε φθανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια.

Λανθανει της προσοχης σας, κυριε επιλησμονα εκπροσωπε, οτι το παρον νημα ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΚΛΙΝΙΚΗΣ ΣΑΣ.

Ευελπιστουσα, λοιπον, οτι θα απαντουσατε στις απολυτα λογικες παρατηρησεις μου, αλλά οντας ψοφοδεης και εμπλεος φοβου να τα αντιμετωπισετε, "την κανετε με ελαφρα πηδηματακια".

Να ξερετε, ομως, οτι προσωπικα θα ειμαι παντα στις επαλξεις, για να επισημαινω τις αντιφασεις και τα προπαγανδιστικα σχολια σας.

Αν μπορειτε (πολυ αμφιβαλλω), μας εξηγειτε σε ποιο σημειο εκανα λαθος στο προηγουμενο σχολιο μου;

Αμφιβαλλετε οτι ενα αποτελεσμα ΚΡΙΝΕΤΑΙ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΟ ΚΑΙ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ;

Εσεις θελετε να περασετε παραπλανητικα και διπλωματικα την αποψη οτι εχετε αποδειξει την αξια σας. Που; Σε ενα παραλληλο συμπαν; Εδω στο forum δεν εχετε παρουσιασει ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΟ αποτελεσμα με 50+ grafts.

Σας προκαλω...πειτε μας σε ποιο νημα βρισκεται τετοιο περιστατικο, για να σπευσουμε να το θαυμασουμε και να αναφωνησουμε διθυραμβικα σχολια για τον κορυφαιο των κορυφαιων.




Εξακολουθειτε να γραφετε με ιταμο υφος.

Επειδη, λοιπον, τυχαινει να διαθετουμε και γνωσεις παιδοψυχολογιας με μεταπτυχιακο, θα σας ελεγα οτι η δικη σας συμπεριφορα παραπεμπει ξεκαθαρα σε ΠΑΛΙΜΠΑΙΔΙΣΜΟ. Σαν μικρο κακομαθημενο παιδακι που του πηραν το παιχνιδι, διαμαρτυρεστε, κλαψουριζετε καθε φορα που καποιος ασκει κριτικη στα γραφομενα σας. Καλειτε τον δασκαλο να κανει "ντα" τα υπολοιπα παιδια που σας πειραξαν. Κρατατε μουτρακια και το παιζετε δυσκολος. Ολα αυτα ειναι κλασικα σημαδια παλιμπαιδισμου.

Σας προτρεπω, λοιπον, να το ψαξετε. Μια συνεδρία με τον καταλληλο παιδοψυχολογο θα ηταν λυτρωτικη. Θα σας αποδεσμευε απο παιδιαστικα παθη και μικροτητες. Φιλικη, καλοπροαιρετη συμβουλη.

Έχετε δικιο, δεν ειναι δικο μας νήμα.
Ζητω συγνωμη από το κοινο για την ανακριβεια.

Και μιας και φαινεται να σου ΔΙΕΦΥΓΕ το αιτημα μου.
ΚΑΙ μιας και ΟΛΕΣ οι ...παρατηρησεις σου ειναι απέναντι σε εναν επιστημονα με προσωπο, ονοματεπώνυμο και ΟΛΟΙ ξερουν που να τον βρούν, ενω εσυ εισαι ο ...tol....
ΕΓΩ δεν εχω να σου απαντησω ΤΙΠΟΤΑ.
ΠΕΣ ΤΑ ΣΤΟΝ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ να σε δω!!!!

Στο κανω COPY PASTE
ΞΑΝΑ!
Με BOLD μπας και δε σου διαφυγει αυτη τη φορά

ΕΣΕΝΑ και ΜΟΝΟΝ ΕΣΕΝΑ θα ζητησω (και θα τον πείσω!) να κανεις ένα σε zoom call ενώπιος ενωπίω με τον Dr.Αναστασακη,
ΕΠΩΝΥΜΑ, ΜΕ ΚΑΜΕΡΑ, να θέσεις ΟΛΑ σου τα ερωτηματα, τις διαφωνίες και τις ενστασεις σου για το modus operandi, το modus vivendi και ότι άλλο έχεις βρει κατα καιρούς στις ad hominem "επιθέσεις" σου.
Όποιο Σάββατο ή Κυριακή θες.
Κάμερα.
Πρόσωπο
Ονομα.
Θα ειμαι και εγώ αν θελήσεις.
Ζήτα και από τον @CVIAL να παραστεί.

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΕΙΔΕΣ ΤΩΡΑ
 
Τελευταία επεξεργασία:

tol

Well-Known Member
Ζητω συγνωμη από το κοινο για την ανακριβεια
Να ζητησετε συγγνωμη απο το κοινο και για ενα σωρο αλλες ανακριβειες.

Η τελευταια ανακριβεια που επιμενω, αλλά που, προφανως, θελετε να αποφυγετε εντεχνως, γιατι δεν μπορειτε να κανετε διαλογο ειναι αυτη που επισημανα.

Γραψατε ΑΝΑΚΡΙΒΕΙΕΣ για αποτελεσματα που εχετε ποσταρει στο forum με 50+ grafts.

Σας προκαλω να μας δειξετε, εστω και ενα, τετοιο ολοκληρωμενο αποτελεσμα. Δεν εχετε κανενα και γι' αυτο σκιαμαχειτε.


ΚΑΙ μιας και ΟΛΕΣ οι ...παρατηρησεις σου ειναι απέναντι σε εναν επιστημονα με προσωπο, ονοματεπώνυμο και ΟΛΟΙ ξερουν που να τον βρούν, ενω εσυ εισαι ο ...tol....

Ειστε μακραν νυχτωμενος...δεν ειμαι ο ανωνυμος tol...ειμαι διευθυντης γυμνασιου με ονοματεπωνυμο (υπαρχουν ατομα που ξερουν πολλα προσωπικα μου στοιχεια). Δεν κρυβομαι πισω απο κανενα πληκτρολογιο. Οτιδηποτε γραφω, το κανω μετα λογου γνωσεως, με επιχειρηματα και οχι προσπαθωντας να προπαγανδισω, οπως εσεις. Εσεις εχετε ιδιοτελη συμφεροντα και προσπαθειτε να φιμωσετε καθε αντιπολιτευτικη φωνη.

Μην κρινετε εξ ιδιων τα αλλοτρια.
 

Georgie

Well-Known Member
Έλεος !
Σα τους οπαδούς που στήνουν ραντεβού για ξυλο !
Τι πράγματα ειναι αυτα ?
Τοσο καιρο που έλεγε για κομμώτριες ο Dr η που ειρωνευόταν μέλη οτι ξέρουν απο παράθυρα δε πείραζε ?
Εκει δεν υπήρχε θεμα με τη διακίνηση απόψεων ?
Εκει δε χρειαζόταν η βοήθεια του Mod?

Εισαι σε ενα φορουμ που γινεται κριτικη
Καλή η κακή,και άδικη ενίοτε .
Ισχύει για όλες τις κλινικές Και για όλα τα περιστατικα .
Πολλές φορές αδικήθηκαν κλινικές και παρουσιάσεις στο φορουμ απο κακές κριτικές .
Ουτε ο Βεκρής ουτε η Dhi ουτε η HDC ουτε κανεις αλλος επενέβη στο φορουμ για να τσακώνεται με μέλη .
Βλεπουμε τις δουλειές τους απο τις παρουσιάσεις και κρίνουμε
Δε θα βγούμε για μπίρα μαζι τους ουτε θα τους παντρευτούμε .

Μας λες οτι εισαι επώνυμος κλπ .
Γιατι δε καταγγελεις επώνυμα τοτε τις κλινικές που πετάς λάσπη ?
Win win ?

Εισαι η πιο Welcome κλινική Έν´το μεταξυ τοσο καιρο στο φορουμ .
Αλλα οχι να κανεις και take over στην άποψη μας .
Εχει μια άποψη ο @tol για τις δυνατότητες της κλινικής ,
Κατ´εμε, μπορει και λάθος
Τι πρεπει όμως, να τον ακυρώσουμε επειδή χαλιεσαι ?
Δείξε αυτα που ζητάει αν θες και end the story .
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Οι θερμές μου παρακλήσεις πήγαν άπατες. Οκ η αλήθεια είναι ότι δεν περίμενα και κάτι περισσότερο. Από τις 21:00, για να μην πει κάποιος ότι δεν πρόλαβε, 1 μήνας ban σε όποιον το συνεχίσει.
 
Και εγω, φιλε μου, μπορω να σου δωσω το τηλεφωνο 3000 ατομων που θα σε αποτρεψουν να πας στη DHI, γιατι ειχαν κακα ή μετρια αποτελεσματα.




186 grafts, φιλε μου, δεν εχει ουτε ο Μπεζος. 186 τριχες σου ειπαν. Εξαλλου στη DHI μονο για τριχες μιλουν, αφου αλλωστε και τα αποτελεσματα τους ειναι "τριχες".




Φιλε μου, αν τελικα σου βαλουν 1200 grafts (πολυ πιθανο...αυτη ειναι η τακτικη τους, για να σε εχουν μονιμα πελατη), τοτε δεν ειναι κανονικη τιμη. Ειναι υπερκοστολογηση χαμηλης ποιοτητας υπηρεσιων.



Η τριχοπτωση δε σταματα ποτέ, αν ειναι κληρονομικη. Και η κληρονομικοτητα δεν ειναι μονο απο τον πατερα. Μην επαναπαυεσαι. Καθε λαθος επιλογη μπορει να αποβει μοιραια για το μελλον.

Εν κατακλειδι...μη βιαζεσαι...η επιλογη της DHI ειναι κακη. Μην παρασυρεσαι απο την εντονη επιθυμια της "εδω και τωρα" μεταμοσχευσης. Διαβασε με προσοχη τα νηματα στο forum.

Ο Θεός να σε έχει γερό και καλά ευχάριστο

Αλλά πες μου εσύ που σινεστας να πάω ?
 
  • Like
Reactions: tol

dim d

Well-Known Member
Φιλε δεν θα σου προτεινει καποιος που να πας δεν δουλευει ετσι το φορουμ. Δεν ξερεις βασικα πραγματα, διαβασε εδω να ενημερωθεις , μην βιαζεσαι και μην ενθουσιαζεσαι απο οτι ακους δεξια και αριστερα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tol

Well-Known Member
Ο Θεός να σε έχει γερό και καλά ευχάριστο

Αλλά πες μου εσύ που σινεστας να πάω ?

Ευχαριστω, φιλε μου, για τα καλα σου λογια. Δε θα σου προτεινω καμια κλινικη. Υπαρχουν πολλα νηματα μεταμοσχευσεων στο forum. Μπορεις να τα διαβασεις και να αντλησεις πληροφοριες.

Προσωπικα σου ανεφερα ολες τις ενστασεις μου για την DHI. Και απο προσωπικες εμπειριες, αλλά και απο πολλες μαρτυριες στο forum, συναγεται αβιαστα το συμπερασμα οτι προκειται για μια μετρια κλινικη μεταμοσχευσεων.

Διαβασμα...διαβασμα...διαβασμα.

Το τριπτυχο που εγγυαται σωστες επιλογες. Μη βιαζεσαι. Φαινεται οτι εισαι ανενημερωτος και αγνοεις βασικα πραγματα στο θεμα των μεταμοσχευσεων.

Αντλησε πληροφοριες και σου ευχομαι ολοψυχα να προβεις στην καλυτερη δυνατη επιλογη.
 
Μπλουζα