2021 θέλω μεταμόσχευση

piros75

Well-Known Member
Συγγνώμη που ρωτάω αλλά πώς μια κλινική σου εδωσε τηλέφωνό κάποιου πελάτη της (και μάλιστα όχι ενός αλλά 300); Το τηλέφωνο είναι προσωπικό δεδομένο και απαγορεύεται να δίνεται στον οποιοδήποτε

και εμένα πριν κάνω μου δώσανε λίστα με ασθενείς για να επικοινωνήσω και μάλιστα όταν πήγα να την κάνω συμπλήρωσα αίτηση στην οποία υπήρχε η επιλογή (ΝΑΙ, ΌΧΙ) αν θέλω να επικοινωνούν μαζί μου άλλοι υποψήφιοι ασθενείς. Όπως επίσης υπήρχε επιλογή για χρήση του αποτελέσματός μου για διαφημιστικούς σκοπούς με υποεπιλογές να φαίνονται ή να μην φαίνονται τα χαρακτηριστικά του προσώπου και για επιστημονικούς σκοπούς σε συνέδρια κλπ, κλπ. Άρα κανονικά υπάρχει η λίστα με ανθρώπους που έχουν κάνει και τους κάνει κέφι να μιλήσουν ή/και να βρεθούν με άλλους.

Και εγω, φιλε μου, μπορω να σου δωσω το τηλεφωνο 3000 ατομων που θα σε αποτρεψουν να πας στη DHI, γιατι ειχαν κακα ή μετρια αποτελεσματα.

Φίλε tol θα ήθελα πολύ να μου δώσεις το τηλέφωνο από 3000 άτομα που θα με αποτρέψουν από το να κάνω και την επόμενη μου μμ εκεί....

Συγνώμη δηλαδή αλλά το τσουβάλιασμα και το να λέμε ότι να ναι είναι πολύ άσχημο και προδιαθέτει με ψεύδη κάποιον από το να πράξει κάτι.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Ούτε απέξω μην περάσεις απο Dhi κ αναστασακη
Κάτσε διάβασε κ θα βγάλεις ασφαλή συμπεράσματα
Προς τι το σχολιο αυτο αγαπητε?
Ποιο ειναι το παραπονο σας από την κλινική μας και συμβουλευετε τους νεους φορουμιτες να μην περασουν ουτε απέξω?
@CVIAL αυτη η συμπεριφορά ειναι αποδεκτη στα πλαισια της ελευθεριας του λόγου???
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Οι ελληνικές κλινικές έχουνε μείνει πίσω για τους γνωστούς λόγους η κάθε μια και σύμφωνα με το επιχειρηματικό μοντέλο που ακολουθούν(βλέπε Dhi,Βεκρής).
Και τα λεφτά που ζητάνε είναι υπερκοστολογημένα και εν κατακλείδι απαράδεκτα.
Ο Αναστασάκης τα έχουμε ξανααναφέρει διαφοροποιείται,αλλά θα πρέπει να βελτιώσει τις πυκνότητες του και τα session του να είναι πολύ μεγαλύτερα.
Τότε έχει ελπίδες, γιατί την τιμή του δε νομίζω να την κατεβάσει.
Ο Τιρκαλάς τα έχω ξαναγράψει,για μένα είναι ο μόνος που διαφοροποιείται σημαντικά σε πάρα πολλά πράγματα και θέλει πολύ μικρές βελτιώσεις για να είναι τοπ.
Για αυτό τον επέλεξα και δεν πήγα εξωτερικό τελικά.
Για την τιμή του δεν συζητάμε,κανένας δεν πρέπει να πηγαίνει τουλάχιστον Τουρκία.

Νομίζω ότι για το συγκεκριμένο θέμα έχει κουρασει.
Ως ιατρός αποφασιζει με περισσοτερη γνωση αό οποιονδηποτε ΤΙ πυκνότητα θα κάνει και ΠΟΤΕ.
Σας εχω ανεβασει περιστατικο και με 50+, και προσφατα με 40-45+ ΜΕΣΗ και ότι άλλο θελετε.
Πάνω από 2500 σε μια μέρα ή 3500 σε 2 δεν ειναι ασφαλες συμφωνα με διεθμή guidelines.
Αυτα κανει και ο Dr. Αναστασακης.
Τωρα τι κανουν κάποιοι για ΜΗ ιατρικούς λόγους ή χωρις να τηρούν τα guidelines ειναι δικαιωμα τους.
Ειναι όμως άστοχο να εγκαλούμε τον συνετό ιατρό να τους ακολουθησει, δεν νομίζετε?
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Μα τρολ είναι κ το αποδεικνύουν σε κάθε ποστ που αναφέρεται στον μέσσι της fue αναστασακη
Άσε που εντελώς τυχαία απ το καλοκαίρι του 20 έκαναν την εμφάνιση τους με τον βασιλιά της fue
Το σταματάω εδώ κ δεν ασχολούμαι άλλο με την συγκεκριμένη κλινική γιατί έχει αμολυσει τους διαδικτυακους μπραβους κ δεν θα βγει άκρη
Τα μέλη είναι ενήλικα κ μπορούν να αποφασίσουν μόνα τους
Καλή συνέχεια

Για την ωρα ο μονος που κανει bullying και ΣΥΚΟΦΑΝΤΕΙ και αφηνει υπονούμενα που προσβάλουν το φορουμ, από τα μέλη μεχρι την διαχειριση εισαι εσυ και μόνο εσυ.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
γιατι διαφωνεις οτι υπαρχουν μελη "θεοσταλτοι"? ερχονται απο το πουθενα....και εξαφανιζονται στο πουθενα μολις δουν τα σκουρα....και ολος τυχαιος εχουν και το καταλληλο ταιμινγκ να κανουν και τα δυο.......

Ο ΜΕΣΟΣ άνθρωπος αποφευγει τις συγκρούσεις όταν μπορεί διότι του χαλανε την ηρεμία και την "ψυχολογία".
Ο ΜΕΣΟΣ άνθρωπος που θα μεινει ικανοποιημενος από τον π.χ. Αναστασακη ή θα εκτιμήσει τα περιστατικά ή τα βιντεό του, θα μπει να το γραψει
εδω μεσα και μόλις κάποιοι που ΤΡΕΦΟΝΤΑΙ με την σύγκρουση του την ..πεσουν, απλα θα φυγει και θα πει "σιγα μην κατσω να σκασω".
Ναι, εχω γνωρισει και έχω μιλήσει στην κλινική με πολλα τέτοια άτομα.
ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ!!!!

Οπότε ειναι απλο, δεν υπάρχουν "βαλτοί", ειναι προφανες πως ο χουλιγκανισμός και το bullying σε ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ λεει κάτι θετικό για ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ περαν από αυτούς που έχει ....εγκρινει το ...πάνελ, φερνει αποτέλεσμα!
Και λακάνε!
ΑΥΤΗ ειναι η εξήγηση.
 

tol

Well-Known Member
Σας εχω ανεβασει περιστατικο και με 50+

Μηπως ειμαστε μελη σε διαφορετικο forum; Εχετε ανεβασει, εστω και ενα, ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΟ περιστατικο με πυκνοτητα 50+; Μηπως το εχετε κανει σε καποιο αλλο forum; Μπορειτε να μας θυμισετε ποια ειναι τα ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΑ περιστατικα, για να παμε να τα θαυμασουμε;

Και στην DHI καποιοι γιατροι, και στον κ. Βεκρη καποιες "νοσηλευτριες" (οπως τις αποκαλειτε) μπορει να εχουν επιχειρησει να βαλουν 50 grafts. Το θεμα ομως, κυριε εκπρισωπε, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΣΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ, ΑΛΛΑ ΠΟΣΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ (ΦΥΤΡΩΝΟΥΝ).

Οταν, λοιπον, και αν μας παρουσιασετε ολοκληρωμενα ανεξαρτητα περιστατικα, τοτε να κομπορρημονειτε και να βαυκαλιζεστε ως κορυφαιοι.


Προς τι το σχολιο αυτο αγαπητε?
Ποιο ειναι το παραπονο σας από την κλινική μας και συμβουλευετε τους νεους φορουμιτες να μην περασουν ουτε απέξω?
@CVIAL αυτη η συμπεριφορά ειναι αποδεκτη στα πλαισια της ελευθεριας του λόγου???

Βλεπω μια επιλεκτικη ευαισθησια ή μηπως κανω λαθος; Ο φιλος αναφερθηκε και στην DHI, αλλά δεν ειδα να κανετε καμια αναφορα. Ουτε εχω δει ποτέ, οταν γραφουμε απαξιωτικα σχολια για αλλες κλινικες, να δειχνετε ευαισθησια.

ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ Ο ΙΔΙΟΣ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΒΑΛΛΕΙ ΚΑΤΑ ΤΗΣ DHI. Σε πολλα video τους κατηγορει για "χασαπηδες" και καταφερνει πολλα χτυπηματα κατω απο τη μεση. Σε αυτες τις περιπτωσεις εχει, λοιπον, το δικαιωμα να κατηγορει και να μιλα απαξιωτικα, ενω, αν τολμησει κανείς να γραψει κατι αρνητικο για την κλινικη του, γινεται Τουρκος και ζητα τα ρεστα!!!

Τα δικα μου, δικα μου και τα δικα σου, δικα μου. Ωραια νοοτροπια!!!

Ο ΜΕΣΟΣ άνθρωπος που θα μεινει ικανοποιημενος από τον π.χ. Αναστασακη ή θα εκτιμήσει τα περιστατικά ή τα βιντεό του, θα μπει να το γραψει
εδω μεσα

Και ομως η ιδια η πραγματικοτητα σας διαψευδει!!!

Εξηγηστε μας, σας παρακαλουμε (μη μας το αρνηθειτε) για ποιο λογο απο τους χιλιαδες ικανοποιημενους πελατες του κ. Αναστασακη, μεχρι το περασμενο καλοκαιρι, δεν ειχε εμφανιστει ουτε ενας να γραψει στο forum (οχι να κανει παρουσιαση, αλλά απλα να γραψει) θετικα λογια για τον γιατρο; Που ειχαν κρυφθει ολα αυτα τα χρονια οι αμετρητοι ικανοποιημενοι πελατες; Ενας ανθρωπος του θεου δε βρεθηκε να εκφρασει την ευγνωμοσυνη του στον γιατρο;

Πως καποιοι απο αυτους εμφανιστηκαν σαν τα σαλιγκαρια μετα τη βροχη, αμα τη εμφανισει του γιατρου στο forum; Ειναι παραλογο να τους θεωρησουμε "τσιρακια";

Αυτα τα ολιγα...ετσι, για να μη διαστρεβλωνετε την αληθεια και να καταλαβαινετε οτι απευθυνεστε σε νοημονα οντα και οχι σε αγελη αλογων και χειραγωγουμενων ζωων.
 
Δεν το πιστεύω διάβαζα όλα τα μηνύματα αυτά που με στείλατε σήμερα και δεν ήμουνα σίγουρος πως ήταν για μένα αλλά όντως όλλα αυτά ήταν για μένα σας αγαπάω πάρα πολύ


Μέχρι και ο Cvial έγραψε ο οποίος θα είναι μάλλον και ο κατασκευαστής της σελίδας . Συγχαρητήρια κιόλας έκανες μία εξαιρετική δουλειά μας έφερες όλους κοντά


Ναι όντως με έδωσαν μία λίστα περίπου 300 άτομα ίσως και παραπάνω που έχουν δεχθεί οι ίδιοι τους να μπορεί κάποιος ενδιαφερόμενος να τους πάρει τηλέφωνο και να κάνουμε μία συνάντηση και να μιλήσουν από κοντά ή να δουν το αποτέλεσμα αυτό που έχουν κάνει προηγούμενοι πελάτες τους

Ναι ψάχνω εδώ και κάμποσα χρόνια για μία μεταμόσχευση με ένα καλό αποτέλεσμα πολύ λέτε να μη βιαστώ και το δέχομαι αυτό να διαβάσω και να διαβάσω και να ξαναδιαβάσω ότι ανεβάζει κάποιος εδώ

Αλλά αυτός που έχει διαβάσει όλα αυτά και είναι περισσότερα χρόνια εδώ στο forum δεν πρέπει να έχει βγάλει μία προσωπική γνώμη και να ξέρει ποια κλινική δίνει αυτά που όντως θα ηθελε ο καθένας μας το καλύτερο αποτέλεσμα
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Ο ΜΕΣΟΣ άνθρωπος αποφευγει τις συγκρούσεις όταν μπορεί διότι του χαλανε την ηρεμία και την "ψυχολογία".
Ο ΜΕΣΟΣ άνθρωπος που θα μεινει ικανοποιημενος από τον π.χ. Αναστασακη ή θα εκτιμήσει τα περιστατικά ή τα βιντεό του, θα μπει να το γραψει
εδω μεσα και μόλις κάποιοι που ΤΡΕΦΟΝΤΑΙ με την σύγκρουση του την ..πεσουν, απλα θα φυγει και θα πει "σιγα μην κατσω να σκασω".
Ναι, εχω γνωρισει και έχω μιλήσει στην κλινική με πολλα τέτοια άτομα.
ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ!!!!

Οπότε ειναι απλο, δεν υπάρχουν "βαλτοί", ειναι προφανες πως ο χουλιγκανισμός και το bullying σε ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ λεει κάτι θετικό για ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ περαν από αυτούς που έχει ....εγκρινει το ...πάνελ, φερνει αποτέλεσμα!
Και λακάνε!
ΑΥΤΗ ειναι η εξήγηση.
Αυτή η προσωπική απάντηση σε μένα σε κάτι που αναφέρομαι αόριστα τι είναι ; Έχει κάποιος την μύγα νομίζω ;
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Προς τι το σχολιο αυτο αγαπητε?
Ποιο ειναι το παραπονο σας από την κλινική μας και συμβουλευετε τους νεους φορουμιτες να μην περασουν ουτε απέξω?
@CVIAL αυτη η συμπεριφορά ειναι αποδεκτη στα πλαισια της ελευθεριας του λόγου???

Ναι είναι. Ο καθένας μπορεί να εκφέρει την προσωπική του άποψη και φυσικά να κριθεί για αυτή. Όπως θα παρατηρήσατε ακολούθησε διάλογος, αντιπαράθεση και κριτική σε αυτό το σχόλιο από πολλά μέλη. Αυτή είναι και η ουσία. Όχι ο αποκλεισμός απόψεων (όσο και αν είναι ανόητες καμμιά φορά) αλλά η "κατάρριψη" τους μέσα από διάλογο και επιχειρήματα.
 
Προς τι το σχολιο αυτο αγαπητε?
Ποιο ειναι το παραπονο σας από την κλινική μας και συμβουλευετε τους νεους φορουμιτες να μην περασουν ουτε απέξω?
@CVIAL αυτη η συμπεριφορά ειναι αποδεκτη στα πλαισια της ελευθεριας του λόγου???
Αγαπητέ εκπροσωπε δεν έχει να κάνει με την κλινική σας αλλά με όλες τις ελληνικές κλινικές
Δεν είναι προσωπικό το θέμα κ η επίθεση
Όπως είδατε αναφερθηκα κ στην Dhi αλλά αυτό το αγνοησατε
Για τη χυδαια επίθεση του εργοδότη σας απέναντι σε συναδέλφους του έχετε να προσθέσετε κάτι;;;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Γιατί αγνοείτε επιδεικτικά τις υποδείξεις? Μια απλή διευκρίνηση ήταν επαρκής.
 

vlafo

Well-Known Member
Εγω λοιπόν για να περάσω στην ταμπακιέρα,θα καλέσω την κλινική να εποικοινωνήσει με τους Roni & Dong να συνεχίσουν την παρουσίαση που τη σταματήσανε ξαφνικά και εξαφανιστήκανε ως δια μαγείας πάλι.
Και ευχαριστούμε τον Nik Moss που τα ξεψαχνίζει και δεν αφήνει κανένα κάτω.
Θα τον βάλουμεε μόνιμη θέση παρατηρητή να μαζεύει όλα τα ημιτελή περιστατικά.

Ενα ανεξάρτητο περιστατικό πέρα του Aldo θέλω.
ΕΝΑ.
 

Aldo

Well-Known Member
Εγω λοιπόν για να περάσω στην ταμπακιέρα,θα καλέσω την κλινική να εποικοινωνήσει με τους Roni & Dong να συνεχίσουν την παρουσίαση που τη σταματήσανε ξαφνικά και εξαφανιστήκανε ως δια μαγείας πάλι.
Και ευχαριστούμε τον Nik Moss που τα ξεψαχνίζει και δεν αφήνει κανένα κάτω.
Θα τον βάλουμεε μόνιμη θέση παρατηρητή να μαζεύει όλα τα ημιτελή περιστατικά.

Ενα ανεξάρτητο περιστατικό πέρα του Aldo θέλω.
ΕΝΑ.
Eγω μπορω να παρω αδεια Κυριε μολις εμφανιστει το ενα ?? :p :p
 

vlafo

Well-Known Member
Αυτα τα ολιγα...ετσι, για να μη διαστρεβλωνετε την αληθεια και να καταλαβαινετε οτι απευθυνεστε σε νοημονα οντα και οχι σε αγελη αλογων και χειραγωγουμενων ζωων.
1000% για αυτή την δήλωση.:)
Δε μπορώ ειλικρινά κάθε φορά με εκπλήσεις.
Που είναι ο Georgie να μαζέψει την κατάσταση και να πάρει και το λεξικό του μαζί?
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Μηπως ειμαστε μελη σε διαφορετικο forum; Εχετε ανεβασει, εστω και ενα, ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΟ περιστατικο με πυκνοτητα 50+; Μηπως το εχετε κανει σε καποιο αλλο forum; Μπορειτε να μας θυμισετε ποια ειναι τα ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΑ περιστατικα, για να παμε να τα θαυμασουμε;

Και στην DHI καποιοι γιατροι, και στον κ. Βεκρη καποιες "νοσηλευτριες" (οπως τις αποκαλειτε) μπορει να εχουν επιχειρησει να βαλουν 50 grafts. Το θεμα ομως, κυριε εκπρισωπε, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΣΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ, ΑΛΛΑ ΠΟΣΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ (ΦΥΤΡΩΝΟΥΝ).

Οταν, λοιπον, και αν μας παρουσιασετε ολοκληρωμενα ανεξαρτητα περιστατικα, τοτε να κομπορρημονειτε και να βαυκαλιζεστε ως κορυφαιοι.




Βλεπω μια επιλεκτικη ευαισθησια ή μηπως κανω λαθος; Ο φιλος αναφερθηκε και στην DHI, αλλά δεν ειδα να κανετε καμια αναφορα. Ουτε εχω δει ποτέ, οταν γραφουμε απαξιωτικα σχολια για αλλες κλινικες, να δειχνετε ευαισθησια.

ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ Ο ΙΔΙΟΣ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΒΑΛΛΕΙ ΚΑΤΑ ΤΗΣ DHI. Σε πολλα video τους κατηγορει για "χασαπηδες" και καταφερνει πολλα χτυπηματα κατω απο τη μεση. Σε αυτες τις περιπτωσεις εχει, λοιπον, το δικαιωμα να κατηγορει και να μιλα απαξιωτικα, ενω, αν τολμησει κανείς να γραψει κατι αρνητικο για την κλινικη του, γινεται Τουρκος και ζητα τα ρεστα!!!

Τα δικα μου, δικα μου και τα δικα σου, δικα μου. Ωραια νοοτροπια!!!



Και ομως η ιδια η πραγματικοτητα σας διαψευδει!!!

Εξηγηστε μας, σας παρακαλουμε (μη μας το αρνηθειτε) για ποιο λογο απο τους χιλιαδες ικανοποιημενους πελατες του κ. Αναστασακη, μεχρι το περασμενο καλοκαιρι, δεν ειχε εμφανιστει ουτε ενας να γραψει στο forum (οχι να κανει παρουσιαση, αλλά απλα να γραψει) θετικα λογια για τον γιατρο; Που ειχαν κρυφθει ολα αυτα τα χρονια οι αμετρητοι ικανοποιημενοι πελατες; Ενας ανθρωπος του θεου δε βρεθηκε να εκφρασει την ευγνωμοσυνη του στον γιατρο;

Πως καποιοι απο αυτους εμφανιστηκαν σαν τα σαλιγκαρια μετα τη βροχη, αμα τη εμφανισει του γιατρου στο forum; Ειναι παραλογο να τους θεωρησουμε "τσιρακια";

Αυτα τα ολιγα...ετσι, για να μη διαστρεβλωνετε την αληθεια και να καταλαβαινετε οτι απευθυνεστε σε νοημονα οντα και οχι σε αγελη αλογων και χειραγωγουμενων ζωων.
Εγω λοιπόν για να περάσω στην ταμπακιέρα,θα καλέσω την κλινική να εποικοινωνήσει με τους Roni & Dong να συνεχίσουν την παρουσίαση που τη σταματήσανε ξαφνικά και εξαφανιστήκανε ως δια μαγείας πάλι.
Και ευχαριστούμε τον Nik Moss που τα ξεψαχνίζει και δεν αφήνει κανένα κάτω.
Θα τον βάλουμεε μόνιμη θέση παρατηρητή να μαζεύει όλα τα ημιτελή περιστατικά.

Ενα ανεξάρτητο περιστατικό πέρα του Aldo θέλω.
ΕΝΑ.

Αν διαβασετε τα threads θα δειτε γιατι δεν ασχολούνται.
Σε ΚΑΜΙΑ περιπτωση δεν θα βάλω εγω ή ο ιατρός τα παιδια στη διαδικασια να ανεχτουν συμπεριφορες που δεν θέλουν.
Εγω πληρωνομαι τουλαχιστον
Αυτοι χάρη κανα σε όλους μας, και σε μας και σε εσας.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Αγαπητέ εκπροσωπε δεν έχει να κάνει με την κλινική σας αλλά με όλες τις ελληνικές κλινικές
Δεν είναι προσωπικό το θέμα κ η επίθεση
Όπως είδατε αναφερθηκα κ στην Dhi αλλά αυτό το αγνοησατε
Για τη χυδαια επίθεση του εργοδότη σας απέναντι σε συναδέλφους του έχετε να προσθέσετε κάτι;;;
¨Εψαχα να βρω το thread να σου απαντησω όπως αξιζει, το ειδα χθες βραδυ φευγαλεα αλλα έχω και άλλη ζωη όπως καταλαβαινεις....
Μπορεις σε παρακαλω να μου το δειξεις γιατι πραγματικα χρειάζεσαι απαντηση και θα την έχεις.
Νομίζω πως αλλού το έχει γραψει αυτο περι ...χυδαιας επίθεσης.
Εκτός αν ειναι εδώ.
Ακόμα καλύτερα, θα πρότεινα να ανοίξει ένα νέο thread, να υπερασπιστεις αυτούς που ΧΥΔΑΙΑ ο Αναστασακης πλήττει και σε ενοχλεί.
Μην σου πω πως μπορει να μπει και να σου απαντησει και ο ιδιος.
Γιατι φαινεται πως ΠΟΛΥ ενοχλει καποιους η ΑΛΗΘΕΙΑ.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα