12 μήνες fina και εξέλιξη με Dr. Freitas

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Peter Pan

Active Member
Μονο εγω πηγα χυμα HDC το 2012 και τους ειπα οτι νομιζεται....και με εκαναν κουκλακι???
Καλά φίλε εσυ έκανες έγκλημα μεγατόνων, σαν τα πρόβατα στην σφαγή πηγες αλλά για καλή σου τύχη σου βγήκε σε καλό, υπάρχουν όμως τόσες χιλιάδες συνάνθρωποι μας που πήγαν σε κλινικές κ είπαν ακριβώς το ίδιο. Δεν ήταν τόσο τυχεροί όμως.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Καλά φίλε εσυ έκανες έγκλημα μεγατόνων, σαν τα πρόβατα στην σφαγή πηγες αλλά για καλή σου τύχη σου βγήκε σε καλό, υπάρχουν όμως τόσες χιλιάδες συνάνθρωποι μας που πήγαν σε κλινικές κ είπαν ακριβώς το ίδιο. Δεν ήταν τόσο τυχεροί όμως.
Ποια προβατα ρε φιλε...ηταν να κανω bergankord μετα μιλησα με γκουρα με μπρεντα με πολλους και κατα τυχη βρηκα το φορουμ και με εσωσαν τοτε παιδια που πηγαν στην Κυπρο και μιλησα μαζι τους τηλεφωνηκα να με πουνε τι παιζει.
Θελω να πω οτι πηγα χυμα δεν τους ζητησα σχεδιασμο εγω ουτε μετρησεις και αλλες λεπτομερειες που υπαρχουν τωρα. Καντε οτι νομιζεται εσεις.
Εδω ο thanos θα παει σε εναν καλο γιατρο και ανχωνεται για το σχεδιασμο. Δεν θελει πολλα πολλα του κανει 2-3 σχεδιασμους και επιλεγει.
 

Peter Pan

Active Member
Ποια προβατα ρε φιλε...ηταν να κανω bergankord μετα μιλησα με γκουρα με μπρεντα με πολλους και κατα τυχη βρηκα το φορουμ και με εσωσαν τοτε παιδια που πηγαν στην Κυπρο και μιλησα μαζι τους τηλεφωνηκα να με πουνε τι παιζει.
Θελω να πω οτι πηγα χυμα δεν τους ζητησα σχεδιασμο εγω ουτε μετρησεις και αλλες λεπτομερειες που υπαρχουν τωρα. Καντε οτι νομιζεται εσεις.
Εδω ο thanos θα παει σε εναν καλο γιατρο και ανχωνεται για το σχεδιασμο. Δεν θελει πολλα πολλα του κανει 2-3 σχεδιασμους και επιλεγει.
Α οκ έτσι πες, όπως το έγραψες νόμιζα ότι απλά πηγες στην πρώτη κλινική που είδες πιθανόν στο Ίντερνετ κ είπες κάντε εσείς ότι θέλετε εγώ δεν έχω ιδέα έτσι κ αλλιώς, κάπως έτσι ακούστηκε χαχα
 

Thanos92

Active Member
Ποια προβατα ρε φιλε...ηταν να κανω bergankord μετα μιλησα με γκουρα με μπρεντα με πολλους και κατα τυχη βρηκα το φορουμ και με εσωσαν τοτε παιδια που πηγαν στην Κυπρο και μιλησα μαζι τους τηλεφωνηκα να με πουνε τι παιζει.
Θελω να πω οτι πηγα χυμα δεν τους ζητησα σχεδιασμο εγω ουτε μετρησεις και αλλες λεπτομερειες που υπαρχουν τωρα. Καντε οτι νομιζεται εσεις.
Εδω ο thanos θα παει σε εναν καλο γιατρο και ανχωνεται για το σχεδιασμο. Δεν θελει πολλα πολλα του κανει 2-3 σχεδιασμους και επιλεγει.
Καλά για όλα αγχώνομαι όχι μόνο για τον σχεδιασμό :p Για την επέμβαση 2 ημερών, την αποθεραπεία, το αποτέλεσμα, το διάστημα που πρέπει να περάσει για να βγουν τα μαλλιά, το οτι θα πρεπει να το λέω σε οποιον με ρωταει συν όλα τα υπολοιπα αγχη της ζωης :cool:
 
Τελευταία επεξεργασία:

LoverBoy

Well-Known Member
Καλά για όλα αγχώνομαι όχι μόνο για τον σχεδιασμό :p Για την επέμβαση 2 ημερών, την αποθεραπεία, το αποτέλεσμα, το διάστημα που πρέπει να περάσει για να βγουν τα μαλλιά, το οτι θα πρεπει να το λέω σε οποιον με ρωταει συν όλα τα υπολλοιπα αγχη της ζωης :cool:
Είναι μια αγχωτική διαδικασία σίγουρα αλλά όταν μπείς θα δεις ότι δεν ήταν κάτι το τραγικό για να σκας τόσο!Υπομονή 2 μέρες για να απολαμβάνεις μετά την εμφάνιση που γουστάρεις!Είχα το ίδιο άγχος αλλά σκεφτόμουν ότι πάω για αναβάθμιση του εαυτού μου και έτσι το ζύγιζα κάπως!Μη σκέφτεσαι το μετά παρά μόνο τις πρώτες 10 μέρες που θέλει προσοχή!Όλα τα άλλα έρχονται μόνα τους!
 

Thanos92

Active Member
Ξέρει κάποιος να με βοηθήσει σε 2 εξετάσεις που μου ζητάνε ;
Ionogram και Coagulation πως τις ζητάω στα ελληνικά ;;
 

Συνημμένα

  • IMG_9498.jpeg
    IMG_9498.jpeg
    140.9 KB · Προβολές: 29

LoverBoy

Well-Known Member
Ξέρει κάποιος να με βοηθήσει σε 2 εξετάσεις που μου ζητάνε ;
Ionogram και Coagulation πως τις ζητάω στα ελληνικά ;;
Νομίζω ότι αν απευθυνθείς στο Μικροβιολογικό κέντρο-Διαγνωστικό που θα τις κάνεις θα τις γνωρίζουν και θα κατευθύνουν αυτοί!
 

Kostas97

Well-Known Member
Ξέρει κάποιος να με βοηθήσει σε 2 εξετάσεις που μου ζητάνε ;
Ionogram και Coagulation πως τις ζητάω στα ελληνικά ;;

Ιονογραμμα και έλεγχος πήξης - πυκτηκότητας.

Δειξτα στα αγγλικα οπως σου λεει ο Lover.
 
Μπλουζα