.

I

Ironman

.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

I

Ironman

Paixtara m phge 1500 eurw gt kerdisa 50% ekptwsh apo oti m eipan pou eixa parei meros sth klhrwsh pou ginotan gia tis 6000 trixes pou 8a kana free
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

anargiros88

Well-Known Member
Καταρχήν γράφε ΕΛΛΗΝΙΚΑ ! Τα greeklish δεν επιτρέπονται ! Όσοι είχαν πάρει μέρος στην περσινή κλήρωση είχαν 50% έκπτωση , ενημέρωνε η κλινική με μειλ όταν κάναμε την αίτηση !

Ironman εσύ νωρίς θυμήθηκες να κάνεις παρουσιαση ! έπρεπε να περιμένεις καμιά 10 ετια και μετά ! Αν δεν έχεις δικές σου φώτο πριν και μετά μην κάνεις τον κόπο να κάνεις παρουσίαση γιατί το μόνο που θα καταφέρεις είναι να φας κράξιμο !
 

Veron

Well-Known Member
Καλησπερα @Ironman ελπιζω να πηγε καλα ,αν και πιστευω (μακαρι να βγω ψευτης) οτι με τα grafts που εβαλες για την περιπτωση σου ειναι λιγα.
 
I

Ironman

Σίγουρα είναι λίγα... Αναργυρε αυτές βάζω μόνο από πριν κ μια που θα βάλω σήμερα απ τον ένα χρόνο μετά εσύ κ οποίος άλλος δεν ικανοποιείτε με αυτές ας μην ασχοληθεί μ αυτό το νημα... Andriano συμφωνώ ότι είναι πολύ λίγα γι αυτό μόλις μπορέσω θα κάνω άλλη μια με ίδια graft κ μετά βλεπουμε
 

spass

Active Member
κοίτα iron το μόνο σίγουρο είναι ότι εάν οι φωτο που σκοπεύεις να βάλεις είναι αυτές όλες κι όλες και αλλη μια δυο στην τωρινή σου κατάσταση δεν θα ασχοληθει σχεδόν κανένας.και ερωτω εάν δεν σε ενδιαφέρει να ασχοληθούμε γιατί έκανες το συγκεκριμένο νήμα και μετα από ένα χρόνο;άσχετα από αυτό ελπίζω να έχουν πάει όλα καλά με την μ/μ σου και να είσαι ευχαριστημενος γιατί αυτό προέχει
 
I

Ironman

Εγώ πιστεύω ότι αρκουν οι φωτός τώρα να βάζω κάθε λίγο δν έχω κ χρόνο οποίος δε θέλει να ασχοληθεί κ πιστεύει ότι δεν αξίζει η οτιδήποτε ας μη σχολιάζει δείτε αυτά που θέλετε εγώ απλά θέλω να μου πουν τη γνώμη τους οποίοι θέλουν για το αν πιστεύουν ότι άλλαξε κάτι ή τι πιστεύουν ότι χρειάζεται ακόμα τώρα οποίος δε θέλει να ασχοληθεί δεν ασχολείτε μη σχολιάζεται...
 
Μπλουζα