.

anargiros88

Well-Known Member
και ερωτω εάν δεν σε ενδιαφέρει να ασχοληθούμε γιατί έκανες το συγκεκριμένο νήμα και μετα από ένα χρόνο;

Τι ρωτάς και εσύ ? Για πιο λόγο έκανε το νήμα κάνει μπαμ με το καλήμερα ! Και αντί να πει και ευχαριστώ που τον προσγειώνω ομαλά πριν πέσει απότομα μου την λέει και από πάνω !
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

I

Ironman

Τώρα σήμερα θα την ανεβάσω αλλά πολύ θέμα ρε παιδιά ρε αναργυρε εσύ μη μπαίνεις εδώ ασχολήσου με ποιο σοβαρά νηματα
 
I

Ironman

Και δε στην είπα ποτέ εσύ γκρινιάζεις κ σου λέω να μη μπαίνεις εδώ
 

anargiros88

Well-Known Member
στο πρώτο μνμ είδες τι σου έγραψα ? Αν όχι ξαναδιάβασε ! Αν κρίνω από τα greeklish μάλλον τα Ελληνικά σε δυσκολεύουν .
 
I

Ironman

Μου είπες επειδή τν ανέβασα μετά από ένα χρόνο ανέβασε τη και σε δέκα το οποίο είναι ειρωνεία τεσπα ρε αγόρι μ μπορείς να σταματήσεις να μπαίνεις στο νημα μου
 

anargiros88

Well-Known Member
Όχι δεν μπορώ ! Θα μπαίνω και θα σχολιάζω ! Είναι δικαίωμα μου ! Άντε βάλε τώρα την φώτο να δούμε το αποτέλεσμα σου !
 

anargiros88

Well-Known Member
άντε σώσε ! Θέλω να έχω άποψη και για την κλινική των Αθηνών ! Με ποιο γιατρό έκανες ?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

I

Ironman

Ρε παιδιά πείτε μου λίγο τόσο κακό είναι που τα κάνω τόσο περιληπτικά και δείχνω μπαμ το πριν και το μετά αν είναι να μη ξαναγράψω τίποτα
 

anargiros88

Well-Known Member
Γράψε ρε συ , ψοφάς για παρεξήγηση ! Μια κουβέντα είπα 100 απάντησες ! Κακό δεν είναι , περίεργο είναι ! Και επειδή πολλά έχουμε δει αν οι φώτο είναι σωστές δεν υπάρχει κανένα θέμα !
 
I

Ironman

IMG_20180728_173542.jpg
 
I

Ironman

Να το αυτή είναι πριν λίγο αναργυρε ξέρεις πως σβήνω το νημα γιατί δε θέλω παρεξηγήσεις κ αφού δε μπορώ να το κάνω σωστά όπως πρέπει να φύγει κιόλας... Αυτή η φώτο σε κάνει να καταλάβεις τπτ? Και νταξει ότι και να κάνω το fash της dhi δε το δω να φανούν όλα η φώτογραφια της dhi στο πριν πραγματικά τα δείχνει όλα ούτε εγώ δεν ήξερα ότι ήταν τόσο χάλια πριν δω τη φωτογραφία τους
 

anargiros88

Well-Known Member
Βάλε το μετά ρε παρεξηγιαρη ! Από θεραπείες κάνεις τίποτα ? Ποιος γιατρός σε έκανε ?
 
I

Ironman

Έβαζα μικρός κάπου 18 γτ ξεκίνησε νωρίς η τριχόπτωση αλλά για 2 μήνες το πολυ
 
Μπλουζα