ώρα για ματζούνια - κρεμμύδι

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

tatini

New Member
Απ: ώρα για ματζούνια - κρεμμύδι

Μάλλον εσύ την έφαγες την ήττα : )))

Λυπάμαι που σου χαλάω το set up και η μόνη παρενέργεια πλέον που μου θυμίζει ότι παίρνω φίνα είναι το αραιωμένο σπέρμα... στο μεταξύ δοκίμασε εσύ να φτιάξεις καμιά σαλάτα στο κεφάλι σου με συνταγές που έγραφαν βιβλία της δεκαετίας του 60, πού ξέρεις, μπορεί να ανακαλύψεις την Αμερική :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Άκης

Administrator
Απ: ώρα για ματζούνια - κρεμμύδι

Τι θα γίνει παίδες, ο ένας θα είναι υποστηρικτής και ο άλλος εχθρός της φινας για πολύ ακόμη; Υπάρχουν και pm για την κόντρα σας, δεν χρειάζεται να τα διαβάζουν όλοι οι υπόλοιποι.
 

spartankid

New Member
Απ: ώρα για ματζούνια - κρεμμύδι

$$$ είπε:
8 μέρες κρεμμυδάκι και τις 3 τελευταίες μέρες δεν πέφτει τρίχα ??? πολύ δύναμη :angel: μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω gt είναι ψιλόφρίκη η φάση με τα κρεμμύδια :-X ελπίζω να συνεχίσει έτσι :worshipper

Κανένα νέο;
 

$$$

New Member
Απ: ώρα για ματζούνια - κρεμμύδι

spartankid είπε:
[quote author=$$$ link=topic=2879.msg51625#msg51625 date=1303671859]
8 μέρες κρεμμυδάκι και τις 3 τελευταίες μέρες δεν πέφτει τρίχα ??? πολύ δύναμη :angel: μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω gt είναι ψιλόφρίκη η φάση με τα κρεμμύδια :-X ελπίζω να συνεχίσει έτσι :worshipper

Κανένα νέο;
[/quote]

έχω κάνα 3 εβδομάδες που βάζω σχεδόν κάθε μέρα... η τριχόπτωση μειώθηκε και τα μαλλιά φαίνονται σε καλύτερη κατάσταση .θα το πάω για 2 μήνες ακόμα σίγουρα kai εκεί θα φανεί άμα δίνει αποτέλεσμα :chinscratch
 

xDante

Member
Απ: ώρα για ματζούνια - κρεμμύδι

$$$ πως εξάγεις τον χυμό του κρεμμυδιού ? σε αποχυμωτή ? η απλα το βάζεις στουμπισμένο απάνου ... δώσε μας λίγο τα φώτα σου .....
 

$$$

New Member
Απ: ώρα για ματζούνια - κρεμμύδι

xDante είπε:
$$$ πως εξάγεις τον χυμό του κρεμμυδιού ? σε αποχυμωτή ? η απλα το βάζεις στουμπισμένο απάνου ... δώσε μας λίγο τα φώτα σου .....
κόβω ροδέλες το κρεμμύδι και μια μια τις τρίβω στο κεφάλι βγάζει πολύ χυμό ... 3 λεπτά δουλειά είναι αλλα παίζει kai πολύ κλάμα... :D
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

xDante

Member
Απ: ώρα για ματζούνια - κρεμμύδι

ξέρεις τί σκέφτηκα ? (βασικά το εφάρμοσα και μια φορά) εκοψα ροδέλες τις στούμπισα και τις έβαλα στο κεφάλι μου τις άφησα πάνω και το καπάκωσα με διαφανής μεμβράνη και το άφησα για καμια ώρα ..... λέει ?
 

$$$

New Member
Απ: ώρα για ματζούνια - κρεμμύδι

xDante είπε:
ξέρεις τί σκέφτηκα ? (βασικά το εφάρμοσα και μια φορά) εκοψα ροδέλες τις στούμπισα και τις έβαλα στο κεφάλι μου τις άφησα πάνω και το καπάκωσα με διαφανής μεμβράνη και το άφησα για καμια ώρα ..... λέει ?

βασικά σε εκείνη την ερευνα που έγινε για areata βάζανε μονο χυμό. λογικά μονο με το χυμό ότι είναι να δώσει θα το δώσει :chinscratch
 

xDante

Member
Απ: ώρα για ματζούνια - κρεμμύδι

ένας αποχυμωτής θα ήταν ότι πρέπει για την περίπτωση πιστέυω φτίαχνεις μια λοσιόν ψυγειάκι κλπ κλπ ..... σε περίοδο οικονομικής κρίσης :'(
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα