σύσταση γιατρού

IraklisV

New Member
Καλησπέρα,

Επειδή θα ήθελα να κάνω μεταμόσχευση μαλλιών στη DHI (έχω ήδη δώσει προκαταβολή) έχετε να μου προτείνετε κάποιο καλό γιατρό;
είδα κάποιες αναφορές για 2 άτομα κ.Ευαγγελάτος, κ.Μπίρου
Είναι η 1η φορά δεν έχω ξανακάνει.


Ευχαριστώ πολύ.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

makis25

Well-Known Member
Ποσα χρηματα εδωσες ; Ποσα θα δωσεις συνολικα ; Μπορεις να παρεις την προκαταβολη πισω; Αν μπορεσεις σε παρακαλω οταν κανεις τη μεταμοσχευση σου ποσταρε φωτογραφιες κοντινες της δοτριας και της ληπτριας περιοχης , θελω να μετρησω κατι...

Αν ειναι να κανεις ζητα την Μπιρου . Αν δεν ειναι διαθεσημη , περιμενε μεχρι να ειναι . Αλλιως ζητα την προκαταβολη πισω . Τελος παντων οτι θες κανε εγω στη θεση σου αυτο θα εκανα.
 

IraklisV

New Member
Ποσα χρηματα εδωσες ; Ποσα θα δωσεις συνολικα ; Μπορεις να παρεις την προκαταβολη πισω; Αν μπορεσεις σε παρακαλω οταν κανεις τη μεταμοσχευση σου ποσταρε φωτογραφιες κοντινες της δοτριας και της ληπτριας περιοχης , θελω να μετρησω κατι...

Αν ειναι να κανεις ζητα την Μπιρου . Αν δεν ειναι διαθεσημη , περιμενε μεχρι να ειναι . Αλλιως ζητα την προκαταβολη πισω . Τελος παντων οτι θες κανε εγω στη θεση σου αυτο θα εκανα.
μου είπαν ότι η Μπίρου έχει αποχωρήσει, έχω δώσει προκαταβολή αρκετά χρήματα πριν χρόνια, οπότε δε μπορώ να πάω αλλού.
 

makis25

Well-Known Member
Αποχωρησε η global medical director της DHI ; ωχ τουλαχιστον απο αυτην ειχαμε δει συμπαθητικα αποτελεσματα .
 

IraklisV

New Member
Αρχικά ετσι κατάλαβα, αλλά μετά μίλησα με τον υπεύθυνο και μου είπε ότι έχει άδεια εγκυμοσύνης.
 

spi

Well-Known Member
Καλή φυτρωση φίλε. Καλό θα ήταν να κάνεις και παρουσίαση για να δούμε το αποτέλεσμα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα