σύσταση γιατρού

IraklisV

New Member
Καλησπέρα,

Επειδή θα ήθελα να κάνω μεταμόσχευση μαλλιών στη DHI (έχω ήδη δώσει προκαταβολή) έχετε να μου προτείνετε κάποιο καλό γιατρό;
είδα κάποιες αναφορές για 2 άτομα κ.Ευαγγελάτος, κ.Μπίρου
Είναι η 1η φορά δεν έχω ξανακάνει.

Ευχαριστώ πολύ.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

makis25

Well-Known Member
Ποσα χρηματα εδωσες ; Ποσα θα δωσεις συνολικα ; Μπορεις να παρεις την προκαταβολη πισω; Αν μπορεσεις σε παρακαλω οταν κανεις τη μεταμοσχευση σου ποσταρε φωτογραφιες κοντινες της δοτριας και της ληπτριας περιοχης , θελω να μετρησω κατι...

Αν ειναι να κανεις ζητα την Μπιρου . Αν δεν ειναι διαθεσημη , περιμενε μεχρι να ειναι . Αλλιως ζητα την προκαταβολη πισω . Τελος παντων οτι θες κανε εγω στη θεση σου αυτο θα εκανα.

IraklisV

New Member
Ποσα χρηματα εδωσες ; Ποσα θα δωσεις συνολικα ; Μπορεις να παρεις την προκαταβολη πισω; Αν μπορεσεις σε παρακαλω οταν κανεις τη μεταμοσχευση σου ποσταρε φωτογραφιες κοντινες της δοτριας και της ληπτριας περιοχης , θελω να μετρησω κατι...

Αν ειναι να κανεις ζητα την Μπιρου . Αν δεν ειναι διαθεσημη , περιμενε μεχρι να ειναι . Αλλιως ζητα την προκαταβολη πισω . Τελος παντων οτι θες κανε εγω στη θεση σου αυτο θα εκανα.
μου είπαν ότι η Μπίρου έχει αποχωρήσει, έχω δώσει προκαταβολή αρκετά χρήματα πριν χρόνια, οπότε δε μπορώ να πάω αλλού.

makis25

Well-Known Member
Αποχωρησε η global medical director της DHI ; ωχ τουλαχιστον απο αυτην ειχαμε δει συμπαθητικα αποτελεσματα .

IraklisV

New Member
Αρχικά ετσι κατάλαβα, αλλά μετά μίλησα με τον υπεύθυνο και μου είπε ότι έχει άδεια εγκυμοσύνης.

spi

Active Member
Καλή φυτρωση φίλε. Καλό θα ήταν να κάνεις και παρουσίαση για να δούμε το αποτέλεσμα

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα