περιεργες ανησυχιες!!!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

ANAR

Well-Known Member
Απ: περιεργες ανησυχιες!!!

Οχι ρε μην τρελαίνεστε δεν επαθα τιποτα
Το οτι παντρεύτηκα δεν το μετάνιωσα αλλα οτι κουρεύτηκα το μετάνιωσα πικρα
Ειπα να σοβαρευτώ και να κουρευτώ θα φόραγα και κουστούμι βλεπεις :D :D
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

sovagg

New Member
Απ: περιεργες ανησυχιες!!!

Φιλε Αναρ μολις ειδα το αβαταρ σου,θυμηθηκα τον ευατο μου στα 15 μου...Κοτσιδας κ ροκας κ γω τοτε(ροκας κ τωρα βεβαια),κ τωρα στα 23 νοργουντ 5 diffuse thinner..Ειναι πραγματικα να τρελενεσαι.. :(
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: περιεργες ανησυχιες!!!

sovagg είπε:
Φιλε Αναρ μολις ειδα το αβαταρ σου,θυμηθηκα τον ευατο μου στα 15 μου...Κοτσιδας κ ροκας κ γω τοτε(ροκας κ τωρα βεβαια),κ τωρα στα 23 νοργουντ 5 diffuse thinner..Ειναι πραγματικα να τρελενεσαι.. :(

Δυστυχώς ετσι ειναι η ζωη φιλε μου( πουτ@ν@ )
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: περιεργες ανησυχιες!!!

boost είπε:
ρε συ αναρ τσαμπα λιωνεις στο φορουμ με τοσο μαλλι εισαι :-[

Θα με ματιάσετε στο τελος ξεκολλάτε με το μαλλι μου ;D ;D

Εεεεεε μπροστα εχω μια αραιώσει αλλιως δεν θα ημουν εδω ;)
 

dk

New Member
Απ: περιεργες ανησυχιες!!!

giannis13 είπε:
[quote author=dk link=topic=1767.msg31434#msg31434 date=1271179653]


υγ2. Να πω και κατι κομπλεξικο?Ή θα κραξετε?

για πες....εχω περιεργια!!!
[/quote]
Eιναι ενα κομπλεξ που μου εχει βγει λογω τριχοπτωσης.
Ειμαι ο μονος που οταν οι φιλοι μου πιανουν κουβεντα για μαλλια(οχι κακοπροεραιτα, μπορει να λεει ο ενας στον αλλον "κουρευτηκες ρε?") επειδη νιωθω αμηχανα και φοβαμαι οτι θα γυρισει σε μενα είτε κανω πως δεν ακουώ, είτε προσπαθώ να αλλάξω κουβέντα είτε πάω καμια τουαλετα?

Ειπα, ειναι κομπλεξικο, με μετρο το κραξιμο
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: περιεργες ανησυχιες!!!

ελα ολοι το παθαινουμε αυτο.......κι εγω το εχω παθει.....πολλες φορες.....
αν και σπανια εκαναν σχολια για τα μαλλια μου.....αλλα μια φορα εκει που ημασταν στην παραλια κ ηρθε η κουβεντα στο μαλλι.....μου κανει ενας φιλος μου.....μ@λακα εσυ εισαι τυχερος.....του λεω γιατι?? μου λεει γιατι κανεις οικονομια και στο ζελε.....χα0χα0χα00αχ......
γελασα βασικα οταν το ειπε...δε με πειραξε εκεινη τη στιγμη.....ευτυχως δεν ηταν καμμια γκομενα εκει...αλλιως δε θα το ελεγε κιολας.....
αλλα γενικα απο κεινη τη μερα και μετα οταν ημουν καπου και μιλουσαν για μαλλι το ειχα στο νου μου αυτο μη πει κανεις καμμια παρομια ατακα....και κοιτουσα κι εγω το απειρο για να μη κανει κ μου απευθυνουν το λογο......
 

dk

New Member
Απ: περιεργες ανησυχιες!!!

Ναι, κατι τετοιο.
Σε φαση 'ξερω το προβλημα μου, το ξερετε και σεις, αλλα ενταξει, μην μου το χτυπατε κιολας'

ΥΓ. Πανο, αν δεν κανω λαθος εχεις κανει μεταμοσχευση?Γραφεις nw2, ησουν πριν την μ. ή ησουν μεγαλυτερο και επεσες σε nw2?
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: περιεργες ανησυχιες!!!

πριν την μεταμοσχευση ημουν καπου στο 2.5 .....και το πηγαινα για 3 ας πουμε...δλδ αν δεν εκανα εμφυτευση...μετα απο 3 χρονια θα ημουν 3 σιγουρα!!!
τωρα ειμαι nw2....
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: περιεργες ανησυχιες!!!

ειναι ασχημο ομως αυτο που κανουν.δεν θυμαμαι ποτε τον εαυτο μου να ειρωνευτικα η να κοροιδεψα ποτε κανεναν που ειχε αραιωση και στα 28 μου που ξεκινησε σε εμενα, το κεφαλι μου εγινε το κεντρικο ενδιαφερον ολων των γυρω μου και ολοι απλωναν το χερι τους να δουν τους κροταφους μου μεχρι που εφτασαν
 

dk

New Member
Απ: περιεργες ανησυχιες!!!

Δεν θελω να μιζεριαζω τσαμπα, αλλα η αληθεια ειναι οτι με το προβλημα της καραφλας ειναι ολοι χεσε μεσα
Εχουμε χασει ενα μελος του σωματος μας-εστω και το λιγοτερο σημαντικο για την λειτουργια του οργανισμου-και κοροιδευουν. Γιατι ρε φιλε? Ειπες σε κανενα κουτσο "αντε ρε κουτσε"
Και πες δεν ειναι το ιδιο, γιατι το δικο μας προβλημα ειναι 99% μονο αισθητικης φυσης.
Ενα χοντρο γιατι δεν τον κοροιδευεις μπροστα στα μουτρα του?
Και ο χοντρος μαλιστα σε πολλες περιπτωσεις εφαγε και χοντρυνε, εμεις απλα γεννηθηκαμε ετσι

Απλα να σας πω την αληθεια? Ο περισσοτερος κοσμος, και κυριως οι αντρες που ειναι ανταγωνιστες απο την προιστορια θελουν να νιωσουν καλυτερα για τον εαυτο τους. Και μικρο προβλημα να εχεις, ο αλλος στην λεει γιατι νιωθει καλυτερα που δεν καραφλιαζει, νιωθει πιο ωραιος και οτι θα παρει ολα τα θηλυκα της αγελης
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

geofish

New Member
Απ: περιεργες ανησυχιες!!!

Χαχαχαχα, τέτοια έχω ακούσει πολλά.
Παλιά το κατάπινα και δεν έλεγα τίποτα τώρα που δεν με πειράζει και πολύ απλώς γελώ ειρωνικά ή απαντώ του στιλ ωραία εξυπνάδα είπες
Από τις λίγες φορές που αντέδρασα άσχημα το είπα και σε άλλο πόστ, ήταν όταν μια γκόμενα σε παρέα μου είπε ότι πρέπει να κάνω πολύ οικονομία επειδή δεν ξοδεύω πολύ σαμπουάν. Και απάντησα επειδή η γκόμενα είχε μικρό στήθος ότι εσύ αντίθετα είσαι άτυχη γιατί το γάλα που έχεις στο στήθος σου δεν βγάζει ούτε για ένα φραπέ και πρέπει να αγοράζεις το γάλα.
Να σημειώσω ότι η γκόμενα έγινε χάλια και δεν μου ξαναμίλησε (να σας πω καλύτερα) αλλά λυπάμαι που έπεσα στο επίπεδο της.
 

aleksandros

New Member
Απ: περιεργες ανησυχιες!!!

dk είπε:
Δεν θελω να μιζεριαζω τσαμπα, αλλα η αληθεια ειναι οτι με το προβλημα της καραφλας ειναι ολοι χεσε μεσα
Εχουμε χασει ενα μελος του σωματος μας-εστω και το λιγοτερο σημαντικο για την λειτουργια του οργανισμου-και κοροιδευουν. Γιατι ρε φιλε? Ειπες σε κανενα κουτσο "αντε ρε κουτσε"
Και πες δεν ειναι το ιδιο, γιατι το δικο μας προβλημα ειναι 99% μονο αισθητικης φυσης.
Ενα χοντρο γιατι δεν τον κοροιδευεις μπροστα στα μουτρα του?
Και ο χοντρος μαλιστα σε πολλες περιπτωσεις εφαγε και χοντρυνε, εμεις απλα γεννηθηκαμε ετσι

Απλα να σας πω την αληθεια? Ο περισσοτερος κοσμος, και κυριως οι αντρες που ειναι ανταγωνιστες απο την προιστορια θελουν να νιωσουν καλυτερα για τον εαυτο τους. Και μικρο προβλημα να εχεις, ο αλλος στην λεει γιατι νιωθει καλυτερα που δεν καραφλιαζει, νιωθει πιο ωραιος και οτι θα παρει ολα τα θηλυκα της αγελης

Αυτος που σου την λεει νιωθει περισσοτερη ανασφαλεια απο σενα και την βγαζει με αυτο τον τροπο.
Μαθε να του γιωνεις ολους μα ολους και να ακους μονο τον εαυτο σου, ολοι οι αλλοι προσπαθουν να σε φθειρουν ψυχολογικα με τον ενα ή τον αλλο τροπο.
Και οποιος ξυπνιος παει να σου την πει βρες τροπο και σι να κανεις το ιδιο.
 

best1210

Member
Απ: περιεργες ανησυχιες!!!

geofish είπε:
Χαχαχαχα, τέτοια έχω ακούσει πολλά.
Παλιά το κατάπινα και δεν έλεγα τίποτα τώρα που δεν με πειράζει και πολύ απλώς γελώ ειρωνικά ή απαντώ του στιλ ωραία εξυπνάδα είπες
Από τις λίγες φορές που αντέδρασα άσχημα το είπα και σε άλλο πόστ, ήταν όταν μια γκόμενα σε παρέα μου είπε ότι πρέπει να κάνω πολύ οικονομία επειδή δεν ξοδεύω πολύ σαμπουάν. Και απάντησα επειδή η γκόμενα είχε μικρό στήθος ότι εσύ αντίθετα είσαι άτυχη γιατί το γάλα που έχεις στο στήθος σου δεν βγάζει ούτε για ένα φραπέ και πρέπει να αγοράζεις το γάλα.
Να σημειώσω ότι η γκόμενα έγινε χάλια και δεν μου ξαναμίλησε (να σας πω καλύτερα) αλλά λυπάμαι που έπεσα στο επίπεδο της.

καλα εκανες κ φερθηκες ετσι οσο κ να ρηξες το επιπεδο σου.
εσυ ισως αγαπας τα μαλλια σου υπερβολικα κ εχεις σκοπο να κανεις τα παντα γι αυτα,δεν καταλαβα γιατι πρεπει να σε μειωνει καποιος με αυτον τον τροπο κ μπροστα σε αλλους?
την πονεσε πολυ που ειπες για το στηθος της γιατι για τις γυναικες το στηθος ειναι το παν..
πως εμεις εχουμε ψωνιο με τα μαλλια μας αν ειναι ωραια κλπ ετσι κ αυτες οταν εχουν προβλημα μικρου στηθους το κρυβουν ενω αν το εχουν πλουσιο το επιδεικνυουν,,
νομιζω οτι ειπες κ εσυ χοντραδα αλλα καλα εκανες γιατι μονο ετσι θα παιρνε πρεφα την π απαρια (σορυ κιολας) που πεταξε..
εχω μαθει να σεβομαι καθε ανθρωπο..εχουν υπαρξει ατομα που μου χουν πει οτι δεν θελουν να τους κοιτανε στα μαλλια κ το σεβαστηκα...
οπως οι παχυσαρκοι δεν θελουν να τους κοιτανε στην κοιλια κ τους κουτσοδοντηδες τυπου γεωργιου που χουν μονο 4 δοντια να τους κοιτανε στα δοντια..
κατι θα προυπηρξε για να χουν αυτο το προβλημα..
ετσι καθε ανθρωπος οφειλει να το βουλωνει κ να το σεβεται..
αν θελει να πει την κακια του μπορει να το κανει μονος του κ οχι στην μαπα του αλλου(που κ αυτο το θεωρω μλκια)

υστ.πανο για τον τυπα που σου πε αυτο επρεπε να απαντησεις κατι αναλογο γιατι ετσι ειχαμε ενα καραγκιοζακο στην σχολη που την ελεγε σε παλικαρι που ηταν σε στυλ μπρους γουιλις ξουρα κ καταντησε τωρα ο ιδιος σαν τον σαλπιγγιδη με το μπιφτεκι..
οποιος τα κοροιδευει τα λουζεται...
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: περιεργες ανησυχιες!!!

και εγω εχω ακουσει διαφορα αλλα οχι και τοσο σημαντικα αλλα τεσπα....
το θεμα με μενα ρε σεις ειναι οτι ολοι οι καλοι φιλοι μου (που ειναι περιπου συνομηλικοι) εχουν ολοι αρχισει να εχουν ουσιαστικα προβλημα(καποιοι βεβαια στο πολυ αρχικο σταδιο αλλα σταδιακα θα αυξηθει).....
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: περιεργες ανησυχιες!!!

giannis13 είπε:
και εγω εχω ακουσει διαφορα αλλα οχι και τοσο σημαντικα αλλα τεσπα....
το θεμα με μενα ρε σεις ειναι οτι ολοι οι καλοι φιλοι μου (που ειναι περιπου συνομηλικοι) εχουν ολοι αρχισει να εχουν ουσιαστικα προβλημα(καποιοι βεβαια στο πολυ αρχικο σταδιο αλλα σταδιακα θα αυξηθει).....

Πες τους να περασουν μια βολτα απο εδω :D
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: περιεργες ανησυχιες!!!

ANAR είπε:
[quote author=giannis13 link=topic=1767.msg31544#msg31544 date=1271237928]
και εγω εχω ακουσει διαφορα αλλα οχι και τοσο σημαντικα αλλα τεσπα....
το θεμα με μενα ρε σεις ειναι οτι ολοι οι καλοι φιλοι μου (που ειναι περιπου συνομηλικοι) εχουν ολοι αρχισει να εχουν ουσιαστικα προβλημα(καποιοι βεβαια στο πολυ αρχικο σταδιο αλλα σταδιακα θα αυξηθει).....

Πες τους να περασουν μια βολτα απο εδω :D
[/quote]

βλεπω να το περνανε το κατωφλι....αλλα και να μην γινει τωρα εχουν τον ενημερωμενο δασκαλο να τους μαθει 8)
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: περιεργες ανησυχιες!!!

giannis13 είπε:
και εγω εχω ακουσει διαφορα αλλα οχι και τοσο σημαντικα αλλα τεσπα....
το θεμα με μενα ρε σεις ειναι οτι ολοι οι καλοι φιλοι μου (που ειναι περιπου συνομηλικοι) εχουν ολοι αρχισει να εχουν ουσιαστικα προβλημα(καποιοι βεβαια στο πολυ αρχικο σταδιο αλλα σταδιακα θα αυξηθει).....
το ιδιο και εγω γιαννη,οι δυο απο τους κολητους μου ειναι nw3 και πανε χαλαρα για 5.δεν ασχολουντε ομως το εχουν αποδεχτει.εμενα που με ενδιαφερει ομως θα τα κρατησω.βλεπω τους συγκενεις μου και δεν ειναι ενθαρηντικα τα παραγματα,ο πατερας μου ειναι κλιμακα 3 κιαν πηρα απο αυτον τυχερος θα ειμαι,ο αδερφος της μητερας μου ειναι 6 και ο παπους μου ειναι μια κατηγορεια απο μονος του,ειναι 8!!
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: περιεργες ανησυχιες!!!

kapamarou είπε:
[quote author=giannis13 link=topic=1767.msg31544#msg31544 date=1271237928]
και εγω εχω ακουσει διαφορα αλλα οχι και τοσο σημαντικα αλλα τεσπα....
το θεμα με μενα ρε σεις ειναι οτι ολοι οι καλοι φιλοι μου (που ειναι περιπου συνομηλικοι) εχουν ολοι αρχισει να εχουν ουσιαστικα προβλημα(καποιοι βεβαια στο πολυ αρχικο σταδιο αλλα σταδιακα θα αυξηθει).....
το ιδιο και εγω γιαννη,οι δυο απο τους κολητους μου ειναι nw3 και πανε χαλαρα για 5.δεν ασχολουντε ομως το εχουν αποδεχτει.εμενα που με ενδιαφερει ομως θα τα κρατησω.βλεπω τους συγκενεις μου και δεν ειναι ενθαρηντικα τα παραγματα,ο πατερας μου ειναι κλιμακα 3 κιαν πηρα απο αυτον τυχερος θα ειμαι,ο αδερφος της μητερας μου ειναι 6 και ο παπους μου ειναι μια κατηγορεια απο μονος του,ειναι 8!!
[/quote]

εμενα φιλε ο πατερας μου ειναι nw4 στα 55.....και η τριχοπτωση του ξεκινησε απο τα 17....αν παρω απο αυτον θα ειμαι ΜΙΑ ΧΑΡΑ......με μια μεταμοσχευση θα ειμαι τουμπανο.......
ο παππους μου απο την πλευρα του πατερα μου ακομα και στα 70 ειχε μπολικο μαλλι nw3......ο μονος ρε γαμωτο που εχει πολυ προβλημα ειναι ο αλλος παππους που ειναι 80 και nw7(και ο γιος του,δηλαδη ο αδερφος της μανας μου ειναι 50 και ειναι nw0.μιλαμε για πολυ πυκνο μαλλι).....αν πηρα απο εκει την εκατσα......
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα