περιεργες ανησυχιες!!!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Panos1982

Well-Known Member
Απ: περιεργες ανησυχιες!!!

ANAR είπε:
[quote author=best1210 link=topic=1767.msg31291#msg31291 date=1271093939]
εκτος απο αυτο αλλη μια τρελα που με χαρακτηριζει ειναι οτι δεν θελω να μου αγγιζουν τα μαλλια(εκτος απο τον κουρεα μου) 8)

εσεις δεν εχετε τπτ περιεργο σχετικα με τα μαλλια σας?
ολοι νορμαλ ειστε? :eek:

Εμενα μου εχει κολλήσει οτι ειναι συνεχεια ματιασμένα τα μαλλια μου και βαζω την γυναίκα μου να τα ξεματιάζει ;D ;D
[/quote]

αφου δε την εβαλες να στα ξεμαλλιαζει.....παλι καλα.....0αχχ0α0χααχ0 :D
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

geofish

New Member
Απ: περιεργες ανησυχιες!!!

Το να μου χαϊδεύουν τα μαλλιά οι γυναίκες είναι ένα σπορ που το έχω κόψει εδώ και 15 χρόνια. Κρίμα γιατί μου άρεσε πολύ όταν με χάιδευε η γυναίκα τα μαλλιά μου.

Τώρα θυμήθηκα τα λόγια ενός διασήμου (δεν θυμάμαι το όνομα του) όταν τον είχαν ρωτήσει τι του λείπει τώρα κάτι από τα νιάτα του.

Και απάντησε, η αίσθηση όταν περνούσε τα χέρια του ανάμεσα στα μαλλιά του.
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: περιεργες ανησυχιες!!!

geofish είπε:
Το να μου χαϊδεύουν τα μαλλιά οι γυναίκες είναι ένα σπορ που το έχω κόψει εδώ και 15 χρόνια. Κρίμα γιατί μου άρεσε πολύ όταν με χάιδευε η γυναίκα τα μαλλιά μου.

indeed......ειναι αλλη φαση.....!!!!
Επισης κατι που μου αρεσε πολυ....ηταν οταν ειχα τιγκα μαλλι στους κροταφους.....και περναγε η μηχανη και μου τους ξυριζε......ηταν λες και μου εκανε μασαζ και μου μουδιαζε το κεφαλι με εναν πολυ ωριαο τροπο......εχω καμμια 10 χρονια να το νιωσω κι εγω αυτο.....
 

Pierre

Member
Απ: περιεργες ανησυχιες!!!

best1210 είπε:
ετσι μου πε ο κολλητος μου που ηταν στην ροδο..
εκτος αν προκεται να καταργηθει..

παντως δεν θα χω σκοπετα πολλα μιας κ θα μαι υγειονομικο κ μετα σε καποιο στρατ νοσοκομειο :p

οσο για το αγχος δεν εχω καθολου..αλλωστε διακοπες θα κανουμε κ τσαμπα 8)

Ωστε υγειονομικάριος ε!!!!
Θα κάνεις ζωάρα φίλε μου...όπου και να πας...

όσο για το κράνος δεν εχει καταργηθεί και ούτε πρόκειται, εκτός και αν βγείς κανά Ι4(εξού και το γιώτα γιώτα ζωή και κότα...)
Το τζοκευ σου προκαλεί τρελή φαγούρα, εστώ και αν το φοράς μόρτικα, λελέδικα όπως και εμείς τα λελεδόνια!

Μη μασας πάντως, όλα μια ιδέα είναι...εξαρτάται που θα πέσεις...αλλά ως υγεινομικό, θα περάσεις ζάχαρη φίλε best1210.

Φιλικά
 

best1210

Member
Απ: περιεργες ανησυχιες!!!

να σαι καλα pierre..ησουν κ εσυ υγειονομικαριος?
κ γω αυτο πιστευω οτι θα ειναι τελεια στο κευγ κ μετα οπου παρω μεταθεση..
αλλωστε οσα παιδια πηγαν αυτο μου ειπαν αλλα απλα περιμενω να το επιβεβαιωσω κ μονος μου..


υστ.fenimore εισαι σιγουρος οτι καταργηθηκε το κρανος κ στην σκοπια?
κ μενα ετσι μου παν παιδια που απολυθηκαν προσφατα..πλεον το φερουν μαζι τους σαν διακοσμητικο στοιχειο κ τιποτα αλλο..
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: περιεργες ανησυχιες!!!

Panos1982 είπε:
[quote author=geofish link=topic=1767.msg31328#msg31328 date=1271109635]
Το να μου χαϊδεύουν τα μαλλιά οι γυναίκες είναι ένα σπορ που το έχω κόψει εδώ και 15 χρόνια. Κρίμα γιατί μου άρεσε πολύ όταν με χάιδευε η γυναίκα τα μαλλιά μου.

indeed......ειναι αλλη φαση.....!!!!
Επισης κατι που μου αρεσε πολυ....ηταν οταν ειχα τιγκα μαλλι στους κροταφους.....και περναγε η μηχανη και μου τους ξυριζε......ηταν λες και μου εκανε μασαζ και μου μουδιαζε το κεφαλι με εναν πολυ ωριαο τροπο......εχω καμμια 10 χρονια να το νιωσω κι εγω αυτο.....
[/quote]

μιλαμε σα γεροι.... :D :D
αχ βρε παιδι μου τι μου θυμισες τωρα..... και τετοια σχετικα......
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: περιεργες ανησυχιες!!!

best1210 είπε:
υστ.fenimore εισαι σιγουρος οτι καταργηθηκε το κρανος κ στην σκοπια?
κ μενα ετσι μου παν παιδια που απολυθηκαν προσφατα..πλεον το φερουν μαζι τους σαν διακοσμητικο στοιχειο κ τιποτα αλλο..

Ναι, καταργήθηκε, τον Αύγουστο εγώ απολύθηκα και επι 1 χρόνο δεν το φόρεσα σε σκοπιά. Αλλα γενικά θα το φορέσεις όταν κάνετε βολή, αντε και σε καμιά αναφορά και εκπέδευση ( που και που ;) ), στη σκοπιά όχι. Θα είσαστε και μπόλικα άτομα τωρα που πέρνουν μόνο σε Στρατό Ξηράς, και θα σας πηγένει καλά. Καλή θητεία!
 

best1210

Member
Απ: περιεργες ανησυχιες!!!

Fenimore είπε:
[quote author=best1210 link=topic=1767.msg31338#msg31338 date=1271145031]
υστ.fenimore εισαι σιγουρος οτι καταργηθηκε το κρανος κ στην σκοπια?
κ μενα ετσι μου παν παιδια που απολυθηκαν προσφατα..πλεον το φερουν μαζι τους σαν διακοσμητικο στοιχειο κ τιποτα αλλο..

Ναι, καταργήθηκε, τον Αύγουστο εγώ απολύθηκα και επι 1 χρόνο δεν το φόρεσα σε σκοπιά. Αλλα γενικά θα το φορέσεις όταν κάνετε βολή, αντε και σε καμιά αναφορά και εκπέδευση ( που και που ;) ), στη σκοπιά όχι. Θα είσαστε και μπόλικα άτομα τωρα που πέρνουν μόνο σε Στρατό Ξηράς, και θα σας πηγένει καλά. Καλή θητεία!
[/quote]
ευχαριστω μαγκα..μια χαρα τοτε...εσυ που υπηρετησες φιλε?
 

geofish

New Member
Απ: περιεργες ανησυχιες!!!

Fenimore είπε:
[quote author=best1210 link=topic=1767.msg31338#msg31338 date=1271145031]
υστ.fenimore εισαι σιγουρος οτι καταργηθηκε το κρανος κ στην σκοπια?
κ μενα ετσι μου παν παιδια που απολυθηκαν προσφατα..πλεον το φερουν μαζι τους σαν διακοσμητικο στοιχειο κ τιποτα αλλο..

Ναι, καταργήθηκε, τον Αύγουστο εγώ απολύθηκα και επι 1 χρόνο δεν το φόρεσα σε σκοπιά. Αλλα γενικά θα το φορέσεις όταν κάνετε βολή, αντε και σε καμιά αναφορά και εκπέδευση ( που και που ;) ), στη σκοπιά όχι. Θα είσαστε και μπόλικα άτομα τωρα που πέρνουν μόνο σε Στρατό Ξηράς, και θα σας πηγένει καλά. Καλή θητεία!
[/quote]


Τώρα τι να πω Στρατός είναι αυτός.
Αν δεν φοράς το κράνος με θερμοκρασία 40 C και ντάλα στον ήλιο δεν καταλαβαίνεις τίποτα.

Τώρα θυμήθηκα στο Στράτο που όταν κοιτούσα το κράνος και έλεγα μέσα μου, πωπω πόσες καράφλες σε έχουν φορέσει.
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: περιεργες ανησυχιες!!!

best1210 είπε:
[quote author=Fenimore link=topic=1767.msg31387#msg31387 date=1271169391]
[quote author=best1210 link=topic=1767.msg31338#msg31338 date=1271145031]
υστ.fenimore εισαι σιγουρος οτι καταργηθηκε το κρανος κ στην σκοπια?
κ μενα ετσι μου παν παιδια που απολυθηκαν προσφατα..πλεον το φερουν μαζι τους σαν διακοσμητικο στοιχειο κ τιποτα αλλο..

Ναι, καταργήθηκε, τον Αύγουστο εγώ απολύθηκα και επι 1 χρόνο δεν το φόρεσα σε σκοπιά. Αλλα γενικά θα το φορέσεις όταν κάνετε βολή, αντε και σε καμιά αναφορά και εκπέδευση ( που και που ;) ), στη σκοπιά όχι. Θα είσαστε και μπόλικα άτομα τωρα που πέρνουν μόνο σε Στρατό Ξηράς, και θα σας πηγένει καλά. Καλή θητεία!
[/quote]
ευχαριστω μαγκα..μια χαρα τοτε...εσυ που υπηρετησες φιλε?
[/quote]

Μηχανικό υπηρέτησα, (Ναύπλιο --> Αυλώνας --> Έβρος --> και πάλι Ναύπλιο) , και δυστηχός δεν είμαι απο το Ναύπλιο :mad: , για Υγειονομικό έχω ακούσει πολύ καλά λόγια... , αυτό, και το "υλικού πολέμου" θεωρούνται τα πιο καλά στο στρατό ξηράς.
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: περιεργες ανησυχιες!!!

Βλέπω να γίνετε κουβεντα για το στρατο εδω μεσα :p
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

barman

Member
Απ: περιεργες ανησυχιες!!!

μαγκες αν βρειτε τροπο ο στρατος προσφερεται για την καλυτερη θεραπεια! αυτα με τα κρανη και τα τζοκευ ειναι παπαριες...εγω στην θητεια μου εκανα την πιο σωστη 8εραπεια και τωρα εχω πιο πολυ μαλλι απο ποτε...4 και σημερα ειναι πολλες??
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: περιεργες ανησυχιες!!!

barman είπε:
μαγκες αν βρειτε τροπο ο στρατος προσφερεται για την καλυτερη θεραπεια! αυτα με τα κρανη και τα τζοκευ ειναι παπαριες...εγω στην θητεια μου εκανα την πιο σωστη 8εραπεια και τωρα εχω πιο πολυ μαλλι απο ποτε...4 και σημερα ειναι πολλες??

Πολλές πολλες πήξεεεεεεεεεεεε ;D
 

dk

New Member
Απ: περιεργες ανησυχιες!!!

O μυθος για το στρατο και το κρανος εχει βγει απλα γιατι 18-28 που ειναι οι συνηθιστερες ηλικιες ειναι που αρχιζει η τριχοπτωση σε οσους ειναι να αρχισει πριν της ωρας της και καποιοι κακως τα εχουν συνδεσει


ΥΓ. Μια και μιλαμε για περιεργες ανησυχιες, μου την σπαει οταν καποιος μου πιανει το κεφαλι μπροστα και πανω (κλασικη αντρικη χειρονομια)
Ο λογος ειναι οτι δεν εχει πεσει εντελως ξουρα και επειδη εχω εστω αυτα τα λιγα, αραια μαλλακια, εστω υποψια τριχας ρε αδελφε ειναι σπαστικο γιατι στην ουσια σου δειχνει οτι ''αγνοει'' αυτα τα λιγα μαλλακια(σε καποιον που εχει μαλλια αν δειτε κανεις δεν το κανει)
Απο τη μια ισως ειναι σημαδι "ε ξυρισε τα και συ να τελειωνεις"
Απο την αλλη δεν γουσταρω ρε παιδι μου...

υγ2. Να πω και κατι κομπλεξικο?Ή θα κραξετε?
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: περιεργες ανησυχιες!!!

dk είπε:
O μυθος για το στρατο και το κρανος εχει βγει απλα γιατι 18-28 που ειναι οι συνηθιστερες ηλικιες ειναι που αρχιζει η τριχοπτωση σε οσους ειναι να αρχισει πριν της ωρας της και καποιοι κακως τα εχουν συνδεσει


ΥΓ. Μια και μιλαμε για περιεργες ανησυχιες, μου την σπαει οταν καποιος μου πιανει το κεφαλι μπροστα και πανω (κλασικη αντρικη χειρονομια)
Ο λογος ειναι οτι δεν εχει πεσει εντελως ξουρα και επειδη εχω εστω αυτα τα λιγα, αραια μαλλακια, εστω υποψια τριχας ρε αδελφε ειναι σπαστικο γιατι στην ουσια σου δειχνει οτι ''αγνοει'' αυτα τα λιγα μαλλακια(σε καποιον που εχει μαλλια αν δειτε κανεις δεν το κανει)
Απο τη μια ισως ειναι σημαδι "ε ξυρισε τα και συ να τελειωνεις"
Απο την αλλη δεν γουσταρω ρε παιδι μου...

υγ2. Να πω και κατι κομπλεξικο?Ή θα κραξετε?

για πες....εχω περιεργια!!!
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: περιεργες ανησυχιες!!!

Fenimore είπε:
[quote author=ANAR link=topic=1767.msg31422#msg31422 date=1271174587]
Βλέπω να γίνετε κουβεντα για το στρατο εδω μεσα :p

@ANAR με τέτιο μαλλί κινδυνεύεις αμα μπένεις σε συζητήσεις για το στρατό :p
[/quote]

Ασε μην μου το θυμίζεις αυτο 2 φορες εχω κουρευτεί στην ζωη μου την μια οταν πηγα στα 17 μου στρατο ( εβαλα τα κλαματα οταν ταν έκοψα ) και την αλλη οταν παντρεύτηκα ( απο βλακεια μου τα εκοψα ) ;D
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: περιεργες ανησυχιες!!!

dk είπε:
O μυθος για το στρατο και το κρανος εχει βγει απλα γιατι 18-28 που ειναι οι συνηθιστερες ηλικιες ειναι που αρχιζει η τριχοπτωση σε οσους ειναι να αρχισει πριν της ωρας της και καποιοι κακως τα εχουν συνδεσει


ΥΓ. Μια και μιλαμε για περιεργες ανησυχιες, μου την σπαει οταν καποιος μου πιανει το κεφαλι μπροστα και πανω (κλασικη αντρικη χειρονομια)
Ο λογος ειναι οτι δεν εχει πεσει εντελως ξουρα και επειδη εχω εστω αυτα τα λιγα, αραια μαλλακια, εστω υποψια τριχας ρε αδελφε ειναι σπαστικο γιατι στην ουσια σου δειχνει οτι ''αγνοει'' αυτα τα λιγα μαλλακια(σε καποιον που εχει μαλλια αν δειτε κανεις δεν το κανει)
Απο τη μια ισως ειναι σημαδι "ε ξυρισε τα και συ να τελειωνεις"
Απο την αλλη δεν γουσταρω ρε παιδι μου...

υγ2. Να πω και κατι κομπλεξικο?Ή θα κραξετε?


Πες πες δεν κραζουμε ποτε εδω μεσα ;D ;D( κανόνισε να εισαι ο πρωτος :D :D )
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: περιεργες ανησυχιες!!!

ANAR είπε:
Ασε μην μου το θυμίζεις αυτο 2 φορες εχω κουρευτεί στην ζωη μου την μια οταν πηγα στα 17 μου στρατο ( εβαλα τα κλαματα οταν ταν έκοψα ) και την αλλη οταν παντρεύτηκα ( απο βλακεια μου τα εκοψα ) ;D

δλδ δε φτανει που παντρευτηκες.....κουρευτηκες κι απο πανω......τι σε ειχε πιασει εκεινη τη μερα ηθελα να ξερα..... :tease:
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: περιεργες ανησυχιες!!!

Panos1982 είπε:
[quote author=ANAR link=topic=1767.msg31456#msg31456 date=1271185302]
Ασε μην μου το θυμίζεις αυτο 2 φορες εχω κουρευτεί στην ζωη μου την μια οταν πηγα στα 17 μου στρατο ( εβαλα τα κλαματα οταν ταν έκοψα ) και την αλλη οταν παντρεύτηκα ( απο βλακεια μου τα εκοψα ) ;D

δλδ δε φτανει που παντρευτηκες.....κουρευτηκες κι απο πανω......τι σε ειχε πιασει εκεινη τη μερα ηθελα να ξερα..... :tease:
[/quote]

midlife crisis... :grandpa:
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα