παρενεργειες μινοξ μετα το 3 μηνο

tatini

New Member
Απ: παρενεργειες μινοξ μετα το 3 μηνο

(Εδώ είμαι πριν ξεκινήσω να βάζω οτιδήποτε στο κεφάλι μου. Στον χρόνο θα αρχίσουν να πέφτουν οι νέες φωτό)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Σταυρος

New Member
Απ: παρενεργειες μινοξ μετα το 3 μηνο

υπαρχει και καμια foto με το πρηξιμο?(και δηλαδη η aqua vita,βοηθαει και στους ''πορους'' που εχει ενα λιπαρο δερμα?)...εχω περιπου το ιδιο δερμα με εσενα.
kakashi,εσυ τελικα με το πρηξιμο στα χειλη εκανες τιποτα?εχει καλυτερευσει?
 

tatini

New Member
Απ: παρενεργειες μινοξ μετα το 3 μηνο

Βασικά υπάρχει μια φωτό με το πρήξιμο, αλλά είναι στο κινητό ενός φίλου που βρίσκεται κάπου, κάπως, κάποτε... οπότε δύσκολο να βρεθεί. Η auqa vita βοηθάει και στη σύσφιξη των πόρων και στην ενυδάτωση και στην ματ εμφάνιση του δέρματος. Εγκρίνεις;
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: παρενεργειες μινοξ μετα το 3 μηνο

Σταυρος είπε:
το δικο μου πρηξιμο (στο προσωπο) υπαρχει ακομα (κοντευει 20ημερο,μετα που σταματησα την μινοξιδιλη).φιλοι,μου προτειναν να ξεκινησω διουρητικα,και συγκεκριμενα το aldactone..
τωρα γυρισα,απο 2 φαρμακεια : στο 1ο ηταν μια αδιαφορη σκυλα,που ειπε απλα παρτα-και δεν μου τα 'δωσε τελικα,γιατι ειχα πενηνταρικο furious3 - και στο 2ο,μου ειπε οτι αν δεν στο εχει πει γιατρος μην παρεις,και συγκεκριμενα αυτα,δεν ειναι και τα καλυτερα.
εσεις τι λετε σε σχεση με τα διουρητικα?
μακρια απο την χρηση aldactone απο το στομα,εχει ησχυρα sides στους αντρες :grandpa:
 

kakashi

Member
Απ: παρενεργειες μινοξ μετα το 3 μηνο

ναι παιδια εμενα το πρηξιμο απο τα χειλη κ γυρω απο το στομα μου εφυγε τελειως τωρα κ ειμαι οπως ημουν....με τα φυσικα μεγαλα σεξυ :D χειλη μου.....τωρα που οφειλοταν δεν ξερω(αν ηταν οντως απο μινοξ)αλλα εφυγε απο μονο τ χωρις να κανω τιποτα....τη μονη αλλαγη που εκανα στη καθημερινοτητα μου ειναι οτι για 3 απο τις 5 μερες τη βδομαδα που κανω αεροβικη απο 30 λεπτα που εκανα το πηγα 45.....κ αυτο για μια μονο εβδομαδα....οποτε πιστευω ειναι πολυ μικρη αλλαγη κ δεν επαιξε ρολο.....
 

Σταυρος

New Member
Απ: παρενεργειες μινοξ μετα το 3 μηνο

αντε ρε,μπραβο.. 8)
μωρ'λετε να συμβαλει οτι ειχα πειραξει τα σπυρια και τους πορους μου αυτο το διαστημα?(ξερω κακη συνηθεια,την ειχα κοψει μεχρι που ειδα το πρηξιμο και μου την βαρεσε :down)
λετε το οτι κραταει το πρηξιμο μου τοσο πολυ εχει εν μερει σχεση και με το σμιγμα που εχει το δερμα μου?
 
Απ: παρενεργειες μινοξ μετα το 3 μηνο

Παιδιά εγώ μόλις ξύπνησα τρίτη μέρα με ριγκέιν 5% και εχω δύο μελανιές πάνω στο βλέφαρο. Δεν μου έχει ξανασυμβεί λέτε να ναι απτο ριγκέιν?
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: παρενεργειες μινοξ μετα το 3 μηνο

συνήθως δημιουργούνται κύκλοι-σαν αυτούς από ξενύχτι,αλλά τύπου πρήξιμο-παρατήρησέ 'το και κρίνε αν ήταν η μινοξ. υπεύθυνη :grandpa:
 

JackSheppard

New Member
Απ: παρενεργειες μινοξ μετα το 3 μηνο

νομιζω πως το προβλημα με το πρηξιμο ειναι κατακρατηση υγρων. Με αεροβικη φευγει. Κι εγω το παρατηρω εποχες που δεν ειμαι δραστηριος...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα