παιδια μια βοηθεια

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: παιδια μια βοηθεια

geofish είπε:
[quote author=george1982 link=topic=1901.msg34986#msg34986 date=1276086359]
ελατε βρε παιδια πειτε μου :( :( :( :(

Κοίταξε να δεις μεγάλη ιστορία αλλά θα την πω. Ο anar συμμετείχε σε διαδηλώσεις κατά του κατεστημένου που ρουφάει και εξουσιάζει τον λαό. Αλλά για κακή του τύχη τον συνέλαβαν οι μπάτσοι. Τον πήγαν λοιπόν στο τμήμα και άρχισαν να του κάνουν ανάκριση για να καρφώσει τους δικούς του.
Αλλά επειδή είναι πολυλογάς και όταν ξεκινήσει δεν σταματά, άλλωστε θα το καταλάβεις από τα μακροσκελή πόστ του, άρχισε να τους μπερδεύει. Τότε οι μπάτσοι νεύριασαν και άρχισαν να τον κτυπάν αλύπητα να ομολογήσει. Μιλάμε για πολλή ξύλο του έκαναν την μούρη κιμά αλλά αυτός τίποτα δεν κάρφωνε τους δικούς του με τίποτα.
Τότε εμφανίστηκε ένα σαΐνι ανακριτής, είδε τον anar τον ψυχολόγησε και κατάλαβε το αδύνατο σημείο του. Άρχισε λοιπόν να του τραβάει τις τρίχες και να τον καραφλιάζει. Ε αυτό ήταν τότε άρχισε να κελαιδάει σαν πουλάκι και άρχισε να δίνει ονόματα..
Στην ζάλη του όμως αντί να πει τα ονόματα των αντιεξουσιαστών φίλων του άρχισε να δίνει ονόματα από εδώ μέσα. Άρχισε λοιπόν να λέει κάτι για τους αρχηγούς BIG 3 (Άκης, Σπύρος, Παναγιώτης) αλλά και για κάτι NGL, Tropheus, Geofish, Μagic κ.α, αλλά εκεί που άρχισαν να υποψιάζονται οι μπάτσοι ήταν όταν ανέφερε περίεργα ονόματα όπως Tse, Nomoreloss, Hopefull.
Από τότε ψάχνουν να μας βρουν και κρυβόμαστε αλλά και εμείς ψάχνουμε να τον βρούμε για να τον περιποιηθούμε που μας κάρφωσε και για αυτό κρύβετε.
Αν και υποψιάζομαι ότι τον κρύβει ο Giannis13 ή o panos1982, που θα πάει όμως θα τον βρούμε.
[/quote]

Αφού δεν τον κούρεψαν με την ψιλή οι αστυνόμοι όπως έκαναν παλιά, πάλι καλά να λέμε ;)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ANAR

Well-Known Member
Απ: παιδια μια βοηθεια

geofish είπε:
[quote author=george1982 link=topic=1901.msg34986#msg34986 date=1276086359]
ελατε βρε παιδια πειτε μου :( :( :( :(

Κοίταξε να δεις μεγάλη ιστορία αλλά θα την πω. Ο anar συμμετείχε σε διαδηλώσεις κατά του κατεστημένου που ρουφάει και εξουσιάζει τον λαό. Αλλά για κακή του τύχη τον συνέλαβαν οι μπάτσοι. Τον πήγαν λοιπόν στο τμήμα και άρχισαν να του κάνουν ανάκριση για να καρφώσει τους δικούς του.
Αλλά επειδή είναι πολυλογάς και όταν ξεκινήσει δεν σταματά, άλλωστε θα το καταλάβεις από τα μακροσκελή πόστ του, άρχισε να τους μπερδεύει. Τότε οι μπάτσοι νεύριασαν και άρχισαν να τον κτυπάν αλύπητα να ομολογήσει. Μιλάμε για πολλή ξύλο του έκαναν την μούρη κιμά αλλά αυτός τίποτα δεν κάρφωνε τους δικούς του με τίποτα.
Τότε εμφανίστηκε ένα σαΐνι ανακριτής, είδε τον anar τον ψυχολόγησε και κατάλαβε το αδύνατο σημείο του. Άρχισε λοιπόν να του τραβάει τις τρίχες και να τον καραφλιάζει. Ε αυτό ήταν τότε άρχισε να κελαιδάει σαν πουλάκι και άρχισε να δίνει ονόματα..
Στην ζάλη του όμως αντί να πει τα ονόματα των αντιεξουσιαστών φίλων του άρχισε να δίνει ονόματα από εδώ μέσα. Άρχισε λοιπόν να λέει κάτι για τους αρχηγούς BIG 3 (Άκης, Σπύρος, Παναγιώτης) αλλά και για κάτι NGL, Tropheus, Geofish, Μagic κ.α, αλλά εκεί που άρχισαν να υποψιάζονται οι μπάτσοι ήταν όταν ανέφερε περίεργα ονόματα όπως Tse, Nomoreloss, Hopefull.
Από τότε ψάχνουν να μας βρουν και κρυβόμαστε αλλά και εμείς ψάχνουμε να τον βρούμε για να τον περιποιηθούμε που μας κάρφωσε και για αυτό κρύβετε.
Αν και υποψιάζομαι ότι τον κρύβει ο Giannis13 ή o panos1982, που θα πάει όμως θα τον βρούμε.
[/quote]

:lmao: :lmao: :lmao:
Εγραψες παλι geofish αλλα απορώ πως γνωριζεις τοσες λεπτομεριες για το συν βαν ???

Κατω τα χερια απο τα φιλαρακια μου Giannis13 και panos1982 :knup:
 

george1982

New Member
Απ: παιδια μια βοηθεια

μαλλον βλακεια εκανα που μπηκα εδω για να μπορεσω να παρω διαφορες γνωμες για το πως αντιμετοπιζεται το προβλημα σας εσεις για να μπορεσω να δω τι θα κανω με το δικο μου θεμα......καλα τα αστεια παιδια αλλα οταν με απασχολει κατι τοσο συμαντικο δεν εχω ορεξη για γελια.....πιστευα οτι εδω τουλαχιστον θα υπηρχε και λιγη σοβαροτητα

ευχαριστω πολυ
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: παιδια μια βοηθεια

george1982 είπε:
μαλλον βλακεια εκανα που μπηκα εδω για να μπορεσω να παρω διαφορες γνωμες για το πως αντιμετοπιζεται το προβλημα σας εσεις για να μπορεσω να δω τι θα κανω με το δικο μου θεμα......καλα τα αστεια παιδια αλλα οταν με απασχολει κατι τοσο συμαντικο δεν εχω ορεξη για γελια.....πιστευα οτι εδω τουλαχιστον θα υπηρχε και λιγη σοβαροτητα

ευχαριστω πολυ

ωπα ρε φιλε εμεις σε αυτο το φορουμ νοιαζομαστεκαι πολλοι εχουν βοηθηθει απιστευτα....εχουν γλιτωσει πολλα.αστο.....
ενταξει μπορει να το παρακαναμε λιγο αλλα οκ.....τι ρωτησες και δεν σου απαντηθηκε?μονο το απο ποτε εχουμε τριχοπτωση που δεν εχει σημασια αυτο....
 

mindtrapper

Member
Απ: παιδια μια βοηθεια

Τζώρτζη κάτσε διάβασε όλα τα σημαντικά θέματα σε αυτό το forum και αφού τα έχεις διαβάσει, και μόνο τότε, κάνε ένα post στην περιοχή του forum που συστηνόμαστε. Βάλε την ιστορία σου γενικά και φώτο από τα μαλλιά σου, αν θες, καθώς και τι θεραπεία αποφάσισες να ακολουθήσεις από αυτά που διάβασες. Και τότε θα έρθει η βοήθεια με προτάσεις και εμπειρίες.

Αν δεν έχεις την υπομονή να διαβάσεις μερικές μέρες ότι έχει ήδη ειπωθεί εδώ μέσα, τότε σίγουρα δεν έχεις την υπομονή για μια σωστή θεραπεία που θα σου δώσει αποτελέσματα. Δεν κερδίζεις κάτι με το να κάνεις σαν πεντάχρονο, sorry κιόλας.
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: παιδια μια βοηθεια

george ηρεμησε και ξεκινα μια θεραπεια και εμεις εδω ειμαστε να σου απαντήσουμε στην πορεια για οτι θες.
Ολοι εχουμε ενα προβλημα με την τριχόπτωση εδω μεσα και προσπαθούμε να το αντιμετωπίσουμε με διαφορες θεραπειες αλλα και με χιουμορ φιλε μερικες φορες χρειάζεται και αυτο ;)
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: παιδια μια βοηθεια

ποποοο....τωρα ειδα τα μυνηματα......χαχαχαχαχ.....τζεο για αλλη μια φορα μετρησες πολυ ρε φιλε....... :D :D!!!!!
george αυτος ο αναρ φταιει για ολα......προσπαθει να δημηουργησει την διχονια μες το φορουμ....ετσι ωστε να επικρατει ενα αλλαλουμ......και την καταλληλη στιγμη να κανει πραξικοπημα και να παρει την εξουσια του φορουμ στα χερια του......ασε...και τον ειχα καταλαβει εγω απ την αρχη τι κουμασι ηταν...... ;D
 

geofish

New Member
Απ: παιδια μια βοηθεια

Φίλε george1982 το πόστ δεν πήγαινε για σένα αλλά για τους παλιούς καραφλούς εδώ μέσα.
Και θα σου πω κάτι η τριχόπτωση πέρα από γνώση, εμπειρία και διαφορές θεραπείες, ένα δυνατό όπλο εναντίον της είναι και το χιούμορ αλλιώς σε παίρνει από κάτω.
Λες ότι έχεις τριχόπτωση και στεναχωριέσαι τους 4 τελευταίους μήνες, εμείς τι να πούμε που την παλεύουμε μια ζωή, δεν στεναχωριόμαστε? αναίσθητοι είμαστε.
Λοιπόν σοβαρά τώρα, κάτσε διάβασε καμιά δυο βδομάδες σημείωσε μερικές ερωτήσεις και εδώ είμαστε.

Επίσης για το ψυχολογικό μέρος διάβασε εδώ

http://www.hairlossgr.com/forum/index.php/topic,257.0.html

http://www.hairlossgr.com/forum/index.php/topic,1372.0.html

http://www.hairlossgr.com/forum/index.php/topic,154.msg24066.html#msg24066
 

geofish

New Member
Απ: παιδια μια βοηθεια

Ας το ρίξουμε πάλι λίγο στο χαβαλέ το οποίο όμως το είχα σκεφτεί στο παρελθόν.
Υποθετικά όπως ανέφερα και στην ιστορία παραπάνω αν είχαμε χούντα και με είχανε συλλάβει δεν θα έσπαγα με τίποτα ότι και αν μου έκαναν εκτός αν ο γάτος ανακριτής άρχιζε να μου τράβαει τα μαλλιά τότε θα τα ξερνούσα όλα (τι να κάνουμε έχουμε αδυναμίες).
Βέβαια μετά θα αν έβγαινα θα το μαμουσα αλύπητα δεν θα μου γλίτωνε με τίποτα.

Λοιπόν εσείς τι θα κάνατε θα σπάγατε ή όχι?

interrogation4.jpg
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: παιδια μια βοηθεια

Δεν υπαρχει χειρότερο πραγμα απο το να σου τραβανε τα μαλλια :-[Το λεω εκ πείρας δυστυχώς :knup:
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα