παιδια μια βοηθεια

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

george1982

New Member
καλησπεριζω τα αγαπητα παιδια ετουτου δω του site και σας ευχομαι οτι καλυτερο.
θα ηθελα να σας πω οτι ειμαι ενα αγορι 28 ετων και εδω και 4 μηνες εχω αρχισει να χανω τα μαλλια μου σιγα σιγα....πηγα στον δερματολογο και μου εδωσε τα hair force shampoo και hair force lotion της frezyderm.....ξερετε αν ειναι καλα αυτα? αν βοηθανε? βεβαια εχω την γνωμη οτι δεν εχεις αποτελεσμα μονο απο τα σαμπουαν και παιρνω χαπακια τις ducray anacaps.....τα εχετε ακουστα ολα αυτα? τι γνωμη εχετε εσεις παιδια? βοηθηστε με σας παρακαλω γιατι στεναχωριεμαι παρα πολυ...δεκτες ολες οι σοβαρες γνωμες για αυτο το σοβαρο προβλημα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: παιδια μια βοηθεια

george1982 είπε:
καλησπεριζω τα αγαπητα παιδια ετουτου δω του site και σας ευχομαι οτι καλυτερο.
θα ηθελα να σας πω οτι ειμαι ενα αγορι 28 ετων και εδω και 4 μηνες εχω αρχισει να χανω τα μαλλια μου σιγα σιγα....πηγα στον δερματολογο και μου εδωσε τα hair force shampoo και hair force lotion της frezyderm.....ξερετε αν ειναι καλα αυτα? αν βοηθανε? βεβαια εχω την γνωμη οτι δεν εχεις αποτελεσμα μονο απο τα σαμπουαν και παιρνω χαπακια τις ducray anacaps.....τα εχετε ακουστα ολα αυτα? τι γνωμη εχετε εσεις παιδια? βοηθηστε με σας παρακαλω γιατι στεναχωριεμαι παρα πολυ...δεκτες ολες οι σοβαρες γνωμες για αυτο το σοβαρο προβλημα
καλως ηρθες,δες εδω http://www.hairlossgr.com/treatments/men/proven
και εδω http://www.hairlossgr.com/treatments/men/unproven ;)
 

george1982

New Member
Απ: παιδια μια βοηθεια

ειναι τοσα πολλα τα προιοντα και οι θεραπειες που δεν ξερω τι μου γινεται :( :( :( :( :( :( :( :(
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: παιδια μια βοηθεια

Καλως ηρθες φιλε ριξε μια ματια στο φορουμ και μετα οτι θες ρωτα ;)
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: παιδια μια βοηθεια

οι περισσότεροι γράφουμε τι χρησιμοποιούμε στην υπογραφή μας,
δεν σημαίνει βέβαια ότι πρέπει να κάνεις τα ίδια..

προτείνω από φαρμακείο:
- fungoral => 3 φορές την εβδομάδα λούσιμο,εναλλάξ ημέρες με frezyderm
- μινοξιδίλη (regain,botafex,hairway κ.α) => Πρωί/Βράδυ από 6 ψεκασμούς

σκέψου/αποφάσισε κάτι άλλο(dht blocker) τοπικά - http://www.hairlossgr.com/forum/index.php/board,16.0.html
 

george1982

New Member
Απ: παιδια μια βοηθεια

εριξα μια ματια φιλε μου αλλα αυτο που θελω και γιαυτο ανοιξα αυτην την συζητηση ειναι απο τον καθενα να μαθω τι χρησιμοποιει και αν ειναι ευχαριστημενος με το προιον αυτο :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
 

geofish

New Member
Απ: παιδια μια βοηθεια

Το μια ματιά δεν φτάνει, κάτσε διάβασε καμία εβδομάδα και μετά τα λέμε.

Γιατί αν σου πούμε όλοι τι χρησιμοποιούμε και είμαστε ή νομίζουμε ότι είμαστε ευχαριστημένοι δεν θα βγάλεις άκρη.
 

george1982

New Member
Απ: παιδια μια βοηθεια

μαλλον θα παω σε 2-3 δερματολογους να παρω μια γνωμη απο οτι δειχνει το πραγμα
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: παιδια μια βοηθεια

geofish είπε:
Το μια ματιά δεν φτάνει, κάτσε διάβασε καμία εβδομάδα και μετά τα λέμε.

Γιατί αν σου πούμε όλοι τι χρησιμοποιούμε και είμαστε ή νομίζουμε ότι είμαστε ευχαριστημένοι δεν θα βγάλεις άκρη.

geofish τροπος του λέγειν το εγραψα μην βαρας ;D
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

george1982

New Member
Απ: παιδια μια βοηθεια

τι να πω....εσεις βρε παιδια απο ποτε αντιμετοπιζεται αυτο το προβλημα?
 

geofish

New Member
Απ: παιδια μια βοηθεια

george1982 είπε:
ελατε βρε παιδια πειτε μου :( :( :( :(

Κοίταξε να δεις μεγάλη ιστορία αλλά θα την πω. Ο anar συμμετείχε σε διαδηλώσεις κατά του κατεστημένου που ρουφάει και εξουσιάζει τον λαό. Αλλά για κακή του τύχη τον συνέλαβαν οι μπάτσοι. Τον πήγαν λοιπόν στο τμήμα και άρχισαν να του κάνουν ανάκριση για να καρφώσει τους δικούς του.
Αλλά επειδή είναι πολυλογάς και όταν ξεκινήσει δεν σταματά, άλλωστε θα το καταλάβεις από τα μακροσκελή πόστ του, άρχισε να τους μπερδεύει. Τότε οι μπάτσοι νεύριασαν και άρχισαν να τον κτυπάν αλύπητα να ομολογήσει. Μιλάμε για πολλή ξύλο του έκαναν την μούρη κιμά αλλά αυτός τίποτα δεν κάρφωνε τους δικούς του με τίποτα.
Τότε εμφανίστηκε ένα σαΐνι ανακριτής, είδε τον anar τον ψυχολόγησε και κατάλαβε το αδύνατο σημείο του. Άρχισε λοιπόν να του τραβάει τις τρίχες και να τον καραφλιάζει. Ε αυτό ήταν τότε άρχισε να κελαιδάει σαν πουλάκι και άρχισε να δίνει ονόματα..
Στην ζάλη του όμως αντί να πει τα ονόματα των αντιεξουσιαστών φίλων του άρχισε να δίνει ονόματα από εδώ μέσα. Άρχισε λοιπόν να λέει κάτι για τους αρχηγούς BIG 3 (Άκης, Σπύρος, Παναγιώτης) αλλά και για κάτι NGL, Tropheus, Geofish, Μagic κ.α, αλλά εκεί που άρχισαν να υποψιάζονται οι μπάτσοι ήταν όταν ανέφερε περίεργα ονόματα όπως Tse, Nomoreloss, Hopefull.
Από τότε ψάχνουν να μας βρουν και κρυβόμαστε αλλά και εμείς ψάχνουμε να τον βρούμε για να τον περιποιηθούμε που μας κάρφωσε και για αυτό κρύβετε.
Αν και υποψιάζομαι ότι τον κρύβει ο Giannis13 ή o panos1982, που θα πάει όμως θα τον βρούμε.
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: παιδια μια βοηθεια

geofish είπε:
[quote author=george1982 link=topic=1901.msg34986#msg34986 date=1276086359]
ελατε βρε παιδια πειτε μου :( :( :( :(

Κοίταξε να δεις μεγάλη ιστορία αλλά θα την πω. Ο anar συμμετείχε σε διαδηλώσεις κατά του κατεστημένου που ρουφάει και εξουσιάζει τον λαό. Αλλά για κακή του τύχη τον συνέλαβαν οι μπάτσοι. Τον πήγαν λοιπόν στο τμήμα και άρχισαν να του κάνουν ανάκριση για να καρφώσει τους δικούς του.
Αλλά επειδή είναι πολυλογάς και όταν ξεκινήσει δεν σταματά, άλλωστε θα το καταλάβεις από τα μακροσκελή πόστ του, άρχισε να τους μπερδεύει. Τότε οι μπάτσοι νεύριασαν και άρχισαν να τον κτυπάν αλύπητα να ομολογήσει. Μιλάμε για πολλή ξύλο του έκαναν την μούρη κιμά αλλά αυτός τίποτα δεν κάρφωνε τους δικούς του με τίποτα.
Τότε εμφανίστηκε ένα σαΐνι ανακριτής, είδε τον anar τον ψυχολόγησε και κατάλαβε το αδύνατο σημείο του. Άρχισε λοιπόν να του τραβάει τις τρίχες και να τον καραφλιάζει. Ε αυτό ήταν τότε άρχισε να κελαιδάει σαν πουλάκι και άρχισε να δίνει ονόματα..
Στην ζάλη του όμως αντί να πει τα ονόματα των αντιεξουσιαστών φίλων του άρχισε να δίνει ονόματα από εδώ μέσα. Άρχισε λοιπόν να λέει κάτι για τους αρχηγούς BIG 3 (Άκης, Σπύρος, Παναγιώτης) αλλά και για κάτι NGL, Tropheus, Geofish, Μagic κ.α, αλλά εκεί που άρχισαν να υποψιάζονται οι μπάτσοι ήταν όταν ανέφερε περίεργα ονόματα όπως Tse, Nomoreloss, Hopefull.
Από τότε ψάχνουν να μας βρουν και κρυβόμαστε αλλά και εμείς ψάχνουμε να τον βρούμε για να τον περιποιηθούμε που μας κάρφωσε και για αυτό κρύβετε.
Αν και υποψιάζομαι ότι τον κρύβει ο Giannis13 ή o panos1982, που θα πάει όμως θα τον βρούμε.
[/quote]

:D :D :D
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: παιδια μια βοηθεια

geofish είπε:
Κοίταξε να δεις μεγάλη ιστορία αλλά θα την πω. Ο anar συμμετείχε σε διαδηλώσεις κατά του κατεστημένου που ρουφάει και εξουσιάζει τον λαό. Αλλά για κακή του τύχη τον συνέλαβαν οι μπάτσοι. Τον πήγαν λοιπόν στο τμήμα και άρχισαν να του κάνουν ανάκριση για να καρφώσει τους δικούς του.
Αλλά επειδή είναι πολυλογάς και όταν ξεκινήσει δεν σταματά, άλλωστε θα το καταλάβεις από τα μακροσκελή πόστ του, άρχισε να τους μπερδεύει. Τότε οι μπάτσοι νεύριασαν και άρχισαν να τον κτυπάν αλύπητα να ομολογήσει. Μιλάμε για πολλή ξύλο του έκαναν την μούρη κιμά αλλά αυτός τίποτα δεν κάρφωνε τους δικούς του με τίποτα.
Τότε εμφανίστηκε ένα σαΐνι ανακριτής, είδε τον anar τον ψυχολόγησε και κατάλαβε το αδύνατο σημείο του. Άρχισε λοιπόν να του τραβάει τις τρίχες και να τον καραφλιάζει. Ε αυτό ήταν τότε άρχισε να κελαιδάει σαν πουλάκι και άρχισε να δίνει ονόματα..
Στην ζάλη του όμως αντί να πει τα ονόματα των αντιεξουσιαστών φίλων του άρχισε να δίνει ονόματα από εδώ μέσα. Άρχισε λοιπόν να λέει κάτι για τους αρχηγούς BIG 3 (Άκης, Σπύρος, Παναγιώτης) αλλά και για κάτι NGL, Tropheus, Geofish, Μagic κ.α, αλλά εκεί που άρχισαν να υποψιάζονται οι μπάτσοι ήταν όταν ανέφερε περίεργα ονόματα όπως Tse, Nomoreloss, Hopefull.
Από τότε ψάχνουν να μας βρουν και κρυβόμαστε αλλά και εμείς ψάχνουμε να τον βρούμε για να τον περιποιηθούμε που μας κάρφωσε και για αυτό κρύβετε.
Αν και υποψιάζομαι ότι τον κρύβει ο Giannis13 ή o panos1982, που θα πάει όμως θα τον βρούμε.
ΘΕΌΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα