μεταμοσχευση μαλλιών σε κλινική me...je...

kalifitos

New Member
Soralteno είπε:
kalifitos είπε:
Να πω λοιπόν κ εγω τη γνώμη μου ύστερα απο 3 μ/μ... Αν γύριζα το χρόνο πίσω το σίγουρο εινα ότι ουτε κάν θα πήγαινα να ρωτήσω.. Μπροστά στο βωμό των χρημάτων, δεν υπολογίζουν τίποτα... Στα 21 εκανα την πρώτη μου.. Ενω δεν είχα καλή δοτρια περιοχή κ ενώ φαινόταν ότι θα δημιουργηθεί μεγαλη φαλάκρα, ωστόσο μου πρότειναν μ/μ.. Το αποτέλεσμα ΤΡΑΓΙΚΟ!!! Πέρα απο τα λιγοστά μαλλιά μου, αδερφια μου με εγδαραν.. Απέκτησα μια ουλι στο πίσω μέρος του κεφαλιού που ξεκινούσε πίσω απο το ένα αυτί κ έφτανε στο αλλο.. Μια ουλι διογκωμένη κ κατακόκκινη.. Τα μαλλιά μου έπεφταν κ έμεναν τα λίγα μεταμοσχευμένα.. Να τα κουρέων κοντα δεν μπορούσα λόγω ουλης, οπότε αναγκάστηκα να παω σε μια αλλη εταιρία για μ/μ... Βασικά στην αλλη εταιρεία πήγα αρχικά για διώξουν όσο ειναι δυνατόν την ουλή κ εκεί μου πρότειναν να κάνω κ μ/μ.. Εκει εκανα άλλες 2 μ/μ λόγω προσφοράς.. Με την ουλή έκαναν καλή δουλειά, αλλα με την ήδη λιγοστή κ ταλαιπωρημένη μου δοτρια περιοχή τα αποτελέσματα πολυ μέτρια.. Πλέον το κεφάλι μου εχω μπροστά μαλλιά, μη φανταστείτε πολλα κ απο πίσω καραφλα.. Εχω ανοίξει ένα θέμα με φωτογραφίες.. Το αποτέλεσμα μετα απο 3 μ/μ.. Εχω δώσει πανω απο 10 χιλιαρικα και ειμαι μονιμος με ένα καπέλο.. Πλέον βλεπω τους ξυρισμενους κ του ζηλεύω.. Με την ουλι που εχω πίσω ουτε αυτο μπορώ να κάνω..
Αν κάποιος αποφασίσει να κάνει μ/μ προτείνω μόνο αν εχει καλή δοτρια περιοχή κ το κυριότερο, μικρή επιφάνεια φαλάκρας... Πριν γίνει η μετοσχευση καλό ειναι μα γίνει ένα ελενχος μέχρι ποιο σημείο θα φτάσει η φαλάκρα κ αν ειναι μικρή τοτε ναι, να την κανεις.. Διαφορετικά αδερφια μου...ΜΑΚΡΙΑ!!!

Αυτό, δυστυχώς, ειναι μια μεγάλη αλήθεια. Το θέμα ειναι οτι οταν εισαι στην αρχη εισαι πανικοβλημένος, θελεις να λύσεις το πρόβλημα γρήγορα και οριστικά, άρα εισαι ευάλωτος. Κανεις μμ, χαίρεσαι για 5-10 χρόνια και μετα ανακαλύπτεις οτι τίποτα δεν μαζεύει τα ασυμμάζευτα

Πέσανε κ εμένα αρκετές φιλε μου.. Το θέμα τατου το σκέφτομαι κ εγω... Κάνω κάποιες αναζητήσεις, αλλα ειμαι πολυ επιφυλακτικος..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα