μεταμοσχευση μαλλιων

kastelano

New Member
15 εχουνε περασει..εχουνε φυγει μερικα αλλα φοβαμε να τα πιεσω δυνατα...γτ ειναι κακο να φυγουνε σιγα σιγα?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tropheus

Well-Known Member
@kastelano, @giwrgos athina

Μετά τις 15 ημέρες είναι απόλυτα ασφαλές να κάνεις ένα καλό λούσιμο για να φύγουν τα κακαδάκια.
Χλιαρό νεράκι για πολύ ώρα να μουλιάσουν καλά (γιατί τώρα είναι σαν μπετόν) και λουσιματάκι με το σαμπουάν για αρκετή ώρα.

Είναι απόλυτα λογικό να το φοβάσαι αλλά πραγματικά πλέον δεν κινδυνεύουν τα μοσχεύματα. Πάντως και να μη φύγουν όλα τα κακαδάκια δεν τρέχει τίποτα ... Θα φύγουν σε 2-3 καλά λουσίματα ;)
 

kastelano

New Member
εγω λουζομε καθε μερα αλλα μια φωρα τους το ειχα πει κιολας λογο της δουλειας δεν μπορω το πρωι λουσιμο....
 

giwrgos athina

Active Member
tropheus είπε:
@kastelano, @giwrgos athina

Μετά τις 15 ημέρες είναι απόλυτα ασφαλές να κάνεις ένα καλό λούσιμο για να φύγουν τα κακαδάκια.
Χλιαρό νεράκι για πολύ ώρα να μουλιάσουν καλά (γιατί τώρα είναι σαν μπετόν) και λουσιματάκι με το σαμπουάν για αρκετή ώρα.

Είναι απόλυτα λογικό να το φοβάσαι αλλά πραγματικά πλέον δεν κινδυνεύουν τα μοσχεύματα. Πάντως και να μη φύγουν όλα τα κακαδάκια δεν τρέχει τίποτα ... Θα φύγουν σε 2-3 καλά λουσίματα ;)

tropheus σε ευχαριστουμε για την διευκρινηση.........
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
εγω τα ειχα και ενα μηνα μετα και εγω φοβομουν να τα πειραξω αλλα ολα καλα.
 

kastelano

New Member
εγω σημερα τα εκανα να μουλιασουνε κιολας αλλα λουστικα και εχει ακομα πολλα κακαδακια..δεν νομιζω οτι ειναι κακο..θα φυγουνε και μονατους μερικα λογικα
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
vayero79 δες το νημα μου εαν θες 3400 grafts Η*c ιουλιο 2012 εκανα.φωτογραφιες μου ξεκιναν απο την 12 σελιδα και μετα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kastelano

New Member
παιδια θα βαλω απλα θα της παρω απο την d*i.....τα κακαδακια ψηλοφευγουνε σαν ασπρες φλιδιτσες ετσι ειναι?
 

magyar

New Member
ποια απο τις 2 κλινικες τις κυπρου ειναι καλυτερη?εγω προσανατολιζομαι για h*c λογω οικονομιας αλλα στην m*rc νομιζω οι γιατροι ειναι καλυτεροι εσεις τι λετε?


//edit//
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
magyar είπε:
ποια απο τις 2 κλινικες τις κυπρου ειναι καλυτερη?εγω προσανατολιζομαι για h*c λογω οικονομιας αλλα στην m*rc νομιζω οι γιατροι ειναι καλυτεροι εσεις τι λετε?


//edit//

Φίλε magyar καλώς όρισες :)

Να σε ενημερώσω, σε ονόματα κλινικών ή Ιατρών, πρέπει να μπαίνει αστερίσκος / διακριτικό σε κάποια γράμματα για ευνόητους λόγους. Είναι κανόνας του forum. Το παραπάνω post έγινε edit.

Ευχαριστώ.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
kastelano κανα νεο?Αυτο ητανε ?τοσο καιρο και τοσες ερωτησεις και τωρα εξαφανιστηκες.
 

bimi33

New Member
λοιπον...κατω τα χερια απο την δηι!!!!!!!!!!!!!η νουμ 1 εταιρεια παγκοσμιως λεμε!!!!ελληνικα μιλαμεεεε!!!!!!!!!!!!ξυπνατεεεεεεεεεεεε..........................!!
 
Μπλουζα