μεταμοσχευση μαλλιων

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

n094

Active Member
Καλή επιτυχία καστελάνο και μη ξεχνάς αυτά που σου έχω γράψει. Ρώτα τους και πάρε γνώμη για τα πάντα....
 

bimi33

New Member
kastelano είπε:
αυριο η μεγαλη μερα..ελπιζω να πανε ολα οπως τα εχω ονειρευτει..

σιγουροτατα...τουμπανο σου λεω θα γινεις


n094 είπε:
Καλή επιτυχία καστελάνο και μη ξεχνάς αυτά που σου έχω γράψει. Ρώτα τους και πάρε γνώμη για τα πάντα....

ρε φιλε ποσα παιρνεις???δεν βαριεσαι καθε μερα να ασχολεισαι με αυτα?????εκανες κ συ 100 μεταμοσχευσεις για να δεις μαλλια...χαιρω πολυ!!τους δουλευεις κ τρων κουτοχορτο ολοι..μαγκας εισαι!!
 

n094

Active Member
Πόσο "λίγοι" και στημένοι είστε μερικοί??? Μπήκες κ γράφεις χωρίς καν να διαβάσεις φίλε ανώνυμε, γιατί αν διάβαζες θα έβλεπες ότι πιο πάνω είπα στον Καστελάνο να μην κάνει μεταμόσχευση... ΠΟΣΟ ΛΙΓΟΙ, ΠΟΣΟ ΕΓΚΑΘΕΤΟΙ, ΠΟΣΟ.....;;!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kastelano

New Member
παιδια ολα καλα πηγανε..εβαλα 4200 τριχες..περιπου.απλα υπαρχουνε ακομα κακαθακια ...δεν εχουνε φυγει..δεν πιστευω να υπαρχει προβλημα
 

Gio

New Member
Σε μοσχεύματα φίλε Kastelano, περίπου 2000-2200 λογικά ε; Καλή φύτρωση σου εύχομαι.. υπομονή τώρα!
 
Φίλε Καστελανο γεια σου και ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ σου ευχομαι στα νέα σου μαλλάκια!! Αν θέλεις βγάλε καμία φωτο να δουμε την πορεία σου, ενδιαφέρει πολλούς φαντάζομαι!! Τώρα ο χρόνος μετράει αντιστροφα, κανε λίγο υπομονη!!:angel:
 

kastelano

New Member
με τα κακαθακια μαζι επανω εχουνε και τριχες ....αυτο ειναι κακο?δεν εχει καθαρισει απο κακαθακια ελπιζω να μην υπαρχει προβλημα για αυτο
 

Physio40

Member
Kastelano δεν λουζεσαι σωστα γι'αυτό έχεις ακόμη κακαδάκια. Θα σου συνιστούσα να πας να σε λούσουν στην κλινική γιατι με τοσο κακο λουσιμο δεν αναπνεουν τα μοσχευματα. Αν δεν μπορεις να πας τοτε μουλιασε καλα το κεφαλι και κανε πολυ δυνατο λουσιμο 2 φορες την μερα μεχρι να καθαρισεις τελειως.
 

giwrgos athina

Active Member
kastelano είπε:
με τα κακαθακια μαζι επανω εχουνε και τριχες ....αυτο ειναι κακο?δεν εχει καθαρισει απο κακαθακια ελπιζω να μην υπαρχει προβλημα για αυτο

ποσες μερες εχουν περασει απο την μεταμοσχευση σου και εχεις ακομα κακαδακια?και εγω ειμαι στην 14 ημερα και εχω ακομα γιατι φοβαμαι να τα λουσω με δυναμη...λεω να ξεκινησω απο αυριο που κλεινω 15 μερες
 
Μπλουζα